De site voor alle sporten

Menu

Voetbal : Livescore

  • Bijgewerkt elke 30 sec., niet vernieuwen 16 Juli 2019 - 18h33'23''

Primera División de Bolivia - Clausura - Speeldag 1Primera División de Bolivia - Clausura - Speeldag 1
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
02h00BeëindigdSports Boys WarnesSports Boys WarnesClub Always ReadyClub Always Ready1-01-2--

Braziliaanse Division 1 - Série A - Speeldag 10Braziliaanse Division 1 - Série A - Speeldag 10
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
01h00BeëindigdFluminenseFluminenseCeará Sporting ClubCeará Sporting Club1-11-1--

Copa Chile - Achtste finalesCopa Chile - Achtste finales
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
22h00AanstaandeSantiago MorningSantiago MorningClub Deportivo Universidad CatólicaClub Deportivo Universidad Católica----

Colombia Division 1 - Categoría Primera A - Torneo Finalización - Speeldag 1Colombia Division 1 - Categoría Primera A - Torneo Finalización - Speeldag 1
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
02h30BeëindigdRionegro ÁguilasRionegro ÁguilasCúcuta DeportivoCúcuta Deportivo0-11-3--

Ecuador Division 1 - Serie A - Eerste Ronde - Speeldag 17Ecuador Division 1 - Serie A - Eerste Ronde - Speeldag 17
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
02h15BeëindigdAmérica de QuitoAmérica de QuitoCentro Deportivo OlmedoCentro Deportivo Olmedo0-11-1--

Vriendschappelijke Wedstrijden - Juli 2019Vriendschappelijke Wedstrijden - Juli 2019
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h30BeëindigdIndiaIndiaSyriëSyrië0-01-1--

Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 16 Juli 2019Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 16 Juli 2019
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
03h00BeëindigdColorado Rapids (Usa)Colorado Rapids (Usa)Arsenal FC (Eng)Arsenal FC (Eng)0-20-3--
03h08BeëindigdCorrecaminos de la UAT (Mex)Correcaminos de la UAT (Mex)C.D. Saprissa (Crc)C.D. Saprissa (Crc)0-11-3--
09h30BeëindigdAEK Athens (Gre)AEK Athens (Gre)Stal Stalowa Wola (Pol)Stal Stalowa Wola (Pol)0-11-1--
10h00BeëindigdAtlético Malagueño (Esp)Atlético Malagueño (Esp)Reading FC (Eng)Reading FC (Eng)0-00-0--
11h30BeëindigdAdelaide United (Aus)Adelaide United (Aus)North Eastern MetroStars (Aus)North Eastern MetroStars (Aus)1-03-1--
11h30BeëindigdPenafiel (Por)Penafiel (Por)Santa Clara (Por)Santa Clara (Por)-2-2--
12h00BeëindigdBechem United (Gha)Bechem United (Gha)Aduana Stars FC (Gha)Aduana Stars FC (Gha)0-00-2--
15h00BeëindigdAEL Limassol (Cyp)AEL Limassol (Cyp)FC Oleksandriya (Ukr)FC Oleksandriya (Ukr)1-02-0--
16h00BeëindigdFC Avanhard Kramatorsk (Ukr)FC Avanhard Kramatorsk (Ukr)FC Olimpik Donetsk (Ukr)FC Olimpik Donetsk (Ukr)2-12-1--
16h00BeëindigdFC Balkany Zorya (Ukr)FC Balkany Zorya (Ukr)FC Desna Chernihiv (Ukr)FC Desna Chernihiv (Ukr)0-00-1--
16h00BeëindigdFC Metalist 1925 Kharkiv (Ukr)FC Metalist 1925 Kharkiv (Ukr)FC Kremin Kremenchuk (Ukr)FC Kremin Kremenchuk (Ukr)2-03-1--
16h30BeëindigdCarl Zeiss Jena (Ger)Carl Zeiss Jena (Ger)VfB Germania Halberstadt (Ger)VfB Germania Halberstadt (Ger)3-04-2--
17h002 HH72'FC Mynai (Ukr)FC Mynai (Ukr)FC Ahrobiznes Volochysk (Ukr)FC Ahrobiznes Volochysk (Ukr)1-2---
17h002 HH67'FC Oss (Ned)FC Oss (Ned)RKC Waalwijk (Ned)RKC Waalwijk (Ned)0-0---
17h002 HH69'FK Kosice (Svk)FK Kosice (Svk)West Ham United U23 (Eng)West Ham United U23 (Eng)0-0---
17h002 HH77'Hapoel Tel-Aviv (Isr)Hapoel Tel-Aviv (Isr)Chrobry Glogów (Pol)Chrobry Glogów (Pol)1-1---
17h001 HH32'Paris FC (Fra)Paris FC (Fra)Dijon (Fra)Dijon (Fra)0-0---
17h00GeannuleerdSporting Braga (Por)Sporting Braga (Por)Al-Duhail SC (Qat)Al-Duhail SC (Qat)----
17h152 HH55'FC Roskilde (Den)FC Roskilde (Den)Brønshøj BK (Den)Brønshøj BK (Den)3-0---
17h30HH45'US Quevilly-Rouen Métropole (Fra)US Quevilly-Rouen Métropole (Fra)Boulogne-sur-Mer (Fra)Boulogne-sur-Mer (Fra)2-0---
18h001 HH28'FC Slovan Velvary (Cze)FC Slovan Velvary (Cze)Bohemians 1905 (Cze)Bohemians 1905 (Cze)1-1---
18h00FinFC Wacker Innsbruck (Aut)FC Wacker Innsbruck (Aut)Genoa CFC (Ita)Genoa CFC (Ita)----
18h001 HH27'Guingamp (Fra)Guingamp (Fra)Cholet (Fra)Cholet (Fra)0-1---
18h001 HH21'Marítimo Funchal (Por)Marítimo Funchal (Por)Farense (Por)Farense (Por)0-0---
18h001 HH30'Metz (Fra)Metz (Fra)Sporting Charleroi (Bel)Sporting Charleroi (Bel)1-0---
18h001 HH24'NK Belisce (Cro)NK Belisce (Cro)NK Osijek 2 (Cro)NK Osijek 2 (Cro)0-1---
18h001 HH29'NK Slaven Belupo (Cro)NK Slaven Belupo (Cro)Bodajk FC Siófok (Hun)Bodajk FC Siófok (Hun)0-0---
18h00GeannuleerdSC Paderborn 07 (Ger)SC Paderborn 07 (Ger)Norwich City (Eng)Norwich City (Eng)----
18h001 HH26'SC Pinkafeld (Aut)SC Pinkafeld (Aut)SK Rapid Wien (Aut)SK Rapid Wien (Aut)0-2---
18h001 HH25'Slovan Bratislava B (Svk)Slovan Bratislava B (Svk)Austria Wien Amateure (Aut)Austria Wien Amateure (Aut)0-0---
18h30FinAlemannia Aachen (Ger)Alemannia Aachen (Ger)SV Elversberg 07 (Ger)SV Elversberg 07 (Ger)----
18h30FinAS Nancy Lorraine (Fra)AS Nancy Lorraine (Fra)Troyes (Fra)Troyes (Fra)----
18h30FinDSG Sele Zell (Aut)DSG Sele Zell (Aut)Klagenfurter AC 1909 (Aut)Klagenfurter AC 1909 (Aut)----
18h30FinEintracht Northeim (Ger)Eintracht Northeim (Ger)SC Paderborn 07 (Ger)SC Paderborn 07 (Ger)----
18h30FinFC 1980 Wien (Aut)FC 1980 Wien (Aut)Favoritner AC (Aut)Favoritner AC (Aut)----
18h30FinFC Liefering (Aut)FC Liefering (Aut)SV Grödig (Aut)SV Grödig (Aut)----
18h30FinOBFZ Galanta (Svk)OBFZ Galanta (Svk)SK Blava Jaslovské Bohunice (Svk)SK Blava Jaslovské Bohunice (Svk)----
19h00FinDesportivo das Aves (Por)Desportivo das Aves (Por)RD Águeda (Por)RD Águeda (Por)----
19h00FinFC Groningen (Ned)FC Groningen (Ned)FC Emmen (Ned)FC Emmen (Ned)----
19h00FinFC St Pauli (Ger)FC St Pauli (Ger)SC Weiche Flensburg 08 (Ger)SC Weiche Flensburg 08 (Ger)----
19h00FinHeracles Almelo (Ned)Heracles Almelo (Ned)Excelsior Rotterdam (Ned)Excelsior Rotterdam (Ned)----
19h00FinHvidovre IF (Den)Hvidovre IF (Den)Frem Copenhagen (Den)Frem Copenhagen (Den)----
19h00FinRFC Raeren-Eynatten (Bel)RFC Raeren-Eynatten (Bel)KAS Eupen (Bel)KAS Eupen (Bel)----
19h00FinSC Kriens (Sui)SC Kriens (Sui)SC Cham (Sui)SC Cham (Sui)----
19h00FinSV 1919 Straelen (Ger)SV 1919 Straelen (Ger)VVV Venlo (Ned)VVV Venlo (Ned)----
19h00FinSV Drochtersen/Assel (Ger)SV Drochtersen/Assel (Ger)Holstein Kiel (Ger)Holstein Kiel (Ger)----
19h00FinSV Gady Raika Lebring (Aut)SV Gady Raika Lebring (Aut)SU Straden (Aut)SU Straden (Aut)----
19h00FinSV Heiligenkreuz (Aut)SV Heiligenkreuz (Aut)SV SMB Pachern (Aut)SV SMB Pachern (Aut)----
19h00FinSV Langenrohr (Aut)SV Langenrohr (Aut)SC Team Wiener Linien (Aut)SC Team Wiener Linien (Aut)----
19h00FinUSV Hengsberg (Aut)USV Hengsberg (Aut)SC Unterpremstätten (Aut)SC Unterpremstätten (Aut)----
19h00FinVfB Dillingen (Ger)VfB Dillingen (Ger)SV Elversberg II (Ger)SV Elversberg II (Ger)----
19h00FinWiener Sportclub (Aut)Wiener Sportclub (Aut)SV Sankt Margarethen (Aut)SV Sankt Margarethen (Aut)----
19h00FinYverdon (Sui)Yverdon (Sui)Grenoble (Fra)Grenoble (Fra)----
19h00FinZulte-Waregem (Bel)Zulte-Waregem (Bel)KV Oostende (Bel)KV Oostende (Bel)----
19h30FinCF Peralada (Esp)CF Peralada (Esp)Espanyol Barcelona (Esp)Espanyol Barcelona (Esp)----
19h30FinExtremadura UD (Esp)Extremadura UD (Esp)Reading FC (Eng)Reading FC (Eng)----
19h30FinFC Köln II (Ger)FC Köln II (Ger)FC Hürth (Ger)FC Hürth (Ger)----
20h00FinAFC Wimbledon (Eng)AFC Wimbledon (Eng)Bournemouth (Eng)Bournemouth (Eng)----
20h00FinChorley FC (Eng)Chorley FC (Eng)Preston North End (Eng)Preston North End (Eng)----
20h00FinMillwall (Eng)Millwall (Eng)Sporting Braga (Por)Sporting Braga (Por)----
20h00FinUndy Athletic AFC (Wal)Undy Athletic AFC (Wal)Newport County AFC (Wal)Newport County AFC (Wal)----
20h20FinDynamo Dresden (Ger)Dynamo Dresden (Ger)Paris SG (Fra)Paris SG (Fra)----
20h30AanstaandeA.F.C. Telford United (Eng)A.F.C. Telford United (Eng)Solihull Moors FC (Eng)Solihull Moors FC (Eng)----
20h30FinBasingstoke Town F.C. (Eng)Basingstoke Town F.C. (Eng)Luton Town (Eng)Luton Town (Eng)----
20h30FinBoreham Wood F.C. (Eng)Boreham Wood F.C. (Eng)Queens Park Rangers (Eng)Queens Park Rangers (Eng)----
20h30FinChester FC (Eng)Chester FC (Eng)Carlisle United FC (Eng)Carlisle United FC (Eng)----
20h30FinEbbsfleet United F.C. (Eng)Ebbsfleet United F.C. (Eng)Charlton Athletic (Eng)Charlton Athletic (Eng)----
20h30FinEccleshill United FC (Eng)Eccleshill United FC (Eng)Bradford City AFC (Eng)Bradford City AFC (Eng)----
20h30FinFarsley AFC (Eng)Farsley AFC (Eng)Rotherham United (Eng)Rotherham United (Eng)----
20h30FinHarrogate Town FC (Eng)Harrogate Town FC (Eng)Guiseley A.F.C. (Eng)Guiseley A.F.C. (Eng)----
20h30AanstaandeHungerford Town FC (Eng)Hungerford Town FC (Eng)Swindon Town FC (Eng)Swindon Town FC (Eng)----
20h30AanstaandeMaidenhead United F.C. (Eng)Maidenhead United F.C. (Eng)KoeweitKoeweit----
20h30AanstaandeMatlock Town F.C. (Eng)Matlock Town F.C. (Eng)Chesterfield FC (Eng)Chesterfield FC (Eng)----
20h30AanstaandeNorthampton Town (Eng)Northampton Town (Eng)Sheffield Wednesday (Eng)Sheffield Wednesday (Eng)----
20h30AanstaandeOlympiakos Piraeus (Gre)Olympiakos Piraeus (Gre)Nottingham Forest (Eng)Nottingham Forest (Eng)----
20h30AanstaandeScunthorpe United  (Eng)Scunthorpe United (Eng)Leicester City (Eng)Leicester City (Eng)----
20h30AanstaandeTorquay United FC (Eng)Torquay United FC (Eng)Plymouth Argyle FC (Eng)Plymouth Argyle FC (Eng)----
20h30AanstaandeWealdstone F.C. (Eng)Wealdstone F.C. (Eng)Colchester United (Eng)Colchester United  (Eng)----
20h30AanstaandeWeston-Super-Mare A.F.C. (Eng)Weston-Super-Mare A.F.C. (Eng)Exeter City FC (Eng)Exeter City FC (Eng)----
20h45AanstaandeAtherton Collieries AFC (Eng)Atherton Collieries AFC (Eng)Altrincham F.C. (Eng)Altrincham F.C. (Eng)----
20h45AanstaandeBarnet FC (Eng)Barnet FC (Eng)Crystal Palace (Eng)Crystal Palace (Eng)----
20h45AanstaandeBarrow A.F.C. (Eng)Barrow A.F.C. (Eng)Morecambe (Eng)Morecambe (Eng)----
20h45AanstaandeBath City F.C. (Eng)Bath City F.C. (Eng)Bristol Rovers FC (Eng)Bristol Rovers FC (Eng)----
20h45AanstaandeBedford Town FC (Eng)Bedford Town FC (Eng)Kettering Town (Eng)Kettering Town (Eng)----
20h45AanstaandeBiggleswade Town FC (Eng)Biggleswade Town FC (Eng)St. Albans City F.C. (Eng)St. Albans City F.C. (Eng)----
20h45AanstaandeBlackpool (Eng)Blackpool (Eng)AFC Fylde (Eng)AFC Fylde (Eng)----
20h45AanstaandeBognor Regis Town F.C. (Eng)Bognor Regis Town F.C. (Eng)Portsmouth (Eng)Portsmouth (Eng)----
20h45AanstaandeBrackley Town F.C. (Eng)Brackley Town F.C. (Eng)Milton Keynes Dons FC (Eng)Milton Keynes Dons FC (Eng)----
20h45AanstaandeBurton Albion FC (Eng)Burton Albion FC (Eng)Sheffield United (Eng)Sheffield United (Eng)----
20h45AanstaandeCurzon Ashton F.C. (Eng)Curzon Ashton F.C. (Eng)Crewe Alexandra (Eng)Crewe Alexandra  (Eng)----
20h45AanstaandeDartford F.C. (Eng)Dartford F.C. (Eng)Gillingham FC (Eng)Gillingham FC (Eng)----
20h45AanstaandeDover Athletic F.C. (Eng)Dover Athletic F.C. (Eng)Maidstone United FC (Eng)Maidstone United FC (Eng)----
20h45AanstaandeDulwich Hamlet FC (Eng)Dulwich Hamlet FC (Eng)Bromley F.C. (Eng)Bromley F.C. (Eng)----
20h45AanstaandeEastleigh F.C. (Eng)Eastleigh F.C. (Eng)Oxford United FC (Eng)Oxford United FC (Eng)----
20h45AanstaandeFC Halifax Town (Eng)FC Halifax Town (Eng)Doncaster Rovers (Eng)Doncaster Rovers (Eng)----
20h45AanstaandeHampton And Richmond Borough FC (Eng)Hampton And Richmond Borough FC (Eng)Chesham United F.C. (Eng)Chesham United F.C. (Eng)----
20h45AanstaandeHamworthy United FC (Eng)Hamworthy United FC (Eng)Winchester City FC (Eng)Winchester City FC (Eng)----
20h45AanstaandeHerne Bay FC (Eng)Herne Bay FC (Eng)Hemel Hempstead Town F.C. (Eng)Hemel Hempstead Town F.C. (Eng)----
20h45AanstaandeLincoln United F.C. (Eng)Lincoln United F.C. (Eng)Alfreton Town F.C. (Eng)Alfreton Town F.C. (Eng)----
20h45AanstaandeLongford Town FC (Irl)Longford Town FC (Irl)Warrenpoint Town FC (Nir)Warrenpoint Town FC (Nir)----
20h45AanstaandeSalisbury City F.C. (Eng)Salisbury City F.C. (Eng)Swindon Town FC (Eng)Swindon Town FC (Eng)----
20h45AanstaandeShildon AFC (Eng)Shildon AFC (Eng)Spennymoor Town FC (Eng)Spennymoor Town FC (Eng)----
20h45AanstaandeStevenage Borough FC (Eng)Stevenage Borough FC (Eng)Peterborough United FC (Eng)Peterborough United FC (Eng)----
20h45AanstaandeTonbridge Angels FC (Eng)Tonbridge Angels FC (Eng)Sutton United FC (Eng)Sutton United FC (Eng)----
20h45AanstaandeWitton Albion F.C. (Eng)Witton Albion F.C. (Eng)Crewe Alexandra (Eng)Crewe Alexandra  (Eng)----
20h45AanstaandeWoking FC (Eng)Woking FC (Eng)Wycombe Wanderers (Eng)Wycombe Wanderers  (Eng)----
20h45AanstaandeYeovil Town FC (Eng)Yeovil Town FC (Eng)Swansea City (Wal)Swansea City (Wal)----
21h30AanstaandeFC Porto (Por)FC Porto (Por)Fulham FC (Eng)Fulham FC (Eng)----

UEFA Champions League - Eerste KwalificatierondeUEFA Champions League - Eerste Kwalificatieronde
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
17h002 HH72'FK Shkëndija (Mac)FK Shkëndija (Mac)Nõmme Kalju FC (Est)Nõmme Kalju FC (Est)0-1---
19h30AanstaandeFC Saburtalo Tbilisi (Geo)FC Saburtalo Tbilisi (Geo)FC Sheriff Tiraspol (Mda)FC Sheriff Tiraspol (Mda)----
20h00AanstaandeHB Torshavn (Far)HB Torshavn (Far)HJK Helsinki (Fin)HJK Helsinki (Fin)----
20h00AanstaandeValletta FC (Mlt)Valletta FC (Mlt)F91 Dudelange (Lux)F91 Dudelange (Lux)----
20h45AanstaandeCrvena Zvezda Beograd (Srb)Crvena Zvezda Beograd (Srb)FK Suduva Marijampole (Ltu)FK Suduva Marijampole (Ltu)----
20h45AanstaandeKF Ferronikeli (Kos)KF Ferronikeli (Kos)The New Saints FC (Wal)The New Saints FC (Wal)----

UEFA Europa League - Eerste KwalificatierondeUEFA Europa League - Eerste Kwalificatieronde
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
17h002 HH71'Banants Erevan (Arm)Banants Erevan (Arm)FK Cukaricki Stankom (Srb)FK Cukaricki Stankom (Srb)0-2---
19h00AanstaandeKI Klaksvik (Far)KI Klaksvik (Far)FK Trakai - FK Riteriai (Ltu)FK Trakai - FK Riteriai (Ltu)----
20h30AanstaandeOFK Titograd Podgorica (Mne)OFK Titograd Podgorica (Mne)CSKA Sofia (Bul)CSKA Sofia (Bul)----

Europees Kampioenschap Dames U-19 - Groep AEuropees Kampioenschap Dames U-19 - Groep A
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
17h002 HH73'Nederland U-19Nederland U-19Noorwegen U-19Noorwegen U-190-0---
20h30AanstaandeFrankrijk U-19Frankrijk U-19Schotland U-19Schotland U-19----

Europees Kampioenschap Dames U-19 - Groep BEuropees Kampioenschap Dames U-19 - Groep B
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
17h002 HH72'Spanje U-19Spanje U-19België U-19België U-190-0---
20h30AanstaandeDuitsland U-19Duitsland U-19Engeland U-19Engeland U-19----

Scottish League Cup - Eerste rondeScottish League Cup - Eerste ronde
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
20h30AanstaandeStenhousemuir F.C. (Sco)Stenhousemuir F.C. (Sco)Dundee United (Sco)Dundee United (Sco)----
20h45AanstaandeAlloa Athletic F.C. (Sco)Alloa Athletic F.C. (Sco)Elgin City F.C. (Sco)Elgin City F.C. (Sco)----
20h45AanstaandeBrechin City F.C. (Sco)Brechin City F.C. (Sco)Ross County FC (Sco)Ross County FC (Sco)----
20h45AanstaandeCowdenbeath F.C. (Sco)Cowdenbeath F.C. (Sco)Heart of Midlothian (Sco)Heart of Midlothian (Sco)----
20h45AanstaandeFalkirk (Sco)Falkirk (Sco)Stranraer F.C. (Sco)Stranraer F.C. (Sco)----
20h45AanstaandeGreenock Morton (Sco)Greenock Morton (Sco)Dumbarton FC (Sco)Dumbarton FC (Sco)----
20h45AanstaandeLivingston (Sco)Livingston (Sco)Ayr United F.C. (Sco)Ayr United F.C. (Sco)----
20h45AanstaandeMontrose FC (Sco)Montrose FC (Sco)Saint Johnstone FC (Sco)Saint Johnstone FC (Sco)----
20h45AanstaandePeterhead FC (Sco)Peterhead FC (Sco)Inverness CT (Sco)Inverness CT (Sco)----
20h45AanstaandeQueen of the South FC (Sco)Queen of the South FC (Sco)Annan Athletic F.C. (Sco)Annan Athletic F.C. (Sco)----
20h45AanstaandeQueen's Park FC (Sco)Queen's Park FC (Sco)Partick Thistle (Sco)Partick Thistle (Sco)----
© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden