De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Romandië - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Romandië - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2016

Uitslagen voor etappe

Etappe 5 - Ollon - Geneva - 172 km - 1 Mei 2016Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Bikeexchange4:13:17
2CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar0:00
3NEDWilco Kelderman (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
4ITANiccolo Bonifazio (ITA)Trek - Segafredo0:00
5NEDMoreno Hofland (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
6ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data0:00
7RSADaryl Impey (RSA)Orica - Bikeexchange0:00
8SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team0:00
9ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Etixx - Quick Step0:00
10COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Iam0:00
11ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:00
12FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
13ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
14RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha0:00
15ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:00
16BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
17AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Alpecin0:00
18NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
19FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeux0:00
20SUIRoland Thalmann (SUI)Roth0:00
21BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale0:00
22NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert0:00
23SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida0:00
24AUSDamien Howson (AUS)Orica - Bikeexchange0:00
25COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:00
26FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:00
27SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeux0:00
28SUISébastien Reichenbach (SUI)La Française des Jeux0:00
29SUIMathias Frank (SUI)Iam0:00
30SUIOliver Zaugg (SUI)Iam0:00
31NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:00
32SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha0:00
33NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecin0:00
34ESPRafael Valls Ferri (ESP)Lotto - Soudal0:00
35LATGatis Smukulis (LAT)Astana0:00
36POLPawel Poljanski (POL)Tinkoff0:00
37FRAPierre Rolland (FRA)Cannondale - Drapac0:00
38RUSYury Trofimov (RUS)Tinkoff0:00
39FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
40FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
41SVKMartin Velits (SVK)Etixx - Quick Step0:00
42SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin0:00
43SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team0:00
44SVKPeter Velits (SVK)BMC Racing Team0:00
45NEDMartijn Keizer (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
46BELDries Devenyns (BEL)Iam0:00
47SUIReto Hollenstein (SUI)Iam0:00
48LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale0:00
49ESTRein Taaramäe (EST)Team Katusha0:00
50SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida0:00
51FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux0:00
52FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:00
53AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Bikeexchange0:00
54ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:00
55USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Team0:00
56FRAMaxime Bouet (FRA)Etixx - Quick Step0:00
57RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha0:00
58NEDSteven Lammertink (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
59SUIMarcel Wyss (SUI)Iam0:00
60SUINico Brüngger (SUI)Roth0:00
61AUTMatthias Krizek (AUT)Roth0:00
62SUIMartin Kohler (SUI)Roth0:00
63AUSJack Haig (AUS)Orica - Bikeexchange0:00
64USANathan Brown (USA)Cannondale - Drapac0:00
65NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Alpecin0:00
66FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
67BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal0:00
68USAChad Haga (USA)Giant - Alpecin0:00
69USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo0:00
70USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Cannondale - Drapac0:00
71GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale0:00
72POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal0:00
73CHNCheng Ji (CHN)Giant - Alpecin0:00
74CANChristian Meier (CAN)Orica - Bikeexchange0:00
75ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar0:00
76ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:00
77LTURamunas Navardauskas (LTU)Cannondale - Drapac0:00
78ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
79USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team2:47
80BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:49
81PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:00
82ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Merida0:00
83PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:00
84GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin0:00
85FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team2:53
86FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux2:56
87FRAJérôme Coppel (FRA)Iam2:56
88FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert2:56
89BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Dimension Data2:56
90RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha3:01
91ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Lampre - Merida3:04
92RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data3:04
93USAAndrew Talansky (USA)Cannondale - Drapac3:08
94ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Drapac3:08
95FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux3:08
96RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha3:13
97NEDLieuwe Westra (NED)Astana3:20
98FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale3:24
99ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos3:33
100USAAlexey Vermeulen (USA)Lotto NL - Jumbo3:33
101GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:00
102COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar3:33
103ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar3:33
104GBRBen Swift (GBR)Team Ineos0:00
105GBRChris Froome (GBR)Team Ineos3:36
106RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha3:51
107BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal4:00
108ERIMerhawi Kudus (ERI)Dimension Data0:00
109BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:00
110BELDimitri Claeys (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
111ITADavide Martinelli (ITA)Etixx - Quick Step0:00
112AUSCameron Meyer (AUS)Dimension Data11:49
113ITAFabio Sabatini (ITA)Etixx - Quick Step11:49
114SUIDylan Page (SUI)Roth11:49
115SUIValentin Baillifard (SUI)Roth11:49
116PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Roth11:49
117POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx - Quick Step11:49
118ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Data11:49
119GBRAlex Peters (GBR)Team Ineos11:49
120RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katusha11:49
121NEDDennis Van Winden (NED)Lotto NL - Jumbo11:49
122ALGYoucef Reguigui (ALG)Dimension Data15:44
123RSAJim Songezo (RSA)Dimension Data15:45
124ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:00
DNFITAManuele Boaro (ITA)Tinkoff-
DNFCOLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana-
DNFESPVicente Reynès Mimo (ESP)Iam-
DNFESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Tinkoff-
DNFLUXBob Jungels (LUX)Etixx - Quick Step-
DNSKAZAndrey Zeits (KAZ)Astana-
DNSRUSIvan Rovny (RUS)Tinkoff-
DNSPOLRafal Majka (POL)Tinkoff-
DNSESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Ineos-
DNSCOLRigoberto Uran Uran (COL)Cannondale - Drapac-
DNSITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Drapac-
DNSFRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo-
DNSGERMarcel Kittel (GER)Etixx - Quick Step-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden