De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - UEFA Europa League - 2018/2019 - Home

Voetbal - UEFA Europa League - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

UEFA Europa League - Home

Voorronde (26/06/2018 - 05/07/2018)

26 Juni 2018
20h00UE Sant Julià (AND)UE Sant Julià0 - 2Gzira United FCGzira United FC (MLT)
28 Juni 2018
18h00Europa FC (GIB)Europa FC1 - 1FC PrishtinaFC Prishtina (KOS)
19h00FC Birkirkara (MLT)FC Birkirkara1 - 1KI KlaksvikKI Klaksvik (FAR)
20h00B36 Tórshavn (FAR)B36 Tórshavn1 - 1St Joseph's FCSt Joseph's FC (GIB)
20h00Cefn Druids A.F.C. (WAL)Cefn Druids A.F.C.1 - 1FK TrakaiFK Trakai (LTU)
20h00UE Engordany (AND)UE Engordany2 - 1SS Folgore FalcianoSS Folgore Falciano (SMR)
20h45Tre Fiori (SMR)Tre Fiori3 - 0Bala Town F.C.Bala Town F.C. (WAL)
5 Juli 2018
18h00St Joseph's FC (GIB)St Joseph's FC1 - 1 (2 str 4)B36 TórshavnB36 Tórshavn (FAR)
18h30FK Trakai (LTU)FK Trakai1 - 0Cefn Druids A.F.C.Cefn Druids A.F.C. (WAL)
19h00Gzira United FC (MLT)Gzira United FC2 - 1UE Sant JuliàUE Sant Julià (AND)
19h00FC Prishtina (KOS)FC Prishtina5 - 0Europa FCEuropa FC (GIB)
19h30Bala Town F.C. (WAL)Bala Town F.C.1 - 0Tre FioriTre Fiori (SMR)
20h00KI Klaksvik (FAR)KI Klaksvik2 - 1FC BirkirkaraFC Birkirkara (MLT)
20h45SS Folgore Falciano (SMR)SS Folgore Falciano1 - 1UE EngordanyUE Engordany (AND)

Detail van de uitslagen


Eerste Kwalificatieronde (10/07/2018 - 19/07/2018)

10 Juli 2018
18h00FC Iberia Samtredia (GEO)FC Iberia Samtredia0 - 1FC Tobol KostanayFC Tobol Kostanay (KAZ)
11 Juli 2018
15h30Banants Erevan (ARM)Banants Erevan1 - 2FC SarajevoFC Sarajevo (BIH)
17h30Rabotnicki Skopje (MAC)Rabotnicki Skopje2 - 1Budapest Honvéd FCBudapest Honvéd FC (HUN)
17h45FC Vaduz (LIE)FC Vaduz1 - 0Levski SofiaLevski Sofia (BUL)
18h00CS Fola Esch (LUX)CS Fola Esch0 - 0FC PrishtinaFC Prishtina (KOS)
18h00KI Klaksvik (FAR)KI Klaksvik1 - 2Zalgiris VilniusZalgiris Vilnius (LTU)
20h45Glenavon FC (NIR)Glenavon FC2 - 1Molde FKMolde FK (NOR)
12 Juli 2018
16h00Pyunik Erevan (ARM)Pyunik Erevan1 - 0Vardar SkopjeVardar Skopje (MAC)
16h45FK Ventspils (LAT)FK Ventspils5 - 0Luftëtari GjirokastërLuftëtari Gjirokastër (ALB)
17h00FC Chikhura Sachkhere (GEO)FC Chikhura Sachkhere0 - 0Beitar JerusalemBeitar Jerusalem (ISR)
17h30Partizani Tirana (ALB)Partizani Tirana0 - 1NK MariborNK Maribor (SLO)
17h30NK Rudar Velenje (SLO)NK Rudar Velenje7 - 0Tre FioriTre Fiori (SMR)
18h00FC Levadia Tallinn (EST)FC Levadia Tallinn0 - 1Dundalk FCDundalk FC (IRL)
18h00FK Trakai (LTU)FK Trakai0 - 0Irtysh PavlodarIrtysh Pavlodar (KAZ)
18h00Ilves (FIN)Ilves0 - 1Slavia SofiaSlavia Sofia (BUL)
18h00KuPS Kuopio (FIN)KuPS Kuopio0 - 1FC CopenhagenFC Copenhagen (DEN)
18h00FC Lahti (FIN)FC Lahti0 - 3FH HafnarfjördurFH Hafnarfjördur (ISL)
18h00FC Narva Trans (EST)FC Narva Trans0 - 2FK Zeljeznicar SarajevoFK Zeljeznicar Sarajevo (BIH)
18h00Gabala FK (AZE)Gabala FK0 - 2FC Progrès NiederkornFC Progrès Niederkorn (LUX)
18h00Balzan Youths FC (MLT)Balzan Youths FC4 - 1Keshla FKKeshla FK (AZE)
18h05FK Liepaja (LAT)FK Liepaja0 - 3BK HäckenBK Häcken (SWE)
19h00Derry City (NIR)Derry City0 - 2Dinamo MinskDinamo Minsk (BLR)
19h00FC Stumbras (LTU)FC Stumbras1 - 0Apollon LimassolApollon Limassol (CYP)
19h00Ferencváros TC (HUN)Ferencváros TC1 - 1Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv (ISR)
19h00Gap Connah's Quay F.C. (WAL)Gap Connah's Quay F.C.1 - 3Shakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk (BLR)
19h00FC Petrocub Sarata-Galbena (MDA)FC Petrocub Sarata-Galbena1 - 1NK OsijekNK Osijek (CRO)
19h00Anorthosis Famagusta (CYP)Anorthosis Famagusta2 - 1KF LaçiKF Laçi (ALB)
19h00FC Milsami Orhei (MDA)FC Milsami Orhei2 - 4Slovan BratislavaSlovan Bratislava (SVK)
19h00Neftchi Baku (AZE)Neftchi Baku3 - 1Ujpest FCUjpest FC (HUN)
19h45CSKA Sofia (BUL)CSKA Sofia1 - 0Riga FCRiga FC (LAT)
20h00Racing Union Luxembourg (LUX)Racing Union Luxembourg0 - 2Viitorul ConstantaViitorul Constanta (ROU)
20h00ÍBV Vestmannaeyja (ISL)ÍBV Vestmannaeyja0 - 4Sarpsborg 08 FFSarpsborg 08 FF (NOR)
20h00UE Engordany (AND)UE Engordany0 - 3FC Kairat AlmatyFC Kairat Almaty (KAZ)
20h00B36 Tórshavn (FAR)B36 Tórshavn0 - 0OFK Titograd PodgoricaOFK Titograd Podgorica (MNE)
20h00Górnik Zabrze (POL)Górnik Zabrze1 - 0FC Olimpia BaltiFC Olimpia Balti (MDA)
20h00NK Siroki Brijeg (BIH)NK Siroki Brijeg2 - 2NK DomzaleNK Domzale (SLO)
20h05Shamrock Rovers (IRL)Shamrock Rovers0 - 1AIK FotbollAIK Fotboll (SWE)
20h15Rudar Pljevlja (MNE)Rudar Pljevlja0 - 3FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad (SRB)
20h30Buducnost Podgorica (MNE)Buducnost Podgorica0 - 2AS TrencínAS Trencín (SVK)
20h45Cliftonville FC (NIR)Cliftonville FC0 - 1FC NordsjællandFC Nordsjælland (DEN)
20h45FK Spartak Subotica (SRB)FK Spartak Subotica1 - 1ColeraineColeraine (NIR)
20h45Lech Poznan (POL)Lech Poznan2 - 0Gandzasar KapanGandzasar Kapan (ARM)
20h45Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers2 - 0FK ShkupiFK Shkupi (MAC)
20h45Hibernian Edimburg (SCO)Hibernian Edimburg6 - 1NSÍ RunavíkNSÍ Runavík (FAR)
21h00DAC Dunajska Streda (SVK)DAC Dunajska Streda1 - 1Dinamo TbilisiDinamo Tbilisi (GEO)
21h00Radnicki Nis (SRB)Radnicki Nis4 - 0Gzira United FCGzira United FC (MLT)
22h00Stjarnan FC (ISL)Stjarnan FC3 - 0Nõmme Kalju FCNõmme Kalju FC (EST)
17 Juli 2018
17h45Levski Sofia (BUL)Levski Sofia3 - 2FC VaduzFC Vaduz (LIE)
17h55FK Shkupi (MAC)FK Shkupi0 - 0Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO)
18h00Budapest Honvéd FC (HUN)Budapest Honvéd FC4 - 0Rabotnicki SkopjeRabotnicki Skopje (MAC)
18 Juli 2018
18h00FK Zeljeznicar Sarajevo (BIH)FK Zeljeznicar Sarajevo3 - 1FC Narva TransFC Narva Trans (EST)
19 Juli 2018
15h00FC Tobol Kostanay (KAZ)FC Tobol Kostanay2 - 0FC Iberia SamtrediaFC Iberia Samtredia (GEO)
15h00FC Kairat Almaty (KAZ)FC Kairat Almaty7 - 1UE EngordanyUE Engordany (AND)
17h00Irtysh Pavlodar (KAZ)Irtysh Pavlodar0 - 1FK TrakaiFK Trakai (LTU)
17h00Viitorul Constanta (ROU)Viitorul Constanta0 - 0Racing Union LuxembourgRacing Union Luxembourg (LUX)
17h00Dinamo Minsk (BLR)Dinamo Minsk1 - 2Derry CityDerry City (NIR)
17h00KF Laçi (ALB)KF Laçi1 - 0Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta (CYP)
17h00Gandzasar Kapan (ARM)Gandzasar Kapan2 - 1Lech PoznanLech Poznan (POL)
18h00Gzira United FC (MLT)Gzira United FC0 - 1Radnicki NisRadnicki Nis (SRB)
18h00Nõmme Kalju FC (EST)Nõmme Kalju FC1 - 0Stjarnan FCStjarnan FC (ISL)
18h00Slavia Sofia (BUL)Slavia Sofia2 - 1IlvesIlves (FIN)
18h00Molde FK (NOR)Molde FK5 - 1Glenavon FCGlenavon FC (NIR)
18h30Riga FC (LAT)Riga FC1 - 0 (1 str 1)CSKA SofiaCSKA Sofia (BUL)
18h30Slovan Bratislava (SVK)Slovan Bratislava5 - 0FC Milsami OrheiFC Milsami Orhei (MDA)
19h00FC Prishtina (KOS)FC Prishtina0 - 0 (0 str 1)CS Fola EschCS Fola Esch (LUX)
19h00Vardar Skopje (MAC)Vardar Skopje0 - 2Pyunik ErevanPyunik Erevan (ARM)
19h00Zalgiris Vilnius (LTU)Zalgiris Vilnius1 - 1KI KlaksvikKI Klaksvik (FAR)
19h00FC Olimpia Balti (MDA)FC Olimpia Balti1 - 1Górnik ZabrzeGórnik Zabrze (POL)
19h00Maccabi Tel-Aviv (ISR)Maccabi Tel-Aviv1 - 0Ferencváros TCFerencváros TC (HUN)
19h00AIK Fotboll (SWE)AIK Fotboll1 - 1 verlengingenShamrock RoversShamrock Rovers (IRL)
19h00BK Häcken (SWE)BK Häcken1 - 2FK LiepajaFK Liepaja (LAT)
19h00Dinamo Tbilisi (GEO)Dinamo Tbilisi1 - 2DAC Dunajska StredaDAC Dunajska Streda (SVK)
19h00Keshla FK (AZE)Keshla FK2 - 1Balzan Youths FCBalzan Youths FC (MLT)
19h00Apollon Limassol (CYP)Apollon Limassol2 - 0FC StumbrasFC Stumbras (LTU)
19h00Shakhtyor Soligorsk (BLR)Shakhtyor Soligorsk2 - 0Gap Connah's Quay F.C.Gap Connah's Quay F.C. (WAL)
19h00Sarpsborg 08 FF (NOR)Sarpsborg 08 FF2 - 0ÍBV VestmannaeyjaÍBV Vestmannaeyja (ISL)
19h30FC Progrès Niederkorn (LUX)FC Progrès Niederkorn0 - 1Gabala FKGabala FK (AZE)
19h30FC Nordsjælland (DEN)FC Nordsjælland2 - 1Cliftonville FCCliftonville FC (NIR)
19h45Beitar Jerusalem (ISR)Beitar Jerusalem1 - 2FC Chikhura SachkhereFC Chikhura Sachkhere (GEO)
20h00FC Copenhagen (DEN)FC Copenhagen1 - 1KuPS KuopioKuPS Kuopio (FIN)
20h00Luftëtari Gjirokastër (ALB)Luftëtari Gjirokastër3 - 3FK VentspilsFK Ventspils (LAT)
20h15NK Maribor (SLO)NK Maribor2 - 0Partizani TiranaPartizani Tirana (ALB)
20h15FC Sarajevo (BIH)FC Sarajevo3 - 0Banants ErevanBanants Erevan (ARM)
20h30AS Trencín (SVK)AS Trencín1 - 1Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
20h30OFK Titograd Podgorica (MNE)OFK Titograd Podgorica1 - 2B36 TórshavnB36 Tórshavn (FAR)
20h30FK Partizan Belgrad (SRB)FK Partizan Belgrad3 - 0Rudar PljevljaRudar Pljevlja (MNE)
20h45Coleraine (NIR)Coleraine0 - 2FK Spartak SuboticaFK Spartak Subotica (SRB)
20h45Tre Fiori (SMR)Tre Fiori0 - 3NK Rudar VelenjeNK Rudar Velenje (SLO)
20h45NK Osijek (CRO)NK Osijek2 - 1FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena (MDA)
20h45Dundalk FC (IRL)Dundalk FC2 - 1FC Levadia TallinnFC Levadia Tallinn (EST)
20h45NSÍ Runavík (FAR)NSÍ Runavík4 - 6Hibernian EdimburgHibernian Edimburg (SCO)
21h00NK Domzale (SLO)NK Domzale1 - 1NK Siroki BrijegNK Siroki Brijeg (BIH)
21h00Ujpest FC (HUN)Ujpest FC4 - 0Neftchi BakuNeftchi Baku (AZE)
21h15FH Hafnarfjördur (ISL)FH Hafnarfjördur0 - 0FC LahtiFC Lahti (FIN)

Detail van de uitslagen


Tweede Kwalificatieronde (26/07/2018 - 02/08/2018)

26 Juli 2018
16h00FC Ufa (RUS)FC Ufa0 - 0NK DomzaleNK Domzale (SLO)
16h45FK Ventspils (LAT)FK Ventspils0 - 1BordeauxBordeaux (FRA)
17h00Viitorul Constanta (ROU)Viitorul Constanta2 - 2Vitesse ArnhemVitesse Arnhem (NED)
17h00FC Kairat Almaty (KAZ)FC Kairat Almaty2 - 0AZ AlkmaarAZ Alkmaar (NED)
17h00FC Tobol Kostanay (KAZ)FC Tobol Kostanay2 - 1Pyunik ErevanPyunik Erevan (ARM)
17h00FK Spartaks Jurmala (LAT)FK Spartaks Jurmala6 - 0SP La FioritaSP La Fiorita (SMR)
17h30Rudar Pljevlja (MNE)Rudar Pljevlja0 - 2Steaua BucurestiSteaua Bucuresti (ROU)
18h00FC Chikhura Sachkhere (GEO)FC Chikhura Sachkhere0 - 0NK MariborNK Maribor (SLO)
18h00Hapoel Haïfa (ISR)Hapoel Haïfa1 - 1FH HafnarfjördurFH Hafnarfjördur (ISL)
18h00Balzan Youths FC (MLT)Balzan Youths FC2 - 1Slovan BratislavaSlovan Bratislava (SVK)
18h00Torpedo Kutaisi (GEO)Torpedo Kutaisi3 - 0Víkingur GøtaVíkingur Gøta (FAR)
18h30F91 Dudelange (LUX)F91 Dudelange2 - 1FK Drita BogovinjeFK Drita Bogovinje (MAC)
18h30RB Leipzig (GER)RB Leipzig4 - 0BK HäckenBK Häcken (SWE)
19h00NK Zrinjski Mostar (BIH)NK Zrinjski Mostar1 - 1Valletta FCValletta FC (MLT)
19h00Djurgårdens IF (SWE)Djurgårdens IF1 - 1FC MariupolFC Mariupol (UKR)
19h00Budapest Honvéd FC (HUN)Budapest Honvéd FC1 - 0FC Progrès NiederkornFC Progrès Niederkorn (LUX)
19h00Zalgiris Vilnius (LTU)Zalgiris Vilnius1 - 0FC VaduzFC Vaduz (LIE)
19h00Maccabi Tel-Aviv (ISR)Maccabi Tel-Aviv2 - 0Radnicki NisRadnicki Nis (SRB)
19h00Molde FK (NOR)Molde FK3 - 0KF LaçiKF Laçi (ALB)
19h00CSKA Sofia (BUL)CSKA Sofia3 - 0FC Admira Wacker MödlingFC Admira Wacker Mödling (AUT)
19h00Apoel FC Nicosia (CYP)Apoel FC Nicosia5 - 0FC Flora TallinnFC Flora Tallinn (EST)
19h20Jagiellonia Bialystok (POL)Jagiellonia Bialystok1 - 0Rio AveRio Ave (POR)
19h30Shakhtyor Soligorsk (BLR)Shakhtyor Soligorsk1 - 1Lech PoznanLech Poznan (POL)
19h45FC Nordsjælland (DEN)FC Nordsjælland1 - 0AIK FotbollAIK Fotboll (SWE)
19h45LASK Linz (AUT)LASK Linz4 - 0SK LillestrømSK Lillestrøm (NOR)
19h45Brest (FRA)Brest4 - 3Atromitos FCAtromitos FC (GRE)
20h00B36 Tórshavn (FAR)B36 Tórshavn0 - 2Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
20h00FK Sutjeska Niksic (MNE)FK Sutjeska Niksic0 - 1FC AlashkertFC Alashkert (ARM)
20h00Górnik Zabrze (POL)Górnik Zabrze0 - 1AS TrencínAS Trencín (SVK)
20h00FC Santa Coloma (AND)FC Santa Coloma1 - 0Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)
20h00Hajduk Split (CRO)Hajduk Split1 - 0Slavia SofiaSlavia Sofia (BUL)
20h00The New Saints FC (WAL)The New Saints FC2 - 1Lincoln City FCLincoln City FC (ENG)
20h00KRC Genk (BEL)KRC Genk5 - 0CS Fola EschCS Fola Esch (LUX)
20h00Olimpia Ljubljana (SLO)Olimpia Ljubljana5 - 1Crusaders BelfastCrusaders Belfast (NIR)
20h15FC Saint-Gallen (SUI)FC Saint-Gallen2 - 1Sarpsborg 08 FFSarpsborg 08 FF (NOR)
20h30FK Zeljeznicar Sarajevo (BIH)FK Zeljeznicar Sarajevo1 - 2Apollon LimassolApollon Limassol (CYP)
20h30FK Partizan Belgrad (SRB)FK Partizan Belgrad1 - 0FK TrakaiFK Trakai (LTU)
20h30Atalanta Bergamo (ITA)Atalanta Bergamo2 - 2FC SarajevoFC Sarajevo (BIH)
20h45NK Osijek (CRO)NK Osijek0 - 1Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO)
20h45Dundalk FC (IRL)Dundalk FC0 - 0AEK LarnacaAEK Larnaca (CYP)
20h45Aberdeen (SCO)Aberdeen1 - 1Burnley FCBurnley FC (ENG)
20h45FK Spartak Subotica (SRB)FK Spartak Subotica2 - 0Sparta PrahaSparta Praha (CZE)
20h45Hibernian Edimburg (SCO)Hibernian Edimburg3 - 2Asteras TripolisAsteras Tripolis (GRE)
21h00Stjarnan FC (ISL)Stjarnan FC0 - 2FC CopenhagenFC Copenhagen (DEN)
21h00DAC Dunajska Streda (SVK)DAC Dunajska Streda1 - 3Dinamo MinskDinamo Minsk (BLR)
21h45Sevilla FC (ESP)Sevilla FC4 - 0Ujpest FCUjpest FC (HUN)
31 Juli 2018
18h00Pyunik Erevan (ARM)Pyunik Erevan1 - 0FC Tobol KostanayFC Tobol Kostanay (KAZ)
1 Augustus 2018
18h00CS Fola Esch (LUX)CS Fola Esch1 - 4KRC GenkKRC Genk (BEL)
2 Augustus 2018
17h00KF Laçi (ALB)KF Laçi0 - 2Molde FKMolde FK (NOR)
17h00FC Alashkert (ARM)FC Alashkert0 - 0FK Sutjeska NiksicFK Sutjeska Niksic (MNE)
17h30AS Trencín (SVK)AS Trencín4 - 1Górnik ZabrzeGórnik Zabrze (POL)
17h30AEK Larnaca (CYP)AEK Larnaca4 - 0Dundalk FCDundalk FC (IRL)
18h00FK Trakai (LTU)FK Trakai1 - 1FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad (SRB)
18h00Valletta FC (MLT)Valletta FC1 - 2NK Zrinjski MostarNK Zrinjski Mostar (BIH)
18h00Slavia Sofia (BUL)Slavia Sofia2 - 3Hajduk SplitHajduk Split (CRO)
18h00FC Flora Tallinn (EST)FC Flora Tallinn2 - 0Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia (CYP)
18h00Dinamo Minsk (BLR)Dinamo Minsk4 - 1DAC Dunajska StredaDAC Dunajska Streda (SVK)
18h30SK Lillestrøm (NOR)SK Lillestrøm1 - 2LASK LinzLASK Linz (AUT)
18h30BK Häcken (SWE)BK Häcken1 - 1RB LeipzigRB Leipzig (GER)
19h00AIK Fotboll (SWE)AIK Fotboll0 - 1FC NordsjællandFC Nordsjælland (DEN)
19h00Lincoln City FC (ENG)Lincoln City FC1 - 1The New Saints FCThe New Saints FC (WAL)
19h00FC Admira Wacker Mödling (AUT)FC Admira Wacker Mödling1 - 3CSKA SofiaCSKA Sofia (BUL)
19h00FC Vaduz (LIE)FC Vaduz1 - 1Zalgiris VilniusZalgiris Vilnius (LTU)
19h00FC Progrès Niederkorn (LUX)FC Progrès Niederkorn2 - 0Budapest Honvéd FCBudapest Honvéd FC (HUN)
19h00Sparta Praha (CZE)Sparta Praha2 - 1FK Spartak SuboticaFK Spartak Subotica (SRB)
19h00FC Mariupol (UKR)FC Mariupol2 - 1 verlengingenDjurgårdens IFDjurgårdens IF (SWE)
19h00Apollon Limassol (CYP)Apollon Limassol3 - 1FK Zeljeznicar SarajevoFK Zeljeznicar Sarajevo (BIH)
19h15Atromitos FC (GRE)Atromitos FC1 - 1BrestBrest (FRA)
19h30Slovan Bratislava (SVK)Slovan Bratislava3 - 1Balzan Youths FCBalzan Youths FC (MLT)
20h00Víkingur Gøta (FAR)Víkingur Gøta0 - 4Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi (GEO)
20h00Asteras Tripolis (GRE)Asteras Tripolis1 - 1Hibernian EdimburgHibernian Edimburg (SCO)
20h00Vitesse Arnhem (NED)Vitesse Arnhem3 - 1Viitorul ConstantaViitorul Constanta (ROU)
20h00FC Copenhagen (DEN)FC Copenhagen5 - 0Stjarnan FCStjarnan FC (ISL)
20h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul6 - 0B36 TórshavnB36 Tórshavn (FAR)
20h15FC Sarajevo (BIH)FC Sarajevo0 - 8Atalanta BergamoAtalanta Bergamo (ITA)
20h15NK Maribor (SLO)NK Maribor2 - 0FC Chikhura SachkhereFC Chikhura Sachkhere (GEO)
20h30NK Domzale (SLO)NK Domzale1 - 1FC UfaFC Ufa (RUS)
20h30Steaua Bucuresti (ROU)Steaua Bucuresti4 - 0Rudar PljevljaRudar Pljevlja (MNE)
20h45SP La Fiorita (SMR)SP La Fiorita0 - 3FK Spartaks JurmalaFK Spartaks Jurmala (LAT)
20h45Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers1 - 1NK OsijekNK Osijek (CRO)
20h45Sarpsborg 08 FF (NOR)Sarpsborg 08 FF1 - 0FC Saint-GallenFC Saint-Gallen (SUI)
20h45FK Drita Bogovinje (MAC)FK Drita Bogovinje1 - 1F91 DudelangeF91 Dudelange (LUX)
20h45Bordeaux (FRA)Bordeaux2 - 1FK VentspilsFK Ventspils (LAT)
20h45AZ Alkmaar (NED)AZ Alkmaar2 - 1FC Kairat AlmatyFC Kairat Almaty (KAZ)
20h45Burnley FC (ENG)Burnley FC3 - 1 verlengingenAberdeenAberdeen (SCO)
20h45Lech Poznan (POL)Lech Poznan3 - 1 verlengingenShakhtyor SoligorskShakhtyor Soligorsk (BLR)
21h00Ujpest FC (HUN)Ujpest FC1 - 3Sevilla FCSevilla FC (ESP)
21h00Crusaders Belfast (NIR)Crusaders Belfast1 - 1Olimpia LjubljanaOlimpia Ljubljana (SLO)
21h00Radnicki Nis (SRB)Radnicki Nis2 - 2Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv (ISR)
21h00Rio Ave (POR)Rio Ave4 - 4Jagiellonia BialystokJagiellonia Bialystok (POL)
21h15FH Hafnarfjördur (ISL)FH Hafnarfjördur0 - 1Hapoel HaïfaHapoel Haïfa (ISR)
22h00Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik3 - 0FC Santa ColomaFC Santa Coloma (AND)

Detail van de uitslagen


Derde Ronde (07/08/2018 - 16/08/2018)

7 Augustus 2018
18h00Pyunik Erevan (ARM)Pyunik Erevan0 - 0Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv (ISR)
9 Augustus 2018
16h00FC Ufa (RUS)FC Ufa2 - 1FC Progrès NiederkornFC Progrès Niederkorn (LUX)
18h00FC Alashkert (ARM)FC Alashkert0 - 2CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj (ROU)
18h00FK Spartaks Jurmala (LAT)FK Spartaks Jurmala0 - 1FK Suduva MarijampoleFK Suduva Marijampole (LTU)
18h00Hapoel Haïfa (ISR)Hapoel Haïfa1 - 4Atalanta BergamoAtalanta Bergamo (ITA)
18h30RB Leipzig (GER)RB Leipzig3 - 1CS Universitatea CraiovaCS Universitatea Craiova (ROU)
19h00SK Sturm Graz (AUT)SK Sturm Graz0 - 2AEK LarnacaAEK Larnaca (CYP)
19h00FC Sheriff Tiraspol (MDA)FC Sheriff Tiraspol1 - 0Valur ReykjavikValur Reykjavik (ISL)
19h00Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad1 - 0NK Zrinjski MostarNK Zrinjski Mostar (BIH)
19h00FC Mariupol (UKR)FC Mariupol1 - 3BordeauxBordeaux (FRA)
19h00Hapoel Be'er Shevah (ISR)Hapoel Be'er Shevah2 - 2Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia (CYP)
19h00Sigma Olomouc (CZE)Sigma Olomouc2 - 0FC Kairat AlmatyFC Kairat Almaty (KAZ)
19h00Dinamo Minsk (BLR)Dinamo Minsk4 - 0Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
19h00Apollon Limassol (CYP)Apollon Limassol4 - 0FC Dinamo BrestFC Dinamo Brest (BLR)
19h00AS Trencín (SVK)AS Trencín4 - 0Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam (NED)
19h00Torpedo Kutaisi (GEO)Torpedo Kutaisi5 - 2FK KukësiFK Kukësi (ALB)
19h20Jagiellonia Bialystok (POL)Jagiellonia Bialystok0 - 1KAA GentKAA Gent (BEL)
19h45CSKA Sofia (BUL)CSKA Sofia1 - 2FC CopenhagenFC Copenhagen (DEN)
19h45FC Nordsjælland (DEN)FC Nordsjælland1 - 2FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad (SRB)
20h00Vitesse Arnhem (NED)Vitesse Arnhem0 - 1FC BaselFC Basel (SUI)
20h00Istanbul B.B. (TUR)Istanbul B.B.0 - 0Burnley FCBurnley FC (ENG)
20h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul1 - 0LASK LinzLASK Linz (AUT)
20h00KRC Genk (BEL)KRC Genk2 - 0Lech PoznanLech Poznan (POL)
20h00Olimpia Ljubljana (SLO)Olimpia Ljubljana3 - 0HJK HelsinkiHJK Helsinki (FIN)
20h00Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus4 - 0FC LuzernFC Luzern (SUI)
20h30FC Zorya Luhansk (UKR)FC Zorya Luhansk1 - 1Sporting BragaSporting Braga (POR)
20h45The New Saints FC (WAL)The New Saints FC0 - 2FC MidtjyllandFC Midtjylland (DEN)
20h45Hajduk Split (CRO)Hajduk Split0 - 0Steaua BucurestiSteaua Bucuresti (ROU)
20h45Hibernian Edimburg (SCO)Hibernian Edimburg0 - 0Molde FKMolde FK (NOR)
20h45FK Spartak Subotica (SRB)FK Spartak Subotica0 - 2Brondby IFBrondby IF (DEN)
20h45Cork City (IRL)Cork City0 - 2BK Rosenborg TrondheimBK Rosenborg Trondheim (NOR)
20h45Sarpsborg 08 FF (NOR)Sarpsborg 08 FF1 - 1HNK RijekaHNK Rijeka (CRO)
20h45Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers3 - 1NK MariborNK Maribor (SLO)
21h00Legia Warsaw (POL)Legia Warsaw1 - 2F91 DudelangeF91 Dudelange (LUX)
21h05Slovan Bratislava (SVK)Slovan Bratislava2 - 1SK Rapid WienSK Rapid Wien (AUT)
21h45Sevilla FC (ESP)Sevilla FC1 - 0Zalgiris VilniusZalgiris Vilnius (LTU)
16 Augustus 2018
16h00FC Kairat Almaty (KAZ)FC Kairat Almaty1 - 2Sigma OlomoucSigma Olomouc (CZE)
17h00FC Progrès Niederkorn (LUX)FC Progrès Niederkorn2 - 2FC UfaFC Ufa (RUS)
17h30AEK Larnaca (CYP)AEK Larnaca5 - 0SK Sturm GrazSK Sturm Graz (AUT)
18h00HJK Helsinki (FIN)HJK Helsinki1 - 4Olimpia LjubljanaOlimpia Ljubljana (SLO)
18h30CS Universitatea Craiova (ROU)CS Universitatea Craiova1 - 1RB LeipzigRB Leipzig (GER)
18h30FC Copenhagen (DEN)FC Copenhagen2 - 1CSKA SofiaCSKA Sofia (BUL)
19h00FK Suduva Marijampole (LTU)FK Suduva Marijampole0 - 0FK Spartaks JurmalaFK Spartaks Jurmala (LAT)
19h00Zalgiris Vilnius (LTU)Zalgiris Vilnius0 - 5Sevilla FCSevilla FC (ESP)
19h00FK Kukësi (ALB)FK Kukësi2 - 0Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi (GEO)
19h00FC Midtjylland (DEN)FC Midtjylland3 - 1The New Saints FCThe New Saints FC (WAL)
19h00Molde FK (NOR)Molde FK3 - 0Hibernian EdimburgHibernian Edimburg (SCO)
19h00Apoel FC Nicosia (CYP)Apoel FC Nicosia3 - 1Hapoel Be'er ShevahHapoel Be'er Shevah (ISR)
19h00CFR 1907 Cluj (ROU)CFR 1907 Cluj5 - 0FC AlashkertFC Alashkert (ARM)
19h00Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg8 - 1 verlengingenDinamo MinskDinamo Minsk (BLR)
19h30FC Luzern (SUI)FC Luzern1 - 3Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
19h30Maccabi Tel-Aviv (ISR)Maccabi Tel-Aviv2 - 1Pyunik ErevanPyunik Erevan (ARM)
19h45FC Dinamo Brest (BLR)FC Dinamo Brest1 - 0Apollon LimassolApollon Limassol (CYP)
19h45LASK Linz (AUT)LASK Linz2 - 1Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
20h00NK Zrinjski Mostar (BIH)NK Zrinjski Mostar1 - 1Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad (BUL)
20h00FC Basel (SUI)FC Basel1 - 0Vitesse ArnhemVitesse Arnhem (NED)
20h00Atalanta Bergamo (ITA)Atalanta Bergamo2 - 0Hapoel HaïfaHapoel Haïfa (ISR)
20h00Brondby IF (DEN)Brondby IF2 - 1FK Spartak SuboticaFK Spartak Subotica (SRB)
20h00F91 Dudelange (LUX)F91 Dudelange2 - 2Legia WarsawLegia Warsaw (POL)
20h15NK Maribor (SLO)NK Maribor0 - 0Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO)
20h15Lech Poznan (POL)Lech Poznan1 - 2KRC GenkKRC Genk (BEL)
20h30Feyenoord Rotterdam (NED)Feyenoord Rotterdam1 - 1AS TrencínAS Trencín (SVK)
20h30Steaua Bucuresti (ROU)Steaua Bucuresti2 - 1Hajduk SplitHajduk Split (CRO)
20h30KAA Gent (BEL)KAA Gent3 - 1Jagiellonia BialystokJagiellonia Bialystok (POL)
20h30FK Partizan Belgrad (SRB)FK Partizan Belgrad3 - 2FC NordsjællandFC Nordsjælland (DEN)
20h30SK Rapid Wien (AUT)SK Rapid Wien4 - 0Slovan BratislavaSlovan Bratislava (SVK)
20h45HNK Rijeka (CRO)HNK Rijeka0 - 1Sarpsborg 08 FFSarpsborg 08 FF (NOR)
20h45Burnley FC (ENG)Burnley FC1 - 0 verlengingenIstanbul B.B.Istanbul B.B. (TUR)
20h45Bordeaux (FRA)Bordeaux2 - 1FC MariupolFC Mariupol (UKR)
20h45BK Rosenborg Trondheim (NOR)BK Rosenborg Trondheim3 - 0Cork CityCork City (IRL)
21h00Valur Reykjavik (ISL)Valur Reykjavik2 - 1FC Sheriff TiraspolFC Sheriff Tiraspol (MDA)
21h30Sporting Braga (POR)Sporting Braga2 - 2FC Zorya LuhanskFC Zorya Luhansk (UKR)

Detail van de uitslagen


Play-Off (23/08/2018 - 30/08/2018)

23 Augustus 2018
18h00Torpedo Kutaisi (GEO)Torpedo Kutaisi0 - 1Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad (BUL)
18h00Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg3 - 1Molde FKMolde FK (NOR)
18h30AS Trencín (SVK)AS Trencín1 - 1AEK LarnacaAEK Larnaca (CYP)
19h00Sigma Olomouc (CZE)Sigma Olomouc0 - 1Sevilla FCSevilla FC (ESP)
19h00FK Suduva Marijampole (LTU)FK Suduva Marijampole1 - 1Celtic GlasgowCeltic Glasgow (SCO)
19h00FC Sheriff Tiraspol (MDA)FC Sheriff Tiraspol1 - 0FK Qarabag AgdamFK Qarabag Agdam (AZE)
19h00Apoel FC Nicosia (CYP)Apoel FC Nicosia1 - 0FC AstanaFC Astana (KAZ)
19h05Sarpsborg 08 FF (NOR)Sarpsborg 08 FF3 - 1Maccabi Tel-AvivMaccabi Tel-Aviv (ISR)
19h15Malmö FF (SWE)Malmö FF2 - 2FC MidtjyllandFC Midtjylland (DEN)
20h00Atalanta Bergamo (ITA)Atalanta Bergamo0 - 0FC CopenhagenFC Copenhagen (DEN)
20h00F91 Dudelange (LUX)F91 Dudelange2 - 0CFR 1907 ClujCFR 1907 Cluj (ROU)
20h00Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus3 - 1Burnley FCBurnley FC (ENG)
20h00FC Basel (SUI)FC Basel3 - 2Apollon LimassolApollon Limassol (CYP)
20h30Olimpia Ljubljana (SLO)Olimpia Ljubljana0 - 2Spartak TrnavaSpartak Trnava (SVK)
20h30FC Zorya Luhansk (UKR)FC Zorya Luhansk0 - 0RB LeipzigRB Leipzig (GER)
20h30FK Partizan Belgrad (SRB)FK Partizan Belgrad1 - 1Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
20h30SK Rapid Wien (AUT)SK Rapid Wien3 - 1Steaua BucurestiSteaua Bucuresti (ROU)
20h30KRC Genk (BEL)KRC Genk5 - 2Brondby IFBrondby IF (DEN)
20h45KAA Gent (BEL)KAA Gent0 - 0BordeauxBordeaux (FRA)
20h45Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers1 - 0FC UfaFC Ufa (RUS)
20h45BK Rosenborg Trondheim (NOR)BK Rosenborg Trondheim3 - 1FK ShkëndijaFK Shkëndija (MAC)
30 Augustus 2018
16h00FC Ufa (RUS)FC Ufa1 - 1Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO)
16h00FC Astana (KAZ)FC Astana1 - 0 (2 str 1)Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia (CYP)
17h30AEK Larnaca (CYP)AEK Larnaca3 - 0AS TrencínAS Trencín (SVK)
18h30FC Copenhagen (DEN)FC Copenhagen0 - 0 (4 str 3)Atalanta BergamoAtalanta Bergamo (ITA)
18h30RB Leipzig (GER)RB Leipzig3 - 2FC Zorya LuhanskFC Zorya Luhansk (UKR)
19h00Apollon Limassol (CYP)Apollon Limassol1 - 0FC BaselFC Basel (SUI)
19h00Molde FK (NOR)Molde FK2 - 1Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
19h00Maccabi Tel-Aviv (ISR)Maccabi Tel-Aviv2 - 1Sarpsborg 08 FFSarpsborg 08 FF (NOR)
19h00CFR 1907 Cluj (ROU)CFR 1907 Cluj2 - 3F91 DudelangeF91 Dudelange (LUX)
19h00FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam3 - 0FC Sheriff TiraspolFC Sheriff Tiraspol (MDA)
19h00Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad4 - 0Torpedo KutaisiTorpedo Kutaisi (GEO)
19h15FC Midtjylland (DEN)FC Midtjylland0 - 2Malmö FFMalmö FF (SWE)
20h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul3 - 0FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad (SRB)
20h15FK Shkëndija (MAC)FK Shkëndija0 - 2BK Rosenborg TrondheimBK Rosenborg Trondheim (NOR)
20h30Spartak Trnava (SVK)Spartak Trnava1 - 1Olimpia LjubljanaOlimpia Ljubljana (SLO)
20h30Brondby IF (DEN)Brondby IF2 - 4KRC GenkKRC Genk (BEL)
20h30Steaua Bucuresti (ROU)Steaua Bucuresti2 - 1SK Rapid WienSK Rapid Wien (AUT)
20h45Burnley FC (ENG)Burnley FC1 - 1Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
20h45Bordeaux (FRA)Bordeaux2 - 0KAA GentKAA Gent (BEL)
21h00Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow3 - 0FK Suduva MarijampoleFK Suduva Marijampole (LTU)
21h45Sevilla FC (ESP)Sevilla FC3 - 0Sigma OlomoucSigma Olomouc (CZE)

Detail van de uitslagen


Groep A (20/09/2018 - 13/12/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Bayer Leverkusen (GER)94301107+3
2FC Zürich (SUI)9430153+2
3Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)2402235-2
4AEK Larnaca (CYP)2402236-3
20 September 2018
21h00AEK Larnaca (CYP)AEK Larnaca0 - 1FC ZürichFC Zürich (SUI)
21h00Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad2 - 3Bayer LeverkusenBayer Leverkusen (GER)
4 Oktober 2018
18h55FC Zürich (SUI)FC Zürich1 - 0Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad (BUL)
18h55Bayer Leverkusen (GER)Bayer Leverkusen4 - 2AEK LarnacaAEK Larnaca (CYP)
25 Oktober 2018
18h55AEK Larnaca (CYP)AEK Larnaca1 - 1Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad (BUL)
18h55FC Zürich (SUI)FC Zürich3 - 2Bayer LeverkusenBayer Leverkusen (GER)
8 November 2018
21h00Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad0 - 0AEK LarnacaAEK Larnaca (CYP)
21h00Bayer Leverkusen (GER)Bayer Leverkusen1 - 0FC ZürichFC Zürich (SUI)
29 November 2018
18h55FC Zürich (SUI)FC Zürich - AEK LarnacaAEK Larnaca (CYP)
18h55Bayer Leverkusen (GER)Bayer Leverkusen - Ludogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad (BUL)
13 December 2018
21h00AEK Larnaca (CYP)AEK Larnaca - Bayer LeverkusenBayer Leverkusen (GER)
21h00Ludogorets 1947 Razgrad (BUL)Ludogorets 1947 Razgrad - FC ZürichFC Zürich (SUI)

Detail van de uitslagen


Groep B (20/09/2018 - 13/12/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Red Bull Salzburg (AUT)124400145+9
2RB Leipzig (GER)6420286+2
3Celtic Glasgow (SCO)6420246-2
4BK Rosenborg Trondheim (NOR)04004312-9
20 September 2018
21h00Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow1 - 0BK Rosenborg TrondheimBK Rosenborg Trondheim (NOR)
21h00RB Leipzig (GER)RB Leipzig2 - 3FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg (AUT)
4 Oktober 2018
18h55BK Rosenborg Trondheim (NOR)BK Rosenborg Trondheim1 - 3RB LeipzigRB Leipzig (GER)
18h55FC Red Bull Salzburg (AUT)FC Red Bull Salzburg3 - 1Celtic GlasgowCeltic Glasgow (SCO)
25 Oktober 2018
18h55RB Leipzig (GER)RB Leipzig2 - 0Celtic GlasgowCeltic Glasgow (SCO)
18h55FC Red Bull Salzburg (AUT)FC Red Bull Salzburg3 - 0BK Rosenborg TrondheimBK Rosenborg Trondheim (NOR)
8 November 2018
21h00Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow2 - 1RB LeipzigRB Leipzig (GER)
21h00BK Rosenborg Trondheim (NOR)BK Rosenborg Trondheim2 - 5FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg (AUT)
29 November 2018
18h55FC Red Bull Salzburg (AUT)FC Red Bull Salzburg - RB LeipzigRB Leipzig (GER)
18h55BK Rosenborg Trondheim (NOR)BK Rosenborg Trondheim - Celtic GlasgowCeltic Glasgow (SCO)
13 December 2018
21h00RB Leipzig (GER)RB Leipzig - BK Rosenborg TrondheimBK Rosenborg Trondheim (NOR)
21h00Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow - FC Red Bull SalzburgFC Red Bull Salzburg (AUT)

Detail van de uitslagen


Groep C (20/09/2018 - 13/12/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Zenith Saint-Petersburg (RUS)8422053+2
2Slavia Prague (CZE)7421121+1
3FC Copenhagen (DEN)54121330
4Bordeaux (FRA)1401336-3
20 September 2018
21h00Slavia Prague (CZE)Slavia Prague1 - 0BordeauxBordeaux (FRA)
21h00FC Copenhagen (DEN)FC Copenhagen1 - 1Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
4 Oktober 2018
18h55Bordeaux (FRA)Bordeaux1 - 2FC CopenhagenFC Copenhagen (DEN)
18h55Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg1 - 0Slavia PragueSlavia Prague (CZE)
25 Oktober 2018
18h55FC Copenhagen (DEN)FC Copenhagen0 - 1Slavia PragueSlavia Prague (CZE)
18h55Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg2 - 1BordeauxBordeaux (FRA)
8 November 2018
21h00Slavia Prague (CZE)Slavia Prague0 - 0FC CopenhagenFC Copenhagen (DEN)
21h00Bordeaux (FRA)Bordeaux1 - 1Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)
29 November 2018
18h55Zenith Saint-Petersburg (RUS)Zenith Saint-Petersburg - FC CopenhagenFC Copenhagen (DEN)
18h55Bordeaux (FRA)Bordeaux - Slavia PragueSlavia Prague (CZE)
13 December 2018
21h00FC Copenhagen (DEN)FC Copenhagen - BordeauxBordeaux (FRA)
21h00Slavia Prague (CZE)Slavia Prague - Zenith Saint-PetersburgZenith Saint-Petersburg (RUS)

Detail van de uitslagen


Groep D (20/09/2018 - 13/12/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Dinamo Zagreb (CRO)124400113+8
2Fenerbahçe (TUR)7421176+1
3Spartak Trnava (SVK)3410337-4
4RSC Anderlecht (BEL)1401327-5
20 September 2018
21h00Spartak Trnava (SVK)Spartak Trnava1 - 0RSC AnderlechtRSC Anderlecht (BEL)
21h00Dinamo Zagreb (CRO)Dinamo Zagreb4 - 1FenerbahçeFenerbahçe (TUR)
4 Oktober 2018
18h55RSC Anderlecht (BEL)RSC Anderlecht0 - 2Dinamo ZagrebDinamo Zagreb (CRO)
18h55Fenerbahçe (TUR)Fenerbahçe2 - 0Spartak TrnavaSpartak Trnava (SVK)
25 Oktober 2018
18h55Spartak Trnava (SVK)Spartak Trnava1 - 2Dinamo ZagrebDinamo Zagreb (CRO)
18h55RSC Anderlecht (BEL)RSC Anderlecht2 - 2FenerbahçeFenerbahçe (TUR)
8 November 2018
16h50Fenerbahçe (TUR)Fenerbahçe2 - 0RSC AnderlechtRSC Anderlecht (BEL)
21h00Dinamo Zagreb (CRO)Dinamo Zagreb3 - 1Spartak TrnavaSpartak Trnava (SVK)
29 November 2018
18h55RSC Anderlecht (BEL)RSC Anderlecht - Spartak TrnavaSpartak Trnava (SVK)
18h55Fenerbahçe (TUR)Fenerbahçe - Dinamo ZagrebDinamo Zagreb (CRO)
13 December 2018
21h00Spartak Trnava (SVK)Spartak Trnava - FenerbahçeFenerbahçe (TUR)
21h00Dinamo Zagreb (CRO)Dinamo Zagreb - RSC AnderlechtRSC Anderlecht (BEL)

Detail van de uitslagen


Groep E (20/09/2018 - 13/12/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Arsenal FC (ENG)10431082+6
2Sporting Lisbon (POR)7421142+2
3FC Vorskla Poltava (UKR)3410347-3
4FK Qarabag Agdam (AZE)3410316-5
20 September 2018
21h00Sporting Lisbon (POR)Sporting Lisbon2 - 0FK Qarabag AgdamFK Qarabag Agdam (AZE)
21h00Arsenal FC (ENG)Arsenal FC4 - 2FC Vorskla PoltavaFC Vorskla Poltava (UKR)
4 Oktober 2018
18h55FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam0 - 3Arsenal FCArsenal FC (ENG)
18h55FC Vorskla Poltava (UKR)FC Vorskla Poltava1 - 2Sporting LisbonSporting Lisbon (POR)
25 Oktober 2018
18h55FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam0 - 1FC Vorskla PoltavaFC Vorskla Poltava (UKR)
18h55Sporting Lisbon (POR)Sporting Lisbon0 - 1Arsenal FCArsenal FC (ENG)
8 November 2018
21h00Arsenal FC (ENG)Arsenal FC0 - 0Sporting LisbonSporting Lisbon (POR)
21h00FC Vorskla Poltava (UKR)FC Vorskla Poltava0 - 1FK Qarabag AgdamFK Qarabag Agdam (AZE)
29 November 2018
18h55FK Qarabag Agdam (AZE)FK Qarabag Agdam - Sporting LisbonSporting Lisbon (POR)
18h55FC Vorskla Poltava (UKR)FC Vorskla Poltava - Arsenal FCArsenal FC (ENG)
13 December 2018
21h00Sporting Lisbon (POR)Sporting Lisbon - FC Vorskla PoltavaFC Vorskla Poltava (UKR)
21h00Arsenal FC (ENG)Arsenal FC - FK Qarabag AgdamFK Qarabag Agdam (AZE)

Detail van de uitslagen


Groep F (20/09/2018 - 13/12/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Betis Seville (ESP)8422062+4
2Olympiakos Piraeus (GRE)7421184+4
3AC Milan (ITA)7421164+2
4F91 Dudelange (LUX)04004111-10
20 September 2018
21h00F91 Dudelange (LUX)F91 Dudelange0 - 1AC MilanAC Milan (ITA)
21h00Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus0 - 0Betis SevilleBetis Seville (ESP)
4 Oktober 2018
18h55Betis Seville (ESP)Betis Seville3 - 0F91 DudelangeF91 Dudelange (LUX)
18h55AC Milan (ITA)AC Milan3 - 1Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
25 Oktober 2018
18h55F91 Dudelange (LUX)F91 Dudelange0 - 2Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
18h55AC Milan (ITA)AC Milan1 - 2Betis SevilleBetis Seville (ESP)
8 November 2018
21h00Betis Seville (ESP)Betis Seville1 - 1AC MilanAC Milan (ITA)
21h00Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus5 - 1F91 DudelangeF91 Dudelange (LUX)
29 November 2018
18h55AC Milan (ITA)AC Milan - F91 DudelangeF91 Dudelange (LUX)
18h55Betis Seville (ESP)Betis Seville - Olympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus (GRE)
13 December 2018
21h00F91 Dudelange (LUX)F91 Dudelange - Betis SevilleBetis Seville (ESP)
21h00Olympiakos Piraeus (GRE)Olympiakos Piraeus - AC MilanAC Milan (ITA)

Detail van de uitslagen


Groep G (20/09/2018 - 13/12/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Villarreal CF (ESP)64130105+5
2Glasgow Rangers (SCO)5412187+1
3Spartak Moscow (RUS)5412178-1
4SK Rapid Wien (AUT)4411238-5
20 September 2018
18h55Villarreal CF (ESP)Villarreal CF2 - 2Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO)
18h55SK Rapid Wien (AUT)SK Rapid Wien2 - 0Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
4 Oktober 2018
21h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow3 - 3Villarreal CFVillarreal CF (ESP)
21h00Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers3 - 1SK Rapid WienSK Rapid Wien (AUT)
25 Oktober 2018
21h00Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers0 - 0Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
21h00Villarreal CF (ESP)Villarreal CF5 - 0SK Rapid WienSK Rapid Wien (AUT)
8 November 2018
18h55SK Rapid Wien (AUT)SK Rapid Wien0 - 0Villarreal CFVillarreal CF (ESP)
18h55Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow4 - 3Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO)
29 November 2018
21h00Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers - Villarreal CFVillarreal CF (ESP)
21h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow - SK Rapid WienSK Rapid Wien (AUT)
13 December 2018
18h55Villarreal CF (ESP)Villarreal CF - Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
18h55SK Rapid Wien (AUT)SK Rapid Wien - Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO)

Detail van de uitslagen


Groep H (20/09/2018 - 13/12/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Eintracht Frankfurt (GER)124400114+7
2Lazio Rome (ITA)9430187+1
3Marseille (FRA)1401359-4
-Apollon Limassol (CYP)1401359-4
20 September 2018
18h55Marseille (FRA)Marseille1 - 2Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt (GER)
18h55Lazio Rome (ITA)Lazio Rome2 - 1Apollon LimassolApollon Limassol (CYP)
4 Oktober 2018
21h00Apollon Limassol (CYP)Apollon Limassol2 - 2MarseilleMarseille (FRA)
21h00Eintracht Frankfurt (GER)Eintracht Frankfurt4 - 1Lazio RomeLazio Rome (ITA)
25 Oktober 2018
21h00Marseille (FRA)Marseille1 - 3Lazio RomeLazio Rome (ITA)
21h00Eintracht Frankfurt (GER)Eintracht Frankfurt2 - 0Apollon LimassolApollon Limassol (CYP)
8 November 2018
18h55Lazio Rome (ITA)Lazio Rome2 - 1MarseilleMarseille (FRA)
18h55Apollon Limassol (CYP)Apollon Limassol2 - 3Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt (GER)
29 November 2018
21h00Eintracht Frankfurt (GER)Eintracht Frankfurt - MarseilleMarseille (FRA)
21h00Apollon Limassol (CYP)Apollon Limassol - Lazio RomeLazio Rome (ITA)
13 December 2018
18h55Marseille (FRA)Marseille - Apollon LimassolApollon Limassol (CYP)
18h55Lazio Rome (ITA)Lazio Rome - Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt (GER)

Detail van de uitslagen


Groep I (20/09/2018 - 13/12/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1KRC Genk (BEL)7421186+2
2Sarpsborg 08 FF (NOR)54121660
3Malmö FF (SWE)54121440
4Besiktas Istanbul (TUR)4411268-2
20 September 2018
18h55KRC Genk (BEL)KRC Genk2 - 0Malmö FFMalmö FF (SWE)
18h55Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul3 - 1Sarpsborg 08 FFSarpsborg 08 FF (NOR)
4 Oktober 2018
21h00Malmö FF (SWE)Malmö FF2 - 0Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
21h00Sarpsborg 08 FF (NOR)Sarpsborg 08 FF3 - 1KRC GenkKRC Genk (BEL)
25 Oktober 2018
21h00Sarpsborg 08 FF (NOR)Sarpsborg 08 FF1 - 1Malmö FFMalmö FF (SWE)
21h00Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul2 - 4KRC GenkKRC Genk (BEL)
8 November 2018
18h55KRC Genk (BEL)KRC Genk1 - 1Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
18h55Malmö FF (SWE)Malmö FF1 - 1Sarpsborg 08 FFSarpsborg 08 FF (NOR)
29 November 2018
21h00Sarpsborg 08 FF (NOR)Sarpsborg 08 FF - Besiktas IstanbulBesiktas Istanbul (TUR)
21h00Malmö FF (SWE)Malmö FF - KRC GenkKRC Genk (BEL)
13 December 2018
18h55Besiktas Istanbul (TUR)Besiktas Istanbul - Malmö FFMalmö FF (SWE)
18h55KRC Genk (BEL)KRC Genk - Sarpsborg 08 FFSarpsborg 08 FF (NOR)

Detail van de uitslagen


Groep J (20/09/2018 - 13/12/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Sevilla FC (ESP)94301155+10
2FC Krasnodar (RUS)9430164+2
3Standard Luik (BEL)6420269-3
4Akhisar Belediyespor (TUR)04004312-9
20 September 2018
18h55Akhisar Belediyespor (TUR)Akhisar Belediyespor0 - 1FC KrasnodarFC Krasnodar (RUS)
18h55Sevilla FC (ESP)Sevilla FC5 - 1Standard LuikStandard Luik (BEL)
4 Oktober 2018
21h00FC Krasnodar (RUS)FC Krasnodar2 - 1Sevilla FCSevilla FC (ESP)
21h00Standard Luik (BEL)Standard Luik2 - 1Akhisar BelediyesporAkhisar Belediyespor (TUR)
25 Oktober 2018
21h00Standard Luik (BEL)Standard Luik2 - 1FC KrasnodarFC Krasnodar (RUS)
21h00Sevilla FC (ESP)Sevilla FC6 - 0Akhisar BelediyesporAkhisar Belediyespor (TUR)
8 November 2018
18h55Akhisar Belediyespor (TUR)Akhisar Belediyespor2 - 3Sevilla FCSevilla FC (ESP)
18h55FC Krasnodar (RUS)FC Krasnodar2 - 1Standard LuikStandard Luik (BEL)
29 November 2018
21h00Standard Luik (BEL)Standard Luik - Sevilla FCSevilla FC (ESP)
21h00FC Krasnodar (RUS)FC Krasnodar - Akhisar BelediyesporAkhisar Belediyespor (TUR)
13 December 2018
18h55Sevilla FC (ESP)Sevilla FC - FC KrasnodarFC Krasnodar (RUS)
18h55Akhisar Belediyespor (TUR)Akhisar Belediyespor - Standard LuikStandard Luik (BEL)

Detail van de uitslagen


Groep K (20/09/2018 - 13/12/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Dinamo Kyiv (UKR)8422096+3
2FC Astana (KAZ)8422074+3
3Rennes (FRA)3410348-4
4FK Jablonec (CZE)2402257-2
20 September 2018
18h55Rennes (FRA)Rennes2 - 1FK JablonecFK Jablonec (CZE)
18h55Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv2 - 2FC AstanaFC Astana (KAZ)
4 Oktober 2018
16h50FC Astana (KAZ)FC Astana2 - 0RennesRennes (FRA)
21h00FK Jablonec (CZE)FK Jablonec2 - 2Dinamo KyivDinamo Kyiv (UKR)
25 Oktober 2018
21h00FK Jablonec (CZE)FK Jablonec1 - 1FC AstanaFC Astana (KAZ)
21h00Rennes (FRA)Rennes1 - 2Dinamo KyivDinamo Kyiv (UKR)
8 November 2018
16h50FC Astana (KAZ)FC Astana2 - 1FK JablonecFK Jablonec (CZE)
18h55Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv3 - 1RennesRennes (FRA)
29 November 2018
21h00FK Jablonec (CZE)FK Jablonec - RennesRennes (FRA)
21h00FC Astana (KAZ)FC Astana - Dinamo KyivDinamo Kyiv (UKR)
13 December 2018
18h55Rennes (FRA)Rennes - FC AstanaFC Astana (KAZ)
18h55Dinamo Kyiv (UKR)Dinamo Kyiv - FK JablonecFK Jablonec (CZE)

Detail van de uitslagen


Groep L (20/09/2018 - 13/12/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Chelsea FC (ENG)12440061+5
2MOL Vidi FC (HUN)64202330
3PAOK FC (GRE)3410345-1
4FC BATE Borisov (BLR)3410348-4
20 September 2018
18h55PAOK FC (GRE)PAOK FC0 - 1Chelsea FCChelsea FC (ENG)
18h55MOL Vidi FC (HUN)MOL Vidi FC0 - 2FC BATE BorisovFC BATE Borisov (BLR)
4 Oktober 2018
21h00FC BATE Borisov (BLR)FC BATE Borisov1 - 4PAOK FCPAOK FC (GRE)
21h00Chelsea FC (ENG)Chelsea FC1 - 0MOL Vidi FCMOL Vidi FC (HUN)
25 Oktober 2018
21h00PAOK FC (GRE)PAOK FC0 - 2MOL Vidi FCMOL Vidi FC (HUN)
21h00Chelsea FC (ENG)Chelsea FC3 - 1FC BATE BorisovFC BATE Borisov (BLR)
8 November 2018
18h55FC BATE Borisov (BLR)FC BATE Borisov0 - 1Chelsea FCChelsea FC (ENG)
18h55MOL Vidi FC (HUN)MOL Vidi FC1 - 0PAOK FCPAOK FC (GRE)
29 November 2018
21h00Chelsea FC (ENG)Chelsea FC - PAOK FCPAOK FC (GRE)
21h00FC BATE Borisov (BLR)FC BATE Borisov - MOL Vidi FCMOL Vidi FC (HUN)
13 December 2018
18h55PAOK FC (GRE)PAOK FC - FC BATE BorisovFC BATE Borisov (BLR)
18h55MOL Vidi FC (HUN)MOL Vidi FC - Chelsea FCChelsea FC (ENG)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (13/02/2019 - 16/05/2019)



1/16de finales (13/02/2019)

Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden