De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Slovenië - 5 Oktober 1990
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 6 Nederlagen
Skopje van 22 Mei tot 27 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Maks Kasnikowski | 1-6 7-5 7-5 | |
Bratislava van 12 Juni tot 18 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Illya Marchenko | 4-6 7-5 6-3 | |
Parma van 19 Juni tot 25 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Remy Bertola | 4-6 7-5 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Sandro Kopp | 6-7 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Alexander Weis | 6-3 1-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Thiago Monteiro | 6-4 6-2 | |
Salzburg van 10 Juli tot 16 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Roko Horvat | 6-1 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Guido Andreozzi | 3-6 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Roberto Carballés Baena | 7-6 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Vit Kopriva | 6-3 1-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Filip Misolic | 6-3 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Lukas Neumayer | 6-4 3-6 7-5 | |
Trieste van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kirill Kivattsev | 4-6 6-4 6-4 | |
Cordenons van 7 Augustus tot 13 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Carlos Taberner | 2-6 6-1 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Matteo Gigante | 7-5 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Bendigo van 3 Januari tot 9 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Gastão Elias | 6-4 3-6 6-3 | |
Australian Open Heren van 10 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Salvatore Caruso | 3-6 6-1 7-6 | |
Split van 18 April tot 24 April 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Luka Mikrut | 6-3 4-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Kacper Zuk | 6-0 3-6 6-2 | |
Mauthausen van 2 Mei tot 8 Mei 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Filip Misolic | 6-3 4-6 6-2 |
Overwinning : 1 (Split)
Finale : 0
Samenvatting : 23 Overwinningen / 27 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 1 (Léon)
Finale : 0
Samenvatting : 40 Overwinningen / 26 Nederlagen
Nouméa van 31 December 2018 tot 6 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Colin Sinclair | 7-5 6-4 | |
Australian Open Heren van 8 Januari tot 27 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Adam Pavlasek | 7-5 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Peter Polansky | 6-2 6-7 6-3 | |
Yokohama van 25 Februari tot 3 Maart 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Kaichi Uchida | 7-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Dudi Sela | 6-3 6-1 | |
Zhuhai van 4 Maart tot 10 Maart 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Baptiste Crepatte | 7-5 6-7 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Enrique Lopez Perez | 7-6 6-1 | |
Shenzhen van 11 Maart tot 17 Maart 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Go Soeda | 6-4 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Enrique Lopez Perez | 3-6 6-3 6-4 | |
ZhangJiaGang van 18 Maart tot 24 Maart 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Zhizhen Zhang | 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Marc Polmans | 6-3 7-6 | |
San Luis Potosi van 15 April tot 21 April 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Facundo Mena | 6-2 6-4 | |
Léon van 22 April tot 28 April 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Marc-Andrea Hüsler | 7-5 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Manuel Guinard | 6-2 6-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Gonzalo Escobar | 7-6 6-3 | |
Halve Finale | verslaat | James Ward | 6-7 6-3 7-6 | |
Finale | verslaat | Liam Broady | 6-4 4-6 6-3 | |
Puerto Vallarta van 29 April tot 4 Mei 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Carlos Gómez-Herrera | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Peter Polansky | 7-6 6-7 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Mirza Basic | 6-4 3-6 6-4 | |
Braga van 6 Mei tot 12 Mei 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Benjamin Bonzi | 7-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Dominik Koepfer | w.o. | |
Roland Garros Heren van 20 Mei tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Dennis Novak | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Roberto Quiroz | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Daniel Elahi Galan Riveros | 6-3 6-2 | |
Eerste ronde | verslagen door | Mikael Ymer | 6-0 6-3 7-6 | |
Poznan van 3 Juni tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tommy Robredo | 6-4 7-6 | |
Bratislava van 17 Juni tot 23 Juni 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Benjamin Hassan | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Alexey Vatutin | 4-6 6-4 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Mohamed Safwat | 7-6 6-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Attila Balázs | 6-2 3-6 6-3 | |
Wimbledon Heren van 24 Juni tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Stefano Travaglia | 6-7 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Daniel Brands | 6-7 7-6 7-5 | |
Amersfoort van 15 Juli tot 21 Juli 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Adam Pavlasek | 4-6 6-3 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Uladzimir Ignatik | 6-4 4-6 6-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Zdenek Kolar | 7-5 6-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Kimmer Coppejans | 6-4 6-0 | |
Tampere van 22 Juli tot 28 Juli 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Dimitar Kuzmanov | 6-2 2-1 ab. | |
Achtste finales | verslaat | Gastão Elias | 6-1 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Elias Ymer | 6-1 7-6 | |
Halve Finale | verslagen door | Mikael Ymer | 6-7 7-5 7-5 | |
Segovia van 29 Juli tot 4 Augustus 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Konstantin Kravchuk | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Baptiste Crepatte | 7-5 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Hugo Grenier | 6-7 7-6 6-4 | |
Portoroz van 12 Augustus tot 18 Augustus 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Teimuraz Gabashvili | 7-5 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Aldin Setkic | 6-1 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Roman Safiullin | 6-2 6-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Aljaz Bedene | 6-3 6-2 | |
US Open Heren van 19 Augustus tot 9 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lukas Rosol | 7-5 3-6 6-1 | |
Como van 26 Augustus tot 1 September 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Giulio Zeppieri | 7-5 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Daniel Altmaier | 3-6 6-3 6-4 | |
Sibiu van 16 September tot 22 September 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Fabien Reboul | 6-3 4-6 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Pedja Krstin | 6-1 3-6 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Alex Molcan | 6-4 6-7 6-4 | |
Firenze van 23 September tot 29 September 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Oriol Roca Batalla | 6-7 6-4 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Mohamed Safwat | 6-4 5-7 6-4 | |
Fairfield van 7 Oktober tot 13 Oktober 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Agustin Velotti | 6-1 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Darian King | 6-4 6-2 | |
Las Vegas van 14 Oktober tot 20 Oktober 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Stefan Kozlov | 6-4 6-3 | |
Charlottesville van 28 Oktober tot 3 November 2019 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Raymond Sarmiento | 7-5 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Liam Caruana | 6-3 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Brayden Schnur | 6-2 7-6 | |
Knoxville van 4 November tot 10 November 2019 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Andrea Vavassori | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Dmitry Popko | 6-4 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Tommy Paul | 2-6 6-1 7-6 | |
Champaign van 11 November tot 17 November 2019 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Alexander Brown | 6-7 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finales : 2 (Qujing, Panama City)
Samenvatting : 13 Overwinningen / 15 Nederlagen
Overwinning : 1 (Tallahassee)
Finale : 0
Samenvatting : 14 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 7 Nederlagen
Australian Open Heren van 13 Januari tot 31 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Matteo Donati | 2-6 6-1 6-4 | |
Brasil Open van 22 Februari tot 28 Februari 2016 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Paolo Lorenzi | 7-6 3-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Iñigo Cervantes Huegun | 7-6 7-6 | |
Ostrava van 25 April tot 1 Mei 2016 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Pedro Cachin | 6-4 6-4 | |
Roma van 2 Mei tot 7 Mei 2016 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Luke Saville | 6-2 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Kenny De Schepper | 6-1 6-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Kyle Edmund | 6-4 3-6 6-0 | |
Heilbronn van 9 Mei 2016 tot 15 Mei 2015 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Peter Torebko | 3-6 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Nikoloz Basilashvili | 6-7 6-3 7-6 | |
Roland Garros Heren van 17 Mei tot 5 Juni 2016 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kimmer Coppejans | 6-4 6-2 | |
US Open Heren van 23 Augustus tot 12 September 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Marco Chiudinelli | 6-7 6-2 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 7 Nederlagen
Australian Open Heren van 14 Januari tot 1 Februari 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Adrian Mannarino | 7-6 6-3 6-2 | |
Dallas van 2 Februari tot 7 Februari 2015 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Andrey Rublev | 2-6 7-6 6-4 | |
Brasil Open van 9 Februari tot 15 Februari 2015 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nicolas Almagro | 7-6 6-4 | |
Rio Open van 16 Februari tot 22 Februari 2015 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Leonardo Mayer | 4-6 7-6 4-1 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | João Souza | 6-4 6-7 6-4 | |
Copa Claro - Buenos Aires van 23 Februari tot 1 Maart 2015 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Jirí Veselý | 6-4 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Facundo Bagnis | 6-2 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Carlos Berlocq | 6-1 6-3 | |
Wimbledon Heren van 29 Juni tot 12 Juli 2015 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Matthew Ebden | 6-2 6-1 6-4 | |
Citi Open - Washington van 3 Augustus tot 9 Augustus 2015 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Denis Kudla | 2-6 6-4 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Leonardo Mayer | 7-6 6-7 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Panama City)
Samenvatting : 14 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 1 (Middellandse Zeespelen Heren)
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 1 Nederlaag
Middellandse Zeespelen Heren van 24 Juni tot 29 Juni 2013 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Mohanad Al-Houni | 6-2 6-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Stefano Travaglia | 4-6 6-3 6-2 | |
Halve Finale | verslaat | Malek Jaziri | 6-3 6-2 | |
Finale | verslaat | Marsel Ilhan | 6-7 6-2 3-6 7-6 6-2 | |
Yokohama van 11 November tot 17 November 2013 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Benjamin Mitchell | 7-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Marbella van 12 November tot 18 November 2012 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Iñigo Cervantes Huegun | 6-4 2-6 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Steven Diez | 7-6 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Sergio Gutierrez-Ferrol | 7-6 3-6 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Daniel Muñoz de la Nava | 6-2 7-6 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 1 (Middellandse Zeespelen Heren Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 0 Nederlagen
Middellandse Zeespelen Heren Dubbel van 24 Juni tot 28 Juni 2013 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | B. Rola - T. Ternar | verslaat | A. Alcaraz Ivorra - D. Perez Sanz | 6-3 2-6 10-8 |
Finale | B. Rola - T. Ternar | verslaat | M. Abid - M. Jaziri | 3-6 6-3 10-5 |