De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - WK Noordse Ski U-23 - 2020/2021

Keuze van een seizoen :

Finland

Uitslagen Dames

WK Noordse Ski U-23 - Uitslagen Dames 2020/2021

FinlandFinland - Vuokatti - 9 Februari 2021 - 14 Februari 2021


Sprint Dames - 11 Februari 2021


1GERLisa Lohmann (GER)
2RUSHristina Matsokina (RUS)
3SWELouise Lindström (SWE)
4NORIngrid Gulbrandsen (NOR)
5CZETereza Beranova (CZE)
6RUSAnastasiya Faleeva (RUS)
7USAHailey Swirbul (USA)
8FINJasmin Kahara (FIN)
9LATPatricija Eiduka (LAT)
10NORHedda Oestberg Amundsen (NOR)
11POLIzabela Marcisz (POL)
12RUSNataliya Mekryukova (RUS)
13ITANicole Monsorno (ITA)
14NORHanne Wilberg Rofstad (NOR)
15CZEZuzana Holikova (CZE)
16FINAmanda Saari (FIN)
17FRALena Quintin (FRA)
18CZEAdela Novakova (CZE)
19ESTMariel Merlii Pulles (EST)
20GERAlexandra Danner (GER)
21FINEmmi Lamsa (FIN)
22FRAMélissa Gal (FRA)
23ITAChiara De Zolt Ponte (ITA)
24CANAnnika Richardson (CAN)
25NORTiril Liverud Knudsen (NOR)
26RUSPolina Nekrasova (RUS)
27SUIDesiree Steiner (SUI)
28USAHannah Halvorsen (USA)
29ITAMartina Di Centa (ITA)
30GERLena Keck (GER)
31ESTHanna-Brita Kaasik (EST)
32KAZKseniya Shalygina (KAZ)
33GERJessica Loeschke (GER)
34BLRValeryia Davydzenka (BLR)
35FINJosefiina Book (FIN)
36SUILea Fischer (SUI)
37CANHannah Mehain (CAN)
38SWEHanna Abrahamsson (SWE)
39ESTAveli Uustalu (EST)
40USAAlexandra Lawson (USA)
41POLMagdalena Kobielusz (POL)
42BLRSviatlana Andryiuk (BLR)
43BLRHanna Karaliova (BLR)
44CANShaylynn Loewen (CAN)
45SWEEbba Stenman (SWE)
46JAPShiori Yokohama (JAP)
47JAPChika Kobayashi (JAP)
48KAZNadezhda Stepashkina (KAZ)
49LIENina Riedener (LIE)
50CANElizabeth Elliott (CAN)
51KAZAnna Melnik (KAZ)
52UKRDaria Rublova (UKR)
53USASophia Laukli (USA)
54KAZKamila Makhmutova (KAZ)
55TURAysenur Duman (TUR)
56TURSeher Kacmaz (TUR)
57CHINatalia Ayala (CHI)

10 km Dames - 12 Februari 2021


1POLIzabela Marcisz (POL)28:13.6
2SWELouise Lindström (SWE)28:24.8
3NORHedda Oestberg Amundsen (NOR)28:33.2
4FRAFlora Dolci (FRA)28:45.0
5USASophia Laukli (USA)28:45.8
6NORSynne Arnesen (NOR)28:49.9
7LATPatricija Eiduka (LAT)28:56.1
8USAHailey Swirbul (USA)28:57.4
9NORTiril Liverud Knudsen (NOR)29:05.6
10RUSAnna Grukhvina (RUS)29:13.0
11CHNBayani Jialin (CHN)29:14.7
12FINEmmi Lamsa (FIN)29:25.5
13JAPShiori Yokohama (JAP)29:27.3
14ITAMartina Di Centa (ITA)29:29.0
15RUSZhanna Menshova (RUS)29:31.3
16GERAmelie Hofmann (GER)29:33.6
17RUSHristina Matsokina (RUS)29:40.2
18SWEHanna Abrahamsson (SWE)29:41.8
19SLOAnja Mandeljc (SLO)29:50.8
20FINJosefiina Book (FIN)29:53.2
21ITAChiara De Zolt Ponte (ITA)29:57.1
22RUSMaya Yakunina (RUS)30:05.7
23USAAlexandra Lawson (USA)30:08.0
24NORNora Sanness (NOR)30:11.1
25BLRHanna Karaliova (BLR)30:16.5
26ANDCarola Vila Obiols (AND)30:20.8
27CANElizabeth Elliott (CAN)30:24.3
28JAPChika Kobayashi (JAP)30:25.2
29FINJasmin Kahara (FIN)30:30.6
30GERLena Keck (GER)30:31.6
31ITANicole Monsorno (ITA)30:32.9
32FINSiiri Saalo (FIN)30:47.6
33CZEAdela Novakova (CZE)30:51.6
34SUIDesiree Steiner (SUI)30:52.9
35ESTMariel Merlii Pulles (EST)30:54.4
36POLEliza Rucka (POL)30:58.3
37CANAnnika Richardson (CAN)31:00.2
38KAZKseniya Shalygina (KAZ)31:01.3
39CANHannah Mehain (CAN)31:27.1
40KAZNadezhda Stepashkina (KAZ)31:44.5
41CANBeth Granstrom (CAN)31:56.2
42LIENina Riedener (LIE)32:06.1
43KAZKamila Makhmutova (KAZ)32:11.4
44SLONeza Zerjav (SLO)32:19.7
45USARenae Anderson (USA)32:21.5
46SWEEbba Stenman (SWE)32:21.9
47CZEZuzana Holikova (CZE)32:23.2
48POLMagdalena Kobielusz (POL)32:37.1
49BLRSviatlana Andryiuk (BLR)32:37.8
50UKRDaria Rublova (UKR)33:04.5
51TURAysenur Duman (TUR)33:19.7
52BLRValeryia Davydzenka (BLR)33:33.3
53KAZAnna Melnik (KAZ)33:53.0
54TURSeher Kacmaz (TUR)34:22.2
55CHINatalia Ayala (CHI)40:30.5

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden