De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Spanje - 6 November 1997
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Australian Open Dames van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ysaline Bonaventure | 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 21 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 13 Overwinningen / 17 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 15 Nederlagen
Australian Open Dames van 8 Januari tot 27 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Valentyna Ivakhnenko | 7-6 4-6 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Iga Swiatek | 7-6 6-2 | |
Charleston van 30 Maart tot 7 April 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Francesca Di Lorenzo | 6-3 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Danielle Rose Collins | 6-3 7-6 | |
Bogotá van 6 April tot 14 April 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Yana Sizikova | 7-5 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | María Fernanda Herazo Gonzalez | 1-6 6-2 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Magda Linette | 2-6 7-6 6-0 | |
Praag van 27 April tot 5 Mei 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Diana Sumova | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Barbara Haas | 6-1 5-7 6-2 | |
Madrid van 2 Mei tot 11 Mei 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Vera Lapko | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Kateryna Baindl-Kozlova | 6-3 6-3 | |
Roland Garros Dames van 21 Mei tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kristie Ahn | 6-1 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Shilin Xu | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Timea Babos | 6-2 2-6 6-3 | |
Eerste ronde | verslaat | Vera Zvonareva | 6-4 6-2 | |
Tweede ronde | verslaat | Sorana Cirstea | 7-6 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Ekaterina Alexandrova | 6-2 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Amanda Anisimova | 6-3 6-0 | |
Majorca Open van 16 Juni tot 23 Juni 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Xinyun Han | 7-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Tereza Martincova | 6-7 6-4 6-3 | |
Wimbledon Dames van 25 Juni tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Cori Gauff | 6-3 6-4 | |
Båstad van 8 Juli tot 14 Juli 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Paula Ormaechea | 6-3 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Danka Kovinic | 6-4 6-2 | |
Boekarest van 13 Juli tot 21 Juli 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Varvara Flink | 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Barbora Krejcikova | 6-0 3-2 ab. | |
Bronx van 18 Augustus tot 24 Augustus 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Astra Sharma | 3-6 6-1 6-1 | |
US Open Dames van 20 Augustus tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Barbora Strýcová | 6-3 0-6 6-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Sorana Cirstea | 3-6 6-4 6-2 | |
New Haven van 2 September tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ann Li | 2-6 6-4 6-2 | |
Linz van 6 Oktober tot 13 Oktober 2019 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Stefanie Vögele | 6-3 1-6 6-4 | |
Luxemburg van 12 Oktober tot 20 Oktober 2019 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kristyna Pliskova | 6-2 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Monterrey van 2 April tot 8 April 2018 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Rushri Wijesundera | 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Marie Bouzkova | 6-1 6-2 | |
US Open Dames van 21 Augustus tot 9 September 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Nina Stojanovic | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Fangzhou Liu | 6-4 6-1 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Arantxa Rus | 5-7 6-0 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Junior Dames van 19 Januari tot 1 Februari 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Anja Dokic | 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Margot Yerolymos | 6-3 5-7 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Destanee Aiava | 6-1 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Dalma Galfi | 6-1 7-6 | |
Roland Garros Junior Dames van 31 Mei tot 7 Juni 2015 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Sara Tomic | 6-0 6-0 | |
1/16de finales | verslaat | Usue Maitane Arconada | 6-7 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Fanny Stollar | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
Roland Garros Junior Dames van 1 Juni tot 7 Juni 2014 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Anastasiya Komardina | 6-2 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Julia Grabher | 7-5 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Iryna Shymanovich | 4-6 6-3 6-1 | |
Wimbledon Junior Dames van 23 Juni tot 6 Juli 2014 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Elena Gabriela Ruse | 6-4 6-1 | |
US Open Junior Dames van 25 Augustus tot 7 September 2014 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Simona Heinova | 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Evgeniya Levashova | 7-5 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Anhelina Kalinina | 6-3 7-5 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 18 Januari tot 30 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | A. Bolsova Zadoinov - P. Udvardy | verslagen door | T. Babos - K. Mladenovic | 6-2 6-2 |
Roland Garros Dubbel Dames van 2 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | A. Bolsova Zadoinov - O. Kalashnikova | verslagen door | L. Chan - H. Chan | 6-7 7-6 6-4 |
US Open Dubbel Dames van 30 Augustus tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | A. Bolsova Zadoinov - R. Masarova | verslaat | A. Cornet - K. Piter | 6-7 6-3 7-6 |
1/16de finales | A. Bolsova Zadoinov - R. Masarova | verslagen door | L. Fernandez - T. Townsend | 6-2 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 4 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 10 Februari tot 21 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | A. Bolsova Zadoinov - J. Paolini | verslaat | D. Kasatkina - A. Kontaveit | 7-6 6-2 |
1/16de finales | A. Bolsova Zadoinov - J. Paolini | verslaat | K. Flipkens - A. Klepac | 7-6 3-6 7-5 |
Achtste finales | A. Bolsova Zadoinov - J. Paolini | verslagen door | D. Jurak - N. Stojanovic | 1-6 7-5 6-3 |
Roland Garros Dubbel Dames van 2 Juni tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | P. Badosa Gibert - A. Bolsova Zadoinov | verslagen door | S. Aoyama - E. Shibahara | 6-3 3-6 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Fed Cup - Eerste Ronde van 8 Februari tot 9 Februari 2020 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Fed Cup - Kwartfinales | L. Arruabarrena-Vecino - A. Bolsova Zadoinov | verslagen door | S. Aoyama - E. Shibahara | 6-2 6-3 |
Fed Cup - Groep C van 1 November tot 3 November 2021 (Hardcourt) | ||||
Fed Cup - Groep C | A. Bolsova Zadoinov - R. Masarova | verslaat | C. Dolehide - C. Vandeweghe | 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames van 30 September tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | A. Bolsova Zadoinov - U. Eikeri | verslagen door | H. Carter - L. Stefani | 5-7 6-1 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames Junioren van 19 Januari tot 1 Februari 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Bolsova Zadoinov - K. Sebov | verslaat | J. Lewis - K. Sakata | 6-3 6-3 |
Achtste finales | A. Bolsova Zadoinov - K. Sebov | verslaat | O. Fridman - E. Nepliy | 6-3 6-4 |
Kwartfinales | A. Bolsova Zadoinov - K. Sebov | verslagen door | K. Hobgarski - G. Minnen | 2-6 6-2 10-7 |
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 1 Juni tot 7 Juni 2015 (Gravel) | ||||
1/16de finales | A. Bolsova Zadoinov - E. Ruse | verslaat | N. Bains - I. Ibbou | 6-3 7-5 |
Achtste finales | A. Bolsova Zadoinov - E. Ruse | verslagen door | C. Dolehide - K. Stewart | 4-6 6-4 11-9 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 1 Juni tot 8 Juni 2014 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | P. Badosa Gibert - A. Bolsova Zadoinov | verslaat | J. Grabher - N. Vikhlyantseva | 6-2 6-4 |
Achtste finales | P. Badosa Gibert - A. Bolsova Zadoinov | verslaat | A. Bondar - F. Stollar | 6-3 3-6 13-11 |
Kwartfinales | P. Badosa Gibert - A. Bolsova Zadoinov | verslagen door | I. Ducu - I. Rosca | 6-1 7-6 |
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 1 Juli tot 6 Juli 2014 (Gras) | ||||
1/16de finales | P. Badosa Gibert - A. Bolsova Zadoinov | verslagen door | K. Sebov - L. Vidal | 7-5 3-6 6-2 |
US Open Dubbel Dames Junioren van 25 Augustus tot 7 September 2014 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | P. Badosa Gibert - A. Bolsova Zadoinov | verslaat | A. Blinkova - A. Komardina | 6-3 6-1 |
Achtste finales | P. Badosa Gibert - A. Bolsova Zadoinov | verslagen door | T. Grende - L. Stefani | 7-6 6-4 |