De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - WK Noordse Ski U-23 - 2018/2019

Keuze van een seizoen :

Finland

Uitslagen Dames

WK Noordse Ski U-23 - Uitslagen Dames 2018/2019

FinlandFinland - Lahti - 19 Januari 2019 - 27 Januari 2019


Sprint Dames - 21 Januari 2019


1SWEMoa Lundgren (SWE)
2NORTiril Udnes Weng (NOR)
3RUSAida Bayazitova (RUS)
4BLRAnastasia Kirillova (BLR)
5NORAmalie Haakonsen Ous (NOR)
6SWEJohanna Hagström (SWE)
7RUSPolina Nekrasova (RUS)
8NORJulie Myhre (NOR)
9FRADelphine Claudel (FRA)
10CZETereza Beranova (CZE)
11NORMathilde Myhrvold (NOR)
12SWEElina Rönnlund (SWE)
13FINVilma Nissinen (FIN)
14SUIAlina Meier (SUI)
15SUIDesiree Steiner (SUI)
16SLOAnita Klemencic (SLO)
17RUSYana Kirpichenko (RUS)
18SWEEmma Ribom (SWE)
19ITAFrancesca Franchi (ITA)
20ESTMariel Merlii Pulles (EST)
21CZEKaterina Janatova (CZE)
22SUIFabiana Wieser (SUI)
23USAHannah Halvorsen (USA)
24USAHailey Swirbul (USA)
25ITACristina Pittin (ITA)
26FINJasmi Joensuu (FIN)
27USAJulia Kern (USA)
28GERAntonia Fräbel (GER)
29FRALaura Chamiot Maitral (FRA)
30ITAAnna Comarella (ITA)
31RUSHristina Matsokina (RUS)
32AUSKaterina Paul (AUS)
33FINEveliina Piippo (FIN)
34UKRYuliia Krol (UKR)
35CANSadie White (CAN)
36BLRHanna Karaliova (BLR)
37USAEvelina Sutro (USA)
38CANMarie Corriveau (CAN)
39KAZElmira Mutagarova (KAZ)
40FRALena Quintin (FRA)
41FINEmmi Lamsa (FIN)
42GERKatherine Sauerbrey (GER)
43CHNChunxue Chi (CHN)
44AUTJasmin Berchtold (AUT)
45AUTBarbara Walchhofer (AUT)
46POLKlaudia Kolodziej (POL)
47AUTLisa Achleitner (AUT)
48ISLKristrun Gudnadottir (ISL)
49CANHannah Mehain (CAN)
50KAZKseniya Shalygina (KAZ)
51CHNHonglian Meng (CHN)
52KAZAngelina Shuryga (KAZ)
53POLAgata Warlo (POL)
54JAPYuka Watanabe (JAP)
55CANNatalie Hynes (CAN)
56JAPHikari Miyazaki (JAP)
57THAKaren Chanloung (THA)
58JAPChika Kobayashi (JAP)
59KAZAnna Melnik (KAZ)
60JAPMiki Kodama (JAP)
61MGLAriuntungalag Enkhbayar (MGL)
62MGLEnkhtuul Ariunsanaa (MGL)

10 km Dames - 23 Januari 2019


1RUSMariya Istomina (RUS)25:57.3
2FINEveliina Piippo (FIN)25:59.3
3NORTiril Udnes Weng (NOR)26:26.9
4GERKatharina Hennig (GER)26:34.5
5KAZValeriya Tyuleneva (KAZ)26:35.4
6FRADelphine Claudel (FRA)26:52.6
7RUSAnna Zherebyateva (RUS)26:59.7
8RUSYana Kirpichenko (RUS)27:01.3
8ITAAnna Comarella (ITA)27:01.3
10NORMarte Maehlum Johansen (NOR)27:11.5
11RUSLidia Durkina (RUS)27:11.6
12USAJulia Kern (USA)27:19.2
13SUILydia Hiernickel (SUI)27:24.6
14FRACoralie Bentz (FRA)27:26.3
15SWEEmma Ribom (SWE)27:32.9
16SWEElina Rönnlund (SWE)27:37.1
17FRALaura Chamiot Maitral (FRA)27:39.1
18USAEvelina Sutro (USA)27:44.9
19CZEKaterina Janatova (CZE)27:46.7
20JAPMiki Kodama (JAP)27:47.6
21ITAFrancesca Franchi (ITA)27:52.3
22SWEMoa Lundgren (SWE)27:55.2
23BLRHanna Karaliova (BLR)27:57.0
24ITACristina Pittin (ITA)28:02.0
25NORJulie Myhre (NOR)28:05.6
26USAHailey Swirbul (USA)28:06.8
27USAAlayna Sonnesyn (USA)28:09.9
28SWEJohanna Hagström (SWE)28:11.4
29FINRebecca Immonen (FIN)28:25.5
30NORTiril Liverud Knudsen (NOR)28:29.8
31FINEmmi Lamsa (FIN)28:33.8
32SLOAnita Klemencic (SLO)28:39.5
33GERAntonia Fräbel (GER)28:43.0
34CZEAnna Sixtová (CZE)28:49.0
35KAZElmira Mutagarova (KAZ)28:53.2
36JAPChika Kobayashi (JAP)28:56.1
37CHNChunxue Chi (CHN)28:59.3
38SUIFabiana Wieser (SUI)29:07.4
39KAZAngelina Shuryga (KAZ)29:08.5
40AUTBarbara Walchhofer (AUT)29:09.0
41ESTMariel Merlii Pulles (EST)29:09.4
42POLAgata Warlo (POL)29:10.8
43CANSadie White (CAN)29:12.7
44CANHannah Mehain (CAN)29:17.1
45BLRAnastasia Kirillova (BLR)29:19.0
46FINAnni Alakoski (FIN)29:30.4
47JAPYuka Watanabe (JAP)29:36.5
48GERCeline Mayer (GER)29:39.0
49CANNatalie Hynes (CAN)29:40.1
50KAZKseniya Shalygina (KAZ)29:44.6
51THAKaren Chanloung (THA)30:08.2
52AUTLisa Achleitner (AUT)30:14.9
53AUTJasmin Berchtold (AUT)30:55.7
54CANMarie Corriveau (CAN)30:56.2
55UKRYuliia Krol (UKR)31:36.4
56CHNHonglian Meng (CHN)31:44.8
57ISLKristrun Gudnadottir (ISL)32:27.8
58AUSKaterina Paul (AUS)32:52.9
59MGLEnkhtuul Ariunsanaa (MGL)33:39.3
60MGLAriuntungalag Enkhbayar (MGL)34:17.8

15 km Massa start Dames - 25 Januari 2019


1RUSAnna Zherebyateva (RUS)40:31.4
2RUSLidia Durkina (RUS)40:54.9
3GERKatharina Hennig (GER)41:08.9
4RUSYana Kirpichenko (RUS)41:13.0
5NORMarte Maehlum Johansen (NOR)41:13.4
6SWEJohanna Hagström (SWE)41:47.0
7SWEEmma Ribom (SWE)41:50.3
8FINVilma Nissinen (FIN)41:51.4
9FRADelphine Claudel (FRA)41:59.0
10USAHailey Swirbul (USA)41:59.2
11FRACoralie Bentz (FRA)42:00.3
12ITAAnna Comarella (ITA)42:05.3
13RUSPolina Nekrasova (RUS)42:12.8
14ITACristina Pittin (ITA)42:13.6
15NORJulie Myhre (NOR)42:13.9
16USAJulia Kern (USA)42:14.8
17FINEmmi Lamsa (FIN)42:15.0
18SWEElina Rönnlund (SWE)42:31.4
19SUILydia Hiernickel (SUI)42:32.2
20ITAFrancesca Franchi (ITA)42:33.6
21FRALaura Chamiot Maitral (FRA)42:35.6
22KAZValeriya Tyuleneva (KAZ)42:42.0
23USAAlayna Sonnesyn (USA)42:56.3
24GERKatherine Sauerbrey (GER)42:57.1
25BLRHanna Karaliova (BLR)43:00.1
26FINRebecca Immonen (FIN)43:00.2
27ESTMariel Merlii Pulles (EST)43:11.5
28JAPMiki Kodama (JAP)43:12.4
29CZEKaterina Janatova (CZE)43:19.2
30FINJasmi Joensuu (FIN)43:47.5
31CANHannah Mehain (CAN)43:48.2
32AUTBarbara Walchhofer (AUT)43:49.4
33CANSadie White (CAN)43:50.0
34GERCeline Mayer (GER)43:50.3
35CHNChunxue Chi (CHN)43:50.6
36JAPHikari Miyazaki (JAP)43:51.0
37NORMathilde Myhrvold (NOR)43:57.4
38AUTJasmin Berchtold (AUT)43:58.6
39SUIDesiree Steiner (SUI)44:04.5
40CANNatalie Hynes (CAN)44:12.3
41SUIAlina Meier (SUI)44:26.2
42KAZAngelina Shuryga (KAZ)44:29.8
43KAZKseniya Shalygina (KAZ)44:29.9
44JAPChika Kobayashi (JAP)44:30.1
45POLAgata Warlo (POL)44:47.4
46SLOAnita Klemencic (SLO)45:04.6
47JAPYuka Watanabe (JAP)45:08.8
48NORAmalie Haakonsen Ous (NOR)45:22.3
49CZEAnna Sixtová (CZE)45:22.8
50POLKlaudia Kolodziej (POL)46:43.4
51KAZAnna Melnik (KAZ)46:44.3
52UKRYuliia Krol (UKR)46:55.9
53AUTLisa Achleitner (AUT)47:05.5
54USAHannah Halvorsen (USA)47:30.0
55AUSKaterina Paul (AUS)48:35.5
56THAKaren Chanloung (THA)49:00.2
57MGLEnkhtuul Ariunsanaa (MGL)54:03.2

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden