De site voor alle sporten

Menu

Voetbal : Livescore

  • Bijgewerkt elke 30 sec., niet vernieuwen 18 April 2021 - 19h09'47''

Albanië - Kategoria Superiore - Speeldag 28Albanië - Kategoria Superiore - Speeldag 28
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
13h00BeëindigdKS Apolonia FierKS Apolonia FierKF Vllaznia ShkodërKF Vllaznia Shkodër0-30-6--
16h00BeëindigdKF LaçiKF LaçiFC Bylis BallshFC Bylis Ballsh0-02-1--
16h00BeëindigdKF Skënderbeu KorçëKF Skënderbeu KorçëKS TeutaKS Teuta0-10-1--

Andorra Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 14Andorra Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 14
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
11h30BeëindigdUE Santa ColomaUE Santa ColomaPenya Encarnada d'AndorraPenya Encarnada d'Andorra2-07-0--

Andorra Division 1 - Championship RondeAndorra Division 1 - Championship Ronde
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
11h30BeëindigdUE Sant JuliàUE Sant JuliàAtlètic Club d'EscaldesAtlètic Club d'Escaldes1-22-2--
16h30BeëindigdFC Santa ColomaFC Santa ColomaInter Club d'EscaldesInter Club d'Escaldes1-11-2--

Belgische Eerste Klasse - Regulier Seizoen - Speeldag 34Belgische Eerste Klasse - Regulier Seizoen - Speeldag 34
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
18h002 HH53'Club BruggeClub BruggeRoyal Excel MouscronRoyal Excel Mouscron0-00-1--
18h002 HH51'K.V. KortrijkK.V. KortrijkKV MechelenKV Mechelen1-21-3--
18h002 HH52'KV OostendeKV OostendeCercle BruggeCercle Brugge0-00-1--
18h002 HH53'Oud Heverlee LeuvenOud Heverlee LeuvenRed Star Waasland-BeverenRed Star Waasland-Beveren0-11-1--
18h002 HH52'Sint-Truidense VVSint-Truidense VVRSC AnderlechtRSC Anderlecht0-00-0--
18h002 HH55'Standard LuikStandard LuikK Beerschot VAK Beerschot VA1-01-0--
18h002 HH55'Zulte-WaregemZulte-WaregemKAA GentKAA Gent0-30-4--

Primera División de Bolivia - Regulier Seizoen - Speeldag 5Primera División de Bolivia - Regulier Seizoen - Speeldag 5
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
01h30UitgesteldIndependiente PetroleroIndependiente PetroleroJorge WilstermannJorge Wilstermann----
21h00UitgesteldReal TomayapoReal TomayapoClub BloomingClub Blooming----
23h15UitgesteldClub AuroraClub AuroraClub BolívarClub Bolívar----

Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 26Bosnië en Herzegovina Division 1 - Speeldag 26
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h00BeëindigdFK Olimpic SarajevoFK Olimpic SarajevoHSK Zrinjski MostarHSK Zrinjski Mostar0-10-3--
17h00BeëindigdFK Radnik BijeljinaFK Radnik BijeljinaFK Zeljeznicar SarajevoFK Zeljeznicar Sarajevo0-11-1--
19h001 HH10'NK Siroki BrijegNK Siroki BrijegFK Velez MostarFK Velez Mostar0-10-1--

Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 24Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 24
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
17h302 HH73'FC Tsarsko Selo SofiaFC Tsarsko Selo SofiaCSKA SofiaCSKA Sofia1-01-0--
19h45AanstaandeLevski SofiaLevski SofiaLudogorets 1947 RazgradLudogorets 1947 Razgrad----

Chili Division 1 - Primera División - Regulier Seizoen - Speeldag 4Chili Division 1 - Primera División - Regulier Seizoen - Speeldag 4
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
00h00BeëindigdCD O'HigginsCD O'HigginsC.D. La SerenaC.D. La Serena0-00-0--
02h30BeëindigdUnión La CaleraUnión La CaleraAudax Club Sportivo ItalianoAudax Club Sportivo Italiano1-01-1--
17h00BeëindigdCD CobresalCD CobresalSantiago WanderersSantiago Wanderers1-02-1--
21h00AanstaandeEverton de Viña del MarEverton de Viña del MarColo ColoColo Colo----

Colombia Division 1 - Categoría Primera A - Torneo Apertura - Speeldag 19Colombia Division 1 - Categoría Primera A - Torneo Apertura - Speeldag 19
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
22h30AanstaandeAmérica de CaliAmérica de CaliDeportes TolimaDeportes Tolima----
22h30AanstaandeAtlético Nacional MedellínAtlético Nacional MedellínPatriotas FCPatriotas FC----
22h30AanstaandeBoyacá Chicó F.C.Boyacá Chicó F.C.Jaguares de Córdoba FCJaguares de Córdoba FC----
22h30AanstaandeCA BucaramangaCA BucaramangaRionegro ÁguilasRionegro Águilas----
22h30AanstaandeDeportivo PereiraDeportivo PereiraDeportivo PastoDeportivo Pasto----
22h30AanstaandeLa EquidadLa EquidadIndependiente Santa FeIndependiente Santa Fe----
22h30AanstaandeMillonarios FCMillonarios FCDeportivo CaliDeportivo Cali----
22h30AanstaandeOnce CaldasOnce CaldasIndependiente MedellínIndependiente Medellín----

Costa Rica Division 1 - Verano - Speeldag 18Costa Rica Division 1 - Verano - Speeldag 18
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
01h00BeëindigdMunicipal Pérez ZeledónMunicipal Pérez ZeledónLimón FCLimón FC1-13-2--
02h00BeëindigdSporting San José FCSporting San José FCGuadalupe FCGuadalupe FC0-10-3--
04h00BeëindigdC.S. HeredianoC.S. HeredianoC.S. CartaginésC.S. Cartaginés0-11-2--
23h00AanstaandeJicaral SercobaJicaral SercobaMunicipal GreciaMunicipal Grecia----

Cypriotische Eerste Divisie - Championship RondeCypriotische Eerste Divisie - Championship Ronde
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h00BeëindigdAEL LimassolAEL LimassolApollon LimassolApollon Limassol0-11-2--
18h301 HH40'Olympiakos NicosiaOlympiakos NicosiaAEK LarnacaAEK Larnaca0-10-1--

Deense Superligaen - Degradatie GroepDeense Superligaen - Degradatie Groep
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h00BeëindigdAC HorsensAC HorsensLyngby BKLyngby BK0-11-3--
14h00BeëindigdOdense BoldklubOdense BoldklubSonderjyskESonderjyskE1-01-1--

Deense Superligaen - Championship GroepDeense Superligaen - Championship Groep
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h00BeëindigdFC CopenhagenFC CopenhagenFC NordsjællandFC Nordsjælland1-12-2--
18h002 HH46'Brøndby IFBrøndby IFAarhus GFAarhus GF1-21-2--

Duitse Bundesliga - Speeldag 29Duitse Bundesliga - Speeldag 29
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h30BeëindigdBorussia DortmundBorussia DortmundWerder BremenWerder Bremen3-14-1--
18h00Uitgesteld1. FSV Mainz 051. FSV Mainz 05Hertha BerlinHertha Berlin----

Duitse Bundesliga 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 29Duitse Bundesliga 2 - Regulier Seizoen - Speeldag 29
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
13h30BeëindigdJahn RegensburgJahn Regensburg1. FC Heidenheim 18461. FC Heidenheim 18460-20-3--
13h30BeëindigdVfL BochumVfL BochumHannover 96Hannover 962-14-3--
13h30BeëindigdVfL OsnabrückVfL OsnabrückFortuna DüsseldorfFortuna Düsseldorf0-10-3--

Vrouwen Bundesliga - Speeldag 17Vrouwen Bundesliga - Speeldag 17
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h00BeëindigdEintracht FrankfurtEintracht FrankfurtSC Sand WillstadtSC Sand Willstadt2-04-0--
14h00BeëindigdFFC Turbine PotsdamFFC Turbine PotsdamMSV DuisburgMSV Duisburg1-01-0--
14h00BeëindigdSG Essen-SchönebeckSG Essen-SchönebeckSV Meppen 1912SV Meppen 19120-13-1--
14h00BeëindigdVfL WolfsburgVfL WolfsburgSC FreiburgSC Freiburg2-13-2--
14h00BeëindigdWerder BremenWerder BremenBayer 04 LeverkusenBayer 04 Leverkusen2-02-1--

Ecuador Division 1 - Serie A - Eerste Ronde - Speeldag 9Ecuador Division 1 - Serie A - Eerste Ronde - Speeldag 9
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
00h30BeëindigdSD AucasSD AucasCentro Deportivo OlmedoCentro Deportivo Olmedo0-11-3--
03h00BeëindigdGuayaquil City FCGuayaquil City FCLDU QuitoLDU Quito2-12-2--
20h00AanstaandeClub Deportivo CuencaClub Deportivo CuencaUniversidad Católica del EcuadorUniversidad Católica del Ecuador----
22h30AanstaandeIndependiente José TeránIndependiente José TeránClub 9 de OctubreClub 9 de Octubre----

Engelse FA Cup - Halve FinaleEngelse FA Cup - Halve Finale
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
19h30AanstaandeLeicester City (Eng)Leicester City (Eng)Southampton (Eng)Southampton (Eng)----

Engelse Premier League - Speeldag 32Engelse Premier League - Speeldag 32
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h30BeëindigdArsenal FCArsenal FCFulham FCFulham FC0-01-1--
17h00BeëindigdManchester UnitedManchester UnitedBurnley FCBurnley FC0-03-1--

Engelse League Championship - Regulier Seizoen - Speeldag 42Engelse League Championship - Regulier Seizoen - Speeldag 42
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
13h00BeëindigdRotherham United (Eng)Rotherham United (Eng)Birmingham City (Eng)Birmingham City (Eng)0-00-1--
16h00BeëindigdCoventry City (Eng)Coventry City (Eng)Barnsley (Eng)Barnsley (Eng)1-02-0--

Meistriliiga - Estland Division 1 - Speeldag 7Meistriliiga - Estland Division 1 - Speeldag 7
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h00BeëindigdFC Levadia TallinnFC Levadia TallinnPaide LinnameeskondPaide Linnameeskond0-40-4--
18h002 HH52'Nõmme Kalju FCNõmme Kalju FCPärnu LinnameeskondPärnu Linnameeskond0-00-0--

Franse Division 1 - Speeldag 33Franse Division 1 - Speeldag 33
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
13h00BeëindigdParis SGParis SGSaint-EtienneSaint-Etienne0-03-2--
15h00BeëindigdDijonDijonNiceNice0-02-0--
15h00BeëindigdNîmes OlympiqueNîmes OlympiqueRC Strasbourg AlsaceRC Strasbourg Alsace0-01-1--
15h00BeëindigdStade Brestois 29Stade Brestois 29RC LensRC Lens1-01-1--
15h00BeëindigdStade de ReimsStade de ReimsMetzMetz0-00-0--
17h05BeëindigdBordeauxBordeauxMonacoMonaco0-10-3--
21h00AanstaandeFC NantesFC NantesLyonLyon----

Beker van Georgië - 1/16de finalesBeker van Georgië - 1/16de finales
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
11h00BeëindigdFC ZestaponiFC ZestaponiFC Aragvi DushetiFC Aragvi Dusheti0-11-2--

Gibraltar Premier Division - Degradatie RondeGibraltar Premier Division - Degradatie Ronde
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
18h30AanstaandeEuropa Point FCEuropa Point FCCollege 1975 FCCollege 1975 FC----

Griekenland - National League - PlayoffsGriekenland - National League - Playoffs
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h00BeëindigdPanathinaikos FCPanathinaikos FCAris ThessalonikiAris Thessaloniki1-01-2--
16h15BeëindigdAEK AthensAEK AthensAsteras TripolisAsteras Tripolis1-13-1--
18h301 HH39'PAOK FCPAOK FCOlympiakos PiraeusOlympiakos Piraeus0-00-0--

Guatemala Division 1 - Clausura - Speeldag 12Guatemala Division 1 - Clausura - Speeldag 12
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
02h00BeëindigdC.S.D. ComunicacionesC.S.D. ComunicacionesDeportivo Sanarate FCDeportivo Sanarate FC1-03-0--
19h30AanstaandeAntigua GFCAntigua GFCC.S.D. MunicipalC.S.D. Municipal----
20h00AanstaandeDeportivo MalacatecoDeportivo MalacatecoDeportivo AchuapaDeportivo Achuapa----
23h30AanstaandeClub Xelajú MCClub Xelajú MCDeportivo GuastatoyaDeportivo Guastatoya----

Honduras Division 1 - Clausura - Speeldag 12Honduras Division 1 - Clausura - Speeldag 12
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
00h00BeëindigdLobos UPNFMLobos UPNFMPlatense FCPlatense FC0-00-0--
01h00BeëindigdCD Real de MinasCD Real de MinasCSD VidaCSD Vida1-12-2--
03h15BeëindigdCD Honduras ProgresoCD Honduras ProgresoC.D. OlimpiaC.D. Olimpia0-30-5--
04h00BeëindigdC.D. MotaguaC.D. MotaguaReal C.D. EspañaReal C.D. España0-01-0--

Hongaarse Division 1 - NBI - Speeldag 29Hongaarse Division 1 - NBI - Speeldag 29
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h15BeëindigdPuskás AcademyPuskás AcademyMTK Budapest FCMTK Budapest FC2-03-0--
17h302 HH82'Budapest Honvéd FCBudapest Honvéd FCMOL Vidi FCMOL Vidi FC2-12-2--

UEFA Women's Champions League - Finaleronde - KwartfinalesUEFA Women's Champions League - Finaleronde - Kwartfinales
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h00BeëindigdOlympique Lyonnais (Fra)Olympique Lyonnais (Fra)Paris SG (Fra)Paris SG (Fra)1-11-2--

Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 18 April 2021Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 18 April 2021
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
12h00BeëindigdFK Bodø/Glimt (Nor)FK Bodø/Glimt (Nor)Tromsø IL (Nor)Tromsø IL (Nor)1-01-1--
12h00HH45'Klubi-04 (Fin)Klubi-04 (Fin)FC Honka Akatemia 05 (Fin)FC Honka Akatemia 05 (Fin)0-00-0--
13h00BeëindigdJIPPO Joensuu (Fin)JIPPO Joensuu (Fin)Lehmon Pallo -77 (Fin)Lehmon Pallo -77 (Fin)6-010-0--
13h00BeëindigdSarpsborg 08 FF (Nor)Sarpsborg 08 FF (Nor)Stabaeck (Nor)Stabaeck (Nor)1-02-2--
14h00GeannuleerdFC Haka Valkeakoski (Fin)FC Haka Valkeakoski (Fin)KTP Kotka (Fin)KTP Kotka (Fin)---
14h00BeëindigdRovaniemi RoPS (Fin)Rovaniemi RoPS (Fin)AC Oulu (Fin)AC Oulu (Fin)1-21-2--
14h00BeëindigdStrømsgodset IF (Nor)Strømsgodset IF (Nor)SK Lillestrøm (Nor)SK Lillestrøm (Nor)1-22-3--
15h00BeëindigdFredrikstad Fotballklubb (Nor)Fredrikstad Fotballklubb (Nor)Ullensaker/Kisa IL (Nor)Ullensaker/Kisa IL (Nor)0-04-1--
16h00BeëindigdHam-Kam (Nor)Ham-Kam (Nor)Strømmen IF (Nor)Strømmen IF (Nor)2-02-0--

Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs Dames - 18 April 2021Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs Dames - 18 April 2021
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
13h00BeëindigdÅsane Fotball Damer (Nor)Åsane Fotball Damer (Nor)IL Sandviken (Nor)IL Sandviken (Nor)0-11-3--

Ligat Ha'Al - Israël Division 1 - Degradatie RondeLigat Ha'Al - Israël Division 1 - Degradatie Ronde
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
18h002 HH51'Hapoel Hadera FCHapoel Hadera FCHapoel HaïfaHapoel Haïfa1-01-0--

Ligat Ha'Al - Israël Division 1 - Championship RondeLigat Ha'Al - Israël Division 1 - Championship Ronde
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
19h30AanstaandeMaccabi Tel-AvivMaccabi Tel-AvivIroni Ashdod FCIroni Ashdod FC----

Italiaanse Serie A - Speeldag 31Italiaanse Serie A - Speeldag 31
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
12h30BeëindigdAC MilanAC MilanGenoa CFCGenoa CFC1-12-1--
15h00BeëindigdAtalanta BergamoAtalanta BergamoJuventus TurinJuventus Turin0-01-0--
15h00BeëindigdBologna FCBologna FCSpezia 1906 CalcioSpezia 1906 Calcio2-14-1--
15h00BeëindigdLazio RomeLazio RomeBenevento CalcioBenevento Calcio3-15-3--
18h002 HH49'Torino FCTorino FCAS RomaAS Roma0-10-1--
20h45AanstaandeSSC NapoliSSC NapoliInter MilanInter Milan----

Vrouwen Serie A - Speeldag 18Vrouwen Serie A - Speeldag 18
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
12h30BeëindigdAC Milan (Ita)AC Milan (Ita)Napoli Femminile (Ita)Napoli Femminile (Ita)3-04-0--
12h30BeëindigdSassuolo CF (Ita)Sassuolo CF (Ita)Juventus Women (Ita)Juventus Women (Ita)0-10-3--
15h00BeëindigdSan Marino Academy (Smr)San Marino Academy (Smr)Hellas Verona Women (Ita)Hellas Verona Women (Ita)0-10-2--

Japan J1 League - Speeldag 10Japan J1 League - Speeldag 10
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
07h00BeëindigdKawasaki FrontaleKawasaki FrontaleSanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima1-01-1--
08h00BeëindigdCerezo OsakaCerezo OsakaUrawa Red DiamondsUrawa Red Diamonds0-01-0--
08h00BeëindigdNagoya GrampusNagoya GrampusSagan TosuSagan Tosu0-21-2--
10h00BeëindigdGamba OsakaGamba OsakaShimizu S-PulseShimizu S-Pulse0-00-0--

Kazachstan Eerste Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 6Kazachstan Eerste Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 6
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
11h00BeëindigdFC TarazFC TarazFC Akzhayik UralFC Akzhayik Ural0-01-0--
12h00BeëindigdFC AstanaFC AstanaFC Kyzyl-Zhar SKFC Kyzyl-Zhar SK1-13-1--
15h00BeëindigdFC KaisarFC KaisarFC AtyrauFC Atyrau1-01-1--

Kroatische 1. NHL - Regulier Seizoen - Speeldag 29Kroatische 1. NHL - Regulier Seizoen - Speeldag 29
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
19h051 HH5'Dinamo ZagrebDinamo ZagrebNK Istra 1961NK Istra 19610-00-0--

Virsliga - Letland Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 5Virsliga - Letland Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 5
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
13h00BeëindigdFS Metta/LUFS Metta/LUFK Rigas Futbola SkolaFK Rigas Futbola Skola1-22-3--
16h00BeëindigdFK VentspilsFK VentspilsFK LiepajaFK Liepaja0-10-1--

Luxemburgse Eerste Klasse - Regulier Seizoen - Speeldag 21Luxemburgse Eerste Klasse - Regulier Seizoen - Speeldag 21
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h00BeëindigdF91 DudelangeF91 DudelangeUS Mondorf-les-BainsUS Mondorf-les-Bains1-03-0--
16h00BeëindigdFC Progrès NiederkornFC Progrès NiederkornCS Fola EschCS Fola Esch1-01-1--
16h00BeëindigdFC UNA StrassenFC UNA StrassenFC Etzella EttelbrückFC Etzella Ettelbrück1-01-1--
16h00BeëindigdUT PétangeUT PétangeSwift HesperangeSwift Hesperange0-10-1--
16h00UitgesteldWiltz FC 71Wiltz FC 71Differdange F.C. 03Differdange F.C. 03----

Marokkaanse Division 1 - GNF 1 - Speeldag 12Marokkaanse Division 1 - GNF 1 - Speeldag 12
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
00h00BeëindigdFUS RabatFUS RabatRenaissance ZemamraRenaissance Zemamra1-11-2--
00h00BeëindigdOC SafiOC SafiRapide Oued ZemRapide Oued Zem2-12-1--

Primera División de México - Clausura - Speeldag 15Primera División de México - Clausura - Speeldag 15
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
00h00BeëindigdAtlético San LuisAtlético San LuisPuebla F.C.Puebla F.C.0-11-4--
02h00BeëindigdClub Deportivo GuadalajaraClub Deportivo GuadalajaraClub TijuanaClub Tijuana0-02-0--
04h05BeëindigdClub AméricaClub AméricaCDSC Cruz AzulCDSC Cruz Azul1-01-1--
19h001 HH7'UNAM Pumas Mexico-CityUNAM Pumas Mexico-CityTigres de la UANL MonterreyTigres de la UANL Monterrey0-00-0--

KNVB Beker - FinaleKNVB Beker - Finale
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
18h002 HH52'Ajax AmsterdamAjax AmsterdamVitesse ArnhemVitesse Arnhem1-11-1--

Primera División de Nicaragua - Clausura - Speeldag 14Primera División de Nicaragua - Clausura - Speeldag 14
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
03h00BeëindigdDeportivo OcotalDeportivo OcotalReal Madriz FCReal Madriz FC0-11-1--
03h00BeëindigdDiriangén FCDiriangén FCCD Walter FerrettiCD Walter Ferretti1-01-1--
23h00AanstaandeChinandega FCChinandega FCCD Junior de ManaguaCD Junior de Managua----

Noord-Macedonië Division 1 - Prva Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 28Noord-Macedonië Division 1 - Prva Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 28
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
13h00BeëindigdAkademija PandevAkademija PandevVardar SkopjeVardar Skopje3-03-0--
13h00BeëindigdFC Struga Trim-LumFC Struga Trim-LumFK Pelister BitolaFK Pelister Bitola0-03-0--
13h00BeëindigdFK Belasica StrumicaFK Belasica StrumicaFK ShkëndijaFK Shkëndija0-20-3--
13h00BeëindigdFK Borec VelesFK Borec VelesFK ShkupiFK Shkupi0-00-1--
13h00BeëindigdRabotnicki SkopjeRabotnicki SkopjeFK Macedonia Gjorce PetrovFK Macedonia Gjorce Petrov2-22-2--

Oekraïne - Vysjtsja Liha - Regulier Seizoen - Speeldag 22Oekraïne - Vysjtsja Liha - Regulier Seizoen - Speeldag 22
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
13h00BeëindigdFC Inhulets PetroveFC Inhulets PetroveFC Rukh LvivFC Rukh Lviv0-00-0--
16h00BeëindigdFC MariupolFC MariupolFC Olimpik DonetskFC Olimpik Donetsk1-11-1--
18h301 HH39'FC Kolos KovalivkaFC Kolos KovalivkaSC Dnipro-1SC Dnipro-11-01-0--

Oostenrijkse Bundesliga - Championship GroepOostenrijkse Bundesliga - Championship Groep
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h30BeëindigdFC Red Bull SalzburgFC Red Bull SalzburgLASK LinzLASK Linz0-02-0--
14h30BeëindigdWolfsberger ACWolfsberger ACWSG Swarovski TirolWSG Swarovski Tirol1-02-0--
17h00BeëindigdSK Rapid WienSK Rapid WienSK Sturm GrazSK Sturm Graz0-00-0--

Paraguay Division 1 - Primera División - Apertura - Speeldag 12Paraguay Division 1 - Primera División - Apertura - Speeldag 12
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
02h00BeëindigdClub River PlateClub River PlateClub Sol de AméricaClub Sol de América0-20-2--
23h45AanstaandeCerro PorteñoCerro PorteñoClub LibertadClub Libertad----

Primera División Peruana - Torneo Descentralizado - Eerste Ronde - Speeldag 5Primera División Peruana - Torneo Descentralizado - Eerste Ronde - Speeldag 5
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
22h00GeannuleerdFC Carlos SteinFC Carlos SteinC.D. Universidad César VallejoC.D. Universidad César Vallejo---

Ekstraklasa - Polen Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 25Ekstraklasa - Polen Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 25
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
12h30BeëindigdStal MielecStal MielecMKS Zaglebie LubinMKS Zaglebie Lubin0-10-2--
15h00BeëindigdWisla PlockWisla PlockJagiellonia BialystokJagiellonia Bialystok0-12-2--
17h302 HH81'Legia WarsawLegia WarsawCracovia KrakówCracovia Kraków0-00-0--

Portugese Superliga - Speeldag 27Portugese Superliga - Speeldag 27
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h00BeëindigdFC FamalicãoFC FamalicãoPortimonense SCPortimonense SC0-10-1--
18h301 HH37'Nacional MadeiraNacional MadeiraFC PortoFC Porto0-10-1--

Portugese Segunda Liga - Speeldag 29Portugese Segunda Liga - Speeldag 29
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
12h15BeëindigdCasa Pia ACCasa Pia ACAcademica CoimbraAcademica Coimbra0-10-3--
15h00BeëindigdPenafielPenafielCD Cova da PiedadeCD Cova da Piedade0-12-2--
16h00BeëindigdFC Porto BFC Porto BEstoril-PraiaEstoril-Praia0-22-2--
18h002 HH52'U.D. OliveirenseU.D. OliveirenseCD MafraCD Mafra0-00-0--
21h30AanstaandeGD ChavesGD ChavesAcadémico ViseuAcadémico Viseu----

Liga I - Romania Division 1 - Degradatie RondeLiga I - Romania Division 1 - Degradatie Ronde
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
12h30BeëindigdFC Arges PitestiFC Arges PitestiCSM Politehnica IasiCSM Politehnica Iasi0-00-0--

Liga I - Romania Division 1 - Championship RondeLiga I - Romania Division 1 - Championship Ronde
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
17h302 HH77'CFR 1907 ClujCFR 1907 ClujFC Academica ClinceniFC Academica Clinceni0-02-0--
20h00AanstaandeSteaua BucurestiSteaua BucurestiFC BotosaniFC Botosani----

Russische Premier-Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 26Russische Premier-Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 26
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
11h00BeëindigdFC Ural YekaterinburgFC Ural YekaterinburgFC Rubin KazanFC Rubin Kazan0-10-1--
13h00BeëindigdArsenal TulaArsenal TulaFC TambovFC Tambov2-04-0--
15h30BeëindigdFC SochiFC SochiCSKA MoscowCSKA Moscow1-02-1--
18h002 HH48'Spartak MoscowSpartak MoscowFC UfaFC Ufa0-10-1--

AFC Champions League - Groep  AAFC Champions League - Groep A
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
21h00AanstaandeFK AGMK Olmaliq (Uzb)FK AGMK Olmaliq (Uzb)Istiqlol Dushanbe (Tad)Istiqlol Dushanbe (Tad)----
21h00AanstaandeShabab Al-Ahli Dubai FC (Uae)Shabab Al-Ahli Dubai FC (Uae)Al-Hilal Saudi FC (Ksa)Al-Hilal Saudi FC (Ksa)----

AFC Champions League - Groep  CAFC Champions League - Groep C
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
19h45AanstaandeAl-Ahli Jeddah (Ksa)Al-Ahli Jeddah (Ksa)Al-Duhail SC (Qat)Al-Duhail SC (Qat)----
22h15AanstaandeAl-Shorta (Irq)Al-Shorta (Irq)Esteghlal Tehran FC (Iri)Esteghlal Tehran FC (Iri)----

Scottish Cup - Achtste finalesScottish Cup - Achtste finales
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
13h15BeëindigdStranraer F.C. (Sco)Stranraer F.C. (Sco)Hibernian Edimburg (Sco)Hibernian Edimburg (Sco)0-10-4--
16h00BeëindigdGlasgow Rangers (Sco)Glasgow Rangers (Sco)Celtic Glasgow (Sco)Celtic Glasgow (Sco)2-02-0--

Servië Division 1 - Superliga - Regulier Seizoen - Speeldag 32Servië Division 1 - Superliga - Regulier Seizoen - Speeldag 32
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
13h00BeëindigdFK Metalac Gornji MilanovacFK Metalac Gornji MilanovacFK IndijaFK Indija0-00-0--
13h00BeëindigdFK Novi PazarFK Novi PazarFK Cukaricki StankomFK Cukaricki Stankom1-11-3--
13h00BeëindigdFK ZlatiborFK ZlatiborFK Rad BelgradFK Rad Belgrad0-01-2--
19h001 HH9'FK Spartak SuboticaFK Spartak SuboticaNapredak KrusevacNapredak Krusevac0-00-0--
19h001 HH9'Proleter Novi SadProleter Novi SadMladost LucaniMladost Lucani0-00-0--
19h001 HH7'Radnicki NisRadnicki NisFK Habit Pharm Javor IvanjicaFK Habit Pharm Javor Ivanjica0-00-0--
19h001 HH9'TSC Backa TopolaTSC Backa TopolaFK VozdovacFK Vozdovac0-00-0--

Superliga - Slowakije Division 1 - Championship GroepSuperliga - Slowakije Division 1 - Championship Groep
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h00BeëindigdFC ViOn Zlaté Moravce - VrábleFC ViOn Zlaté Moravce - VrábleMSK ZilinaMSK Zilina0-01-0--

Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 33Spaanse Primera Division - Primera División - Speeldag 33
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h00BeëindigdOsasuna PamplonaOsasuna PamplonaElche CFElche CF1-02-0--
14h00BeëindigdReal SociedadReal SociedadSevilla FCSevilla FC1-21-2--
16h15BeëindigdAtletico MadridAtletico MadridEibar SDEibar SD2-05-0--
16h15BeëindigdDeportivo AlavésDeportivo AlavésSD HuescaSD Huesca0-01-0--
18h301 HH39'Betis SevilleBetis SevilleValencia CFValencia CF1-11-1--
18h301 HH40'Cádiz CFCádiz CFCelta VigoCelta Vigo0-00-0--
21h00AanstaandeGetafe CFGetafe CFReal MadridReal Madrid----
21h00AanstaandeLevante UDLevante UDVillarreal CFVillarreal CF----

Spaanse Segunda Division - Liga Adelante - Regulier Seizoen - Speeldag 35Spaanse Segunda Division - Liga Adelante - Regulier Seizoen - Speeldag 35
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h00BeëindigdAlbacete BalompiéAlbacete BalompiéCD MirandésCD Mirandés0-01-0--
14h00BeëindigdUD LogroñésUD LogroñésRayo VallecanoRayo Vallecano0-00-0--
18h15HH45'FC CartagenaFC CartagenaCD TenerifeCD Tenerife0-00-0--

Primera División Femenina - Speeldag 26Primera División Femenina - Speeldag 26
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
11h30BeëindigdSevilla FCSevilla FCAtlético Madrid FéminasAtlético Madrid Féminas1-03-2--
12h00BeëindigdReal Madrid FemeninoReal Madrid FemeninoReal Betis BalompiéReal Betis Balompié0-01-1--

Tadzjikistan Higher League - Speeldag 3Tadzjikistan Higher League - Speeldag 3
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
13h30BeëindigdFC Eskhata KhujandFC Eskhata KhujandRavshan KulobRavshan Kulob0-01-1--

Taiwan Premier League - April 2021Taiwan Premier League - April 2021
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
10h00BeëindigdCPC Corporation FCCPC Corporation FCHasus TSU FCHasus TSU FC0-01-1--
10h00BeëindigdHang Yuen FCHang Yuen FCTaichung Futuro FCTaichung Futuro FC1-01-0--
10h00BeëindigdTaiwan Steel FC - Tainan City FCTaiwan Steel FC - Tainan City FCFC Taicheng LionsFC Taicheng Lions0-03-1--
10h00BeëindigdTatung FCTatung FCTaiwan Power Company FCTaiwan Power Company FC0-10-1--

Tsjechische Division 1 - Gambrinus liga - Regulier Seizoen - Speeldag 27Tsjechische Division 1 - Gambrinus liga - Regulier Seizoen - Speeldag 27
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h00BeëindigdFC Fastav ZlínFC Fastav Zlín1. FK Príbram1. FK Príbram0-00-1--
14h00BeëindigdFC Zbrojovka BrnoFC Zbrojovka BrnoFK PardubiceFK Pardubice0-11-2--
16h00BeëindigdSlovan LiberecSlovan LiberecSlavia PragueSlavia Prague0-00-1--
18h301 HH38'Sparta PrahaSparta Praha1. FC Slovácko1. FC Slovácko0-00-0--

Tunesische Division 1 - CLP-1 - Regulier Seizoen - Speeldag 19Tunesische Division 1 - CLP-1 - Regulier Seizoen - Speeldag 19
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h30BeëindigdCS SfaxienCS SfaxienEtoile du SahelEtoile du Sahel0-11-2--
14h30BeëindigdEsperance TunisEsperance TunisJS KairouanJS Kairouan0-03-1--

Turkse Süper Lig - Speeldag 35Turkse Süper Lig - Speeldag 35
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h00BeëindigdGazisehir Gaziantep FKGazisehir Gaziantep FKKasimpasaKasimpasa0-12-2--
18h002 HH47'Istanbul B.B.Istanbul B.B.FenerbahçeFenerbahçe1-11-1--

Major League Soccer - Regulier Seizoen - April 2021Major League Soccer - Regulier Seizoen - April 2021
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
00h00BeëindigdLos Angeles FC (Usa)Los Angeles FC (Usa)Austin FC (Usa)Austin FC (Usa)0-02-0--
02h00BeëindigdFC Dallas (Usa)FC Dallas (Usa)Colorado Rapids (Usa)Colorado Rapids (Usa)0-00-0--
02h00BeëindigdNew York Red Bulls (Usa)New York Red Bulls (Usa)Sporting Kansas City (Usa)Sporting Kansas City (Usa)0-01-2--
02h00BeëindigdWashington DC United (Usa)Washington DC United (Usa)New York City FC (Usa)New York City FC (Usa)2-12-1--
02h30BeëindigdChicago Fire (Usa)Chicago Fire (Usa)New England Revolution (Usa)New England Revolution (Usa)2-22-2--
02h30BeëindigdNashville SC (Usa)Nashville SC (Usa)FC Cincinnati (Usa)FC Cincinnati (Usa)1-22-2--
21h00AanstaandeInter Miami CF (Usa)Inter Miami CF (Usa)Los Angeles Galaxy (Usa)Los Angeles Galaxy (Usa)----
23h30AanstaandeColumbus Crew SC (Usa)Columbus Crew SC (Usa)Philadelphia Union (Usa)Philadelphia Union (Usa)----

Wit-Rusland Opperste Liga - Speeldag 5Wit-Rusland Opperste Liga - Speeldag 5
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
13h00BeëindigdDinamo MinskDinamo MinskFK GomelFK Gomel1-11-2--
15h00BeëindigdFC Rukh BrestFC Rukh BrestFC SmorgonFC Smorgon3-05-0--

Zuid-Korea K League 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 10Zuid-Korea K League 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 10
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
07h00BeëindigdSuwon Samsung Bluewings F.C.Suwon Samsung Bluewings F.C.Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC1-03-0--
09h30BeëindigdJeonbuk Hyundai MotorsJeonbuk Hyundai MotorsSeongnam FCSeongnam FC0-01-0--

Zweedse Allsvenskan - Speeldag 2Zweedse Allsvenskan - Speeldag 2
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
15h00BeëindigdBK HäckenBK HäckenMalmö FFMalmö FF0-21-2--
15h00BeëindigdDegerfors IFDegerfors IFKalmar FFKalmar FF0-10-1--
15h00BeëindigdÖstersunds FKÖstersunds FKÖrebro SKÖrebro SK3-05-0--
17h302 HH82'Djurgårdens IFDjurgårdens IFIFK NorrköpingIFK Norrköping0-01-0--
17h302 HH84'IK Sirius FotbollIK Sirius FotbollHalmstad BKHalmstad BK0-00-0--

Damallsvenskan - Speeldag 1Damallsvenskan - Speeldag 1
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
14h00BeëindigdHammarby IF DFFHammarby IF DFFBK HäckenBK Häcken0-10-1--
14h00BeëindigdVittsjö GIKVittsjö GIKPiteå IFPiteå IF1-12-1--
15h00BeëindigdEskilstuna United DFFEskilstuna United DFFKristianstads DFFKristianstads DFF1-11-1--
17h00BeëindigdLinköping FCLinköping FCFC RosengårdFC Rosengård0-00-1--

Zwitserse Super League - Speeldag 29Zwitserse Super League - Speeldag 29
StartStaatTijdThuisUitHHUitslagVESTR
16h00BeëindigdFC Basel (Sui)FC Basel (Sui)Servette Geneva (Sui)Servette Geneva (Sui)3-05-0--
16h00BeëindigdFC Lausanne-Sport (Sui)FC Lausanne-Sport (Sui)FC Vaduz (Lie)FC Vaduz (Lie)0-12-1--
16h00BeëindigdYoung Boys Berne (Sui)Young Boys Berne (Sui)FC Lugano (Sui)FC Lugano (Sui)1-03-0--
© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden