De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Litouwen - 29 Maart 1977
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
OKT Europa - Dames - Kwalificatie van 21 April tot 25 April 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep E | verslaat | Sabina Musajeva | 4-0 (11-6, 11-4, 11-5, 11-2) | |
Groep E | verslaat | Maria Yovkova | 4-3 (6-11, 4-11, 8-11, 11-7, 11-9, 11-7, 11-8) | |
Groep E | verslagen door | Jia Nan Yuan | 4-2 (11-8, 9-11, 12-10, 11-9, 10-12, 11-4) | |
Fase 1 - 1/16de finales | verslagen door | Giorgia Piccolin | 4-0 (11-7, 11-7, 11-9, 11-8) | |
Fase 2 - 1/16de finales | verslaat | Galia Dvorak | 4-2 (5-11, 12-10, 11-9, 8-11, 11-5, 11-4) | |
Fase 2 - Achtste finales | verslagen door | Yana Noskova | 4-1 (8-11, 11-8, 13-11, 11-8, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Dames van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Natalia Partyka | 4-2 (11-6, 11-8, 8-11, 5-11, 11-8, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap Dames van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Kim Vermaas | 4-1 (11-4, 9-11, 11-5, 11-6, 11-8) | |
Tweede ronde | verslagen door | Shiwen Liu | 4-0 (11-5, 11-6, 11-5, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
OKT Europa - Dames - Groep Rood van 12 April tot 14 April 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jie Li | 4-2 (5-11, 11-6, 5-11, 11-3, 11-6, 11-7) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 Oktober tot 25 Oktober 2016 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Eva Odorova | 4-2 (9-11, 8-11, 11-9, 12-10, 11-5, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap Dames van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Shamini Kumaresan | 4-0 (11-2,11-5,11-4,11-9) | |
1/32ste finales | verslagen door | Kasumi Ishikawa | 4-0 (11-5, 11-8, 11-8, 12-10) | |
Europees Kampioenschap Dames van 25 September tot 5 Oktober 2015 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Krisztina Ambrus | 4-0 (11-6,11-2,11-6,11-3) | |
1/16de finales | verslagen door | Jie Li | 4-1 (4-11, 11-2, 11-4, 11-3, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Dames van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Xialian Ni | 4-3 (11-9, 10-12, 14-12, 4-11, 7-11, 13-11, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Iveta Vacenovska | 4-3 (16-14, 5-11, 11-9, 4-11, 12-10, 9-11, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap Dames van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/64ste finales | verslaat | Ganna Gaponova | 4-0 (11-4, 11-4, 11-6, 11-9) | |
1/32ste finales | verslagen door | Ying Fan | 4-0 (11-7, 11-3, 13-11, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Top 16 - Groep D , 6 Februari 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep D | verslagen door | Jia Liu | 4-1 (11-6, 7-11, 11-9, 11-7, 11-3) | |
Groep D | verslaat | Jie Li | 4-2 (11-8, 10-12, 10-12, 11-6, 11-4, 12-10) | |
Top 16 - Finaleronde van 6 Februari tot 7 Februari 2010 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Krisztina Toth | 4-1 (13-11, 11-7, 5-11, 11-6, 11-7) | |
Europees Kampioenschap Dames van 11 September tot 19 September 2010 | ||||
Achtste finales | verslaat | Anna Tikhomirova | 4-3 (11-9, 10-12, 9-11, 11-8, 11-3, 6-11, 11-3) | |
Kwartfinales | verslaat | Jie Xu | 4-1 (11-8, 6-11, 11-8, 11-9, 11-8) | |
Halve Finale | verslagen door | Jia Liu | 4-1 (11-6, 8-11, 11-5, 11-8, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Dames van 13 September tot 20 September 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Veronika Pavlovich | 4-3 (10-12, 11-5, 9-11, 11-6, 11-9, 9-11, 12-10) | |
Kwartfinales | verslaat | Nikoleta Stefanova | 4-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Maragaryta Pesotska | 4 : 2 |
Overwinning : 1 (Europees Kampioenschap Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 1 Nederlaag
Olympische Spelen - Dames , 22 Augustus 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificatieronde | verslaat | Mariany Nonaka | 4-0 (11-3, 11-6, 15-13, 11-3) | |
Eerste Ronde | verslaat | Mi Yong Kim | 4-3 (11-5, 9-11, 3-11, 11-5, 11-5, 6-11, 11-5) | |
Tweede Ronde | verslagen door | Krisztina Toth | 4-3 (8-11, 11-5, 11-8, 11-6, 4-11, 6-11, 11-3) | |
Europees Kampioenschap Dames van 4 Oktober tot 12 Oktober 2008 | ||||
Achtste finales | verslaat | Daniela Monteiro Dodean | 4-2 (11-8, 8-11, 11-6, 11-8, 3-11, 12-10) | |
Kwartfinales | verslaat | Georgina Pota | 4-3 (13-11, 7-11, 11-9, 15-13, 6-11, 8-11, 11-7) | |
Halve Finale | verslaat | Monfardini Wenling Tan | 4-2 (11-8, 3-11, 13-11, 11-13, 11-9, 11-2) | |
Finale | verslaat | Jia Liu | 4-2 (11-7, 11-9, 11-8, 13-15, 7-11, 11-8) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | R. Paskauskiene - E. Stuckyte | verslagen door | S. Winter - P. Solja | 4-1 (11-5, 11-4, 11-7, 9-11, 11-6) |
EK Gemengd - Dubbel van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/16de finales | A. Karakasevic - R. Paskauskiene | verslaat | M. Badowski - N. Bajor | 3-1 (11-3, 10-12, 11-3, 14-12) |
Achtste finales | A. Karakasevic - R. Paskauskiene | verslaat | A. Shibaev - P. Mikhailova | 3-0 (12-10, 11-5, 11-5) |
Kwartfinales | A. Karakasevic - R. Paskauskiene | verslaat | A. Robles - G. Dvorak | 3-2 (11-9, 11-9, 11-13, 10-12, 11-4) |
Halve Finale | A. Karakasevic - R. Paskauskiene | verslagen door | R. Filus - Y. Han | 3-2 (11-6, 9-11, 11-7, 13-15, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | R. Paskauskiene - E. Stuckyte | verslaat | S. Hanffou - O. Oshonaike | 4-0 (11-3, 11-6, 11-4, 11-5) |
1/16de finales | R. Paskauskiene - E. Stuckyte | verslagen door | S. Chen - I. Cheng | 4-2 (11-7, 9-11, 11-4, 9-11, 11-8, 12-10) |
WK Gemengd - Dubbel van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
1/32ste finales | A. Karakasevic - R. Paskauskiene | verslagen door | J. Cantero - M. Xiao | 4-2 (11-3, 12-10, 9-11, 11-7, 11-13, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 18 Oktober tot 23 Oktober 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | R. Paskauskiene - E. Stuckyte | verslagen door | J. Shao - F. Yu | 4-0 (11-7, 11-1, 11-7, 11-7) |
EK Gemengd - Dubbel van 18 Oktober tot 23 Oktober 2016 | ||||
1/16de finales | A. Karakasevic - R. Paskauskiene | verslaat | K. Skachkov - E. Odorova | 3-1 (11-9, 11-7, 9-11, 11-6, ) |
Achtste finales | A. Karakasevic - R. Paskauskiene | verslaat | A. Szudi - S. Pergel | 3-2 (13-15, 5-11, 11-7, 11-7, 11-7) |
Kwartfinales | A. Karakasevic - R. Paskauskiene | verslaat | B. Olah - G. Pota | 3-1 (11-6, 11-1, 6-11, 11-8) |
Halve Finale | A. Karakasevic - R. Paskauskiene | verslagen door | M. Karlsson - M. Ekholm | 3-1 (11-9, 8-11, 14-12, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | R. Paskauskiene - M. Pesotska | verslagen door | Y. Park - H. Yang | 4-1 (11-6,13-11,4-11,11-9,11-7) |
Belarus Open - Dames Dubbel van 13 Mei tot 17 Mei 2015 | ||||
Kwartfinales | R. Paskauskiene - E. Stuckyte | verslagen door | M. Maeda - S. Mori | 3-0 (11-8,11-9,11-8) |
Swedish Open Dames - Dubbel van 11 November tot 15 November 2015 | ||||
Kwartfinales | R. Paskauskiene - G. Pota | verslagen door | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | 3-2 (16-14, 4-11, 9-11, 11-7, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | R. Paskauskiene - M. Pesotska | verslaat | N. Bajor - K. Stefanska | 3-1 (11-2, 11-13, 11-9, 11-6) |
Achtste finales | R. Paskauskiene - M. Pesotska | verslagen door | S. De Nutte - X. Ni | 3-2 (4-11, 5-11, 13-11, 11-5, 11-6) |
Overwinning : 1 (EK Dames - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
WK Gemengd - Dubbel van 9 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/64ste finales | M. Skucas - R. Paskauskiene | verslagen door | I. Katkov - G. Gaponova | 4-2 (9-11, 11-9, 11-5, 7-11, 12-10, 11-8) |
EK Dames - Dubbel van 8 Oktober tot 16 Oktober 2011 | ||||
Kwartfinales | R. Paskauskiene - O. Fadeeva | verslaat | K. Silbereisen - Z. Barthel | 4-1 (8-11, 11-8, 11-6, 13-11, 11-7) |
Halve Finale | R. Paskauskiene - O. Fadeeva | verslaat | J. Li - E. Timina | 4-2 (11-5, 12-10, 6-11, 11-9, 7-11, 11-8) |
Finale | R. Paskauskiene - O. Fadeeva | verslaat | D. Monteiro Dodean - E. Samara | 4-2 (8-11, 2-11, 12-10, 11-7, 11-9, 11-8) |
Overwinning : 1 (EK Dames - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 0 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 11 September tot 19 September 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | R. Paskauskiene - O. Fadeeva | verslaat | K. Silbereisen - Z. Barthel | 4-3 (11-4, 11-2, 9-11, 7-11, 7-11, 11-9, 11-8) |
Halve Finale | R. Paskauskiene - O. Fadeeva | verslaat | K. Toth - G. Pota | 4-1 (11-9, 12-10, 9-11, 11-9, 13-11) |
Finale | R. Paskauskiene - O. Fadeeva | verslaat | J. Li - E. Timina | 4-0 (11-7, 11-9, 11-4, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 13 September tot 20 September 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | R. Paskauskiene - O. Fadeeva | verslaat | N. Partyka - J. Xu | 4 : 1 |
Halve Finale | R. Paskauskiene - O. Fadeeva | verslagen door | E. Samara - D. Monteiro Dodean | 4-2 |
Overwinning : 1 (EK Gemengd - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 0 Nederlagen
EK Gemengd - Dubbel van 25 Maart tot 1 April 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | A. Karakasevic - R. Paskauskiene | verslaat | I. Rubtsov - I. Kotikhina | 4-2 (11-7, 11-6, 11-7, 11-13, 5-11, 13-11) |
Halve Finale | A. Karakasevic - R. Paskauskiene | verslaat | A. Smirnov - K. Toth | 4-0 (11-8, 11-9, 11-6, 12-10) |
Finale | A. Karakasevic - R. Paskauskiene | verslaat | F. Kuzmin - O. Fadeeva | 4-0 (11-4, 11-6, 11-9, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Olympische Spelen - Dubbel Dames van 19 September tot 22 September 2000 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | R. Paskauskiene - J. Prusiene | verslagen door | J. Sun - Y. Ying | 3-0 (21-5,21-17,21-10) |