De site voor alle sporten

Menu
Esch Jeunesse

Voetbal - Esch Jeunesse

LuxemburgLuxemburg - Esch-Sur-Alzette- Opgericht 1907

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Esch Jeunesse - Uitslagen

Luxemburgse Eerste Klasse - Regulier Seizoen - 2020/2021

23 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 1
CS Fola EschCS Fola Esch - Esch JeunesseEsch Jeunesse
30 Augustus 2020 - 17h00
Speeldag 2
Esch JeunesseEsch Jeunesse - Swift HesperangeSwift Hesperange
13 September 2020 - 17h00
Speeldag 3
FC Victoria RosportFC Victoria Rosport - Esch JeunesseEsch Jeunesse
20 September 2020 - 17h00
Speeldag 4
Esch JeunesseEsch Jeunesse - US Mondorf-les-BainsUS Mondorf-les-Bains
23 September 2020 - 17h00
Speeldag 5
FC Etzella EttelbrückFC Etzella Ettelbrück - Esch JeunesseEsch Jeunesse
27 September 2020 - 17h00
Speeldag 6
Esch JeunesseEsch Jeunesse - US HostertUS Hostert
4 Oktober 2020 - 17h00
Speeldag 7
FC Rodange 91FC Rodange 91 - Esch JeunesseEsch Jeunesse
21 Oktober 2020 - 17h00
Speeldag 8
Esch JeunesseEsch Jeunesse - Differdange F.C. 03Differdange F.C. 03
25 Oktober 2020 - 17h00
Speeldag 9
Esch JeunesseEsch Jeunesse - Wiltz FC 71Wiltz FC 71
31 Oktober 2020 - 17h00
Speeldag 10
Racing Union LuxembourgRacing Union Luxembourg - Esch JeunesseEsch Jeunesse
8 November 2020 - 17h00
Speeldag 11
Esch JeunesseEsch Jeunesse - FC UNA StrassenFC UNA Strassen
22 November 2020 - 17h00
Speeldag 12
F91 DudelangeF91 Dudelange - Esch JeunesseEsch Jeunesse
29 November 2020 - 17h00
Speeldag 13
Esch JeunesseEsch Jeunesse - Hamm RM Benfica FCHamm RM Benfica FC
6 December 2020 - 17h00
Speeldag 14
UT PétangeUT Pétange - Esch JeunesseEsch Jeunesse
13 December 2020 - 17h00
Speeldag 15
Esch JeunesseEsch Jeunesse - FC Progrès NiederkornFC Progrès Niederkorn
7 Februari 2021 - 17h00
Speeldag 16
Swift HesperangeSwift Hesperange - Esch JeunesseEsch Jeunesse
13 Februari 2021 - 17h00
Speeldag 17
Esch JeunesseEsch Jeunesse - FC Victoria RosportFC Victoria Rosport
21 Februari 2021 - 17h00
Speeldag 18
US Mondorf-les-BainsUS Mondorf-les-Bains - Esch JeunesseEsch Jeunesse
28 Februari 2021 - 17h00
Speeldag 19
Esch JeunesseEsch Jeunesse - FC Etzella EttelbrückFC Etzella Ettelbrück
3 Maart 2021 - 17h00
Speeldag 20
US HostertUS Hostert - Esch JeunesseEsch Jeunesse
14 Maart 2021 - 17h00
Speeldag 21
Esch JeunesseEsch Jeunesse - FC Rodange 91FC Rodange 91
21 Maart 2021 - 17h00
Speeldag 22
Differdange F.C. 03Differdange F.C. 03 - Esch JeunesseEsch Jeunesse
2 April 2021 - 17h00
Speeldag 23
Wiltz FC 71Wiltz FC 71 - Esch JeunesseEsch Jeunesse
11 April 2021 - 17h00
Speeldag 24
Esch JeunesseEsch Jeunesse - Racing Union LuxembourgRacing Union Luxembourg
18 April 2021 - 17h00
Speeldag 25
FC UNA StrassenFC UNA Strassen - Esch JeunesseEsch Jeunesse
25 April 2021 - 17h00
Speeldag 26
Esch JeunesseEsch Jeunesse - F91 DudelangeF91 Dudelange
2 Mei 2021 - 17h00
Speeldag 27
Hamm RM Benfica FCHamm RM Benfica FC - Esch JeunesseEsch Jeunesse
9 Mei 2021 - 17h00
Speeldag 28
Esch JeunesseEsch Jeunesse - UT PétangeUT Pétange
16 Mei 2021 - 17h00
Speeldag 29
FC Progrès NiederkornFC Progrès Niederkorn - Esch JeunesseEsch Jeunesse
22 Mei 2021 - 17h00
Speeldag 30
Esch JeunesseEsch Jeunesse - CS Fola EschCS Fola Esch

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden