De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Sibiu Cycling Tour - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Sibiu Cycling Tour - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Uitslagen 2020

Uitslagen voor etappe

Etappe 4b - Sibiu - Sibiu 109km - 26 Juli 2020Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe2:15:38
2GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
3ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Delko One - Provencezt
4CZEAdam Toupalík (CZE)Elkov - Kasperzt
5ITADavide Appollonio (ITA)Amore e Vita - Prodirzt
6GERLars Kulbe (GER)Sks Sauerland Nrwzt
7POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
8ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
9ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
10ITAFederico Burchio (ITA)Workservice - Dynatek - Vegazt
11ITAFederico Zurlo (ITA)zt
12ITAPaolo Totò (ITA)Workservice - Dynatek - Vegazt
13ITALuca Wackermann (ITA)Vini Zabù - KTMzt
14ITANicolas Nesi (ITA)zt
15AUTGregor Mühlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
16AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
17SUIRobin Froidevaux (SUI)zt
18ITAMatteo Busato (ITA)Vini Zabù - KTMzt
19GERJohannes Hodapp (GER)Sks Sauerland Nrwzt
20ITAMatteo Rotondi (ITA)Workservice - Dynatek - Vegazt
21POLPiotr Brozyna (POL)Voster - Atszt
22SWEErik Bergström Frisk (SWE)zt
23NEDMel Van Der Veekens (NED)A Bloczt
24ITAMarco Tizza (ITA)Amore e Vita - Prodirzt
25POLSzymon Krawczyk (POL)CCC Developmentzt
26POLTomasz Budzinski (POL)zt
27ITADavide Rebellin (ITA)zt
28ITASimone Bevilacqua (ITA)Vini Zabù - KTMzt
29POLPawel Bernas (POL)Mazowsze - Sercezt
30POLSzymon Tracz (POL)CCC Developmentzt
31CZEPetr Kelemen (CZE)CCC Developmentzt
32POLMarcin Budzinski (POL)zt
33ITANicolas Dalla Valle (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
34ITALeonardo Tortomasi (ITA)zt
35GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
36GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
37NEDAdriaan Janssen (NED)A Bloczt
38ITAValter Ghigino (ITA)zt
39ITARiccardo Stacchiotti (ITA)zt
40CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Kasperzt
41POLEmanuel Piaskowy (POL)zt
42ITARaul Colombo (ITA)Workservice - Dynatek - Vegazt
43CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Kasperzt
44SUIManuel Zobrist (SUI)zt
45ROUAdi Narcis Marcu (ROU)zt
46CZEDaniel Turek (CZE)Israel Start-Up Nation Developmentzt
47GERJustin Wolf (GER)Bike Aidzt
48AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
49POLPiotr Pekala (POL)CCC Developmentzt
50GERPer Münstermann (GER)Sks Sauerland Nrwzt
51POLKacper Walkowiak (POL)CCC Developmentzt
52POLMarek Rutkiewicz (POL)Mazowsze - Sercezt
53ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
54ITADario Puccioni (ITA)Workservice - Dynatek - Vegazt
55ITADavide Bais (ITA)Friuli ASDzt
56ITARiccardo Marchesini (ITA)zt
57CZEKarel Hník (CZE)Elkov - Kasperzt
58ITALuca Covili (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
59ITACharly Petelin (ITA)zt
60POLMichal Podlaski (POL)Mazowsze - Sercezt
61ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Vini Zabù - KTMzt
62NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aidzt
63FRARemy Rochas (FRA)Nippo - Delko One - Provencezt
64POLWojciech Sykala (POL)zt
65GERMichel Gießelmann (GER)Sks Sauerland Nrwzt
66BELMeindert Weulink (BEL)A Bloczt
67SUIMatteo Badilatti (SUI)Israel Start-Up Nationzt
68UKRAnatoliy Budyak (UKR)Wibatech - Merx 7Rzt
69POLPawel Cieslik (POL)Voster - Atszt
70SUIValère Thiébaud (SUI)zt
71ROUDaniel Crista (ROU)zt
72GERJohannes Adamietz (GER)Sks Sauerland Nrwzt
73ITAAntonio Santoro (ITA)Workservice - Dynatek - Vegazt
74ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
75ITAAndrea Meucci (ITA)zt
76ITAAntonio Zullo (ITA)Amore e Vita - Prodirzt
77HUNViktor Filutás (HUN)zt
78NEDStijn Appel (NED)A Bloczt
79POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Atszt
80ITAAndrea Pietrobon (ITA)Friuli ASDzt
81FRARémi Capron (FRA)Akros - Excelsior - Thömuszt
82GERJon Knolle (GER)Sks Sauerland Nrwzt
83POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
84POLDominik Gorak (POL)CCC Developmentzt
85ITAGabriele Petrelli (ITA)Friuli ASDzt
86SUIAntoine Debons (SUI)Akros - Excelsior - Thömuszt
87NEDJeen De Jong (NED)A Bloczt
88BIHAntonio Barac (BIH)zt
89FRAJulien Trarieux (FRA)Nippo - Delko One - Provencezt
90ITAMartin Nessler (ITA)Friuli ASDzt
91ITAIvan Martinelli (ITA)zt
92ITASimone Sanò (ITA)Novakzt
93ITAIuri Filosi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
94CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasperzt
95ROUIustin-Ioan Vaidian (ROU)zt
96FRALucas De Rossi (FRA)Nippo - Delko One - Provencezt
97FRAThomas Devaux (FRA)Akros - Excelsior - Thömuszt
98LTURamunas Navardauskas (LTU)Nippo - Delko One - Provencezt
99ROUSerghei Tvetcov (ROU)Sapurazt
100GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohezt
101CROMatija Lojen (CRO)0:53
102HUNAndrás Szentpéteri (HUN)0:53
103ITALuca Raggio (ITA)Sangemini - Mg.kvis0:53
104JAPHideto Nakana (JAP)Nippo - Delko One - Provence1:13

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden