De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Opper-Oostenrijk - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Opper-Oostenrijk - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Uitslagen 2016

Uitslagen voor etappe

Etappe 4 - Traun - Windischgarsten - 19 Juni 2016Medium berg

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Argon 184:05:04
2AUSNichola Schultz (AUS)Seg Racing Academy0:02
3AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:02
4AUTMarkus Eibegger (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:02
5SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:05
6GERSébastian Baldauf (GER)Hrinkow Advarics Cycleang0:07
7GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Argon 180:14
8GERMarcel Meisen (GER)0:14
9ITAVincenzo Albanese (ITA)0:14
10GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling0:14
11NEDMartijn De Jong (NED)Seg Racing Academy0:14
12GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlife0:14
13GERSilvio Herklotz (GER)Bora - Argon 180:14
14GERJonas Rapp (GER)Heizomat0:14
15POLSylvester Janiszewski (POL)Wibatech - Fuji Zory0:14
16AUTBenjamin Brkic (AUT)Tirol0:14
17GERChristopher Hatz (GER)Kuota - Lotto0:14
18POLBartosz Warchol (POL)Whirlpool - Author0:14
19BELKobe Goossens (BEL)Telenet - Fidea0:14
20DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling0:14
21POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Wibatech - Fuji Zory0:14
22GERRaphael Freienstein (GER)Kuota - Lotto0:32
23AUTPatrick Bosman (AUT)Tirol2:06
24AUTMario Kienzl (AUT)2:25
25ITALorenzo Fortunato (ITA)2:25
26GERMario Vogt (GER)Radnet - Rose2:25
27CZEMartin Hunal (CZE)Whirlpool - Author2:25
28BELDaan Soete (BEL)Telenet - Fidea2:25
29AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang2:25
30NEDRonan Van Zandbeek (NED)2:25
31AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg2:25
32ITADavide Ballerini (ITA)2:55
33AUSFreddy Ovett (AUS)Seg Racing Academy2:55
34NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea2:55
35DENMagnus Bak Klaris (DEN)Seg Racing Academy2:55
36SUINicolas Winter (SUI)Vorarlberg2:55
37AUTMartin Weiss (AUT)Tirol2:55
38AUTDaniel Lehner (AUT)Vorarlberg2:55
39GERFrederik Dombrowski (GER)Kuota - Lotto2:55
40AUTLukas Pössl (AUT)2:55
41BELJim Aernouts (BEL)Telenet - Fidea2:55
42BELTom Meeusen (BEL)Telenet - Fidea2:55
43AUTDaniel Katzmayer (AUT)Tirol4:09
44AUTStefan Pöll (AUT)WSA - Greenlife4:09
45GERHenning Bommel (GER)Radnet - Rose4:56
46GERFlorian Nowak (GER)Christina Jewelry4:56
47NEDRob Van Broekhoven (NED)4:56
48AUTMichael Gaubitzer (AUT)4:56
49AUSZakkari Dempster (AUS)Bora - Argon 184:56
50GBRJames McLaughlin (GBR)Felbermayr - Simplon Wels4:56
51NEDKoen Van De Klundert (NED)4:56
52CZEPavel Camrda (CZE)Whirlpool - Author6:32
53GERTobias Knaup (GER)Kuota - Lotto6:56
54AUTFlorian Gaugl (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang6:56
55AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol6:56
56AUTAndreas Walzel (AUT)Felbermayr - Simplon Wels6:56
57AUTDaniel Auer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels6:56
58AUTPaul Redtenbacher (AUT)10:25
59CHNZhi Hui Jiang (CHN)Seg Racing Academy10:25
60AUTLukas Dünser (AUT)10:25
61CZETomás Buchácek (CZE)Whirlpool - Author10:25
62AUTLukas Grünwalder (AUT)10:25
63ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling10:25
64AUTDaniel Eichinger (AUT)10:25
65POLPrzemyslaw Sobieraj (POL)Wibatech - Fuji Zory10:25
66DENJakob Frandsen (DEN)10:25
67ITACarmelo Foti (ITA)10:25
68AUTMartin Steiner (AUT)10:25
69GERRobert Muller (GER)10:25
70GERDorian Lübbers (GER)Heizomat10:25
71AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang10:25
72GERTheo Reinhardt (GER)Radnet - Rose10:25
73CZEThomas Zechmeister (CZE)10:25
74GERDomenic Weinstein (GER)Radnet - Rose10:25
75AUTChristian Haas (AUT)10:25
76GERPhil Bauhaus (GER)Bora - Argon 1810:25
77AUTDaniel Reiter (AUT)10:25
78AUTMarkus Kopfauf (AUT)WSA - Greenlife10:25
79ITAMassimo Rosa (ITA)10:25
80HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg10:25
81AUTAlexander Wachter (AUT)Tirol10:25
82FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg10:25
83GERNathan Müller (GER)Heizomat10:25
84CZEMichael Kukrle (CZE)Whirlpool - Author10:25
85GERJoshua Stritzinger (GER)Christina Jewelry10:25
86DENFrederik Muff (DEN)13:22
87AUTMichael Konczer (AUT)15:59
88NEDBram Van der Zwet (NED)15:59
89BELLaurent Van Den Bak (BEL)Leopard Pro Cycling18:07
90GERKersten Thiele (GER)Radnet - Rose18:07
91GERSimon Redmers (GER)Heizomat18:07
92AUTLukas Baumann (AUT)18:07
93NEDJurriaan Vos (NED)18:07
DNFSWEPatrik Ericsson (SWE)-
DNFDENAugust Mors Poulsen (DEN)-
DNFDENJonas Romby Rernboch (DEN)-
DNFITADaniel Savini (ITA)-
DNFITAAndrea Montagnoli (ITA)-
DNFAUTDaniel Tschany (AUT)-
DNFGERNils Schomber (GER)Radnet - Rose-
DNFAUTTobias Wauch (AUT)Wibatech - Fuji Zory-
DNFAUTDominik Hrinkow (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang-
DNFGERJulian Schulze (GER)Christina Jewelry-
DNFNAMTill Drobisch (NAM)Christina Jewelry-
DNFGERMoritz Fußnegger (GER)Christina Jewelry-
DNFGERArnold Fiek (GER)Christina Jewelry-
DNFNEDThijs van Amerongen (NED)-
DNSAUTJosef Benetseder (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang-
DNSAUTJan Sokol (AUT)WSA - Greenlife-
109DENNikolaj Henning (DEN)zt

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden