De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Ronde van de Toekomst - 1992 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 1992

Ronde van de Toekomst 1992

FrankrijkFrankrijk - 8 September 1992 - 20 September 1992


Algemeen klassement - 19 September 1992


1FRAHerve Garel (FRA)R.M.O. - Mavic - Onet36h18'43"
2FRAJean-Philippe Dojwa (FRA)R.M.O. - Mavic - Onet00:24
3NEDBart Voskamp (NED)Amev Nationale Selectie00:32
4FRAFrançois Simon (FRA)Castorama - Sodime00:41
5ESPJuan Rodrigo Arenas Gonzalez (ESP)Kelme - Don Cafe01:02
6FRALaurent Brochard (FRA)Castorama - Sodime01:03
7RUSEugeni Berzin (RUS)01:14
8FRABruno Thibout (FRA)Castorama - Sodime01:20
9NEDRichard Groenendaal (NED)Amev Nationale Selectie01:32
10GERMarcel Wüst (GER)R.M.O. - Mavic - Onet01:49
11FRAFrancisque Teyssier (FRA)01:49
12FRALaurent Desbiens (FRA)Collstrop - Garden Wood - Histor01:59
13NORStig Kristiansen (NOR)02:36
14FRAChristophe Capelle (FRA)Z - Lemond02:45
15NORBjørn Stenersen (NOR)Motorola02:49
16FRAThierry Gouvenou (FRA)Z - Lemond02:53
17FRAThierry Bricaud (FRA)02:59
18NEDErik Dekker (NED)Buckler - Colnago - Decca03:13
19FRADidier Rous (FRA)03:14
20RUSVladislav Bobrik (RUS)03:14
21ESPAntonio Miguel Diaz (ESP)03:16
22RUSMikhail Orlov (RUS)03:23
23RUSRomes Gainetdinov (RUS)Lotus - Festina03:30
24FRAThomas Davy (FRA)Castorama - Sodime03:35
25USALance Armstrong (USA)Motorola03:53
26NEDMichael Boogerd (NED)Amev Nationale Selectie03:55
27POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Sicasal - Acral04:08
28CZELubor Tesar (CZE)04:35
29NORTrond Kristian Karlsen (NOR)04:40
30NORKarsten Stenersen (NOR)04:49
31FRAGilles Talmant (FRA)04:51
32PORJoaquim Andrade (POR)04:52
33FRASerge Oger (FRA)04:53
34PORAntonio Da Costa Araujo (POR)Sicasal - Acral05:08
35FRAJean-pierre Bourgeot (FRA)05:13
36RUSValery Sapronov (RUS)Russ - Baikal05:26
37FRALaurent Roux (FRA)05:29
38IRLConnor Henry (IRL)05:52
39DENBo Hamburger (DEN)TVM - Sanyo05:55
40NEDLeon Van Bon (NED)Amev Nationale Selectie05:58
41FRAPascal Chanteur (FRA)Eurotel - Bio -Technica06:20
42ESPRamon Antonio Rota Munoz (ESP)Kelme - Don Cafe06:23
43FRAStephane Cueff (FRA)06:27
44FRAStéphane Galbois (FRA)06:27
45SWEMichel Lafis (SWE)06:37
46POLDariusz Bigos (POL)06:39
47BELGlenn Huybrechts (BEL)06:44
48USADarren Baker (USA)Motorola06:55
49NEDMartin Van Steen (NED)Koga - Miyata06:56
50FRAFrédéric Guesdon (FRA)07:10
51ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme - Don Cafe07:12
52UKRPiotr Kochelenko (UKR)07:13
53SWEKlas Johansson (SWE)07:23
54COLAngel Yesid Camargo Ochoa (COL)Kelme - Don Cafe07:24
55RUSVladislav Dronov (RUS)Russ - Baikal07:25
56USASteve Larsen (USA)Motorola07:27
57FRALaurent Madouas (FRA)Castorama - Sodime07:32
58URSAndrej Zubov (URS)Lotus - Festina07:37
59GBRDavid Coock (GBR)07:39
60RUSRoustam Toukhvatouline (RUS)Russ - Baikal08:01
61PORJosé Manuel Barros (POR)08:37
62SVKPavel Zaduban (SVK)08:43
63ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Lotus - Festina08:50
64ESPFernando Pinero Gallego (ESP)Lotus - Festina08:52
65RUSAndrej Bakalov (RUS)Russ - Baikal08:54
66PORPaulo Manuel Couto Rodrigues (POR)Boavista - Recer09:03
67GBRJohn Charlesworth (GBR)09:16
68BELJean-Pierre Dubois (BEL)Assur Carpets - Willy Naessens - Euroclean09:19
69BELClaude Rudelopt (BEL)Eurotel - Bio -Technica09:21
70PORJosé Agostinho Rosa (POR)09:21
71BELAxel Merckx (BEL)09:33
72PORCarlos Rocha (POR)09:36
73PORDelmino Albino Magalhaes Pereira (POR)Boavista - Recer09:40
74FRAPascal Basset (FRA)09:58
75POLAndrzej Fliege (POL)10:00
76SWEStefan Andersson (SWE)10:20
77PORDavid Assuncao (POR)11:02
78GBRAndrew Perks (GBR)11:02
79NEDTristan Hoffman (NED)TVM - Sanyo11:31
80TCHJan Duplinsky (TCH)11:32
81URSVadim Chabalkine (URS)Lotus - Festina11:35
82FRAGil Berreyre (FRA)11:36
83PORJoão Paulo Dos Santos Rodrigues (POR)12:32
84BELMichel Stasse (BEL)Eurotel - Bio -Technica12:48
85LTUSaulius Sarkauskas (LTU)14:01
86ESPManuel Martinez Costa (ESP)Lotus - Festina14:10
87BELRik Coppens (BEL)Collstrop - Garden Wood - Histor14:26
88BELDanny In't Ven (BEL)Collstrop - Garden Wood - Histor14:57
89JAPAkira Asada (JAP)Eurotel - Bio -Technica15:17
90UKRVolodimyr Duma (UKR)15:33
91FRAGérard Bigot (FRA)17:21
92RUSAlexei Sivakov (RUS)18:28
93NEDPaul Konings (NED)Koga - Miyata21:17
94JAPKen Hashikawa (JAP)22:34
95NORJörgen Pettersen (NOR)22:38
96RUSPavel Hemedouline (RUS)23:28
97BELHans De Clercq (BEL)23:35
98BELGuy Geerinckx (BEL)24:23
99UKRSerguey Sinyoukov (UKR)25:13
100UKRAlex Yermolovitch (UKR)25:38
101ESTAndrus Aug (EST)26:16
102BRAJosé Santos Aparecido (BRA)27:19
103UKRVladimir Kirik (UKR)27:30
104BELFrank Corvers (BEL)27:57
105CZEMartin Slanik (CZE)28:35
106ESTLauri Resik (EST)38:01
107UKRYuriy Sinyoukov (UKR)42:20
108GBRIan Gilkes (GBR)43:13
109GBRMark Mckay (GBR)44:42
110NORVegard Overås Lied (NOR)45:37
111POLWojciech Kalemba (POL)46:31
112GBRMatthew Stephens (GBR)49:53
113ESTPeep Mikli (EST)55:10
114LTUSaulius Cepas (LTU)57:45
115LTUAidas Klimavicius (LTU)1:13:00

Proloog - Rennes 4,5km - 8 September 1992Individuele Tijdrit


1FRAEddy Seigneur (FRA)Z - Lemond5:09
2NEDLeon Van Bon (NED)Amev Nationale Selectie00:02
3FRAJean-Philippe Dojwa (FRA)R.M.O. - Mavic - Onet
4FRALaurent Brochard (FRA)Castorama - Sodime00:03
5FRADidier Rous (FRA)00:04
6ESPRamon Antonio Rota Munoz (ESP)Kelme - Don Cafe
7FRAThomas Davy (FRA)Castorama - Sodime00:05
8FRAEric Magnin (FRA)
9FRAStéphane Heulot (FRA)R.M.O. - Mavic - Onet00:06
10NEDErik Dekker (NED)Buckler - Colnago - Decca

Etappe 1 - Rennes - Flers 143km - 9 September 1992Sprint


1GERMarcel Wüst (GER)R.M.O. - Mavic - Onet3h10'51"
2DENBo Hamburger (DEN)TVM - Sanyo
3POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Sicasal - Acral
4COLAngel Yesid Camargo Ochoa (COL)Kelme - Don Cafe
5FRAFrédéric Guesdon (FRA)00:14
6NEDMartin Van Steen (NED)Koga - Miyata
7RUSValery Sapronov (RUS)Russ - Baikal
8ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Lotus - Festina
9USALance Armstrong (USA)Motorola
10NEDErik Dekker (NED)Buckler - Colnago - Decca

Etappe 2 - Flers - Avranches 109km - 10 September 1992Sprint


1NEDTristan Hoffman (NED)TVM - Sanyo2h31'22"
2FRAFrançois Simon (FRA)Castorama - Sodime
3USALance Armstrong (USA)Motorola
4ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Lotus - Festina
5FRALaurent Brochard (FRA)Castorama - Sodime
6GERMarcel Wüst (GER)R.M.O. - Mavic - Onet
7RUSValery Sapronov (RUS)Russ - Baikal
8PORJosé Manuel Barros (POR)
9FRABruno Thibout (FRA)Castorama - Sodime
10FRAStéphane Heulot (FRA)R.M.O. - Mavic - Onet

Etappe 3 - Avranches - Saint Hilaire du Harcouët 40,5km - 11 September 1992Ploegentijdrit


1FRA R.M.O. - Mavic - Liberia51'54"
2NED Nationaal team van Nederland00:59
3FRA Castorama01:02
4FRA Z - Lemond01:02
5FRA Nationaal team van Frankrijk01:19
6USA Motorola01:23
7FRA Bretagne01:40
8RUS Nationaal team van Rusland01:43
9BEL Collstrop - Garden Wood - Histor01:43
10NOR Norvege01:47
11ESP Kelme01:50
12SWE Nationaal team van Zweden02:23
13RUS Russ - Baikal02:39
14LTU Nationaal team van Litouwen03:20
15NED TVM - Sanyo03:28
16POR Sicasal - Carnes - Acral03:36
17POR Boavista - Recer04:03
18TCH Nationaal team van Tsjechoslovakije04:06
19BEL Nationaal team van België04:11
20FRA Festina - Lotus04:24
21EST Nationaal team van Estland04:30
22GBR Nationaal team van Groot-Brittannië05:00
23FRA Eurotel - Bio -Technica
24UKR Nationaal team van Oekraïne
25POL Nationaal team van Polen

Etappe 4 - Saint Hilaire du Harcouët - Plérin sur Mer 186,5km - 12 September 1992Sprint


1FRAHerve Garel (FRA)R.M.O. - Mavic - Onet4h49'34"
2IRLConnor Henry (IRL)00:31
3RUSEugeni Berzin (RUS)
4ESPJuan Rodrigo Arenas Gonzalez (ESP)Kelme - Don Cafe
5RUSRomes Gainetdinov (RUS)Lotus - Festina
6SWEMichael Andersson (SWE)01:33
7GERMarcel Wüst (GER)R.M.O. - Mavic - Onet
8GBRMark Mckay (GBR)
9DENBo Hamburger (DEN)TVM - Sanyo
10FRABruno Thibout (FRA)Castorama - Sodime

Etappe 5 - Plérin sur Mer - Rostrenen 156,5km - 13 September 1992Sprint


Etappe 6 - Rostrenen - Roscoff 169km - 14 September 1992Sprint


1NEDLeon Van Bon (NED)Amev Nationale Selectie3h52'56"
2FRALaurent Brochard (FRA)Castorama - Sodime
3BELMichel Stasse (BEL)Eurotel - Bio -Technica
4RUSVladislav Bobrik (RUS)
5ESPJuan Rodrigo Arenas Gonzalez (ESP)Kelme - Don Cafe
6NEDBart Voskamp (NED)Amev Nationale Selectie
7FRAThomas Davy (FRA)Castorama - Sodime
8NEDRichard Groenendaal (NED)Amev Nationale Selectie
9ESPAntonio Miguel Diaz (ESP)
10FRALaurent Desbiens (FRA)Collstrop - Garden Wood - Histor

Etappe 7 - Roscoff - Brest 130,5km - 15 September 1992Sprint


1NEDTristan Hoffman (NED)TVM - Sanyo3h02'07"
2NEDLeon Van Bon (NED)Amev Nationale Selectie
3POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Sicasal - Acral
4FRALaurent Desbiens (FRA)Collstrop - Garden Wood - Histor
5CZEMichal Reif (CZE)
6GERMarcel Wüst (GER)R.M.O. - Mavic - Onet
7ESTLauri Resik (EST)
8NORBjørn Stenersen (NOR)Motorola
9FRALaurent Brochard (FRA)Castorama - Sodime
10RUSValery Sapronov (RUS)Russ - Baikal

Etappe 8 - Brest - Fouesnant 139,5km - 16 September 1992Sprint


1NEDErik Dekker (NED)Buckler - Colnago - Decca3h14'03"
2USALance Armstrong (USA)Motorola
3POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Sicasal - Acral
4RUSRomes Gainetdinov (RUS)Lotus - Festina00:03
5ESPRamon Antonio Rota Munoz (ESP)Kelme - Don Cafe00:22
6GERMarcel Wüst (GER)R.M.O. - Mavic - Onet
7FRAChristophe Capelle (FRA)Z - Lemond
8CZELubor Tesar (CZE)
9FRAFrançois Simon (FRA)Castorama - Sodime
10RUSValery Sapronov (RUS)Russ - Baikal

Etappe 9 - Fouesnant - Vannes 190km - 17 September 1992Sprint


Etappe 10 - Vannes - Pontchâteau 72km - 18 September 1992Sprint


Etappe 11 - Pontchâteau - Pontchâteau 29km - 19 September 1992Individuele Tijdrit


1FRAFrançois Simon (FRA)Castorama - Sodime36'30"
2NEDBart Voskamp (NED)Amev Nationale Selectie00:01
3NEDLeon Van Bon (NED)Amev Nationale Selectie00:09
4FRAFrancisque Teyssier (FRA)00:23
5FRAJean-Philippe Dojwa (FRA)R.M.O. - Mavic - Onet00:30
6ESPJuan Rodrigo Arenas Gonzalez (ESP)Kelme - Don Cafe00:34
7RUSEugeni Berzin (RUS)00:39
8FRADidier Rous (FRA)
9PORJoaquim Andrade (POR)00:40
10NORStig Kristiansen (NOR)00:45

Etappe 12 - Ancenis - Nantes 158,9km - 20 September 1992Sprint


1FRAThomas Davy (FRA)Castorama - Sodime4h09'19"
2CZELubor Tesar (CZE)
3GERMarcel Wüst (GER)R.M.O. - Mavic - Onet00:22
4NEDTristan Hoffman (NED)TVM - Sanyo
5BELGlenn Huybrechts (BEL)
6DENBo Hamburger (DEN)TVM - Sanyo
7NORBjørn Stenersen (NOR)Motorola
8FRAFrançois Simon (FRA)Castorama - Sodime
9NEDMartin Van Steen (NED)Koga - Miyata
10CZEMartin Slanik (CZE)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden