De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Ronde van de Toekomst - 1998 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 1998

Ronde van de Toekomst 1998

FrankrijkFrankrijk - 3 September 1998 - 12 September 1998


Algemeen klassement - 12 September 1998


1FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidis38h47'42"
2ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Euskaltel - Euskadi05:59
3FRAThierry Loder (FRA)08:29
4AUTThomas Mühlbacher (AUT)14:20
5ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Euskaltel - Euskadi16:38
6BELPeter Wuyts (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx16:57
7NEDBram De Groot (NED)24:01
8AUTMatthias Buxhofer (AUT)31:40
9BELTom Stremersch (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx32:48
10ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi35:47
11SUISven Montgomery (SUI)Post Swiss - Loup Sport39:06
12FRALaurent Paumier (FRA)54:06
13AUSMarcel Gono (AUS)Crédit Agricole54:08
14FRABenoït Luminet (FRA)55:26
15USADavid Clinger (USA)Mercury - Outdoor Life Network56:04
16FRACyrille Prisé (FRA)56:54
17BELGlenn D'Hollander (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx57:40
18NEDMatthé Pronk (NED)1:00:34
19FRANicolas Fritsch (FRA)1:02:12
20FRAMickael Pichon (FRA)1:08:07
21FRAJérôme Delbove (FRA)Cofidis1:09:42
22FRAChristophe Guillome (FRA)1:09:50
23RUSOleg Jukov (RUS)1:10:49
24ESPIgor Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadi1:15:10
25LUXBenoît Joachim (LUX)ZVVZ - Dld1:21:41
26FRAPierre Elias (FRA)1:34:50
27AUTPeter Wrolich (AUT)1:37:47
28ITAMichele Ferti (ITA)Amore & Vita - Forzacore1:44:12
29ESPAitor Bugallo Mondragon (ESP)Euskaltel - Euskadi1:44:33
30BELRenaud Boxus (BEL)1:48:31
31FRALudovic Vanhee (FRA)1:49:00
32GBRCharles Wegelius (GBR)1:50:49
33NEDAddy Engels (NED)1:51:27
34FRABenoît Poilvet (FRA)1:52:00
35ESTJanek Tombak (EST)1:57:21
36UKRKyrylo Pospyeyev (UKR)2:00:37
37UKRAlexandre Rotar (UKR)2:01:56
38FRAFranck Renier (FRA)2:03:39
39CANSteve Rover (CAN)Mutuelle de Seine-et-Marne2:06:30
40FRAYoann Le Boulanger (FRA)2:08:53
41FRAFreddy Ravaleu (FRA)2:12:16
42NEDKarsten Kroon (NED)2:20:30
43FRAGaël Moreau (FRA)2:24:04
44FRAJimmy Casper (FRA)La Française des Jeux2:24:19
45FRAChristophe Gauthier (FRA)2:24:41
46GERUwe Hardter (GER)2:33:21
47LUXMarc Vanacker (LUX)2:40:21
48NEDStefan Van Dijk (NED)2:43:31
49GBRDarren Barclay (GBR)2:43:32
50NZLJulian Dean (NZL)Mercury - Outdoor Life Network2:53:24
51GBRRussell Downing (GBR)Brite Voice2:56:37
52AUSMathew Hayman (AUS)3:05:42

Proloog - Argentré du Plessis 8km - 3 September 1998Individuele Tijdrit


1SCODavid Millar (SCO)Cofidis9:41
2SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricole00:09
3FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidis00:12
4FRAGuillaume Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9300:14
5FRAStéphane Berges (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93
6FRAJérôme Neuville (FRA)Crédit Agricole00:15
7FRAAnthony Langella (FRA)Crédit Agricole00:17
8AUTMatthias Buxhofer (AUT)
9FRAFranck Bouyer (FRA)La Française des Jeux00:18
10ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi

Etappe 1 - Argentré du Plessis - Vimoutiers 189,5km - 4 September 1998Sprint


1BELLeif Hoste (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx4h53'49"
2BELPeter Wuyts (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
3FRAJean-Patrick Nazon (FRA)La Française des Jeux00:55
4SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricole
5AUTWerner Riebenbauer (AUT)
6NEDStefan Van Dijk (NED)
7ESTJanek Tombak (EST)
8AUTPeter Wrolich (AUT)
9FRACarlos Da Cruz (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93
10BELWilfried Cretskens (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx

Etappe 2 - Vimoutiers - Bonneval 62,5km - 5 September 1998Sprint


1BELPeter Wuyts (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx3h42'08"
2FRALaurent Paumier (FRA)
3AUTPeter Wrolich (AUT)00:43
4BELWilfried Cretskens (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
5FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidis
6FRAFranck Bouyer (FRA)La Française des Jeux
7SCODavid Millar (SCO)Cofidis00:50
8AUSJay Sweet (AUS)Big Mat - Aubervilliers 93
9ESTJanek Tombak (EST)
10FRAJean-Patrick Nazon (FRA)La Française des Jeux

Etappe 3 - Bonneval - Salbris 156km - 6 September 1998Sprint


Etappe 4 - Salbris - Château Chinon 209km - 7 September 1998Sprint


1FRAAnthony Langella (FRA)Crédit Agricole5h04'11"
2FRAFranck Bouyer (FRA)La Française des Jeux00:40
3FRALudovic Turpin (FRA)00:46
4FRAThierry Loder (FRA)00:48
5ITAMirko Puglioli (ITA)Amore & Vita - Forzacore
6AUTThomas Mühlbacher (AUT)00:50
7BELPeter Wuyts (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx00:52
8AUSTim Christopher (AUS)00:53
9SUIDaniel Schnider (SUI)Post Swiss - Loup Sport
10CANSteve Rover (CAN)Mutuelle de Seine-et-Marne00:59

Etappe 5 - Château Chinon - Pontarlier 219,5km - 8 September 1998Sprint


1LUXBenoît Joachim (LUX)ZVVZ - Dld5h33'28"
2ESPIgor Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadi
3FRAJean-Patrick Nazon (FRA)La Française des Jeux02:19
4USADavid Clinger (USA)Mercury - Outdoor Life Network
5ESTJanek Tombak (EST)
6AUTMatthias Buxhofer (AUT)
7BELPeter Wuyts (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx
8FRAFreddy Ravaleu (FRA)
9ITADimitri Pavi Degl'Innoncenti (ITA)
10FRAStéphane Berges (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93

Etappe 6 - Malbuisson - Pontarlier 28km - 9 September 1998Individuele Tijdrit


1SCODavid Millar (SCO)Cofidis32:55
2ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Euskaltel - Euskadi00:24
3FRAAnthony Langella (FRA)Crédit Agricole00:27
4KAZAndrei Mizourov (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan00:35
5ZIMTimothy Jones (ZIM)Amore & Vita - Forzacore00:52
6BELLeif Hoste (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx00:54
7SUIDaniel Schnider (SUI)Post Swiss - Loup Sport00:57
8SUISven Montgomery (SUI)Post Swiss - Loup Sport00:59
9LUXChristian Poos (LUX)01:08
10RUSOleg Jukov (RUS)01:14

Etappe 7 - Bellegarde sur Valsérine - Chambéry 172,5km - 10 September 1998Sprint


1FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidis4h51'49"
2ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Euskaltel - Euskadi
3ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Euskaltel - Euskadi
4FRAThierry Loder (FRA)00:36
5SUIDaniel Schnider (SUI)Post Swiss - Loup Sport
6AUTMatthias Buxhofer (AUT)01:57
7KAZAndrei Mizourov (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan
8AUTThomas Mühlbacher (AUT)
9SUIMarcel Renggli (SUI)Post Swiss - Loup Sport04:39
10SUISven Montgomery (SUI)Post Swiss - Loup Sport05:51

Etappe 8 - Chambéry - Saint Pierre de Chartreuse 177km - 11 September 1998Sprint


1ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Euskaltel - Euskadi5h14'57"
2FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidis
3ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Euskaltel - Euskadi00:04
4BELPeter Wuyts (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx06:01
5KAZAndrei Mizourov (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan06:02
6NEDBram De Groot (NED)06:21
7FRAThierry Loder (FRA)06:25
8FRALaurent Paumier (FRA)06:28
9BELStive Vermaut (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx06:30
10AUTThomas Mühlbacher (AUT)06:35

Etappe 9 - La Terrasse - Courchevel 149km - 12 September 1998Sprint


1FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidis4h55'18"
2ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Euskaltel - Euskadi05:06
3FRAThierry Loder (FRA)06:22
4BELGlenn D'Hollander (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx07:48
5NEDBram De Groot (NED)08:53
6BELPeter Wuyts (BEL)Vlaanderen 2002 - Eddy Merckx09:56
7AUTThomas Mühlbacher (AUT)09:58
8SUISven Montgomery (SUI)Post Swiss - Loup Sport11:46
9AUSMarcel Gono (AUS)Crédit Agricole15:10
10ITAMichele Ferti (ITA)Amore & Vita - Forzacore15:11

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden