De site voor alle sporten

Menu
CS Fola Esch

Voetbal - CS Fola Esch

LuxemburgLuxemburg - Esch-Sur-Alzette- Opgericht 1906

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

CS Fola Esch - Uitslagen

Luxemburgse Eerste Klasse - Regulier Seizoen - 2019/2020

4 Augustus 2019 - 16h00
Speeldag 1
CS Fola EschCS Fola Esch - Differdange F.C. 03Differdange F.C. 03
11 Augustus 2019 - 16h00
Speeldag 2
FC UNA StrassenFC UNA Strassen - CS Fola EschCS Fola Esch
18 Augustus 2019 - 16h00
Speeldag 3
CS Fola EschCS Fola Esch - FC Etzella EttelbrückFC Etzella Ettelbrück
25 Augustus 2019 - 16h00
Speeldag 4
FC Mühlenbach Blue BoysFC Mühlenbach Blue Boys - CS Fola EschCS Fola Esch
1 September 2019 - 16h00
Speeldag 5
CS Fola EschCS Fola Esch - UT PétangeUT Pétange
15 September 2019 - 16h00
Speeldag 6
Esch JeunesseEsch Jeunesse - CS Fola EschCS Fola Esch
29 September 2019 - 16h00
Speeldag 7
CS Fola EschCS Fola Esch - FC Progrès NiederkornFC Progrès Niederkorn
8 Oktober 2019 - 16h00
Speeldag 8
Racing Union LuxembourgRacing Union Luxembourg - CS Fola EschCS Fola Esch
20 Oktober 2019 - 16h00
Speeldag 9
CS Fola EschCS Fola Esch - F91 DudelangeF91 Dudelange
27 Oktober 2019 - 15h00
Speeldag 10
FC Victoria RosportFC Victoria Rosport - CS Fola EschCS Fola Esch
3 November 2019 - 15h00
Speeldag 11
CS Fola EschCS Fola Esch - FC Rodange 91FC Rodange 91
24 November 2019 - 15h00
Speeldag 12
US HostertUS Hostert - CS Fola EschCS Fola Esch
1 December 2019 - 15h00
Speeldag 13
US Mondorf-les-BainsUS Mondorf-les-Bains - CS Fola EschCS Fola Esch
23 Februari 2020 - 15h00
Speeldag 14
CS Fola EschCS Fola Esch - FC UNA StrassenFC UNA Strassen
1 Maart 2020 - 15h00
Speeldag 15
FC Etzella EttelbrückFC Etzella Ettelbrück - CS Fola EschCS Fola Esch
4 Maart 2020 - 15h00
Speeldag 16
CS Fola EschCS Fola Esch - FC Mühlenbach Blue BoysFC Mühlenbach Blue Boys
8 Maart 2020 - 15h00
Speeldag 17
UT PétangeUT Pétange - CS Fola EschCS Fola Esch
15 Maart 2020 - 15h00
Speeldag 18
CS Fola EschCS Fola Esch - Esch JeunesseEsch Jeunesse
22 Maart 2020 - 15h00
Speeldag 19
FC Progrès NiederkornFC Progrès Niederkorn - CS Fola EschCS Fola Esch
5 April 2020 - 16h00
Speeldag 20
CS Fola EschCS Fola Esch - Racing Union LuxembourgRacing Union Luxembourg
11 April 2020 - 16h00
Speeldag 21
F91 DudelangeF91 Dudelange - CS Fola EschCS Fola Esch
19 April 2020 - 16h00
Speeldag 22
CS Fola EschCS Fola Esch - FC Victoria RosportFC Victoria Rosport
26 April 2020 - 16h00
Speeldag 23
FC Rodange 91FC Rodange 91 - CS Fola EschCS Fola Esch
3 Mei 2020 - 16h00
Speeldag 24
CS Fola EschCS Fola Esch - US HostertUS Hostert
10 Mei 2020 - 16h00
Speeldag 25
CS Fola EschCS Fola Esch - US Mondorf-les-BainsUS Mondorf-les-Bains
17 Mei 2020 - 16h00
Speeldag 26
Differdange F.C. 03Differdange F.C. 03 - CS Fola EschCS Fola Esch

UEFA Europa League - Eerste Kwalificatieronde - 2019/2020

11 Juli 2019 - 19h30
Tweede Kwalificatieronde
CS Fola EschCS Fola Esch1 - 2FC Chikhura SachkhereFC Chikhura Sachkhere (GEO)
17 Juli 2019 - 18h00
Tweede Kwalificatieronde
FC Chikhura Sachkhere (GEO)FC Chikhura Sachkhere2 - 1CS Fola EschCS Fola Esch

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden