De site voor alle sporten

Menu
 

Langlaufen - Jeugd Olympische Winterspelen - 2019/2020

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Jeugd Olympische Winterspelen - Uitslagen Heren 2019/2020

ZwitserlandZwitserland - Lausanne - 9 Januari 2020 - 22 Januari 2020


Cross-Country Cross Sprint Heren - 18 Januari 2020


1NORNikolai Holmboe (NOR)
2SWEEdvin Anger (SWE)
3SWEAlbin Aastroem (SWE)
4USAWill Koch (USA)
5RUSIliya Tregubov (RUS)
6NORAleksander Holmboe (NOR)
7SUIAntonin Savary (SUI)
8SLOAnze Gros (SLO)
9SLOJost Mulej (SLO)
10FINAlexander Stahlberg (FIN)
11GERElias Keck (GER)
12SUIDavid Knobel (SUI)
13RUSNikita Pisarev (RUS)
14SUIRamon Riebli (SUI)
15UKROleksandr Lisohor (UKR)
16GERMarius Kastner (GER)
17NORStian Groenli (NOR)
18ITASimone Mastrobattista (ITA)
19GERSimon Jung (GER)
20ITAElia Barp (ITA)
21BLRHleb Shakel (BLR)
22FRASimon Chappaz (FRA)
23NZLCampbell Wright (NZL)
24RUSAlexey Loktinov (RUS)
25POLPiotr Sobiczewski (POL)
26USABrian Bushey (USA)
27ESTKaspar Paarson (EST)
28CZEMathias Vacek (CZE)
29FRALuc Primet (FRA)
30ESTAnders Veerpalu (EST)
31ITAAndrea Gartner (ITA)
32FINVeeti Pyykko (FIN)
33POLSebastian Bryja (POL)
34FINMatias Hyvonen (FIN)
35CZESimon Pavlasek (CZE)
36KAZDidar Kassenov (KAZ)
37POLRobert Bugara (POL)
38CANSasha Masson (CAN)
39FRAMatteo Correia (FRA)
40AUTChristian Steiner (AUT)
41KORJinbok Lee (KOR)
42KAZIlyas Issabek (KAZ)
43DENHjalmar Michelsen (DEN)
44CANDerek Deuling (CAN)
45CZEKrystof Zatloukal (CZE)
46CHNChenghao Zhang (CHN)
47USAKai Mittelsteadt (USA)
48AUTChristoph Wieland (AUT)
49BRAManex Silva (BRA)
50LATLauris Kaparkalejs (LAT)
51UKRVolodymyr Aksiuta (UKR)
52AUSHugo Hinckfuss (AUS)
53AUTErik Engel (AUT)
54KORSung-Min Jeon (KOR)
55SVKDenis Tilesch (SVK)
56LIERobin Frommelt (LIE)
57ROUFlaviu Constantin Pavalean (ROU)
58SVKMatus Oravec (SVK)
59CHNCang Gu (CHN)
60MGLZolbayar Otgonlkhagva (MGL)
61MNEAleksandar Grbovic (MNE)
62BULAleksandar Ognyanov (BUL)
63CROPetar Perusic (CRO)
64LTUEdvinas Simonutis (LTU)
65ESPMiquel Auladell (ESP)
66ARGMateo Lorenzo Sauma (ARG)
67GBRJames Slimon (GBR)
68LATAleksandrs Arturs Lule (LAT)
69AUSJohn Mordes (AUS)
70GREGeorgios Anastasiadis (GRE)
71BIHDorde Santrac (BIH)
72MGLKhongor Batsukh (MGL)
73ROULiviu Darius Hanganut (ROU)
74BLRMikhail Marozau (BLR)
75ARGPedro Cotaro (ARG)
76BRARhaick Bomfim (BRA)
77LTUIrmantas Zilinskas (LTU)
78ISLEinar Arni Gislason (ISL)
79GRESpyridonas Papadopoulos (GRE)
80CHIJuan Luis Uberuaga (CHI)
81KGZIslam Turganbaev (KGZ)
82IRIAmirhossein Bandali (IRI)
83LIBElie Tawk (LIB)
84MACAndonaki Kostoski (MAC)
85THASarawut Koedsin (THA)

Sprint Heren - 19 Januari 2020


1SWEEdvin Anger (SWE)
2NORNikolai Holmboe (NOR)
3NORAleksander Holmboe (NOR)
4SWEAlbin Aastroem (SWE)
5SLOAnze Gros (SLO)
6FINAlexander Stahlberg (FIN)
7RUSNikita Pisarev (RUS)
8RUSIliya Tregubov (RUS)
9GERElias Keck (GER)
10SUIAntonin Savary (SUI)
11CZEMathias Vacek (CZE)
12FINVeeti Pyykko (FIN)
13SUIRamon Riebli (SUI)
14GERMarius Kastner (GER)
15FRALuc Primet (FRA)
16ITAElia Barp (ITA)
17USAWill Koch (USA)
18CANDerek Deuling (CAN)
19CZESimon Pavlasek (CZE)
20ITAAndrea Gartner (ITA)
21POLRobert Bugara (POL)
22NZLCampbell Wright (NZL)
23FRASimon Chappaz (FRA)
24FRAMatteo Correia (FRA)
25FINMatias Hyvonen (FIN)
26SLOJost Mulej (SLO)
27ESTKaspar Paarson (EST)
28UKROleksandr Lisohor (UKR)
29GERSimon Jung (GER)
30NORStian Groenli (NOR)
31RUSAlexey Loktinov (RUS)
32BLRHleb Shakel (BLR)
33AUTChristian Steiner (AUT)
34AUTErik Engel (AUT)
35SUIDavid Knobel (SUI)
36DENHjalmar Michelsen (DEN)
37KAZIlyas Issabek (KAZ)
38CANSasha Masson (CAN)
39BRAManex Silva (BRA)
40CZEKrystof Zatloukal (CZE)
41CHNChenghao Zhang (CHN)
42KORJinbok Lee (KOR)
43AUTChristoph Wieland (AUT)
44USABrian Bushey (USA)
45ROULiviu Darius Hanganut (ROU)
46LIERobin Frommelt (LIE)
47LATLauris Kaparkalejs (LAT)
48ROUFlaviu Constantin Pavalean (ROU)
49ESTAnders Veerpalu (EST)
50BRARhaick Bomfim (BRA)
51KAZDidar Kassenov (KAZ)
52UKRVolodymyr Aksiuta (UKR)
53ITASimone Mastrobattista (ITA)
54POLPiotr Sobiczewski (POL)
55LATAleksandrs Arturs Lule (LAT)
56LTUEdvinas Simonutis (LTU)
57CHNCang Gu (CHN)
58KORSung-Min Jeon (KOR)
59BULAleksandar Ognyanov (BUL)
60SVKMatus Oravec (SVK)
61MGLZolbayar Otgonlkhagva (MGL)
62CROPetar Perusic (CRO)
63GBRJames Slimon (GBR)
64AUSHugo Hinckfuss (AUS)
65TURMehmet Turun (TUR)
66MNEAleksandar Grbovic (MNE)
67AUSJohn Mordes (AUS)
68BLRMikhail Marozau (BLR)
69POLSebastian Bryja (POL)
70GREGeorgios Anastasiadis (GRE)
71ESPMiquel Auladell (ESP)
72ARGMateo Lorenzo Sauma (ARG)
73SVKDenis Tilesch (SVK)
74MGLKhongor Batsukh (MGL)
75BIHDorde Santrac (BIH)
76ARGPedro Cotaro (ARG)
77MACAndonaki Kostoski (MAC)
78ARMSpartak Voskanyan (ARM)
79ISLEinar Arni Gislason (ISL)
80CHIJuan Luis Uberuaga (CHI)
81LTUIrmantas Zilinskas (LTU)
82IRIAmirhossein Bandali (IRI)
83THASarawut Koedsin (THA)
84LIBElie Tawk (LIB)
85KGZIslam Turganbaev (KGZ)
86GRESpyridonas Papadopoulos (GRE)

10 km Heren - 21 Januari 2020


1RUSIliya Tregubov (RUS)26:40.5
2GERElias Keck (GER)27:25.5
3USAWill Koch (USA)27:29.5
4FINAlexander Stahlberg (FIN)27:32.5
5NORNikolai Holmboe (NOR)27:35.6
6NORAleksander Holmboe (NOR)27:38.5
7SWEEdvin Anger (SWE)27:39.1
8RUSAlexey Loktinov (RUS)27:47.3
9FRALuc Primet (FRA)27:53.7
10FRAMatteo Correia (FRA)28:02.5
11FRASimon Chappaz (FRA)28:05.4
12POLRobert Bugara (POL)28:06.4
13USABrian Bushey (USA)28:12.6
14FINMatias Hyvonen (FIN)28:15.7
15CZEMathias Vacek (CZE)28:16.3
16GERSimon Jung (GER)28:19.1
17CZESimon Pavlasek (CZE)28:26.5
18CANDerek Deuling (CAN)28:30.6
19SUIAntonin Savary (SUI)28:34.1
20RUSNikita Pisarev (RUS)28:34.3
21KORJinbok Lee (KOR)28:38.2
22GERMarius Kastner (GER)28:43.8
23ITAElia Barp (ITA)28:51.9
24KAZDidar Kassenov (KAZ)28:53.1
25SLOJost Mulej (SLO)28:53.6
26SWEAlbin Aastroem (SWE)28:55.1
27SLOAnze Gros (SLO)28:58.1
28ESTKaspar Paarson (EST)29:00.4
29NORStian Groenli (NOR)29:02.0
30ITAAndrea Gartner (ITA)29:08.9
31CHNChenghao Zhang (CHN)29:15.5
32NZLCampbell Wright (NZL)29:17.0
33ESTAnders Veerpalu (EST)29:23.6
34POLPiotr Sobiczewski (POL)29:31.1
35ITASimone Mastrobattista (ITA)29:34.9
36UKRVolodymyr Aksiuta (UKR)30:00.2
37KAZIlyas Issabek (KAZ)30:01.0
38MGLZolbayar Otgonlkhagva (MGL)30:03.7
39SVKDenis Tilesch (SVK)30:13.8
40KORSung-Min Jeon (KOR)30:15.4
41UKROleksandr Lisohor (UKR)30:18.0
42ESPMiquel Auladell (ESP)30:18.1
43SUIDavid Knobel (SUI)30:20.2
44CZEKrystof Zatloukal (CZE)30:21.5
45DENHjalmar Michelsen (DEN)30:23.3
46BULAleksandar Ognyanov (BUL)30:24.7
47CANSasha Masson (CAN)30:27.1
48USAKai Mittelsteadt (USA)30:38.0
49LIERobin Frommelt (LIE)30:42.2
50AUSHugo Hinckfuss (AUS)30:49.3
51AUTErik Engel (AUT)30:49.5
52POLSebastian Bryja (POL)31:00.8
53LATLauris Kaparkalejs (LAT)31:02.8
54BLRMikhail Marozau (BLR)31:13.1
55BRAManex Silva (BRA)31:13.2
56SVKMatus Oravec (SVK)31:37.0
57LTUEdvinas Simonutis (LTU)31:40.4
58AUTChristian Steiner (AUT)31:41.4
59LATAleksandrs Arturs Lule (LAT)31:44.3
60BLRHleb Shakel (BLR)32:00.1
61MGLKhongor Batsukh (MGL)32:06.6
62BRARhaick Bomfim (BRA)32:16.7
63TURMehmet Turun (TUR)32:26.3
64GBRJames Slimon (GBR)32:35.7
65AUTChristoph Wieland (AUT)32:43.1
66ARGMateo Lorenzo Sauma (ARG)32:48.7
67AUSJohn Mordes (AUS)33:11.8
68ARMSpartak Voskanyan (ARM)33:26.5
69MNEAleksandar Grbovic (MNE)33:31.6
70LTUIrmantas Zilinskas (LTU)34:10.5
71CROPetar Perusic (CRO)34:16.1
72ROUFlaviu Constantin Pavalean (ROU)34:22.7
73ISLEinar Arni Gislason (ISL)36:15.4
74BIHDorde Santrac (BIH)36:17.3
75ARGPedro Cotaro (ARG)36:20.1
76CHIJuan Luis Uberuaga (CHI)40:10.9
77IRIAmirhossein Bandali (IRI)40:32.2
78KGZIslam Turganbaev (KGZ)42:00.1
79THASarawut Koedsin (THA)47:37.9

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden