De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Burgos - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Burgos - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2016

Uitslagen voor etappe

Etappe 5 - Caleruega - Lagunas de Neila - 163 km - 6 Augustus 2016Berg

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:13:34
2ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Tinkoff0:17
3BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Team0:22
4GBRSimon Yates (GBR)Orica - Bikeexchange0:24
5ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Dimension Data0:31
6GBRPeter Kennaugh (GBR)Team Ineos0:34
7ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar0:43
8ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale1:00
9ITAGianluca Brambilla (ITA)Etixx - Quick Step1:03
10RUSMatvei Mamykin (RUS)Team Katusha1:16
11ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar1:36
12ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar1:36
13ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Step1:39
14ITADario Cataldo (ITA)Astana1:44
15ERIMerhawi Kudus (ERI)Dimension Data1:49
16ESPMikel Iturria Segurola (ESP)Euskadi Basque Country - Murias1:57
17ESPJaime Roson Garcia (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:04
18ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team2:25
19GBRHugh Carthy (GBR)Caja Rural - Seguros Rga2:35
20BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise2:51
21RUSYury Trofimov (RUS)Tinkoff3:02
22ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Drapac3:07
23BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise3:39
24ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Euskadi Basque Country - Murias3:42
25ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar3:42
26ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistar3:42
27NZLPatrick Bevin (NZL)Cannondale - Drapac3:42
28NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Development4:00
29ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:03
30ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:11
31FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale4:22
32ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar4:55
33ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:55
34USAIan Boswell (USA)Team Ineos5:18
35FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux5:42
36BELPieter Serry (BEL)Etixx - Quick Step6:25
37ITAMichele Scarponi (ITA)Astana6:25
38ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Burgos - BH7:27
39AUSDamien Howson (AUS)Orica - Bikeexchange7:33
40ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Orica - Bikeexchange7:50
41NEDPieter Weening (NED)Roompot - Oranje Peloton8:14
42ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga8:27
43ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Burgos - BH9:56
44FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeux10:09
45ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineos10:50
46AUSRory Sutherland (AUS)Movistar11:12
47AUSNichola Schultz (AUS)Seg Racing Academy13:19
48ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH14:09
49SVKPeter Velits (SVK)BMC Racing Team14:09
50ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Caja Rural - Seguros Rga14:09
51ESPJorge Cubero Galvez (ESP)Burgos - BH14:09
52AUSNathan Haas (AUS)Dimension Data14:09
53RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha14:09
54ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Tinkoff14:09
55NORSindre Skjøstad Lunke (NOR)Giant - Alpecin14:09
56COLSebastián Henao Gómez (COL)Team Ineos14:09
57GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale14:09
58BELGianni Meersman (BEL)Etixx - Quick Step14:09
59GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin14:09
60BELLoïc Vliegen (BEL)BMC Racing Team14:09
61POLKarol Domagalski (POL)One Pro Cycling14:09
62ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Etixx - Quick Step14:09
63BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise14:09
64ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantini14:09
65JAPMarino Kobayashi (JAP)Nippo - Vini Fantini14:09
66PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Team Katusha14:09
67ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data14:09
68USAChad Haga (USA)Giant - Alpecin14:09
69SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team14:09
70KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana14:09
71ESPManuel Sola Arjona (ESP)14:09
72NEDJochem Hoekstra (NED)Parkhotel Valkenburg14:09
73ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Drapac14:09
74GERRuben Zepuntke (GER)Cannondale - Drapac14:09
75COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Team Katusha14:09
76ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadi Basque Country - Murias14:09
77RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data14:35
78ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Dimension Data14:35
79RUSArtur Ershov (RUS)Gazprom - Rusvelo14:35
80NEDReinier Honig (NED)Roompot - Oranje Peloton14:39
81ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini14:53
82FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale15:28
83NEDEtienne Van Empel (NED)Roompot - Oranje Peloton15:46
84AUSSteele Von Hoff (AUS)One Pro Cycling15:46
85RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha16:06
86BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise16:30
87ITASalvatore Puccio (ITA)Team Ineos17:13
88GERChristian Knees (GER)Team Ineos17:13
89RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katusha17:40
90RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo17:40
91AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Bikeexchange17:40
92NEDJesper Asselman (NED)Roompot - Oranje Peloton17:40
93FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondiale17:40
94FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux17:40
95BELDries Van Gestel (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise20:12
96ESPImanol Estévez Salas (ESP)Euskadi Basque Country - Murias20:37
97ESPAdrián González Velasco (ESP)Euskadi Basque Country - Murias20:37
98PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Tinkoff21:21
99RUSIvan Rovny (RUS)Tinkoff21:21
100NEDWouter Wippert (NED)Cannondale - Drapac22:16
101BELZico Waeytens (BEL)Giant - Alpecin25:25
102BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step25:25
103NORKristoffer Skjerping (NOR)Cannondale - Drapac25:25
104BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise25:25
105ITAAlan Marangoni (ITA)Cannondale - Drapac25:25
106BELBert Van Lerberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise25:25
107RUSVladimir Isaychev (RUS)Team Katusha25:25
108ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini25:25
109RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo25:25
110ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH25:25
111DENSebastian Lander (DEN)One Pro Cycling25:25
112SLOGrega Bole (SLO)Nippo - Vini Fantini25:25
113SLOLuka Mezgec (SLO)Orica - Bikeexchange25:25
114ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH25:25
115RUSSergey Nikolaev (RUS)Gazprom - Rusvelo25:25
116SVKMartin Velits (SVK)Etixx - Quick Step25:25
117GBRYanto Barker (GBR)One Pro Cycling25:25
118FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux25:25
119NEDDanny Van Poppel (NED)Team Ineos25:25
120RSANick Dougall (RSA)Dimension Data25:25
121BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Etixx - Quick Step25:25
122KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana25:25
123LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale25:25
124RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha25:25
125NEDJohnny Hoogerland (NED)Roompot - Oranje Peloton25:25
126ESPEneko Lizarralde Delgado (ESP)Euskadi Basque Country - Murias25:25
127RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data25:25
128ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)25:25
129RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - Rusvelo25:49
130NEDAndré Looij (NED)Roompot - Oranje Peloton26:06
131LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)BMC Racing Team26:06
132ITADaniel Oss (ITA)BMC Racing Team26:06
DNFAUSJay McCarthy (AUS)Tinkoff-
DNFDENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)One Pro Cycling-
DNFFRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux-
DNFFRAMarc Fournier (FRA)La Française des Jeux-
DNFFRAMaxime Bouet (FRA)Etixx - Quick Step-
DNFAUTMichael Gogl (AUT)Tinkoff-
DNFFRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux-
DNFJAPGenki Yamamoto (JAP)Nippo - Vini Fantini-
DNFITAEros Capecchi (ITA)Astana-
DNFITADavide Malacarne (ITA)Astana-
DNFFRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale-
DNFCANChristian Meier (CAN)Orica - Bikeexchange-
DNFFRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux-
DNFRUSArtem Ovechkin (RUS)Gazprom - Rusvelo-
DNFGBRAlex Dowsett (GBR)Movistar-
DNFITAAlessandro Vanotti (ITA)Astana-
DNFGBRAdam Blythe (GBR)Tinkoff-
DNFESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden