De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Tottenham Hotspur FC (17) - Leeds United (16)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 20 | 17 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 2 (12 %) | 9 (26 %) |
| Gelijkspel | 5 (29 %) | 10 (29 %) |
| Verloren | 10 (59 %) | 16 (45 %) |
| Doelpunten voor | 20 | 45 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.18 | 1.29 |
| Doelpunten tegen | 30 | 54 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.76 | 1.54 |
| Serie voor de competitie | NPNPPPPN | PPNPPNGG |
| Serie (*) | GNPPPGPN | PNGPPNGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.43
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 18 | 16 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 2 (12 %) | 10 (29 %) |
| Gelijkspel | 8 (47 %) | 13 (37 %) |
| Verloren | 7 (41 %) | 12 (34 %) |
| Doelpunten voor | 19 | 47 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.12 | 1.34 |
| Doelpunten tegen | 31 | 52 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.82 | 1.49 |
| Serie voor de competitie | NPNNNNGN | PPNNGGNG |
| Serie (*) | NPNNNNGN | PPNNGGNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.11
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.63
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.71
| 03/05/2026 | Aston Villa (5) | 1-2 | Tottenham Hot. (17) |
| 25/04/2026 | Wolverhampton. (20) | 0-1 | Tottenham Hot. (17) |
| 18/04/2026 | Tottenham Hot. (17) | 2-2 | Brighton & Ho. (8) |
| 12/04/2026 | Sunderland (12) | 1-0 | Tottenham Hot. (17) |
| 22/03/2026 | Tottenham Hot. (17) | 0-3 | Nottingham Fo. (15) |
| 18/03/2026 | Tottenham Hot. (17) | 3-2 | Atletico Madr. |
| 15/03/2026 | Liverpool FC (4) | 1-1 | Tottenham Hot. (17) |
| 10/03/2026 | Atletico Madr. | 5-2 | Tottenham Hot. (17) |
| 01/05/2026 | Leeds United (16) | 3-1 | Burnley FC (19) |
| 25/04/2026 | Bournemouth (7) | 2-2 | Leeds United (16) |
| 18/04/2026 | Leeds United (16) | 3-0 | Wolverhampton. (20) |
| 13/04/2026 | Manchester Un. (3) | 1-2 | Leeds United (16) |
| 21/03/2026 | Leeds United (16) | 0-0 | Brentford FC (6) |
| 15/03/2026 | Crystal Palac. (14) | 0-0 | Leeds United (16) |
| 03/03/2026 | Leeds United (16) | 0-1 | Sunderland (12) |
| 28/02/2026 | Leeds United (16) | 0-1 | Manchester Ci. (2) |
| 18/04/2026 | Tottenham Hot. (17) | 2-2 | Brighton & Ho. (8) |
| 22/03/2026 | Tottenham Hot. (17) | 0-3 | Nottingham Fo. (15) |
| 18/03/2026 | Tottenham Hot. (17) | 3-2 | Atletico Madr. |
| 05/03/2026 | Tottenham Hot. (17) | 1-3 | Crystal Palac. (14) |
| 22/02/2026 | Tottenham Hot. (17) | 1-4 | Arsenal FC (1) |
| 25/04/2026 | Bournemouth (7) | 2-2 | Leeds United (16) |
| 13/04/2026 | Manchester Un. (3) | 1-2 | Leeds United (16) |
| 15/03/2026 | Crystal Palac. (14) | 0-0 | Leeds United (16) |
| 21/02/2026 | Aston Villa (5) | 1-1 | Leeds United (16) |
| 10/02/2026 | Chelsea FC (9) | 2-2 | Leeds United (16) |
| 04/10/2025 - Engelse Premier League - Speeldag 7 | Leeds United (16) | 1 - 2 | Tottenham Hotspur FC (17) |
| 28/05/2023 - Engelse Premier League - Speeldag 38 | Leeds United (16) | 1 - 4 | Tottenham Hotspur FC (17) |
| 12/11/2022 - Engelse Premier League - Speeldag 16 | Tottenham Hotspur FC (17) | 4 - 3 | Leeds United (16) |
| 26/02/2022 - Engelse Premier League - Speeldag 27 | Leeds United (16) | 0 - 4 | Tottenham Hotspur FC (17) |
| 21/11/2021 - Engelse Premier League - Speeldag 12 | Tottenham Hotspur FC (17) | 2 - 1 | Leeds United (16) |
| 08/05/2021 - Engelse Premier League - Speeldag 35 | Leeds United (16) | 3 - 1 | Tottenham Hotspur FC (17) |
| 02/01/2021 - Engelse Premier League - Speeldag 17 | Tottenham Hotspur FC (17) | 3 - 0 | Leeds United (16) |
| 27/01/2013 - Engelse FA Cup - 1/16de finales | Leeds United (16) | 2 - 1 | Tottenham Hotspur FC (17) |
Statistieken onderlinge duels tussen Tottenham Hotspur FC (17) en Leeds United (16) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1924/1925, 90 gespeelde wedstrijden : 35 zeges Doelpunten voor 30 nederlagen van Tottenham Hotspur FC (17) 25 gelijke spelen
SSC Napoli (2) - Bologna FC (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 12 (71 %) | 21 (60 %) |
| Gelijkspel | 4 (24 %) | 7 (20 %) |
| Verloren | 1 (5 %) | 7 (20 %) |
| Doelpunten voor | 30 | 52 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.76 | 1.49 |
| Doelpunten tegen | 15 | 33 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.88 | 0.94 |
| Serie voor de competitie | GGNGGGPG | GGGGNPGN |
| Serie (*) | GPNGGGPG | GGGGNPGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.4
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 10 |
| Wedstrijden | 17 | 35 |
| Gewonnen | 8 (47 %) | 14 (40 %) |
| Gelijkspel | 4 (24 %) | 7 (20 %) |
| Verloren | 5 (29 %) | 14 (40 %) |
| Doelpunten voor | 26 | 42 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.53 | 1.2 |
| Doelpunten tegen | 21 | 41 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.24 | 1.17 |
| Serie voor de competitie | NGPGGGGP | PGPGGPPN |
| Serie (*) | GGGGGGPP | PGPGPPPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.75
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.17
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.56
| 02/05/2026 | Como 1907 (5) | 0-0 | SSC Napoli (2) |
| 24/04/2026 | SSC Napoli (2) | 4-0 | US Cremonese (18) |
| 18/04/2026 | SSC Napoli (2) | 0-2 | Lazio Rome (8) |
| 12/04/2026 | Parma FC (13) | 1-1 | SSC Napoli (2) |
| 06/04/2026 | SSC Napoli (2) | 1-0 | AC Milan (4) |
| 20/03/2026 | Cagliari Calc. (16) | 0-1 | SSC Napoli (2) |
| 14/03/2026 | SSC Napoli (2) | 2-1 | US Lecce SpA (17) |
| 06/03/2026 | SSC Napoli (2) | 2-1 | Torino FC (12) |
| 03/05/2026 | Bologna FC (10) | 0-0 | Cagliari Calc. (16) |
| 25/04/2026 | Bologna FC (10) | 0-2 | AS Roma (6) |
| 19/04/2026 | Juventus Turi. (3) | 2-0 | Bologna FC (10) |
| 16/04/2026 | Aston Villa | 4-0 | Bologna FC (10) |
| 12/04/2026 | Bologna FC (10) | 2-0 | US Lecce SpA (17) |
| 09/04/2026 | Bologna FC (10) | 1-3 | Aston Villa |
| 05/04/2026 | US Cremonese (18) | 1-2 | Bologna FC (10) |
| 22/03/2026 | Bologna FC (10) | 0-2 | Lazio Rome (8) |
| 24/04/2026 | SSC Napoli (2) | 4-0 | US Cremonese (18) |
| 18/04/2026 | SSC Napoli (2) | 0-2 | Lazio Rome (8) |
| 06/04/2026 | SSC Napoli (2) | 1-0 | AC Milan (4) |
| 14/03/2026 | SSC Napoli (2) | 2-1 | US Lecce SpA (17) |
| 06/03/2026 | SSC Napoli (2) | 2-1 | Torino FC (12) |
| 19/04/2026 | Juventus Turi. (3) | 2-0 | Bologna FC (10) |
| 16/04/2026 | Aston Villa | 4-0 | Bologna FC (10) |
| 05/04/2026 | US Cremonese (18) | 1-2 | Bologna FC (10) |
| 19/03/2026 | AS Roma (6) | 3-4 | Bologna FC (10) |
| 15/03/2026 | US Sassuolo C. (11) | 0-1 | Bologna FC (10) |
| 22/12/2025 - Supercoppa Italiana - Finale | SSC Napoli (2) | 2 - 0 | Bologna FC (10) |
| 09/11/2025 - Italiaanse Serie A - Speeldag 11 | Bologna FC (10) | 2 - 0 | SSC Napoli (2) |
| 07/04/2025 - Italiaanse Serie A - Speeldag 31 | Bologna FC (10) | 1 - 1 | SSC Napoli (2) |
| 25/08/2024 - Italiaanse Serie A - Speeldag 2 | SSC Napoli (2) | 3 - 0 | Bologna FC (10) |
| 11/05/2024 - Italiaanse Serie A - Speeldag 36 | SSC Napoli (2) | 0 - 2 | Bologna FC (10) |
| 24/09/2023 - Italiaanse Serie A - Speeldag 5 | Bologna FC (10) | 0 - 0 | SSC Napoli (2) |
| 28/05/2023 - Italiaanse Serie A - Speeldag 37 | Bologna FC (10) | 2 - 2 | SSC Napoli (2) |
| 16/10/2022 - Italiaanse Serie A - Speeldag 10 | SSC Napoli (2) | 3 - 2 | Bologna FC (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen SSC Napoli (2) en Bologna FC (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1929/1930, 139 gespeelde wedstrijden : 54 zeges Doelpunten voor 44 nederlagen van SSC Napoli (2) 41 gelijke spelen
Renaissance Zemamra (10) - Olympique Dcheïra (13)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 10 |
| Wedstrijden | 8 | 17 |
| Gewonnen | 2 (25 %) | 5 (29 %) |
| Gelijkspel | 5 (63 %) | 5 (29 %) |
| Verloren | 1 (12 %) | 7 (42 %) |
| Doelpunten voor | 4 | 13 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.5 | 0.76 |
| Doelpunten tegen | 3 | 20 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.38 | 1.18 |
| Serie voor de competitie | NNPGNNNG | GNPNNPGG |
| Serie (*) | NNPGNNNG | GNPNNPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.17
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 13 |
| Wedstrijden | 8 | 18 |
| Gewonnen | 3 (38 %) | 4 (22 %) |
| Gelijkspel | 2 (25 %) | 5 (28 %) |
| Verloren | 3 (37 %) | 9 (50 %) |
| Doelpunten voor | 9 | 15 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.13 | 0.83 |
| Doelpunten tegen | 7 | 26 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.88 | 1.44 |
| Serie voor de competitie | NGPGGNPP | GPNPPPPN |
| Serie (*) | NGPGGNPP | GPNPPPPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.8
| 08/05/2026 | KAC Marrakech. (8) | 1-2 | Renaissance Z. (10) |
| 03/05/2026 | Renaissance Z. (10) | 1-0 | Wydad Casabla. (3) |
| 30/04/2026 | Difaâ El Jad. (6) | 2-1 | Renaissance Z. (10) |
| 26/04/2026 | Renaissance Z. (10) | 0-0 | KAC Marrakech. (8) |
| 07/03/2026 | Renaissance Z. (10) | 0-0 | FAR Rabat (2) |
| 01/03/2026 | FUS Rabat (9) | 3-2 | Renaissance Z. (10) |
| 22/02/2026 | Renaissance Z. (10) | 0-0 | HUSA Agadir (11) |
| 08/02/2026 | Renaissance Z. (10) | 1-0 | IR Tanger (12) |
| 08/05/2026 | Olympique Dch. (13) | 1-1 | Yacoub El Man. (14) |
| 04/05/2026 | KAC Marrakech. (8) | 2-1 | Olympique Dch. (13) |
| 30/04/2026 | Olympique Dch. (13) | 1-2 | Union Touarga (15) |
| 26/04/2026 | Renaissance d. (5) | 2-1 | Olympique Dch. (13) |
| 08/03/2026 | Olympique Dch. (13) | 0-2 | MAS Fez (4) |
| 28/02/2026 | OC Safi (16) | 0-0 | Olympique Dch. (13) |
| 21/02/2026 | Olympique Dch. (13) | 0-5 | Wydad Casabla. (3) |
| 14/02/2026 | IR Tanger (12) | 1-2 | Olympique Dch. (13) |
| 03/05/2026 | Renaissance Z. (10) | 1-0 | Wydad Casabla. (3) |
| 26/04/2026 | Renaissance Z. (10) | 0-0 | KAC Marrakech. (8) |
| 07/03/2026 | Renaissance Z. (10) | 0-0 | FAR Rabat (2) |
| 22/02/2026 | Renaissance Z. (10) | 0-0 | HUSA Agadir (11) |
| 08/02/2026 | Renaissance Z. (10) | 1-0 | IR Tanger (12) |
| 04/05/2026 | KAC Marrakech. (8) | 2-1 | Olympique Dch. (13) |
| 26/04/2026 | Renaissance d. (5) | 2-1 | Olympique Dch. (13) |
| 28/02/2026 | OC Safi (16) | 0-0 | Olympique Dch. (13) |
| 14/02/2026 | IR Tanger (12) | 1-2 | Olympique Dch. (13) |
| 08/11/2025 | HUSA Agadir (11) | 0-3 | Olympique Dch. (13) |
| 18/10/2025 - Marokkaanse Division 1 - GNF 1 - Speeldag 5 | Olympique Dcheïra (13) | 0 - 1 | Renaissance Zemamra (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen Renaissance Zemamra (10) en Olympique Dcheïra (13) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 1 gespeelde wedstrijd : 1 zege Doelpunten voor 0 nederlaag van Renaissance Zemamra (10)
Yacoub El Mansour (14) - KAC Marrakech Menara (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 14 |
| Wedstrijden | 8 | 18 |
| Gewonnen | 1 (13 %) | 2 (11 %) |
| Gelijkspel | 3 (38 %) | 7 (39 %) |
| Verloren | 4 (49 %) | 9 (50 %) |
| Doelpunten voor | 9 | 18 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.13 | 1 |
| Doelpunten tegen | 12 | 27 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.5 | 1.5 |
| Serie voor de competitie | NPGPPPNN | NPPPNGNN |
| Serie (*) | NPGPPPNN | NPPPNGNN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.4
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.25
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 8 |
| Wedstrijden | 10 | 19 |
| Gewonnen | 1 (10 %) | 5 (26 %) |
| Gelijkspel | 5 (50 %) | 8 (42 %) |
| Verloren | 4 (40 %) | 6 (32 %) |
| Doelpunten voor | 5 | 17 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.5 | 0.89 |
| Doelpunten tegen | 8 | 16 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.8 | 0.84 |
| Serie voor de competitie | NPPNNNNG | NNGNNGGP |
| Serie (*) | NPPNNNNG | NNGNNGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 2.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 08/05/2026 | Olympique Dch. (13) | 1-1 | Yacoub El Man. (14) | |
| 04/05/2026 | Yacoub El Man. (14) | 1-1 | Renaissance d. (5) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 29/04/2026 | Wydad Casabla. (3) | 1-2 | Yacoub El Man. (14) | |
| 26/04/2026 | Yacoub El Man. (14) | 2-2 | FAR Rabat (2) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 06/03/2026 | Yacoub El Man. (14) | 1-3 | FUS Rabat (9) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 28/02/2026 | Difaâ El Jad. (6) | 2-1 | Yacoub El Man. (14) | |
| 20/02/2026 | Yacoub El Man. (14) | 1-2 | MAS Fez (4) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 13/02/2026 | Raja Casablan. (1) | 0-0 | Yacoub El Man. (14) |
| 08/05/2026 | KAC Marrakech. (8) | 1-2 | Renaissance Z. (10) |
| 04/05/2026 | KAC Marrakech. (8) | 2-1 | Olympique Dch. (13) |
| 30/04/2026 | Renaissance d. (5) | 0-1 | KAC Marrakech. (8) |
| 26/04/2026 | Renaissance Z. (10) | 0-0 | KAC Marrakech. (8) |
| 25/04/2026 | KAC Marrakech. (8) | 0-0 | Wydad Casabla. (3) |
| 07/03/2026 | KAC Marrakech. (8) | 2-1 | HUSA Agadir (11) |
| 04/03/2026 | KAC Marrakech. (8) | 1-1 | OC Safi (16) |
| 27/02/2026 | MAS Fez (4) | 1-1 | KAC Marrakech. (8) |
| 04/05/2026 | Yacoub El Man. (14) | 1-1 | Renaissance d. (5) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 26/04/2026 | Yacoub El Man. (14) | 2-2 | FAR Rabat (2) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 06/03/2026 | Yacoub El Man. (14) | 1-3 | FUS Rabat (9) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 20/02/2026 | Yacoub El Man. (14) | 1-2 | MAS Fez (4) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 24/01/2026 | Yacoub El Man. (14) | 1-2 | IR Tanger (12) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 30/04/2026 | Renaissance d. (5) | 0-1 | KAC Marrakech. (8) |
| 26/04/2026 | Renaissance Z. (10) | 0-0 | KAC Marrakech. (8) |
| 27/02/2026 | MAS Fez (4) | 1-1 | KAC Marrakech. (8) |
| 15/02/2026 | FUS Rabat (9) | 1-1 | KAC Marrakech. (8) |
| 01/02/2026 | IR Tanger (12) | 0-0 | KAC Marrakech. (8) |
| 19/10/2025 - Marokkaanse Division 1 - GNF 1 - Speeldag 5 | KAC Marrakech Menara (8) | 2 - 1 | Yacoub El Mansour (14) |
Statistieken onderlinge duels tussen Yacoub El Mansour (14) en KAC Marrakech Menara (8) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 1 gespeelde wedstrijd : 0 zege Doelpunten voor 1 nederlaag van Yacoub El Mansour (14)
Cracovia Kraków (14) - RKS Radomiak Radom (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 14 |
| Wedstrijden | 15 | 31 |
| Gewonnen | 5 (33 %) | 9 (29 %) |
| Gelijkspel | 7 (47 %) | 12 (39 %) |
| Verloren | 3 (20 %) | 10 (32 %) |
| Doelpunten voor | 20 | 35 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.33 | 1.13 |
| Doelpunten tegen | 16 | 38 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.07 | 1.23 |
| Serie voor de competitie | PNNPPGNN | PPGPNPNN |
| Serie (*) | PNNPPGNN | PPGPNPNN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.43
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 16 | 10 |
| Wedstrijden | 15 | 30 |
| Gewonnen | 2 (13 %) | 10 (33 %) |
| Gelijkspel | 6 (40 %) | 10 (33 %) |
| Verloren | 7 (47 %) | 10 (34 %) |
| Doelpunten voor | 17 | 46 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.13 | 1.53 |
| Doelpunten tegen | 29 | 43 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.93 | 1.43 |
| Serie voor de competitie | PNNNNPPG | PNPNPGGG |
| Serie (*) | PNNNNPPG | PNPNPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.43
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.25
| 03/05/2026 | KGHM Zaglebie. (7) | 0-0 | Cracovia Krak. (14) |
| 25/04/2026 | Cracovia Krak. (14) | 1-1 | Pogon Szczeci. (9) |
| 18/04/2026 | Rakow Czestoc. (4) | 4-1 | Cracovia Krak. (14) |
| 11/04/2026 | Cracovia Krak. (14) | 2-2 | Arka Gdynia (17) |
| 04/04/2026 | Górnik Zabrz. (2) | 3-0 | Cracovia Krak. (14) |
| 21/03/2026 | Cracovia Krak. (14) | 1-0 | GKS Katowice (3) |
| 14/03/2026 | Cracovia Krak. (14) | 1-2 | Wisla Plock (5) |
| 07/03/2026 | Legia Warsaw (13) | 1-0 | Cracovia Krak. (14) |
| 04/05/2026 | RKS Radomiak . (10) | 3-1 | Lechia Gdansk (6) |
| 25/04/2026 | Wisla Plock (5) | 0-1 | RKS Radomiak . (10) |
| 18/04/2026 | RKS Radomiak . (10) | 2-1 | Widzew Lodz (12) |
| 11/04/2026 | KGHM Zaglebie. (7) | 1-0 | RKS Radomiak . (10) |
| 04/04/2026 | RKS Radomiak . (10) | 1-1 | Motor Lublin (15) |
| 21/03/2026 | Piast Gliwice (16) | 3-1 | RKS Radomiak . (10) |
| 14/03/2026 | RKS Radomiak . (10) | 1-1 | Legia Warsaw (13) |
| 07/03/2026 | RKS Radomiak . (10) | 0-1 | GKS Katowice (3) |
| 25/04/2026 | Cracovia Krak. (14) | 1-1 | Pogon Szczeci. (9) |
| 11/04/2026 | Cracovia Krak. (14) | 2-2 | Arka Gdynia (17) |
| 21/03/2026 | Cracovia Krak. (14) | 1-0 | GKS Katowice (3) |
| 14/03/2026 | Cracovia Krak. (14) | 1-2 | Wisla Plock (5) |
| 28/02/2026 | Cracovia Krak. (14) | 2-3 | Piast Gliwice (16) |
| 25/04/2026 | Wisla Plock (5) | 0-1 | RKS Radomiak . (10) |
| 11/04/2026 | KGHM Zaglebie. (7) | 1-0 | RKS Radomiak . (10) |
| 21/03/2026 | Piast Gliwice (16) | 3-1 | RKS Radomiak . (10) |
| 28/02/2026 | Bruk-Bet Term. (18) | 1-1 | RKS Radomiak . (10) |
| 22/02/2026 | Jagiellonia B. (8) | 1-1 | RKS Radomiak . (10) |
| 07/11/2025 - Ekstraklasa - Polen Division 1 - Speeldag 15 | RKS Radomiak Radom (10) | 3 - 0 | Cracovia Kraków (14) |
| 08/03/2025 - Ekstraklasa - Polen Division 1 - Speeldag 24 | Cracovia Kraków (14) | 1 - 2 | RKS Radomiak Radom (10) |
| 31/08/2024 - Ekstraklasa - Polen Division 1 - Speeldag 7 | RKS Radomiak Radom (10) | 2 - 1 | Cracovia Kraków (14) |
| 10/02/2024 - Ekstraklasa - Polen Division 1 - Speeldag 20 | Cracovia Kraków (14) | 6 - 0 | RKS Radomiak Radom (10) |
| 05/08/2023 - Ekstraklasa - Polen Division 1 - Speeldag 3 | RKS Radomiak Radom (10) | 0 - 1 | Cracovia Kraków (14) |
| 15/04/2023 - Ekstraklasa - Polen Division 1 - Speeldag 28 | Cracovia Kraków (14) | 3 - 0 | RKS Radomiak Radom (10) |
| 30/09/2022 - Ekstraklasa - Polen Division 1 - Speeldag 11 | RKS Radomiak Radom (10) | 0 - 2 | Cracovia Kraków (14) |
| 22/04/2022 - Ekstraklasa - Polen Division 1 - Speeldag 30 | RKS Radomiak Radom (10) | 0 - 1 | Cracovia Kraków (14) |
Statistieken onderlinge duels tussen Cracovia Kraków (14) en RKS Radomiak Radom (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2021/2022, 9 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 4 nederlagen van Cracovia Kraków (14)
Vitoria SC Guimaraes - Casa Pia AC
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 7 |
| Wedstrijden | 16 | 30 |
| Gewonnen | 8 (50 %) | 12 (40 %) |
| Gelijkspel | 4 (25 %) | 6 (20 %) |
| Verloren | 4 (25 %) | 12 (40 %) |
| Doelpunten voor | 26 | 36 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.63 | 1.2 |
| Doelpunten tegen | 18 | 40 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.13 | 1.33 |
| Serie voor de competitie | GPGGNPGG | PPPGNGGP |
| Serie (*) | GPGGNPGG | PPPGNGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.4
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 15 | 16 |
| Wedstrijden | 16 | 31 |
| Gewonnen | 3 (19 %) | 5 (16 %) |
| Gelijkspel | 3 (19 %) | 11 (35 %) |
| Verloren | 10 (62 %) | 15 (49 %) |
| Doelpunten voor | 12 | 29 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.75 | 0.94 |
| Doelpunten tegen | 31 | 55 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.94 | 1.77 |
| Serie voor de competitie | PPNPNPPP | NPNPNPPP |
| Serie (*) | PPNPNPPP | NPNPNPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.6
| 03/05/2026 | Sporting Club. | 5-1 | Vitoria SC Gu. |
| 26/04/2026 | Vitoria SC Gu. | 2-0 | Rio Ave |
| 19/04/2026 | Gil Vicente | 0-1 | Vitoria SC Gu. |
| 12/04/2026 | U.D. Vilafran. | 1-1 | Vitoria SC Gu. |
| 04/04/2026 | Vitoria SC Gu. | 5-0 | CD Tondela |
| 22/03/2026 | SL Benfica Li. | 3-0 | Vitoria SC Gu. |
| 15/03/2026 | Vitoria SC Gu. | 1-2 | FC Famalicão |
| 08/03/2026 | Santa Clara A. | 2-0 | Vitoria SC Gu. |
| 03/05/2026 | Casa Pia AC | 0-1 | CD Tondela |
| 27/04/2026 | Gil Vicente | 2-1 | Casa Pia AC |
| 23/04/2026 | Casa Pia AC | 0-1 | Sporting Brag. |
| 19/04/2026 | Casa Pia AC | 0-0 | Santa Clara A. |
| 12/04/2026 | FC Alverca | 3-1 | Casa Pia AC |
| 04/04/2026 | Casa Pia AC | 1-1 | SL Benfica Li. |
| 20/03/2026 | CF Estrela da. | 4-0 | Casa Pia AC |
| 07/03/2026 | Estoril-Praia | 0-0 | Casa Pia AC |
| 26/04/2026 | Vitoria SC Gu. | 2-0 | Rio Ave |
| 04/04/2026 | Vitoria SC Gu. | 5-0 | CD Tondela |
| 15/03/2026 | Vitoria SC Gu. | 1-2 | FC Famalicão |
| 01/03/2026 | Vitoria SC Gu. | 1-1 | FC Alverca |
| 14/02/2026 | Vitoria SC Gu. | 2-1 | CF Estrela da. |
| 27/04/2026 | Gil Vicente | 2-1 | Casa Pia AC |
| 12/04/2026 | FC Alverca | 3-1 | Casa Pia AC |
| 20/03/2026 | CF Estrela da. | 4-0 | Casa Pia AC |
| 07/03/2026 | Estoril-Praia | 0-0 | Casa Pia AC |
| 23/02/2026 | FC Famalicão | 2-0 | Casa Pia AC |
| 28/12/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 16 | Casa Pia AC | 0 - 0 | Vitoria SC Guimaraes |
| 01/03/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 24 | Vitoria SC Guimaraes | 1 - 0 | Casa Pia AC |
| 28/09/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 7 | Casa Pia AC | 1 - 1 | Vitoria SC Guimaraes |
| 24/02/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 23 | Vitoria SC Guimaraes | 0 - 2 | Casa Pia AC |
| 23/09/2023 - Portugese Superliga - Speeldag 6 | Casa Pia AC | 0 - 0 | Vitoria SC Guimaraes |
| 19/02/2023 - Portugese Superliga - Speeldag 21 | Casa Pia AC | 0 - 0 | Vitoria SC Guimaraes |
| 29/08/2022 - Portugese Superliga - Speeldag 4 | Vitoria SC Guimaraes | 0 - 1 | Casa Pia AC |
| 01/08/2021 - Portugese League Cup - Tweede Ronde | Casa Pia AC | 0 - 1 | Vitoria SC Guimaraes |
Statistieken onderlinge duels tussen Vitoria SC Guimaraes en Casa Pia AC (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2021/2022, 8 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 2 nederlagen van Vitoria SC Guimaraes 4 gelijke spelen
CF Estrela da Amadora - FC Famalicão
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 15 |
| Wedstrijden | 16 | 31 |
| Gewonnen | 4 (25 %) | 6 (19 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 10 (32 %) |
| Verloren | 7 (44 %) | 15 (49 %) |
| Doelpunten voor | 21 | 34 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.31 | 1.1 |
| Doelpunten tegen | 24 | 51 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.5 | 1.65 |
| Serie voor de competitie | NPGPNGPP | NPGPPPPP |
| Serie (*) | NPGPNGPP | NPGPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.78
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 5 |
| Wedstrijden | 16 | 31 |
| Gewonnen | 6 (38 %) | 14 (45 %) |
| Gelijkspel | 6 (38 %) | 9 (29 %) |
| Verloren | 4 (24 %) | 8 (26 %) |
| Doelpunten voor | 15 | 39 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.94 | 1.26 |
| Doelpunten tegen | 17 | 27 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.06 | 0.87 |
| Serie voor de competitie | GPPNGNNG | GGGNNNGN |
| Serie (*) | GPPNGNNG | GGGNNNGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.56
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| 03/05/2026 | Moreirense | 3-2 | CF Estrela da. |
| 26/04/2026 | CF Estrela da. | 1-2 | FC Porto |
| 19/04/2026 | FC Arouca | 1-0 | CF Estrela da. |
| 12/04/2026 | CF Estrela da. | 0-1 | Sporting Club. |
| 04/04/2026 | CD Nacional M. | 2-0 | CF Estrela da. |
| 20/03/2026 | CF Estrela da. | 4-0 | Casa Pia AC |
| 15/03/2026 | Rio Ave | 2-1 | CF Estrela da. |
| 08/03/2026 | CF Estrela da. | 2-2 | Gil Vicente |
| 03/05/2026 | FC Famalicão | 2-2 | SL Benfica Li. |
| 26/04/2026 | Estoril-Praia | 0-1 | FC Famalicão |
| 19/04/2026 | Sporting Brag. | 2-2 | FC Famalicão |
| 12/04/2026 | FC Famalicão | 1-1 | Moreirense |
| 04/04/2026 | FC Porto | 2-2 | FC Famalicão |
| 22/03/2026 | FC Famalicão | 1-0 | CD Nacional M. |
| 15/03/2026 | Vitoria SC Gu. | 1-2 | FC Famalicão |
| 06/03/2026 | FC Famalicão | 1-0 | FC Arouca |
| 26/04/2026 | CF Estrela da. | 1-2 | FC Porto |
| 12/04/2026 | CF Estrela da. | 0-1 | Sporting Club. |
| 20/03/2026 | CF Estrela da. | 4-0 | Casa Pia AC |
| 08/03/2026 | CF Estrela da. | 2-2 | Gil Vicente |
| 20/02/2026 | CF Estrela da. | 0-2 | CD Tondela |
| 26/04/2026 | Estoril-Praia | 0-1 | FC Famalicão |
| 19/04/2026 | Sporting Brag. | 2-2 | FC Famalicão |
| 04/04/2026 | FC Porto | 2-2 | FC Famalicão |
| 15/03/2026 | Vitoria SC Gu. | 1-2 | FC Famalicão |
| 01/03/2026 | Rio Ave | 0-0 | FC Famalicão |
| 27/12/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 16 | FC Famalicão | 2 - 3 | CF Estrela da Amadora |
| 25/01/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 19 | FC Famalicão | 0 - 0 | CF Estrela da Amadora |
| 19/08/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 2 | CF Estrela da Amadora | 0 - 3 | FC Famalicão |
| 16/03/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 26 | FC Famalicão | 0 - 0 | CF Estrela da Amadora |
| 29/10/2023 - Portugese Superliga - Speeldag 9 | CF Estrela da Amadora | 1 - 0 | FC Famalicão |
Statistieken onderlinge duels tussen CF Estrela da Amadora en FC Famalicão (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 5 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 1 nederlaag van CF Estrela da Amadora 2 gelijke spelen
Santa Clara Acores SAD - CD Nacional Madeira
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 13 |
| Wedstrijden | 16 | 32 |
| Gewonnen | 6 (38 %) | 8 (25 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 8 (25 %) |
| Verloren | 8 (49 %) | 16 (50 %) |
| Doelpunten voor | 15 | 29 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.94 | 0.91 |
| Doelpunten tegen | 37 | 61 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.31 | 1.91 |
| Serie voor de competitie | PPPPGGPG | GGGPPNGN |
| Serie (*) | PPPPGGPG | GGGPPNGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.13
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.29
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 14 |
| Wedstrijden | 16 | 31 |
| Gewonnen | 3 (19 %) | 8 (26 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 7 (23 %) |
| Verloren | 8 (50 %) | 16 (51 %) |
| Doelpunten voor | 14 | 34 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.88 | 1.1 |
| Doelpunten tegen | 20 | 41 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.25 | 1.32 |
| Serie voor de competitie | PPPPNPPG | NPPGPGGP |
| Serie (*) | PPPPNPPG | NPPGPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.42
| 03/05/2026 | FC Arouca | 2-2 | Santa Clara A. |
| 26/04/2026 | Santa Clara A. | 2-1 | Sporting Brag. |
| 19/04/2026 | Casa Pia AC | 0-0 | Santa Clara A. |
| 12/04/2026 | Santa Clara A. | 0-2 | Rio Ave |
| 04/04/2026 | Sporting Club. | 4-2 | Santa Clara A. |
| 22/03/2026 | Santa Clara A. | 1-0 | Gil Vicente |
| 15/03/2026 | U.D. Vilafran. | 0-1 | Santa Clara A. |
| 08/03/2026 | Santa Clara A. | 2-0 | Vitoria SC Gu. |
| 03/05/2026 | CD Nacional M. | 1-2 | U.D. Vilafran. |
| 26/04/2026 | CD Tondela | 0-2 | CD Nacional M. |
| 19/04/2026 | CD Nacional M. | 1-0 | FC Alverca |
| 12/04/2026 | SL Benfica Li. | 2-0 | CD Nacional M. |
| 04/04/2026 | CD Nacional M. | 2-0 | CF Estrela da. |
| 22/03/2026 | FC Famalicão | 1-0 | CD Nacional M. |
| 15/03/2026 | CD Nacional M. | 0-1 | Estoril-Praia |
| 07/03/2026 | Moreirense | 1-1 | CD Nacional M. |
| 26/04/2026 | Santa Clara A. | 2-1 | Sporting Brag. |
| 12/04/2026 | Santa Clara A. | 0-2 | Rio Ave |
| 22/03/2026 | Santa Clara A. | 1-0 | Gil Vicente |
| 08/03/2026 | Santa Clara A. | 2-0 | Vitoria SC Gu. |
| 13/02/2026 | Santa Clara A. | 1-22 | SL Benfica Li. |
| 26/04/2026 | CD Tondela | 0-2 | CD Nacional M. |
| 12/04/2026 | SL Benfica Li. | 2-0 | CD Nacional M. |
| 22/03/2026 | FC Famalicão | 1-0 | CD Nacional M. |
| 07/03/2026 | Moreirense | 1-1 | CD Nacional M. |
| 21/02/2026 | FC Arouca | 3-0 | CD Nacional M. |
| 11/01/2026 - Portugese Superliga - Speeldag 16 | CD Nacional Madeira | 3 - 3 | Santa Clara Acores SAD |
| 30/03/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 27 | Santa Clara Acores SAD | 1 - 0 | CD Nacional Madeira |
| 03/11/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 10 | CD Nacional Madeira | 2 - 0 | Santa Clara Acores SAD |
| 17/03/2024 - Portugese Segunda Liga - Speeldag 26 | Santa Clara Acores SAD | 0 - 1 | CD Nacional Madeira |
| 11/01/2024 - Portugese Beker - Achtste finales | Santa Clara Acores SAD | 2 - 1 (4 str 1) | CD Nacional Madeira |
| 04/11/2023 - Portugese Segunda Liga - Speeldag 9 | CD Nacional Madeira | 1 - 1 | Santa Clara Acores SAD |
| 31/07/2022 - Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 31 Juli 2022 | CD Nacional Madeira | 1 - 2 | Santa Clara Acores SAD |
| 11/04/2021 - Portugese Superliga - Speeldag 26 | Santa Clara Acores SAD | 5 - 1 | CD Nacional Madeira |
Statistieken onderlinge duels tussen Santa Clara Acores SAD en CD Nacional Madeira (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2002/2003, 16 gespeelde wedstrijden : 8 zeges Doelpunten voor 4 nederlagen van Santa Clara Acores SAD 4 gelijke spelen
Gil Vicente - FC Arouca
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 6 |
| Wedstrijden | 16 | 32 |
| Gewonnen | 9 (56 %) | 13 (41 %) |
| Gelijkspel | 3 (19 %) | 11 (34 %) |
| Verloren | 4 (25 %) | 8 (25 %) |
| Doelpunten voor | 27 | 46 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.69 | 1.44 |
| Doelpunten tegen | 14 | 32 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.88 | 1 |
| Serie voor de competitie | GGGPNGPG | NNPGNPGN |
| Serie (*) | GGGPNGPG | NNPGNPGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.86
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.83
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.14
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 12 |
| Wedstrijden | 16 | 30 |
| Gewonnen | 4 (25 %) | 9 (30 %) |
| Gelijkspel | 2 (13 %) | 5 (17 %) |
| Verloren | 10 (62 %) | 16 (53 %) |
| Doelpunten voor | 17 | 36 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.06 | 1.2 |
| Doelpunten tegen | 33 | 58 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.06 | 1.93 |
| Serie voor de competitie | GGPPPGPP | PPGGPGPN |
| Serie (*) | GGPPPGPP | PPGGPGPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.6
| 03/05/2026 | Rio Ave | 0-0 | Gil Vicente |
| 27/04/2026 | Gil Vicente | 2-1 | Casa Pia AC |
| 19/04/2026 | Gil Vicente | 0-1 | Vitoria SC Gu. |
| 13/04/2026 | CD Tondela | 2-2 | Gil Vicente |
| 04/04/2026 | Gil Vicente | 3-0 | U.D. Vilafran. |
| 22/03/2026 | Santa Clara A. | 1-0 | Gil Vicente |
| 15/03/2026 | Gil Vicente | 2-2 | FC Alverca |
| 08/03/2026 | CF Estrela da. | 2-2 | Gil Vicente |
| 03/05/2026 | FC Arouca | 2-2 | Santa Clara A. |
| 26/04/2026 | FC Alverca | 2-1 | FC Arouca |
| 19/04/2026 | FC Arouca | 1-0 | CF Estrela da. |
| 12/04/2026 | Sporting Brag. | 1-0 | FC Arouca |
| 04/04/2026 | FC Arouca | 3-2 | Estoril-Praia |
| 22/03/2026 | Moreirense | 0-1 | FC Arouca |
| 15/03/2026 | FC Arouca | 1-2 | SL Benfica Li. |
| 06/03/2026 | FC Famalicão | 1-0 | FC Arouca |
| 27/04/2026 | Gil Vicente | 2-1 | Casa Pia AC |
| 19/04/2026 | Gil Vicente | 0-1 | Vitoria SC Gu. |
| 04/04/2026 | Gil Vicente | 3-0 | U.D. Vilafran. |
| 15/03/2026 | Gil Vicente | 2-2 | FC Alverca |
| 02/03/2026 | Gil Vicente | 1-2 | SL Benfica Li. |
| 26/04/2026 | FC Alverca | 2-1 | FC Arouca |
| 12/04/2026 | Sporting Brag. | 1-0 | FC Arouca |
| 22/03/2026 | Moreirense | 0-1 | FC Arouca |
| 06/03/2026 | FC Famalicão | 1-0 | FC Arouca |
| 01/03/2026 | FC Porto | 3-1 | FC Arouca |
| 28/12/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 16 | FC Arouca | 2 - 2 | Gil Vicente |
| 10/05/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 33 | Gil Vicente | 1 - 1 | FC Arouca |
| 27/12/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 16 | FC Arouca | 1 - 1 | Gil Vicente |
| 26/04/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 31 | Gil Vicente | 2 - 2 | FC Arouca |
| 16/12/2023 - Portugese Superliga - Speeldag 14 | FC Arouca | 3 - 0 | Gil Vicente |
| 05/02/2023 - Portugese Superliga - Speeldag 19 | Gil Vicente | 1 - 1 | FC Arouca |
| 08/11/2022 - Portugese Beker - 1/16de finales | Gil Vicente | 1 - 4 | FC Arouca |
| 15/08/2022 - Portugese Superliga - Speeldag 2 | FC Arouca | 1 - 0 | Gil Vicente |
Statistieken onderlinge duels tussen Gil Vicente en FC Arouca (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2013/2014, 17 gespeelde wedstrijden : 0 zege Doelpunten voor 10 nederlagen van Gil Vicente 7 gelijke spelen
CD Tondela - Moreirense
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 17 | 17 |
| Wedstrijden | 16 | 30 |
| Gewonnen | 1 (6 %) | 4 (13 %) |
| Gelijkspel | 7 (44 %) | 9 (30 %) |
| Verloren | 8 (50 %) | 17 (57 %) |
| Doelpunten voor | 11 | 21 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.69 | 0.7 |
| Doelpunten tegen | 21 | 50 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.31 | 1.67 |
| Serie voor de competitie | PNNNPNNP | NPNPNPPG |
| Serie (*) | PNNNPNNP | NPNPNPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.89
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 8 |
| Wedstrijden | 16 | 31 |
| Gewonnen | 4 (25 %) | 11 (35 %) |
| Gelijkspel | 4 (25 %) | 6 (19 %) |
| Verloren | 8 (50 %) | 14 (46 %) |
| Doelpunten voor | 17 | 34 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.06 | 1.1 |
| Doelpunten tegen | 26 | 45 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.63 | 1.45 |
| Serie voor de competitie | GPPGNPNP | NPPPNGPG |
| Serie (*) | GPPGNPNP | NPPPNGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.4
| 03/05/2026 | Casa Pia AC | 0-1 | CD Tondela |
| 26/04/2026 | CD Tondela | 0-2 | CD Nacional M. |
| 19/04/2026 | FC Porto | 2-0 | CD Tondela |
| 13/04/2026 | CD Tondela | 2-2 | Gil Vicente |
| 04/04/2026 | Vitoria SC Gu. | 5-0 | CD Tondela |
| 22/03/2026 | CD Tondela | 0-0 | U.D. Vilafran. |
| 09/03/2026 | CD Tondela | 0-1 | Rio Ave |
| 01/03/2026 | CD Tondela | 2-2 | Santa Clara A. |
| 03/05/2026 | Moreirense | 3-2 | CF Estrela da. |
| 26/04/2026 | SL Benfica Li. | 4-1 | Moreirense |
| 20/04/2026 | Moreirense | 1-0 | Estoril-Praia |
| 12/04/2026 | FC Famalicão | 1-1 | Moreirense |
| 04/04/2026 | Moreirense | 0-1 | Sporting Brag. |
| 22/03/2026 | Moreirense | 0-1 | FC Arouca |
| 15/03/2026 | FC Porto | 3-0 | Moreirense |
| 07/03/2026 | Moreirense | 1-1 | CD Nacional M. |
| 26/04/2026 | CD Tondela | 0-2 | CD Nacional M. |
| 13/04/2026 | CD Tondela | 2-2 | Gil Vicente |
| 22/03/2026 | CD Tondela | 0-0 | U.D. Vilafran. |
| 09/03/2026 | CD Tondela | 0-1 | Rio Ave |
| 01/03/2026 | CD Tondela | 2-2 | Santa Clara A. |
| 26/04/2026 | SL Benfica Li. | 4-1 | Moreirense |
| 12/04/2026 | FC Famalicão | 1-1 | Moreirense |
| 15/03/2026 | FC Porto | 3-0 | Moreirense |
| 01/03/2026 | Casa Pia AC | 1-1 | Moreirense |
| 16/02/2026 | Rio Ave | 1-2 | Moreirense |
| 11/01/2026 - Portugese Superliga - Speeldag 16 | Moreirense | 1 - 0 | CD Tondela |
| 29/04/2023 - Portugese Segunda Liga - Speeldag 30 | Moreirense | 2 - 1 | CD Tondela |
| 14/11/2022 - Portugese Segunda Liga - Speeldag 13 | CD Tondela | 1 - 1 | Moreirense |
| 16/04/2022 - Portugese Superliga - Speeldag 30 | Moreirense | 2 - 0 | CD Tondela |
| 03/01/2022 - Portugese Superliga - Speeldag 13 | CD Tondela | 2 - 1 | Moreirense |
| 17/04/2021 - Portugese Superliga - Speeldag 27 | Moreirense | 2 - 3 | CD Tondela |
| 19/12/2020 - Portugese Superliga - Speeldag 10 | CD Tondela | 0 - 0 | Moreirense |
| 26/07/2020 - Portugese Superliga - Speeldag 34 | Moreirense | 1 - 2 | CD Tondela |
Statistieken onderlinge duels tussen CD Tondela en Moreirense (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2013/2014, 19 gespeelde wedstrijden : 6 zeges Doelpunten voor 8 nederlagen van CD Tondela 5 gelijke spelen
SL Benfica Lisbon - Sporting Braga
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 16 | 31 |
| Gewonnen | 11 (69 %) | 22 (71 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 9 (29 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Doelpunten voor | 39 | 87 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.44 | 2.81 |
| Doelpunten tegen | 11 | 20 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.69 | 0.65 |
| Serie voor de competitie | GGGGNGGG | NGGNGGGN |
| Serie (*) | GGPGNGGG | NGGNGGGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 0
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 4 |
| Wedstrijden | 16 | 32 |
| Gewonnen | 8 (50 %) | 16 (50 %) |
| Gelijkspel | 4 (25 %) | 9 (28 %) |
| Verloren | 4 (25 %) | 7 (22 %) |
| Doelpunten voor | 28 | 60 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.75 | 1.88 |
| Doelpunten tegen | 16 | 32 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 1 |
| Serie voor de competitie | NGGPGGGP | NPGGNGPN |
| Serie (*) | PGPGGGPP | GGNGPGNP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 03/05/2026 | FC Famalicão | 2-2 | SL Benfica Li. |
| 26/04/2026 | SL Benfica Li. | 4-1 | Moreirense |
| 19/04/2026 | Sporting Club. | 1-2 | SL Benfica Li. |
| 12/04/2026 | SL Benfica Li. | 2-0 | CD Nacional M. |
| 04/04/2026 | Casa Pia AC | 1-1 | SL Benfica Li. |
| 22/03/2026 | SL Benfica Li. | 3-0 | Vitoria SC Gu. |
| 15/03/2026 | FC Arouca | 1-2 | SL Benfica Li. |
| 08/03/2026 | SL Benfica Li. | 2-2 | FC Porto |
| 07/05/2026 | SC Freiburg | 3-1 | Sporting Brag. |
| 03/05/2026 | Sporting Brag. | 1-1 | Estoril-Praia |
| 30/04/2026 | Sporting Brag. | 2-1 | SC Freiburg |
| 26/04/2026 | Santa Clara A. | 2-1 | Sporting Brag. |
| 23/04/2026 | Casa Pia AC | 0-1 | Sporting Brag. |
| 19/04/2026 | Sporting Brag. | 2-2 | FC Famalicão |
| 16/04/2026 | Real Betis Se. | 2-4 | Sporting Brag. |
| 12/04/2026 | Sporting Brag. | 1-0 | FC Arouca |
| 26/04/2026 | SL Benfica Li. | 4-1 | Moreirense |
| 12/04/2026 | SL Benfica Li. | 2-0 | CD Nacional M. |
| 22/03/2026 | SL Benfica Li. | 3-0 | Vitoria SC Gu. |
| 08/03/2026 | SL Benfica Li. | 2-2 | FC Porto |
| 21/02/2026 | SL Benfica Li. | 3-0 | U.D. Vilafran. |
| 07/05/2026 | SC Freiburg | 3-1 | Sporting Brag. |
| 26/04/2026 | Santa Clara A. | 2-1 | Sporting Brag. |
| 23/04/2026 | Casa Pia AC | 0-1 | Sporting Brag. |
| 16/04/2026 | Real Betis Se. | 2-4 | Sporting Brag. |
| 04/04/2026 | Moreirense | 0-1 | Sporting Brag. |
| 28/12/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 16 | Sporting Braga | 2 - 2 | SL Benfica Lisbon |
| 17/05/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 34 | Sporting Braga | 1 - 1 | SL Benfica Lisbon |
| 04/01/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 17 | SL Benfica Lisbon | 1 - 2 | Sporting Braga |
| 27/04/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 31 | SL Benfica Lisbon | 3 - 1 | Sporting Braga |
| 10/01/2024 - Portugese Beker - Achtste finales | SL Benfica Lisbon | 3 - 2 | Sporting Braga |
| 17/12/2023 - Portugese Superliga - Speeldag 14 | Sporting Braga | 0 - 1 | SL Benfica Lisbon |
| 06/05/2023 - Portugese Superliga - Speeldag 31 | SL Benfica Lisbon | 1 - 0 | Sporting Braga |
| 09/02/2023 - Portugese Beker - Kwartfinales | Sporting Braga | 1 - 1 (5 str 4) | SL Benfica Lisbon |
Statistieken onderlinge duels tussen SL Benfica Lisbon en Sporting Braga (Open een nieuw tabblad)
Sinds 1997/1998, 65 gespeelde wedstrijden : 37 zeges Doelpunten voor 16 nederlagen van SL Benfica Lisbon 12 gelijke spelen
Rio Ave - Sporting Club Portugal
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 15 | 11 |
| Wedstrijden | 16 | 32 |
| Gewonnen | 3 (19 %) | 8 (25 %) |
| Gelijkspel | 6 (38 %) | 11 (34 %) |
| Verloren | 7 (43 %) | 13 (41 %) |
| Doelpunten voor | 16 | 33 |
| Gemiddelde doelpunt | 1 | 1.03 |
| Doelpunten tegen | 25 | 52 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.56 | 1.63 |
| Serie voor de competitie | PPPNGPNN | GGGPGNPN |
| Serie (*) | PPPNGPNN | GGGPGNPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.6
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.57
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.86
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 3 |
| Wedstrijden | 16 | 30 |
| Gewonnen | 11 (69 %) | 22 (73 %) |
| Gelijkspel | 5 (31 %) | 6 (20 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 2 (7 %) |
| Doelpunten voor | 34 | 75 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.13 | 2.5 |
| Doelpunten tegen | 12 | 20 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.75 | 0.67 |
| Serie voor de competitie | NGNGNGGN | GNGGGPNG |
| Serie (*) | NGNPGGNN | GGPGNPNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.88
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 03/05/2026 | Rio Ave | 0-0 | Gil Vicente |
| 26/04/2026 | Vitoria SC Gu. | 2-0 | Rio Ave |
| 19/04/2026 | Rio Ave | 2-2 | U.D. Vilafran. |
| 12/04/2026 | Santa Clara A. | 0-2 | Rio Ave |
| 04/04/2026 | Rio Ave | 1-2 | FC Alverca |
| 22/03/2026 | Estoril-Praia | 1-2 | Rio Ave |
| 15/03/2026 | Rio Ave | 2-1 | CF Estrela da. |
| 09/03/2026 | CD Tondela | 0-1 | Rio Ave |
| 03/05/2026 | Sporting Club. | 5-1 | Vitoria SC Gu. |
| 26/04/2026 | U.D. Vilafran. | 1-1 | Sporting Club. |
| 19/04/2026 | Sporting Club. | 1-2 | SL Benfica Li. |
| 15/04/2026 | Arsenal FC | 0-0 | Sporting Club. |
| 12/04/2026 | CF Estrela da. | 0-1 | Sporting Club. |
| 07/04/2026 | Sporting Club. | 0-1 | Arsenal FC |
| 04/04/2026 | Sporting Club. | 4-2 | Santa Clara A. |
| 22/03/2026 | FC Alverca | 1-4 | Sporting Club. |
| 03/05/2026 | Rio Ave | 0-0 | Gil Vicente |
| 19/04/2026 | Rio Ave | 2-2 | U.D. Vilafran. |
| 04/04/2026 | Rio Ave | 1-2 | FC Alverca |
| 15/03/2026 | Rio Ave | 2-1 | CF Estrela da. |
| 01/03/2026 | Rio Ave | 0-0 | FC Famalicão |
| 26/04/2026 | U.D. Vilafran. | 1-1 | Sporting Club. |
| 15/04/2026 | Arsenal FC | 0-0 | Sporting Club. |
| 12/04/2026 | CF Estrela da. | 0-1 | Sporting Club. |
| 22/03/2026 | FC Alverca | 1-4 | Sporting Club. |
| 11/03/2026 | FK Bodo/Glimt | 3-0 | Sporting Club. |
| 28/12/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 16 | Sporting Club Portugal | 4 - 0 | Rio Ave |
| 18/01/2025 - Portugese Superliga - Speeldag 18 | Rio Ave | 0 - 3 | Sporting Club Portugal |
| 09/08/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 1 | Sporting Club Portugal | 3 - 1 | Rio Ave |
| 25/02/2024 - Portugese Superliga - Speeldag 23 | Rio Ave | 3 - 3 | Sporting Club Portugal |
| 25/09/2023 - Portugese Superliga - Speeldag 6 | Sporting Club Portugal | 2 - 0 | Rio Ave |
| 06/02/2023 - Portugese Superliga - Speeldag 19 | Rio Ave | 0 - 1 | Sporting Club Portugal |
| 07/12/2022 - Portugese League Cup - Eerste Ronde | Rio Ave | 0 - 2 | Sporting Club Portugal |
| 13/08/2022 - Portugese Superliga - Speeldag 2 | Sporting Club Portugal | 3 - 0 | Rio Ave |
Statistieken onderlinge duels tussen Rio Ave en Sporting Club Portugal (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2003/2004, 42 gespeelde wedstrijden : 6 zeges Doelpunten voor 27 nederlagen van Rio Ave 9 gelijke spelen
Dinamo Moscow - FC Krasnodar
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 8 |
| Wedstrijden | 14 | 26 |
| Gewonnen | 5 (36 %) | 9 (35 %) |
| Gelijkspel | 4 (29 %) | 8 (31 %) |
| Verloren | 5 (35 %) | 9 (34 %) |
| Doelpunten voor | 27 | 43 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.93 | 1.65 |
| Doelpunten tegen | 22 | 35 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.57 | 1.35 |
| Serie voor de competitie | NPGGPNPG | GGPNNPGN |
| Serie (*) | NPGGPNPG | GGPNNPGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.13
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 2 |
| Wedstrijden | 13 | 27 |
| Gewonnen | 7 (54 %) | 18 (67 %) |
| Gelijkspel | 5 (38 %) | 6 (22 %) |
| Verloren | 1 (8 %) | 3 (11 %) |
| Doelpunten voor | 22 | 55 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.69 | 2.04 |
| Doelpunten tegen | 8 | 21 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.62 | 0.78 |
| Serie voor de competitie | NNPGGNGG | GGGNNGGG |
| Serie (*) | NNPGGNGG | GGGNNGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.71
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 02/05/2026 | FC Lokomotiv . | 1-1 | Dinamo Moscow |
| 25/04/2026 | Dinamo Moscow | 2-0 | FC Sochi |
| 22/04/2026 | Dinamo Moscow | 0-1 | FC Rubin Kaza. |
| 18/04/2026 | FC Nizhny Nov. | 1-1 | Dinamo Moscow |
| 04/04/2026 | Dinamo Moscow | 3-3 | Torpedo Mosco. |
| 21/03/2026 | Dinamo Moscow | 1-3 | Zenith Saint-. |
| 14/03/2026 | FC Rostov | 0-1 | Dinamo Moscow |
| 08/03/2026 | CSKA Moscow | 1-4 | Dinamo Moscow |
| 02/05/2026 | FK Akron Togl. | 0-1 | FC Krasnodar |
| 25/04/2026 | FC Krasnodar | 2-1 | FK Makhachkal. |
| 23/04/2026 | Spartak Mosco. | 1-2 | FC Krasnodar |
| 18/04/2026 | FC Krasnodar | 2-2 | FC Baltika Ka. |
| 11/04/2026 | Zenith Saint-. | 1-1 | FC Krasnodar |
| 04/04/2026 | FC Akhmat Gro. | 0-1 | FC Krasnodar |
| 21/03/2026 | FC Krasnodar | 5-0 | FC Nizhny Nov. |
| 14/03/2026 | FC Sochi | 1-2 | FC Krasnodar |
| 25/04/2026 | Dinamo Moscow | 2-0 | FC Sochi |
| 22/04/2026 | Dinamo Moscow | 0-1 | FC Rubin Kaza. |
| 04/04/2026 | Dinamo Moscow | 3-3 | Torpedo Mosco. |
| 21/03/2026 | Dinamo Moscow | 1-3 | Zenith Saint-. |
| 28/02/2026 | Dinamo Moscow | 4-0 | FC Krylya Sov. |
| 02/05/2026 | FK Akron Togl. | 0-1 | FC Krasnodar |
| 23/04/2026 | Spartak Mosco. | 1-2 | FC Krasnodar |
| 11/04/2026 | Zenith Saint-. | 1-1 | FC Krasnodar |
| 04/04/2026 | FC Akhmat Gro. | 0-1 | FC Krasnodar |
| 14/03/2026 | FC Sochi | 1-2 | FC Krasnodar |
| 02/08/2025 - Russische Premier-Liga - Speeldag 3 | FC Krasnodar | 1 - 0 | Dinamo Moscow |
| 24/05/2025 - Russische Premier-Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | FC Krasnodar | 3 - 0 | Dinamo Moscow |
| 25/08/2024 - Russische Premier-Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Dinamo Moscow | 0 - 1 | FC Krasnodar |
| 25/05/2024 - Russische Premier-Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | FC Krasnodar | 1 - 0 | Dinamo Moscow |
| 21/07/2023 - Russische Premier-Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | Dinamo Moscow | 1 - 3 | FC Krasnodar |
| 11/03/2023 - Russische Premier-Liga - Speeldag 19 | FC Krasnodar | 3 - 1 | Dinamo Moscow |
| 13/08/2022 - Russische Premier-Liga - Speeldag 5 | Dinamo Moscow | 0 - 0 | FC Krasnodar |
| 03/04/2022 - Russische Premier-Liga - Regulier Seizoen - Speeldag 23 | FC Krasnodar | 0 - 1 | Dinamo Moscow |
Statistieken onderlinge duels tussen Dinamo Moscow en FC Krasnodar (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2011, 28 gespeelde wedstrijden : 9 zeges Doelpunten voor 12 nederlagen van Dinamo Moscow 7 gelijke spelen
Madrid CFF (10) - Sevilla FC (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 10 |
| Wedstrijden | 13 | 27 |
| Gewonnen | 4 (31 %) | 10 (37 %) |
| Gelijkspel | 3 (23 %) | 4 (15 %) |
| Verloren | 6 (46 %) | 13 (48 %) |
| Doelpunten voor | 14 | 35 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.08 | 1.3 |
| Doelpunten tegen | 18 | 50 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.38 | 1.85 |
| Serie voor de competitie | PGPPPGNP | NGPNPPPP |
| Serie (*) | GPPPPGNP | NGPNPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.43
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.63
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 7 |
| Wedstrijden | 13 | 27 |
| Gewonnen | 5 (38 %) | 12 (44 %) |
| Gelijkspel | 3 (23 %) | 3 (11 %) |
| Verloren | 5 (39 %) | 12 (45 %) |
| Doelpunten voor | 14 | 33 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.08 | 1.22 |
| Doelpunten tegen | 17 | 44 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.31 | 1.63 |
| Serie voor de competitie | GNPPGGPP | GGGPPPPP |
| Serie (*) | GNPPGGPP | GGGPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.4
| 02/05/2026 | DUX Logrono S. (14) | 3-0 | Madrid CFF (10) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 26/04/2026 | Real Sociedad. (3) | 2-0 | Madrid CFF (10) | |
| 05/04/2026 | Madrid CFF (10) | 0-2 | Real Madrid F. (2) | |
| 29/03/2026 | Costa Adeje T. (5) | 2-0 | Madrid CFF (10) | |
| 21/03/2026 | Madrid CFF (10) | 1-1 | RCD Espanyol . (12) | |
| 15/03/2026 | Athletic Club. (8) | 4-1 | Madrid CFF (10) | |
| 21/02/2026 | Madrid CFF (10) | 5-0 | Alhama CF ElP. (15) | |
| 15/02/2026 | Atletico de M. (4) | 0-0 | Madrid CFF (10) |
| 02/05/2026 | Sevilla FC (7) | 0-2 | Real Madrid F. (2) | |
| 26/04/2026 | Costa Adeje T. (5) | 3-0 | Sevilla FC (7) | |
| 04/04/2026 | DUX Logrono S. (14) | 2-1 | Sevilla FC (7) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 28/03/2026 | Sevilla FC (7) | 0-1 | Granada CF (6) | |
| 22/03/2026 | Sevilla FC (7) | 1-5 | FC Badalona (9) | |
| 15/03/2026 | Alhama CF ElP. (15) | 0-1 | Sevilla FC (7) | |
| 22/02/2026 | Sevilla FC (7) | 2-1 | Atletico de M. (4) | |
| 14/02/2026 | Deportivo de . (11) | 0-4 | Sevilla FC (7) |
| 05/04/2026 | Madrid CFF (10) | 0-2 | Real Madrid F. (2) |
| 21/03/2026 | Madrid CFF (10) | 1-1 | RCD Espanyol . (12) |
| 21/02/2026 | Madrid CFF (10) | 5-0 | Alhama CF ElP. (15) |
| 08/02/2026 | Madrid CFF (10) | 1-6 | Deportivo de . (11) |
| 04/02/2026 | Madrid CFF (10) | 0-1 | Costa Adeje T. (5) |
| 26/04/2026 | Costa Adeje T. (5) | 3-0 | Sevilla FC (7) | |
| 04/04/2026 | DUX Logrono S. (14) | 2-1 | Sevilla FC (7) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 15/03/2026 | Alhama CF ElP. (15) | 0-1 | Sevilla FC (7) | |
| 14/02/2026 | Deportivo de . (11) | 0-4 | Sevilla FC (7) | |
| 01/02/2026 | FC Barcelona (1) | 4-1 | Sevilla FC (7) |
| 19/10/2025 - Primera División Femenina - Speeldag 8 | Sevilla FC (7) | 1 - 3 | Madrid CFF (10) |
| 12/04/2025 - Primera División Femenina - Speeldag 25 | Sevilla FC (7) | 2 - 1 | Madrid CFF (10) |
| 09/11/2024 - Primera División Femenina - Speeldag 9 | Madrid CFF (10) | 2 - 1 | Sevilla FC (7) |
| 03/02/2024 - Primera División Femenina - Speeldag 16 | Madrid CFF (10) | 3 - 3 | Sevilla FC (7) |
| 30/09/2023 - Primera División Femenina - Speeldag 3 | Sevilla FC (7) | 1 - 5 | Madrid CFF (10) |
| 16/04/2023 - Primera División Femenina - Speeldag 25 | Madrid CFF (10) | 0 - 0 | Sevilla FC (7) |
| 15/01/2023 - Primera División Femenina - Speeldag 15 | Sevilla FC (7) | 4 - 2 | Madrid CFF (10) |
| 08/01/2022 - Primera División Femenina - Speeldag 16 | Madrid CFF (10) | 1 - 2 | Sevilla FC (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen Madrid CFF (10) en Sevilla FC (7) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2017/2018, 17 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 9 nederlagen van Madrid CFF (10) 3 gelijke spelen
SD Huesca (19) - Real Sociedad B (17)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 19 |
| Wedstrijden | 19 | 38 |
| Gewonnen | 7 (37 %) | 9 (24 %) |
| Gelijkspel | 7 (37 %) | 9 (24 %) |
| Verloren | 5 (26 %) | 20 (52 %) |
| Doelpunten voor | 22 | 39 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.16 | 1.03 |
| Doelpunten tegen | 21 | 59 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.11 | 1.55 |
| Serie voor de competitie | GGPNPNNG | PPNPNPGP |
| Serie (*) | GGPNPNNG | PPNPNPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.13
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.54
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 21 | 17 |
| Wedstrijden | 19 | 38 |
| Gewonnen | 4 (21 %) | 11 (29 %) |
| Gelijkspel | 3 (16 %) | 9 (24 %) |
| Verloren | 12 (63 %) | 18 (47 %) |
| Doelpunten voor | 20 | 46 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.05 | 1.21 |
| Doelpunten tegen | 30 | 54 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.58 | 1.42 |
| Serie voor de competitie | PGGGPPNP | PPPPNPPN |
| Serie (*) | PGGGPPNP | PPPPNPPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.57
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.64
| 03/05/2026 | Racing Santan. (1) | 4-2 | SD Huesca (19) |
| 26/04/2026 | SD Huesca (19) | 1-0 | Real Saragoss. (21) |
| 19/04/2026 | Eibar SD (8) | 2-1 | SD Huesca (19) |
| 12/04/2026 | SD Huesca (19) | 1-1 | Deportivo La . (3) |
| 05/04/2026 | UD Las Palmas (6) | 2-1 | SD Huesca (19) |
| 01/04/2026 | SD Huesca (19) | 1-1 | Cultural y De. (22) |
| 29/03/2026 | Granada CF (14) | 4-2 | SD Huesca (19) |
| 20/03/2026 | SD Huesca (19) | 1-3 | UD Almería (2) |
| 03/05/2026 | Real Sociedad. (17) | 0-0 | Burgos CF (7) |
| 26/04/2026 | Real Valladol. (15) | 1-0 | Real Sociedad. (17) |
| 19/04/2026 | Real Sociedad. (17) | 1-3 | Racing Santan. (1) |
| 10/04/2026 | AD Ceuta (11) | 0-0 | Real Sociedad. (17) |
| 06/04/2026 | (13) | 1-0 | Real Sociedad. (17) |
| 02/04/2026 | Real Sociedad. (17) | 0-1 | Eibar SD (8) |
| 29/03/2026 | UD Almería (2) | 5-1 | Real Sociedad. (17) |
| 22/03/2026 | Real Sociedad. (17) | 0-2 | Granada CF (14) |
| 26/04/2026 | SD Huesca (19) | 1-0 | Real Saragoss. (21) |
| 12/04/2026 | SD Huesca (19) | 1-1 | Deportivo La . (3) |
| 01/04/2026 | SD Huesca (19) | 1-1 | Cultural y De. (22) |
| 20/03/2026 | SD Huesca (19) | 1-3 | UD Almería (2) |
| 07/03/2026 | SD Huesca (19) | 0-0 | Albacete Balo. (12) |
| 26/04/2026 | Real Valladol. (15) | 1-0 | Real Sociedad. (17) |
| 10/04/2026 | AD Ceuta (11) | 0-0 | Real Sociedad. (17) |
| 06/04/2026 | (13) | 1-0 | Real Sociedad. (17) |
| 29/03/2026 | UD Almería (2) | 5-1 | Real Sociedad. (17) |
| 15/03/2026 | Córdoba CF (9) | 0-2 | Real Sociedad. (17) |
| 05/11/2025 - Spaanse Segunda Division - Liga Adelante - Speeldag 10 | Real Sociedad B (17) | 2 - 0 | SD Huesca (19) |
| 21/05/2022 - Spaanse Segunda Division - Liga Adelante - Regulier Seizoen - Speeldag 41 | SD Huesca (19) | 3 - 2 | Real Sociedad B (17) |
| 24/09/2021 - Spaanse Segunda Division - Liga Adelante - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | Real Sociedad B (17) | 0 - 2 | SD Huesca (19) |
Statistieken onderlinge duels tussen SD Huesca (19) en Real Sociedad B (17) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2021/2022, 3 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 1 nederlaag van SD Huesca (19)
Rayo Vallecano (11) - Girona FC (17)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 11 |
| Wedstrijden | 17 | 34 |
| Gewonnen | 6 (35 %) | 10 (29 %) |
| Gelijkspel | 9 (53 %) | 12 (35 %) |
| Verloren | 2 (12 %) | 12 (36 %) |
| Doelpunten voor | 21 | 35 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.24 | 1.03 |
| Doelpunten tegen | 14 | 41 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.82 | 1.21 |
| Serie voor de competitie | PGNGNGGN | NNPGPGNG |
| Serie (*) | GNPGGGNG | GPPGNGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 17 |
| Wedstrijden | 17 | 34 |
| Gewonnen | 3 (18 %) | 9 (26 %) |
| Gelijkspel | 7 (41 %) | 11 (32 %) |
| Verloren | 7 (41 %) | 14 (42 %) |
| Doelpunten voor | 17 | 36 |
| Gemiddelde doelpunt | 1 | 1.06 |
| Doelpunten tegen | 26 | 51 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.53 | 1.5 |
| Serie voor de competitie | GPNNNPNP | NGPGNPPP |
| Serie (*) | GPNNNPNP | NGPGNPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.29
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.22
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.4
| 07/05/2026 | RC Strasbourg. | 0-1 | Rayo Vallecan. (11) |
| 03/05/2026 | Getafe CF (7) | 0-2 | Rayo Vallecan. (11) |
| 30/04/2026 | Rayo Vallecan. (11) | 1-0 | RC Strasbourg. |
| 26/04/2026 | Rayo Vallecan. (11) | 3-3 | Real Sociedad. (8) |
| 23/04/2026 | Rayo Vallecan. (11) | 1-0 | Espanyol Barc. (16) |
| 16/04/2026 | AEK Athens | 3-1 | Rayo Vallecan. (11) |
| 12/04/2026 | Real Mallorca (15) | 3-0 | Rayo Vallecan. (11) |
| 09/04/2026 | Rayo Vallecan. (11) | 3-0 | AEK Athens |
| 01/05/2026 | Girona FC (17) | 0-1 | Real Mallorca (15) |
| 25/04/2026 | Valencia CF (12) | 2-1 | Girona FC (17) |
| 21/04/2026 | Girona FC (17) | 2-3 | Real Betis Se. (5) |
| 10/04/2026 | Real Madrid (2) | 1-1 | Girona FC (17) |
| 06/04/2026 | Girona FC (17) | 1-0 | Villarreal CF (3) |
| 21/03/2026 | CA Osasuna Pa. (10) | 1-0 | Girona FC (17) |
| 14/03/2026 | Girona FC (17) | 3-0 | Athletic Bilb. (9) |
| 07/03/2026 | Levante UD (19) | 1-1 | Girona FC (17) |
| 30/04/2026 | Rayo Vallecan. (11) | 1-0 | RC Strasbourg. |
| 26/04/2026 | Rayo Vallecan. (11) | 3-3 | Real Sociedad. (8) |
| 23/04/2026 | Rayo Vallecan. (11) | 1-0 | Espanyol Barc. (16) |
| 09/04/2026 | Rayo Vallecan. (11) | 3-0 | AEK Athens |
| 03/04/2026 | Rayo Vallecan. (11) | 1-0 | Elche CF (14) |
| 25/04/2026 | Valencia CF (12) | 2-1 | Girona FC (17) |
| 10/04/2026 | Real Madrid (2) | 1-1 | Girona FC (17) |
| 21/03/2026 | CA Osasuna Pa. (10) | 1-0 | Girona FC (17) |
| 07/03/2026 | Levante UD (19) | 1-1 | Girona FC (17) |
| 23/02/2026 | Deportivo Ala. (18) | 2-2 | Girona FC (17) |
| 15/08/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 1 | Girona FC (17) | 1 - 3 | Rayo Vallecano (11) |
| 26/01/2025 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 21 | Rayo Vallecano (11) | 2 - 1 | Girona FC (17) |
| 25/09/2024 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 7 | Girona FC (17) | 0 - 0 | Rayo Vallecano (11) |
| 26/02/2024 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 26 | Girona FC (17) | 3 - 0 | Rayo Vallecano (11) |
| 17/01/2024 - Spaanse Copa del Rey - Achtste finales | Girona FC (17) | 3 - 1 | Rayo Vallecano (11) |
| 11/11/2023 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 13 | Rayo Vallecano (11) | 1 - 2 | Girona FC (17) |
| 18/03/2023 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 26 | Rayo Vallecano (11) | 2 - 2 | Girona FC (17) |
| 29/12/2022 - Spaanse Primera Division - La Liga - Speeldag 15 | Girona FC (17) | 2 - 2 | Rayo Vallecano (11) |
Statistieken onderlinge duels tussen Rayo Vallecano (11) en Girona FC (17) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2008/2009, 25 gespeelde wedstrijden : 10 zeges Doelpunten voor 8 nederlagen van Rayo Vallecano (11) 7 gelijke spelen
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities