De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Ronde van de Toekomst - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

Ronde van de Toekomst 2012

FrankrijkFrankrijk - 26 Augustus 2012 - 1 September 2012


Algemeen klassement - 1 September 2012


1FRAWarren Barguil (FRA)CC Etupes Le Doubs18:36:07
2COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)00:01
3ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - ISD00:09
4RUSSergey Chernetskiy (RUS)Itera - Katusha00:15
5USAIan Boswell (USA)Argos - Shimano00:19
6RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katusha00:26
7RUSGennadiy Tatarinov (RUS)00:31
8NEDDaan Olivier (NED)Rabobank Continental Team00:42
9AUTPatrick Konrad (AUT)Vorarlberg00:45
10BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisol00:49
11KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continental01:09
12SLOJan Polanc (SLO)Radenska01:53
13COLEver Alexander Rivera Guerrero (COL)02:21
14ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Nationaal Team Van Argentinië02:44
15FRAThéo Vimpere (FRA)CM Aubervilliers 9304:27
16USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Team05:10
17SWETobias Ludvigsson (SWE)Argos - Shimano05:48
18ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)06:17
19FRAAntoine Lavieu (FRA)06:53
20KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana Continental07:18
21AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirol07:45
22AUTLukas Pöstlberger (AUT)Arbö Gourmetfein Wels08:09
23AUSJay McCarthy (AUS)Jayco - AIS08:16
24ITAGianfranco Zilioli (ITA)09:02
25LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trek09:44
26GERJasha Sütterlin (GER)Thüringer Energie Team09:51
27ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural Amateur12:15
28ITADavide Villella (ITA)13:02
29SUISilvan Dillier (SUI)14:22
30USANathan Brown (USA)Bontrager - Livestrong14:55
31COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)18:48
32SUIDominik Fuchs (SUI)20:11
33RUSIgor Frolov (RUS)Itera - Katusha20:39
34GERJakob Steigmiller (GER)Thüringer Energie Team20:54
35NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridley23:07
36DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Trefor23:35
37ITAPierre Paolo Penasa (ITA)23:53
38DENJesper Hansen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning24:53
39BELJasper Stuyven (BEL)Bontrager - Livestrong25:02
40KAZAbdraimzhan Ishanov (KAZ)Astana Continental25:18
41FRAErwan Teguel (FRA)UC Nantes Atlantique25:30
42AUTPaul Lang (AUT)WSA - Viperbike26:07
43NORAugust Jensen (NOR)26:13
44LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseille26:15
45FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar27:18
46SUIMarcel Aregger (SUI)Atlas Personal - Jakroo27:25
47KAZVladislav Gorbunov (KAZ)Astana Continental28:59
48GERMichael Koch (GER)29:48
49KAZNikita Umerbekov (KAZ)Astana Continental30:20
50GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburg30:37
51BELNiels Van Dijck (BEL)Jong Vlaanderen31:15
52KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana Continental31:58
53DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Concordia - Himmerland32:04
54NORFredrik Strand Galta (NOR)Oster Hus - Ridley32:31
55SWEKim Magnusson (SWE)32:32
56NORVegard Breen (NOR)Joker - Merida32:42
57AUTFlorian Gaugl (AUT)Vorarlberg32:46
58NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team32:50
59FRAAlexis Guerin (FRA)Entente Sud Gascogne33:03
60NEDBob Schoonbroodt (NED)De Rijke - Shanks33:54
61COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)34:02
62ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon34:07
63COLJames de Jesus Jaramillo Galvez (COL)34:12
64NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)De Rijke - Shanks35:13
65GERMario Vogt (GER)Specialized Concept Store35:25
66AUSPatrick Lane (AUS)Jayco - AIS36:25
67BELDylan Theuns (BEL)Jong Vlaanderen37:18
68AUSSamuel Spokes (AUS)37:26
69LATJanis Dakteris (LAT)Lotto - Pôle Continental Wallon37:34
70GERRuben Zepuntke (GER)Rabobank Continental Team38:36
71NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridley40:12
72LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard - Trek40:13
73SWEMats Andersson (SWE)Argon 18 - Unaas41:01
74ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Caja Rural Amateur41:10
75BELFloris Smeyers (BEL)Ovyta - Eijssen Acrog41:47
76AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling42:56
77ITAEnrico Barbin (ITA)43:08
78SLOKlemen Stimulak (SLO)Radenska44:52
79SLOTim Mikelj (SLO)Sava45:32
80SLOJaka Bostner (SLO)Radenska45:51
81RUSKirill Yatsevich (RUS)45:53
82LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfin46:44
83SLOLuka Pibernik (SLO)Radenska47:23
84NEDDanny Van Poppel (NED)Rabobank Continental Team47:58
85BELThomas Sprengers (BEL)Lotto - Belisol48:22
86ERITesfom Okbamariam (ERI)49:20
87SWEPhilip Lindau (SWE)Cykelcity.se51:16
88ITAAndrea Fedi (ITA)51:36
89SUIAdrien Chenaux (SUI)53:21
90AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Wels54:20
91USANathaniel Wilson (USA)54:45
92DENAlexander Kamp Egested (DEN)Christina Watches - Onfone55:28
93THASarawut Sirironnachai (THA)56:55
94USAEvan Huffman (USA)58:21
95LUXPit Schlechter (LUX)Leopard - Trek58:51
96BOLPiter Campero Villaroel (BOL)59:04
97ERIMeron Amanuel (ERI)59:36
98NORFilip Eidsheim (NOR)Oster Hus - Ridley1:00:46
99AUSMichael Freiberg (AUS)Jayco - AIS1:03:57
100NEDWouter Wippert (NED)Lotto - Belisol1:05:14
101SUIRaphael Addy (SUI)Atlas Personal - Jakroo1:05:47
102ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Orbea1:07:10
103SLOJan Tratnik (SLO)Radenska1:07:51
104SUIPeter Erdin (SUI)Atlas Personal - Jakroo1:10:51

Proloog - Dole - Dole - 3.7 km - 26 Augustus 2012Individuele Tijdrit


1AUSJay McCarthy (AUS)Jayco - AIS00:04:15
2DENLasse Norman Hansen (DEN)Blue Water Cycling00:01
3GERJakob Steigmiller (GER)Thüringer Energie Team00:02
4NEDDanny Van Poppel (NED)Rabobank Continental Teamzt
5NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Teamzt
6AUTLukas Pöstlberger (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
7GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburg00:05
8ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
9GERJasha Sütterlin (GER)Thüringer Energie Team00:06
10BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisolzt
11ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Leopard - Trekzt
12LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trek00:07
13COLHugo Sebastian Salazar Castaneda (COL)zt
14LATAndzs Flaksis (LAT)Chipotle Development Teamzt
15KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continentalzt
16GERMichael Koch (GER)00:08
17GERRuben Zepuntke (GER)Rabobank Continental Teamzt
18USANathan Brown (USA)Bontrager - Livestrong00:09
19SUISilvan Dillier (SUI)zt
20ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)zt
21BELJasper Stuyven (BEL)Bontrager - Livestrongzt
22ITADavide Villella (ITA)00:10
23KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana Continentalzt
24SLOJan Tratnik (SLO)Radenskazt
25DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Trefor00:11
26FRAThéo Vimpere (FRA)CM Aubervilliers 93zt
27SWETobias Ludvigsson (SWE)Argos - Shimanozt
28NEDBob Schoonbroodt (NED)De Rijke - Shankszt
29AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
30ITAEnrico Barbin (ITA)zt
31NORFilip Eidsheim (NOR)Oster Hus - Ridley00:12
32COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)zt
33FRAAlexis Guerin (FRA)Entente Sud Gascognezt
34RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katusha00:13
35AUSMichael Freiberg (AUS)Jayco - AISzt
36NEDDaan Olivier (NED)Rabobank Continental Teamzt
37FRAWarren Barguil (FRA)CC Etupes Le Doubszt
38LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfinzt
39GERMario Vogt (GER)Specialized Concept Storezt
40SWEPhilip Lindau (SWE)Cykelcity.sezt
41AUSSamuel Spokes (AUS)zt
42NORFredrik Strand Galta (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
43LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseille00:14
44FRAErwan Teguel (FRA)UC Nantes Atlantiquezt
45LUXPit Schlechter (LUX)Leopard - Trekzt
46ITAGianfranco Zilioli (ITA)zt
47BELFloris Smeyers (BEL)Ovyta - Eijssen Acrog00:15
48COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)zt
49FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
50KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana Continentalzt

Etappe 1 - Dole - Belleville-sur-Saône - 172 km - 27 Augustus 2012Ontsnapping


1SUISilvan Dillier (SUI)04:07:55
2ITADavide Villella (ITA)zt
3SLOKlemen Stimulak (SLO)Radenskazt
4NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
5NEDWouter Wippert (NED)Lotto - Belisol00:58
6AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
7GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburgzt
8KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana Continentalzt
9BELJasper Stuyven (BEL)Bontrager - Livestrongzt
10FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
11SUIRaphael Addy (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
12LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfinzt
13RUSKirill Yatsevich (RUS)zt
14NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Teamzt
15AUTPatrick Konrad (AUT)Vorarlbergzt
16NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
17NORFilip Eidsheim (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
18ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Orbeazt
19AUTLukas Pöstlberger (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
20AUSJay McCarthy (AUS)Jayco - AISzt
21ERIMeron Amanuel (ERI)zt
22ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
23GERJasha Sütterlin (GER)Thüringer Energie Teamzt
24COLHugo Sebastian Salazar Castaneda (COL)zt
25KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continentalzt
26DENJesper Hansen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
27SWEJonas Ahlstrand (SWE)Argos - Shimanozt
28KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana Continentalzt
29FRAAlexis Guerin (FRA)Entente Sud Gascognezt
30SLOTim Mikelj (SLO)Savazt
31LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard - Trekzt
32RUSIgor Frolov (RUS)Itera - Katushazt
33THASarawut Sirironnachai (THA)zt
34GERMichael Koch (GER)zt
35USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Teamzt
36NEDDaan Olivier (NED)Rabobank Continental Teamzt
37NORVegard Breen (NOR)Joker - Meridazt
38GERJakob Steigmiller (GER)Thüringer Energie Teamzt
39NEDBob Schoonbroodt (NED)De Rijke - Shankszt
40KAZNikita Umerbekov (KAZ)Astana Continentalzt
41BELThomas Sprengers (BEL)Lotto - Belisolzt
42LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseillezt
43KAZVladislav Gorbunov (KAZ)Astana Continentalzt
44ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - ISDzt
45ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural Amateurzt
46RUSGennadiy Tatarinov (RUS)zt
47SUIMarcel Aregger (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
48LUXTom Thill (LUX)zt
49ITAEnrico Barbin (ITA)zt
50ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)zt

Etappe 2 - Le Parc des Oiseaux - Châtillon-sur-Chalaronne - 140 km - 28 Augustus 2012Sprint


1NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team03:03:38
2NEDDanny Van Poppel (NED)Rabobank Continental Teamzt
3NEDWouter Wippert (NED)Lotto - Belisolzt
4GERMichael Koch (GER)zt
5AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
6GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburgzt
7LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfinzt
8NORFilip Eidsheim (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
9ITAAndrea Fedi (ITA)zt
10ITAEnrico Barbin (ITA)zt
11SLOTim Mikelj (SLO)Savazt
12AUSJay McCarthy (AUS)Jayco - AISzt
13KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continentalzt
14GERJasha Sütterlin (GER)Thüringer Energie Teamzt
15BELJasper Stuyven (BEL)Bontrager - Livestrongzt
16RUSKirill Yatsevich (RUS)zt
17ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Orbeazt
18FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
19NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
20ERIMeron Amanuel (ERI)zt
21ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
22LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseillezt
23DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Treforzt
24LATJanis Dakteris (LAT)Lotto - Pôle Continental Wallonzt
25ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural Amateurzt
26ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)zt
27SWEJonas Ahlstrand (SWE)Argos - Shimanozt
28KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana Continentalzt
29FRAWarren Barguil (FRA)CC Etupes Le Doubszt
30COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)zt
31AUTLukas Pöstlberger (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
32THASarawut Sirironnachai (THA)zt
33ERIMeron Teshome Hagos (ERI)zt
34USARobert Bush (USA)Chipotle Development Teamzt
35AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
36BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisolzt
37RUSGennadiy Tatarinov (RUS)zt
38NEDDaan Olivier (NED)Rabobank Continental Teamzt
39BELThomas Sprengers (BEL)Lotto - Belisolzt
40ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - ISDzt
41SWETobias Ludvigsson (SWE)Argos - Shimanozt
42USAIan Boswell (USA)Bontrager - Livestrongzt
43ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
44KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana Continentalzt
45ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)zt
46ERITesfom Okbamariam (ERI)zt
47USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Teamzt
48LUXPit Schlechter (LUX)Leopard - Trekzt
49SUISilvan Dillier (SUI)zt
50NORVegard Breen (NOR)Joker - Meridazt

Etappe 3 - Pont-d'Ain - Annemasse - 152 km - 29 Augustus 2012Ontsnapping


1AUTLukas Pöstlberger (AUT)Arbö Gourmetfein Wels03:23:51
2NORVegard Breen (NOR)Joker - Meridazt
3LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trekzt
4NEDDanny Van Poppel (NED)Rabobank Continental Team00:29
5FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
6SLOJan Polanc (SLO)Radenskazt
7KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continentalzt
8DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Treforzt
9SLOTim Mikelj (SLO)Savazt
10NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
11ITAEnrico Barbin (ITA)zt
12FRAAlexis Guerin (FRA)Entente Sud Gascognezt
13LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard - Trekzt
14LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseillezt
15BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisolzt
16GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburgzt
17NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
18AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
19FRAWarren Barguil (FRA)CC Etupes Le Doubszt
20KAZNikita Umerbekov (KAZ)Astana Continentalzt
21AUSSamuel Spokes (AUS)zt
22LATJanis Dakteris (LAT)Lotto - Pôle Continental Wallonzt
23GERJasha Sütterlin (GER)Thüringer Energie Teamzt
24ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - ISDzt
25LUXPit Schlechter (LUX)Leopard - Trekzt
26ITAPierre Paolo Penasa (ITA)zt
27AUTPatrick Konrad (AUT)Vorarlbergzt
28AUSJay McCarthy (AUS)Jayco - AISzt
29BELNiels Van Dijck (BEL)Jong Vlaanderenzt
30NEDDaan Olivier (NED)Rabobank Continental Teamzt
31RUSGennadiy Tatarinov (RUS)zt
32SWETobias Ludvigsson (SWE)Argos - Shimanozt
33COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)zt
34SUISilvan Dillier (SUI)zt
35DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Concordia - Himmerlandzt
36COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)zt
37COLEver Alexander Rivera Guerrero (COL)zt
38ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)zt
39ERITesfom Okbamariam (ERI)zt
40ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Caja Rural Amateurzt
41DENJesper Hansen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
42FRAAntoine Lavieu (FRA)zt
43NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Teamzt
44ITAGianfranco Zilioli (ITA)zt
45NEDBob Schoonbroodt (NED)De Rijke - Shankszt
46FRAThéo Vimpere (FRA)CM Aubervilliers 93zt
47BELThomas Sprengers (BEL)Lotto - Belisolzt
48AUTFlorian Gaugl (AUT)Vorarlbergzt
49RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katushazt
50RUSKirill Yatsevich (RUS)zt

Etappe 4 - Seyssel - Valloire - 155 km - 30 Augustus 2012Medium berg


1FRAWarren Barguil (FRA)CC Etupes Le Doubs04:11:52
2RUSGennadiy Tatarinov (RUS)00:02
3COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)zt
4NEDDaan Olivier (NED)Rabobank Continental Teamzt
5RUSSergey Chernetskiy (RUS)Itera - Katushazt
6ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - ISDzt
7AUSJay McCarthy (AUS)Jayco - AIS00:21
8RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katushazt
9ITAPierre Paolo Penasa (ITA)00:24
10FRAAntoine Lavieu (FRA)zt
11ITAGianfranco Zilioli (ITA)zt
12USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Teamzt
13FRAThéo Vimpere (FRA)CM Aubervilliers 93zt
14DENJesper Hansen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
15AUTPatrick Konrad (AUT)Vorarlberg00:28
16COLEver Alexander Rivera Guerrero (COL)00:32
17USAIan Boswell (USA)Bontrager - Livestrongzt
18SWETobias Ludvigsson (SWE)Argos - Shimano00:40
19ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)00:56
20BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisolzt
21AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirol01:38
22SLOJan Polanc (SLO)Radenskazt
23KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continental01:41
24DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Concordia - Himmerland02:22
25ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural Amateur02:23
26ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
27KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana Continental02:51
28KAZVladislav Gorbunov (KAZ)Astana Continental02:53
29SUISilvan Dillier (SUI)02:54
30BELFloris Smeyers (BEL)Ovyta - Eijssen Acrog03:07
31KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana Continental03:21
32AUTPaul Lang (AUT)WSA - Viperbike03:27
33NORFredrik Strand Galta (NOR)Oster Hus - Ridley03:35
34ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
35NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)De Rijke - Shanks03:56
36GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburg04:25
37GERMario Vogt (GER)Specialized Concept Storezt
38GERMichael Koch (GER)04:29
39COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)04:37
40COLHugo Sebastian Salazar Castaneda (COL)zt
41GERJasha Sütterlin (GER)Thüringer Energie Team04:39
42RUSIgor Frolov (RUS)Itera - Katusha04:55
43AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling05:32
44AUTFlorian Gaugl (AUT)Vorarlbergzt
45FRAErwan Teguel (FRA)UC Nantes Atlantique05:39
46ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)05:41
47SWEMats Andersson (SWE)Argon 18 - Unaaszt
48LATJanis Dakteris (LAT)Lotto - Pôle Continental Wallonzt
49ITADavide Villella (ITA)06:03
50NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridley06:15

Etappe 5 - Valloire-Galibier - Les Saisies - 130 km - 31 Augustus 2012Berg


1KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continental01:18:38
2USAIan Boswell (USA)Bontrager - Livestrong00:03
3ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - ISD00:26
4COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)zt
5BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisolzt
6FRAWarren Barguil (FRA)CC Etupes Le Doubszt
7ITADavide Villella (ITA)00:29
8RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katusha00:31
9RUSSergey Chernetskiy (RUS)Itera - Katusha00:35
10SLOJan Polanc (SLO)Radenska00:37
11KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana Continental00:39
12AUTPatrick Konrad (AUT)Vorarlberg00:40
13RUSGennadiy Tatarinov (RUS)00:47
14ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural Amateur00:55
15USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Teamzt
16SWETobias Ludvigsson (SWE)Argos - Shimanozt
17COLEver Alexander Rivera Guerrero (COL)zt
18ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
19KAZAbdraimzhan Ishanov (KAZ)Astana Continental01:06
20FRAThéo Vimpere (FRA)CM Aubervilliers 93zt
21NEDDaan Olivier (NED)Rabobank Continental Teamzt
22AUSJay McCarthy (AUS)Jayco - AISzt
23ITAGianfranco Zilioli (ITA)zt
24COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)01:24
25FRAAntoine Lavieu (FRA)01:35
26ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)zt
27KAZNikita Umerbekov (KAZ)Astana Continental01:53
28DENJesper Hansen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning01:57
29AUTLukas Pöstlberger (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
30GERJasha Sütterlin (GER)Thüringer Energie Team02:07
31AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirolzt
32BELNiels Van Dijck (BEL)Jong Vlaanderen02:43
33NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridley03:05
34USANathan Brown (USA)Bontrager - Livestrong03:22
35LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trek03:29
36AUSPatrick Lane (AUS)Jayco - AISzt
37COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)03:31
38KAZVladislav Gorbunov (KAZ)Astana Continental03:33
39RUSIgor Frolov (RUS)Itera - Katusha03:38
40GERMichael Koch (GER)03:54
41SWEKim Magnusson (SWE)zt
42GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburgzt
43ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)04:26
44FRAAlexis Guerin (FRA)Entente Sud Gascogne04:41
45SWEMats Andersson (SWE)Argon 18 - Unaaszt
46NEDBob Schoonbroodt (NED)De Rijke - Shankszt
47SUIDominik Fuchs (SUI)zt
48AUTFlorian Gaugl (AUT)Vorarlbergzt
49FRAErwan Teguel (FRA)UC Nantes Atlantique05:28
50FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
51SUISilvan Dillier (SUI)zt
52THASarawut Sirironnachai (THA)zt
53ITAPierre Paolo Penasa (ITA)05:45
54KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana Continental06:14
55NORFredrik Strand Galta (NOR)Oster Hus - Ridley06:30
56DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Trefor06:44
57AUTPaul Lang (AUT)WSA - Viperbikezt
58LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard - Trekzt
59SUIAdrien Chenaux (SUI)06:47
60GERJakob Steigmiller (GER)Thüringer Energie Teamzt
61ESPIbai Salas Zorrozua (ESP)Caja Rural Amateurzt
62DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Concordia - Himmerland07:05
63NORAugust Jensen (NOR)08:02
64NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)De Rijke - Shanks08:34
65BELJasper Stuyven (BEL)Bontrager - Livestrongzt
66SUIMarcel Aregger (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
67GERMario Vogt (GER)Specialized Concept Storezt
68NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
69LATJanis Dakteris (LAT)Lotto - Pôle Continental Wallonzt
70SLOLuka Pibernik (SLO)Radenskazt
71NORVegard Breen (NOR)Joker - Meridazt
72BELThomas Sprengers (BEL)Lotto - Belisolzt
73LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseillezt
74LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfinzt
75COLJames de Jesus Jaramillo Galvez (COL)09:33
76ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Orbeazt
77SWEPhilip Lindau (SWE)Cykelcity.se10:42
78DENAlexander Kamp Egested (DEN)Christina Watches - Onfone11:04
79ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon11:24
80ITAAndrea Fedi (ITA)13:23
81ITAEnrico Barbin (ITA)zt
82USAEvan Huffman (USA)zt
83USANathaniel Wilson (USA)zt
84GERRuben Zepuntke (GER)Rabobank Continental Team13:35
85COLHugo Sebastian Salazar Castaneda (COL)13:43
86LUXPit Schlechter (LUX)Leopard - Trek14:13
87RUSKirill Yatsevich (RUS)14:17
88ERIMeron Amanuel (ERI)zt
89SLOJan Tratnik (SLO)Radenska15:52
90SLOKlemen Stimulak (SLO)Radenskazt
91SLOTim Mikelj (SLO)Savazt
92SUIRaphael Addy (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
93AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
94NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Teamzt
95NEDDanny Van Poppel (NED)Rabobank Continental Teamzt
96BELFloris Smeyers (BEL)Ovyta - Eijssen Acrogzt
97AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
98NEDWouter Wippert (NED)Lotto - Belisolzt
99AUSNick Aitken (AUS)Jayco - AISzt
100BELDylan Theuns (BEL)Jong Vlaanderenzt
101SLOJaka Bostner (SLO)Radenskazt
102AUSMichael Freiberg (AUS)Jayco - AISzt
103SUIPeter Erdin (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
104NORFilip Eidsheim (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
105AUSSamuel Spokes (AUS)zt
106BOLPiter Campero Villaroel (BOL)19:14
107ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)20:12
108ERITesfom Okbamariam (ERI)20:20
109DENPatrick Clausen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning20:22

Etappe 6 - Beaufort - Le Grand Bornand - 83 km - 1 September 2012Berg


1RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katusha02:23:53
2FRAWarren Barguil (FRA)CC Etupes Le Doubszt
3AUTPatrick Konrad (AUT)Vorarlbergzt
4USAIan Boswell (USA)Argos - Shimanozt
5LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trekzt
6KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continentalzt
7RUSSergey Chernetskiy (RUS)Itera - Katushazt
8ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
9COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)zt
10ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - ISDzt
11BELTim Wellens (BEL)Lotto - Belisolzt
12NEDDaan Olivier (NED)Rabobank Continental Teamzt
13SLOJan Polanc (SLO)Radenskazt
14RUSGennadiy Tatarinov (RUS)zt
15COLEver Alexander Rivera Guerrero (COL)00:10
16AUTLukas Pöstlberger (AUT)Arbö Gourmetfein Wels00:29
17BELJasper Stuyven (BEL)Bontrager - Livestrong03:25
18FRAThéo Vimpere (FRA)CM Aubervilliers 93zt
19GERJasha Sütterlin (GER)Thüringer Energie Team03:38
20LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseille04:12
21KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana Continentalzt
22RUSIgor Frolov (RUS)Itera - Katushazt
23USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Teamzt
24AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirolzt
25ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)04:16
26SWETobias Ludvigsson (SWE)Argos - Shimano04:41
27USANathan Brown (USA)Bontrager - Livestrong04:47
28FRAAntoine Lavieu (FRA)05:14
29COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)zt
30AUSJay McCarthy (AUS)Jayco - AIS07:28
31NORAugust Jensen (NOR)zt
32SUIDominik Fuchs (SUI)zt
33GERRuben Zepuntke (GER)Rabobank Continental Teamzt
34NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Teamzt
35NEDDanny Van Poppel (NED)Rabobank Continental Teamzt
36DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Treforzt
37SUISilvan Dillier (SUI)zt
38GERJakob Steigmiller (GER)Thüringer Energie Teamzt
39BELDylan Theuns (BEL)Jong Vlaanderenzt
40AUSSamuel Spokes (AUS)zt
41ITADavide Villella (ITA)07:57
42ITAGianfranco Zilioli (ITA)zt
43ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural Amateur09:21
44SUIMarcel Aregger (SUI)Atlas Personal - Jakroo11:55
45COLJames de Jesus Jaramillo Galvez (COL)12:45
46NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridley14:09
47FRAErwan Teguel (FRA)UC Nantes Atlantique14:48
48FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
49NORVegard Breen (NOR)Joker - Meridazt
50ITAAndrea Fedi (ITA)15:41

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden