De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Ronde van de Toekomst - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Ronde van de Toekomst 2011

FrankrijkFrankrijk - 4 September 2011 - 11 September 2011


Algemeen klassement - 11 September 2011


1COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia28:20:22
2CANDavid Boily (CAN)Spidertech Powered by Planet Energy0:00:17
3ITAMattia Cattaneo (ITA)Nationaal Team Van Italië0:00:24
4NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Merida0:00:38
5FRAWarren Barguil (FRA)Nationaal Team Van Frankrijk0:01:29
6COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:01:43
7AUTGeorg Preidler (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol0:01:46
8DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:01:48
9ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Caja Rural Amateur0:01:55
10FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:02:00
11GBRMark Christian (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië0:02:08
12FRARomain Bardet (FRA)France Espoir Team0:02:44
13DENJesper Hansen (DEN)Energi Fyn0:03:02
14KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan0:03:36
15BELTim Wellens (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo0:03:37
16NEDTom Dumoulin (NED)Rabobank Continental Team0:04:09
17SUISébastien Reichenbach (SUI)Atlas Personal - BMC0:04:24
18AUTPatrick Konrad (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol0:04:37
19ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mixed Teamzt
20BELMatthias Allegaert (BEL)Ovyta - Eijssen Acrog0:05:23
21COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:07:51
22KAZDaniil Fominykh (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan0:08:58
23BLRAndrei Krasilnikau (BLR)Chipotle Development Team0:10:01
24NEDRaymond Kreder (NED)Chipotle Development Team0:10:48
25ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Mixed Team0:11:48
26COLHugo Sebastian Salazar Castaneda (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:12:01
27SUIMarcel Aregger (SUI)Price Your Bike0:12:27
28NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)De Rijke0:12:38
29AUTDavid Wöhrer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol0:12:45
30FRARudy Molard (FRA)Cofidis0:15:08
31BELTim Declercq (BEL)Soenens-Construkt Glas0:17:55
32DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:19:09
33AUSPatrick Lane (AUS)Jayco - AIS0:23:12
34KAZMiras Bederbekov (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan0:23:46
35GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburg0:24:21
36ITAMatteo Mammini (ITA)Nationaal Team Van Italië0:25:23
37SUIPatrick Schelling (SUI)Price Your Bike0:28:26
38USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Trek - Livestrong0:28:42
39ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Rural0:30:32
40FRAAntoine Lavieu (FRA)Cofidis0:31:45
41BELJimmy Janssens (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo0:32:44
42GBRErick Rowsell (GBR)100% ME0:37:06
43GBRSimon Yates (GBR)100% ME0:41:34
44SUIJan Keller (SUI)Price Your Bike0:42:46
45AUSRohan Dennis (AUS)Rabobank Continental Team0:43:29
46BELTosh Van Der Sande (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo0:43:31
47GERRüdiger Selig (GER)Leopard - Trek0:44:18
48AUTMarco Haller (AUT)Adria Mobil0:46:05
49USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Team0:47:30
50NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team0:47:44
51FRAEtienne Tortelier (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:48:18
52DENSebastian Lander (DEN)Concordia - Himmerland0:48:55
53DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Trefor0:50:47
54ENGScott Thwaites (ENG)Endura Racing0:51:39
55GBRLuke Rowe (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië0:51:55
56CANHugo Houle (CAN)Spidertech Powered by Planet Energy0:52:05
57COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:52:10
58NORSven Erik Bystrøm (NOR)Stavanger SK0:52:32
59NORBjørn Tore Hoem (NOR)Nationaal Team Van Noorwegen0:52:35
60NEDRamon Sinkeldam (NED)Rabobank Continental Team0:53:25
61ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)Castilla Y Leon0:53:39
62DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Concordia - Himmerland0:56:33
63IRIArvin Moazzemi Godarzi (IRI)Tabriz Petrochemical Cycling Team1:01:11
64BELZico Waeytens (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator1:01:22
65CZEJan Hirt (CZE)G.s. Podenzano1:01:56
66NEDWouter Wippert (NED)Omega Pharma-Lotto-Davo1:04:47
67AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Wels1:05:15
68UZBRoman Dronin (UZB)Mixed Team1:06:28
69SUIRaphael Addy (SUI)Atlas Personal - BMC1:06:32
70CZEPetr Vakoc (CZE)ASC Dukla Praha1:07:00
71CZELukás Smola (CZE)TJ Favorit Brno1:07:24
72ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Nationaal Team Van Spanje1:07:42
73NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker - Merida1:08:04
74USAIan Boswell (USA)Trek - Livestrong1:08:58
75ITAMassimo Coledan (ITA)Nationaal Team Van Italië1:10:21
76AUSThomas Palmer (AUS)Drapac Professional Cycling1:11:35
77CZETomás Danacík (CZE)PSK Whirlpool - Author1:13:03
78CZEJosef Hosek (CZE)PSK Whirlpool - Author1:14:52
79SUIOlivier Hofstetter (SUI)VC Mendrisio-PL Valli1:18:17
80CANAntoine Duchesne (CAN)Nationaal Team Van Canada1:20:40
81ITAChristian Delle Stelle (ITA)Colnago - CSF Inox1:25:20
82COLWilliam Valencia Ocampo (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia1:28:15
83NORJohan Fredrik Ziesler (NOR)Sparebanken Vest - Ridley1:32:48
84GERMichael Hümbert (GER)Seven Stones2:06:28

Proloog - Yutz - Yutz - 6,6 km - 4 September 2011Individuele Tijdrit


1AUSMichael Hepburn (AUS)Jayco - AIS00:07:13
2AUSRohan Dennis (AUS)Rabobank Continental Team00:04
3NEDTom Dumoulin (NED)Rabobank Continental Team00:18
4SVKJakub Novák (SVK)Dukla Trencín - Merida00:22
5CANHugo Houle (CAN)Spidertech Powered by Planet Energyzt
6DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning00:26
7FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9300:27
8BELMatthias Allegaert (BEL)Ovyta - Eijssen Acrog00:28
9CANDavid Boily (CAN)Spidertech Powered by Planet Energyzt
10GBRLuke Rowe (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië00:29
11GBRMark Christian (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
12USANathan Brown (USA)Trek - Livestrongzt
13FRARudy Molard (FRA)Cofidis00:30
14ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mixed Teamzt
15KAZDaniil Fominykh (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan00:31
16AUSRichard Lang (AUS)Jayco - AIS00:32
17AUSJay McCarthy (AUS)Jayco - AISzt
18AUTPatrick Konrad (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol00:34
19NORBjørn Tore Nilsen Hoem (NOR)Plussbank - Cervelozt
20GERMichael Hümbert (GER)Seven Stoneszt
21AUTGeorg Preidler (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol00:35
22AUTMarco Haller (AUT)Adria Mobilzt
23USARobert Bush (USA)Chipotle Development Teamzt
24USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Teamzt
25BLRAndrei Krasilnikau (BLR)Chipotle Development Teamzt

Etappe 1 - Yutz - Lunéville - 160 km - 5 September 2011Ontsnapping


1NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Team4:12:05
2FRARomain Bardet (FRA)France Espoir Teamzt
3ITAMatteo Mammini (ITA)Nationaal Team Van Italiëzt
4KAZArman Kamyshev (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstanzt
5CANDavid Boily (CAN)Spidertech Powered by Planet Energyzt
6AUSRohan Dennis (AUS)Rabobank Continental Teamzt
7AUTGeorg Preidler (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol0:00:04
8NEDWouter Wippert (NED)Omega Pharma-Lotto-Davo0:00:26
9GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburgzt
10AUTMarco Haller (AUT)Adria Mobilzt
11SUIRaphael Addy (SUI)Atlas Personal - BMCzt
12ITAChristian Delle Stelle (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
13DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Concordia - Himmerlandzt
14GBRLuke Rowe (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
15AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
16ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Caja Rural Amateurzt
17SUIOlivier Hofstetter (SUI)VC Mendrisio-PL Vallizt
18GERJulian Kern (GER)Seven Stoneszt
19KAZMiras Bederbekov (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstanzt
20CANHugo Houle (CAN)Spidertech Powered by Planet Energyzt
21NORFilip Eidsheim (NOR)Sparebanken Vest - Ridleyzt
22SUIJan Keller (SUI)Price Your Bikezt
23ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Mixed Teamzt
24FRAWarren Barguil (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
25KAZDaniil Fominykh (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstanzt

Etappe 2 - Rambervillers - Bruyères - 149,5 km - 6 September 2011Sprint


1NEDWouter Wippert (NED)Omega Pharma-Lotto-Davo03:51:29
2NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Teamzt
3ITAFilippo Fortin (ITA)Nationaal Team Van Italiëzt
4NEDRaymond Kreder (NED)Chipotle Development Teamzt
5SUIJan Keller (SUI)Price Your Bikezt
6BELTim Declercq (BEL)Soenens-Construkt Glaszt
7GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburgzt
8COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
9FRARomain Bardet (FRA)France Espoir Teamzt
10COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
11GERRüdiger Selig (GER)Leopard - Trekzt
12GBRLuke Rowe (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
13SUIMarcel Aregger (SUI)Price Your Bikezt
14ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Caja Rural Amateurzt
15AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
16DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Concordia - Himmerlandzt
17FRAWarren Barguil (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
18GBRMark Christian (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
19NEDRamon Sinkeldam (NED)Rabobank Continental Teamzt
20DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Treforzt
21DENSebastian Lander (DEN)Concordia - Himmerlandzt
22AUSRichard Lang (AUS)Jayco - AISzt
23SUISébastien Reichenbach (SUI)Atlas Personal - BMCzt
24BELMatthias Allegaert (BEL)Ovyta - Eijssen Acrogzt
25ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Mixed Teamzt

Etappe 3 - Gérardmer - Porrentruy - 171,5 km - 7 September 2011Ontsnapping


1AUSMichael Hepburn (AUS)Jayco - AIS4:29:58
2ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Caja Rural Amateurzt
3DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
4NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Meridazt
5ITAMattia Cattaneo (ITA)Nationaal Team Van Italiëzt
6CANDavid Boily (CAN)Spidertech Powered by Planet Energyzt
7COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
8GBRMark Christian (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië0:00:54
9COLHugo Sebastian Salazar Castaneda (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
10KAZMiras Bederbekov (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan0:00:55
11COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia0:00:57
12GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburg0:01:16
13BELMatthias Allegaert (BEL)Ovyta - Eijssen Acrog0:01:18
14DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
15KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstanzt
16AUTGeorg Preidler (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
17FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
18NEDTom Dumoulin (NED)Rabobank Continental Teamzt
19FRAWarren Barguil (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
20ITAMatteo Mammini (ITA)Nationaal Team Van Italiëzt
21NEDRaymond Kreder (NED)Chipotle Development Team0:02:55
22SUIPatrick Schelling (SUI)Price Your Bikezt
23GERRüdiger Selig (GER)Leopard - Trekzt
24BELTim Wellens (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davozt
25DENJesper Hansen (DEN)Energi Fynzt

Etappe 4 - Porrentruy - Arbois - 153,5 km - 8 September 2011Medium berg


1GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburg04:08:32
2FRARomain Bardet (FRA)France Espoir Teamzt
3GBRSimon Yates (GBR)100% MEzt
4NEDRaymond Kreder (NED)Chipotle Development Teamzt
5ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Caja Rural Amateurzt
6BELTosh Van Der Sande (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davozt
7KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstanzt
8DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Treforzt
9AUTPatrick Konrad (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
10COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
11NEDTom Dumoulin (NED)Rabobank Continental Teamzt
12AUTGeorg Preidler (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
13BELMatthias Allegaert (BEL)Ovyta - Eijssen Acrogzt
14KAZMiras Bederbekov (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstanzt
15GBRMark Christian (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
16SVKJakub Novák (SVK)Dukla Trencín - Meridazt
17ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mixed Teamzt
18ITAMattia Cattaneo (ITA)Nationaal Team Van Italiëzt
19DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
20CANDavid Boily (CAN)Spidertech Powered by Planet Energyzt
21SUISébastien Reichenbach (SUI)Atlas Personal - BMCzt
22NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Meridazt
23DENJesper Hansen (DEN)Energi Fynzt
24BELTim Wellens (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davozt
25COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
26SUIPatrick Schelling (SUI)Price Your Bikezt
27COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
28USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Trek - Livestrongzt
29FRAWarren Barguil (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
30FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
31GBRErick Rowsell (GBR)100% ME00:08
32GERRüdiger Selig (GER)Leopard - Trek01:03
33NEDMoreno Hofland (NED)Rabobank Continental Teamzt
34AUTMarco Haller (AUT)Adria Mobilzt
35SUIMarcel Aregger (SUI)Price Your Bikezt

Etappe 5 - Champagnole - Le Salève - 169 km - 9 September 2011Ontsnapping


1FRARomain Bardet (FRA)France Espoir Team04:37:03
2DENJesper Hansen (DEN)Energi Fyn00:03
3COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia00:12
4FRAWarren Barguil (FRA)Nationaal Team Van Frankrijk00:26
5BELTim Wellens (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo00:33
6SUISébastien Reichenbach (SUI)Atlas Personal - BMCzt
7NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Meridazt
8ITAMattia Cattaneo (ITA)Nationaal Team Van Italië00:35
9AUTGeorg Preidler (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol00:50
10CANDavid Boily (CAN)Spidertech Powered by Planet Energyzt
11COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
12FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
13AUTPatrick Konrad (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol01:00
14NEDTom Dumoulin (NED)Rabobank Continental Teamzt
15GBRMark Christian (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië01:20
16ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Caja Rural Amateur01:47
17DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
18KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstanzt
19ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mixed Teamzt
20AUTDavid Wöhrer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol02:34
21BLRAndrei Krasilnikau (BLR)Chipotle Development Team02:41
22KAZMiras Bederbekov (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan02:47
23SUIPatrick Schelling (SUI)Price Your Bike03:07
24GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburg03:25
25ITAMatteo Mammini (ITA)Nationaal Team Van Italië03:28
26BELTim Declercq (BEL)Soenens-Construkt Glas04:12
27ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Mixed Teamzt
28BELMatthias Allegaert (BEL)Ovyta - Eijssen Acrogzt
29NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)De Rijkezt
30KAZDaniil Fominykh (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstanzt
31FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
32COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombia04:50
33USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Trek - Livestrongzt
34NEDRaymond Kreder (NED)Chipotle Development Team05:21
35SUIMarcel Aregger (SUI)Price Your Bikezt

Etappe 6 - Fossano - Fossano - 153,5 km - 10 September 2011Sprint


1GBRSimon Yates (GBR)100% ME3:25:59
2ITAFilippo Fortin (ITA)Nationaal Team Van Italiëzt
3AUSThomas Palmer (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
4GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburgzt
5ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Caja Rural Amateurzt
6FRARomain Bardet (FRA)France Espoir Teamzt
7AUSRohan Dennis (AUS)Rabobank Continental Teamzt
8NEDWouter Wippert (NED)Omega Pharma-Lotto-Davozt
9SUIMarcel Aregger (SUI)Price Your Bikezt
10ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Mixed Teamzt
11ENGScott Thwaites (ENG)Endura Racingzt
12GERRüdiger Selig (GER)Leopard - Trekzt
13DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Treforzt
14AUTGeorg Preidler (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
15SUIJan Keller (SUI)Price Your Bikezt
16NEDRaymond Kreder (NED)Chipotle Development Teamzt
17NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker - Meridazt
18DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Concordia - Himmerlandzt
19USARobert Bush (USA)Chipotle Development Teamzt
20GERNils Plötner (GER)Heizomatzt
21FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
22FRAWarren Barguil (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
23COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
24BELMatthias Allegaert (BEL)Ovyta - Eijssen Acrogzt
25DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt

Etappe 7 - Alba - Alba - 141,5 km - 11 September 2011Ontsnapping


1FRAWarren Barguil (FRA)Nationaal Team Van Frankrijk3:26:36
2ITAMattia Cattaneo (ITA)Nationaal Team Van Italië0:00:02
3COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
4COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
5GBRMark Christian (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië0:00:26
6BELMatthias Allegaert (BEL)Ovyta - Eijssen Acrogzt
7ESPJordi Simón Casulleras (ESP)Caja Rural Amateurzt
8FRARomain Bardet (FRA)France Espoir Teamzt
9AUTPatrick Konrad (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
10DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
11DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
12AUTGeorg Preidler (AUT)Tyrol - Team Radland Tirolzt
13FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
14FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
15KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstanzt
16DENJesper Hansen (DEN)Energi Fynzt
17SUISébastien Reichenbach (SUI)Atlas Personal - BMCzt
18ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Mixed Teamzt
19NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Meridazt
20CANDavid Boily (CAN)Spidertech Powered by Planet Energyzt
21BELTim Wellens (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davozt
22COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Colombia Es Passion - Cafe de Colombiazt
23BELJimmy Janssens (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davo0:01:12
24KAZDaniil Fominykh (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan0:01:18
25NEDTom Dumoulin (NED)Rabobank Continental Team0:02:34

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden