De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Oekraïne - 10 Maart 2000
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 17 Overwinningen / 22 Nederlagen
Overwinningen : 2 (Prague 3, Valencia)
Finale : 0
Samenvatting : 38 Overwinningen / 24 Nederlagen
Murcia van 4 April tot 9 April 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Benjamin Winter Lopez | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Christopher Heyman | 7-6 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Chun-hsin Tseng | 6-3 6-3 | |
Madrid van 11 April tot 17 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tristan Lamasine | 7-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Nicolas Alvarez Varona | 6-1 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Duje Ajdukovic | 1-6 7-6 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Christopher O'Connell | 6-1 7-5 | |
Praag van 18 April tot 24 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Matthew William Donald | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Andrew Paulson | 6-4 5-7 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Dmitry Popko | 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Dalibor Svrcina | 6-3 6-4 | |
Heilbronn van 9 Mei tot 15 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Victor Vlad Cornea | 6-7 6-1 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Nikolas Sanchez Izquierdo | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Gilles Simon | 6-2 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Andrej Martin | 6-3 6-4 | |
Francavilla al Mare van 16 Mei tot 22 Mei 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Francesco Maestrelli | 4-6 6-3 6-2 | |
Troisdorf van 23 Mei tot 29 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Hazem Naw | 6-1 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Shintaro Mochizuki | 6-3 7-5 | |
Poznan van 30 Mei tot 5 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Patrik Niklas-Salminen | 2-6 7-5 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Juan Bautista Torres | 6-3 1-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Dimitar Kuzmanov | 6-2 7-5 | |
Bratislava van 6 Juni tot 12 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Peter Nad | 3-6 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Alexis Gautier | 2-6 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Alejandro Moro Canas | 2-6 6-2 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Dalibor Svrcina | 6-4 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Riccardo Bonadio | 6-4 1-6 7-5 | |
Lüdenscheid van 27 Juni tot 3 Juli 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Mats Moraing | 7-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Jozef Kovalík | 4-6 6-1 7-5 | |
Braunschweig van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jeremy Jahn | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Luca Van Assche | 4-6 7-5 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Sumit Nagal | 7-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Bernabe Zapata Miralles | 6-3 6-1 | |
Iasi van 11 Juli tot 17 Juli 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Daniel Dutra Da Silva | 2-6 7-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Lukas Klein | 6-3 6-4 | |
Liberec van 1 Augustus tot 7 Augustus 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Andrew Paulson | 6-3 6-7 6-4 | |
Meerbusch van 8 Augustus tot 14 Augustus 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Marko Topo | 3-6 6-1 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Bernabe Zapata Miralles | 6-1 6-2 | |
Grodzisk Mazowiecki van 15 Augustus tot 21 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Gabriel Decamps | 6-7 6-2 7-6 | |
Prague 3 van 22 Augustus tot 28 Augustus 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Marius Copil | 6-1 4-6 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Petr Nouza | 6-3 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Nicolas Moreno de Alboran | 6-4 3-6 7-6 | |
Halve Finale | verslaat | Jakub Mensik | 7-5 6-3 | |
Finale | verslaat | Lucas Gerch | 6-3 6-7 6-2 | |
Como van 29 Augustus tot 4 September 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Damir Dzumhur | 7-5 6-3 | |
Tulln van 5 September tot 11 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Julian Lenz | 6-4 7-6 | |
Szczecin van 12 September tot 18 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Martin Krumich | 3-6 7-6 7-6 | |
Alicante van 3 Oktober tot 9 Oktober 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Salvatore Caruso | 7-5 1-6 6-3 | |
St. Tropez van 10 Oktober tot 16 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Miljan Zekic | 6-3 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Jurij Rodionov | 7-6 6-2 | |
Hamburg van 17 Oktober tot 23 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Frederico Ferreira Silva | 4-6 6-3 7-6 | |
Bergamo van 31 Oktober tot 6 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Marius Copil | 6-4 6-2 | |
Bratislava 2 van 7 November tot 13 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mats Rosenkranz | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Henri Squire | 6-4 7-6 | |
Helsinki van 14 November tot 20 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Juho Eric Biggs | 6-3 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Niklas Schell | 7-5 3-6 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Alexander Shevchenko | 6-2 6-3 | |
Valencia van 21 November tot 27 November 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Riccardo Bonadio | 6-3 5-7 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Luciano Darderi | 6-4 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Andrea Pellegrino | 3-6 6-3 6-2 | |
Halve Finale | verslaat | Nikola Milojevic | 3-6 6-3 7-5 | |
Finale | verslaat | Luca Van Assche | 6-2 6-0 | |
Maia van 28 November tot 4 December 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Pedro Sousa | 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 9 Nederlagen
Nur-Sultan (Astana) 3 van 12 Juli tot 18 Juli 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Yerassyl Yerdilda | 6-0 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ergi Kirkin | 6-1 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Tung-lin Wu | 6-3 6-4 | |
Nur-Sultan (Astana) 4 van 19 Juli tot 25 Juli 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alexander Igoshin | 4-6 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Yshai Oliel | 3-6 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Tung-lin Wu | 6-2 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Mirza Basic | 4-6 7-5 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Nick Chappell | 3-6 6-3 7-5 | |
Halve Finale | verslagen door | Jason Murray Kubler | 6-1 6-3 | |
Kyiv van 6 September tot 12 September 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Nick Chappell | 6-3 3-6 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Orlando Luz | 6-2 3-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Franco Agamenone | 6-2 6-3 | |
Bucharest van 20 September tot 26 September 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Giovanni Fonio | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Calvin Hemery | 2-6 6-4 6-1 | |
Sibiu van 27 September tot 3 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Nicolae Frunza | 6-2 7-6 | |
Barcelona van 4 Oktober tot 10 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Daniel Gimeno-Traver | 6-2 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Yshai Oliel | 6-1 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Pablo Llamas Ruiz | 6-2 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Hugo Gaston | 6-0 6-2 | |
Antalya 4 van 6 December tot 12 December 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nick Hardt | 7-5 6-3 | |
Maia 2 van 13 December tot 19 December 2021 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Gastão Elias | 4-6 6-2 7-5 |