De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Ronde van de Toekomst - 1996 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 1996

Ronde van de Toekomst 1996

FrankrijkFrankrijk - 3 September 1996 - 14 September 1996


Algemeen klassement - 14 September 1996


1ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.48h42'33"
2RUSSergey Ivanov (RUS)Lada - CSKA - Samara01:02
3BELGlenn D'Hollander (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx03:19
4CANSteve Rover (CAN)04:15
5FRADavid Delrieu (FRA)06:09
6ESPIvon Ajuria Gordon (ESP)Euskadi10:18
7AUSHenk Vogels (AUS)Rabobank10:48
8FRABenoît Salmon (FRA)Collstrop - Lystex - Merckx14:16
9ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E.20:01
10SUIRolf Huser (SUI)Pmu Romand - Bepsa - Loup Sport21:12
11NOROle Sigurd Simensen (NOR)23:57
12NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank26:34
13GERDirk Müller (GER)27:32
14COLJairo De Jesus Hernandez Montoya (COL)27:50
15ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Kelme - Artiach28:16
16BELGeert Verheyen (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx29:20
17ESPDavid Canada Gracia (ESP)O.N.C.E.31:02
18BELWim Vansevenant (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx32:11
19NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank33:12
20FRAAnthony Morin (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marne34:38
21DENMichael Blaudzun (DEN)Rabobank34:53
22ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Artiach36:34
23NORSteffen Kjærgaard (NOR)TVM38:47
24DENFrank Høj (DEN)Collstrop - Lystex - Merckx38:58
25FRADominique Rault (FRA)42:17
26BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Isoglass49:42
27GBRPaul Manning (GBR)51:10
28ESPAlberto Lopez De Munain Ruiz De Gauna (ESP)Euskadi56:06
29ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Euskadi1:05:09
30FRAFranck Garnier (FRA)1:06:14
31FRAKarl Zoetemelk (FRA)1:09:25
32ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)1:14:41
33ESPAitor Bugallo Mondragon (ESP)Euskadi1:14:58
34FRAWalter Beneteau (FRA)1:17:26
35BELMario Aerts (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx1:19:09
36COLHeberth Alejandro Gutierrez Rendon (COL)1:25:11
37ESPJaime Javier Hernandez Bertran (ESP)1:34:37
38NEDWallu Buurstede (NED)1:40:47
39FRADidier Sanlaville (FRA)1:41:02
40BELKrits Gerits (BEL)1:50:24
41FRAEric Beaune (FRA)1:59:47
42NEDJan Boven (NED)Rabobank2:00:03
43RUSValeri Raskolov (RUS)2:02:16
44BELNico Renders (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx2:05:51
45RUSNikolai Koudriavtsev (RUS)2:07:31
46FRASylvain Desbois (FRA)2:22:37
47FRAGuillaume Auger (FRA)2:32:30

Proloog - Bénodet 4,9km - 3 September 1996Individuele Tijdrit


1FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotus5:44
2AUSStuart O'Grady (AUS)Gan00:01
3FRAEmmanuel Hubert (FRA)Gan00:03
4FRAChristophe Bassons (FRA)Festina - Lotus00:05
5DENMichael Blaudzun (DEN)Rabobank00:07
6ESPJaime Javier Hernandez Bertran (ESP)
7FRAStéphane Heulot (FRA)Gan
8RUSSergey Ivanov (RUS)Lada - CSKA - Samara
9GBRChristopher Newton (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië00:10
10FRAChristophe Rinero (FRA)Aubervilliers 93 - Peugeot

Etappe 1 - Bénodet - Loudéac 171,5km - 4 September 1996Ontsnapping


1ESPRafael Diaz Justo (ESP)O.N.C.E.4h21'51"
2SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Collstrop - Lystex - Merckx00:23
3FRAVincent Templier (FRA)
4AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobank01:39
5FRAOlivier Perraudeau (FRA)
6GERAndreas Klier (GER)Team Nürnberger Versicherung
7FRAEric Beaune (FRA)
8BELWim Vansevenant (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx


Etappe 2 - Loudéac - Pont Château 169,5km - 5 September 1996Sprint


1AUSJay Sweet (AUS)Giant - A.I.S.3h54'20"
2AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobank
3GERAndreas Klier (GER)Team Nürnberger Versicherung
4SUINiki Aebersold (SUI)Pmu Romand - Bepsa - Loup Sport
5RUSSergey Ivanov (RUS)Lada - CSKA - Samara
6AUSStuart O'Grady (AUS)Gan
7BELNico Renders (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
8NEDSteven De Jongh (NED)TVM
9FRAOlivier Perraudeau (FRA)
10FRAEric Beaune (FRA)

Etappe 3 - Pont-Château - Parthenay 231,5km - 6 September 1996Medium berg


1FRANicolas Jalabert (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marne5h28'08"
2FRAPatrice Halgand (FRA)Festina - Lotus01:12
3BELWim Vansevenant (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
4FRAOlivier Perraudeau (FRA)
5GERDirk Müller (GER)
6BELChristophe Detilloux (BEL)01:16
7RUSSergey Ivanov (RUS)Lada - CSKA - Samara
8AUSStuart O'Grady (AUS)Gan01:21
9DENMichael Blaudzun (DEN)Rabobank
10ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.

Etappe 4 - Parthenay - Vatan 192,5km - 7 September 1996Sprint


1AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobank5h09'35"
2RUSSergey Ivanov (RUS)Lada - CSKA - Samara
3ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.
4POLPiotr Wadecki (POL)Mróz
5FRAStéphane Heulot (FRA)Gan
6FRAOlivier Perraudeau (FRA)
7GERAndreas Klier (GER)Team Nürnberger Versicherung
8NEDSteven De Jongh (NED)TVM
9BELNico Renders (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
10AUSJay Sweet (AUS)Giant - A.I.S.

Etappe 5 - Vatan - Saint Eloy les Mines 192,5km - 8 September 1996Ontsnapping


1RUSSergey Ivanov (RUS)Lada - CSKA - Samara4h32'39"
2FRAStéphane Pétilleau (FRA)TVM00:02
3BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Isoglass00:16
4FRALudovic Auger (FRA)Aubervilliers 93 - Peugeot00:20
5CANSteve Rover (CAN)
6BELGeert Verheyen (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
7NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank
8ESPAitor Bugallo Mondragon (ESP)Euskadi
9ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.
10SUIRolf Huser (SUI)Pmu Romand - Bepsa - Loup Sport

Etappe 6 - Saint Eloy les Mines - Saint Etienne 236km - 9 September 1996Ontsnapping


1AUSHenk Vogels (AUS)Rabobank6h20'03"
2FRAJérôme Delbove (FRA)00:03
3NEDNiels Van Der Steen (NED)TVM00:20
4BELGlenn D'Hollander (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx00:22
5SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Collstrop - Lystex - Merckx
6GBRJeremy Hunt (GBR)Banesto05:47
7RUSSergey Ivanov (RUS)Lada - CSKA - Samara18:27
8GERThomas Fleischer (GER)Lotto - Isoglass
9BELKris Gerits (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
10SUINiki Aebersold (SUI)Pmu Romand - Bepsa - Loup Sport

Etappe 7 - Saint Etienne - Le Tour du Pin 148,5km - 10 September 1996Medium berg


1ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.3h31'15"
2FRADavid Delrieu (FRA)
3CANMichael Barry (CAN)00:01
4NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank00:13
5FRAArnaud Pretot (FRA)Gan
6SUIRolf Huser (SUI)Pmu Romand - Bepsa - Loup Sport
7CANSteve Rover (CAN)
8FRAFranck Garnier (FRA)
9BELWim Vansevenant (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
10FRABenoît Salmon (FRA)Collstrop - Lystex - Merckx

Etappe 8 - La Tour du Pin - Le Sappey en Chartreuse 131km - 11 September 1996Berg


1FRALaurent Roux (FRA)TVM3h34'13"
2ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.01:34
3FRADavid Delrieu (FRA)
4FRAStéphane Pétilleau (FRA)TVM
5ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E.01:51
6RUSSergey Ivanov (RUS)Lada - CSKA - Samara02:21
7FRABenoît Salmon (FRA)Collstrop - Lystex - Merckx02:25
8ESPIvon Ajuria Gordon (ESP)Euskadi02:46
9SUIRolf Huser (SUI)Pmu Romand - Bepsa - Loup Sport02:50
10COLJairo De Jesus Hernandez Montoya (COL)

Etappe 9 - Chapareillan - Saint Martin de Belleville 124km - 12 September 1996Berg


1FRALaurent Roux (FRA)TVM3h19'29"
2ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E.00:34
3ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.01:23
4FRADavid Delrieu (FRA)
5RUSSergey Ivanov (RUS)Lada - CSKA - Samara02:30
6ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Artiach02:34
7ESPIvon Ajuria Gordon (ESP)Euskadi02:35
8ESPDavid Canada Gracia (ESP)O.N.C.E.
9FRAStéphane Pétilleau (FRA)TVM02:58
10FRABenoît Salmon (FRA)Collstrop - Lystex - Merckx03:04

Etappe 10 - Aigueblanche - Le Grand Bornand 138,5km - 13 September 1996Berg


1RUSSergey Ivanov (RUS)Lada - CSKA - Samara4h17'44"
2CANSteve Rover (CAN)00:15
3ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.
4ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E.01:07
5ESPIvon Ajuria Gordon (ESP)Euskadi07:48
6FRADavid Delrieu (FRA)
7NORSteffen Kjærgaard (NOR)TVM11:13
8BELGlenn D'Hollander (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx11:18
9ESPDavid Canada Gracia (ESP)O.N.C.E.11:19
10FRABenoît Salmon (FRA)Collstrop - Lystex - Merckx11:24

Etappe 11 - Le Grand Bornand - Morzine Avoriaz 118,5km - 14 September 1996Berg

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden