De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Finland - 5 Maart 1997
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 6 Nederlagen
Forli van 3 Januari tot 9 Januari 2022 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Sasi Kumar Mukund | 6-3 6-4 | |
Lille van 21 Maart tot 27 Maart 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alexis Galarneau | 6-2 6-1 | |
Poznan van 30 Mei tot 5 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Oleksii Krutykh | 2-6 7-5 6-3 | |
Tampere van 18 Juli tot 24 Juli 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Lorenzo Giustino | 6-2 6-3 | |
Toulouse van 29 Augustus tot 4 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Karol Drzewiecki | 6-2 6-3 | |
Mouilleron-Le-Captif van 3 Oktober tot 9 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Valentin Royer | 5-7 6-4 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 5 Nederlagen
Tampere van 19 Juli tot 25 Juli 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Alexandre Muller | 6-2 6-1 | |
Warsaw van 23 Augustus tot 29 Augustus 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Christopher Heyman | 6-1 6-3 | |
Bratislava 2 van 8 November tot 14 November 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Zsombor Piros | 7-6 6-7 7-6 | |
Helsinki van 15 November tot 21 November 2021 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | João Sousa | 6-3 7-6 | |
Manama van 22 November tot 28 November 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Vladyslav Orlov | 6-1 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
Rennes van 20 Januari tot 26 Januari 2020 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Luca Vanni | 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Tobias Kamke | 6-4 6-1 | |
Drummondville van 16 Februari tot 23 Februari 2020 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Kaichi Uchida | 6-1 6-7 7-5 | |
1/16de finales | verslaat | Go Soeda | 7-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Johannes Haerteis | 7-6 5-7 7-5 | |
Calgary van 24 Februari tot 1 Maart 2020 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Jacob Grills | 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Maxime Cressy | 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 5 Nederlagen
Tampere van 22 Juli tot 28 Juli 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Alessandro Bega | 4-6 7-6 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Matteo Viola | 1-6 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Mikael Ymer | 6-4 4-6 6-3 | |
Traralgon van 21 Oktober tot 27 Oktober 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Tristan Schoolkate | 7-6 5-7 7-6 | |
Playford 2 van 28 Oktober tot 3 November 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Maverick Banes | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Alex Bolt | 6-3 7-6 | |
Kobe van 4 November tot 10 November 2019 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Arjun Kadhe | 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Go Soeda | 7-6 6-2 | |
Helsinki van 11 November tot 17 November 2019 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Illya Marchenko | 6-4 2-0 ab. | |
1/16de finales | verslaat | David Poljak | 6-4 4-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Carlos Taberner | 3-6 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
Roland Garros Junior Heren van 31 Mei tot 7 Juni 2015 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Seong-Chan Hong | 3-6 6-4 8-6 | |
Wimbledon Junior Heren van 29 Juni tot 12 Juli 2015 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Nam Hoang Ly | 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Miomir Kecmanovic | 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Duck Hee Lee | 6-4 6-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Tommy Paul | 6-4 1-6 6-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Mikael Ymer | 7-6 6-3 | |
US Open Junior Heren van 31 Augustus tot 13 September 2015 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Corentin Denolly | 3-6 7-5 6-4 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren Junioren van 1 Juni tot 7 Juni 2015 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | V. Durasovic - P. Niklas-Salminen | verslaat | Y. Chung - S. Hong | 7-6 6-2 |
Achtste finales | V. Durasovic - P. Niklas-Salminen | verslagen door | F. Capalbo - G. Espin Busleiman | 4-6 6-3 [10-5] |
Wimbledon Dubbel Heren Junioren van 29 Juni tot 12 Juli 2015 (Gras) | ||||
1/16de finales | V. Durasovic - P. Niklas-Salminen | verslaat | S. Fukuda - C. Oh | 6-1 6-2 |
Achtste finales | V. Durasovic - P. Niklas-Salminen | verslaat | Y. Oliel - Y. Wu | 7-6 6-7 6-2 |
Kwartfinales | V. Durasovic - P. Niklas-Salminen | verslagen door | R. Opelka - A. Santillan | 4-6 7-6 6-2 |
US Open Dubbel Heren Junioren van 31 Augustus tot 13 September 2015 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | P. Niklas-Salminen - M. Ymer | verslaat | C. Oh - Y. Wu | 7-6 7-5 |
Achtste finales | P. Niklas-Salminen - M. Ymer | verslagen door | Y. Hossam - J. Yamasaki | 6-2 6-2 |