De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Ronde van de Toekomst - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2003

Ronde van de Toekomst 2003

FrankrijkFrankrijk - 4 September 2003 - 13 September 2003


Algemeen klassement - 13 September 2003


1ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi35h29'38"
2CRORadoslav Rogina (CRO)Perutnina Ptuj02:02
3FRASamuel Dumoulin (FRA)Jean Delatour03:36
4BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux04:18
5FRAPierrick Fedrigo (FRA)Crédit Agricole04:29
6SWEThomas Lövkvist (SWE)Bianchi Scandinavia04:42
7SWETobias Lergard (SWE)Bianchi Scandinavia05:09
8ESPGustavo César Veloso (ESP)Carvalhelhos - Boavista05:11
9BELJef Peeters (BEL)Vlaanderen - T Interim05:17
10BELNico Sijmens (BEL)Vlaanderen - T Interim05:25
11KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Quick Step - Davitamon - Latexco05:37
12BELPreben Van Hecke (BEL)Quick Step - Davitamon - Latexco05:43
13AUSBen Day (AUS)Carvalhelhos - Boavista05:50
14FINJukka Vastaranta (FIN)Rabobank Beloften05:51
15KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan06:08
16BELWim Van Huffel (BEL)Vlaanderen - T Interim06:19
17NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank Beloften06:43
18FRAMaxime Mederel (FRA)French U06:53
19KAZAssan Bazayev (KAZ)07:27
20NEDTheo Eltink (NED)Rabobank Beloften07:27
21USAJonathan-Patrick 'Pat' McCarty (USA)08:33
22ESPGustavo Dominguez Lemos (ESP)Carvalhelhos - Boavista09:07
23FRACamille Bouquet (FRA)10:39
24RUSVladimir Gusev (RUS)11:13
25FRAYannick Talabardon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9311:26
26FRADavid Derepas (FRA)La Française des Jeux12:00
27BELJohan Van Summeren (BEL)Quick Step - Davitamon - Latexco12:21
28FRADavid Breard (FRA)13:03
29AUTStefan Rucker (AUT)Elk Haus - Sportunion Schrems13:55
30KAZVadim Gorbachevskiy (KAZ)Bert Story15:32
31RSAJeremy Maartens (RSA)Hsbc17:36
32FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricole17:42
33FRASylvain Calzati (FRA)Team Barloworld - Valsir17:48
34AUTBernhard Kohl (AUT)Rabobank Beloften18:37
35ESPJosu Silloniz Aresti (ESP)Euskaltel - Euskadi22:20
36CROTomislav Danculovic (CRO)Perutnina Ptuj23:05
37AUTWolfgang Murer (AUT)26:44
38FRACédric Coutouly (FRA)Crédit Agricole Espoirs27:44
39ESPDionisio Galparsoro Martinez (ESP)Euskaltel - Euskadi27:47
40NEDMichiel Elijzen (NED)Rabobank Beloften27:53
41GERChristian Knees (GER)31:47
42UKRYuriy Krivtsov (UKR)Jean Delatour36:14
43BELFrederik Willems (BEL)Vlaanderen - T Interim38:38
44ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadi39:03
45FRANicolas Meunier (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9339:36
46KAZAndrej Medyannikov (KAZ)42:51
47RSADarren Lill (RSA)Hsbc42:55
48BELJames Vanlandshoot (BEL)Vlaanderen - T Interim47:07
49FRAJimmy Engoulvent (FRA)Brioches La Boulangere49:06
50FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Crédit Agricole Espoirs49:37
51SWEJonas Ljungblad (SWE)Bianchi Scandinavia50:51
52AUSSimon Gerrans (AUS)Carvalhelhos - Boavista51:07
53FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux51:29
54FRAMatthieu Sprick (FRA)French U52:20
55CZEMartin Mares (CZE)PSK - Remerx52:52
56FRASébastien Talabardon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9353:45
57DENMartin Pedersen (DEN)Vlaanderen - T Interim55:43
58FRAThomas Voeckler (FRA)Brioches La Boulangere56:39
59FRAChristophe Edaleine (FRA)Jean Delatour58:23
60PORJosé Carlos Rodrigues (POR)1:04:32
61FRAEric Leblacher (FRA)Crédit Agricole1:06:22
62RSARyan Cox (RSA)Team Barloworld - Valsir1:07:07
63RSAJan McLeod (RSA)Hsbc1:13:59
64BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Carvalhelhos - Boavista1:14:51
65SLODean Podgornik (SLO)Perutnina Ptuj1:15:46
66FRAPierre Therville (FRA)Jean Delatour1:17:15
67CZEPavel Linet (CZE)1:20:01
68GERMarkus Fothen (GER)1:23:10
69FRAEric Berthou (FRA)Team Barloworld - Valsir1:27:30
70FRAYves Delarue (FRA)Big Mat - Aubervilliers 931:29:28
71DENMatti Breschel (DEN)AG2R Prévoyance1:39:59
72RSACameron McLeod (RSA)Hsbc1:43:48
73DENGlenn Bak (DEN)Lotto - Domo1:48:25
74CZEKamil Vrana (CZE)PSK - Remerx1:52:35
75FRADenis Robin (FRA)Crédit Agricole Espoirs1:53:28
76SLOMatej Marin (SLO)Perutnina Ptuj1:54:48
77GERMoritz Veit (GER)2:07:51
78CROMassimo Demarin (CRO)Perutnina Ptuj2:13:11
79AUTMartin Gratzer (AUT)Volksbank - Ideal2:15:41
80SWEMikael Segersäll (SWE)Bianchi Scandinavia2:17:00

Etappe 1 - Bonneval - Bonneval 10,7km - 4 September 2003Individuele Tijdrit


1GBRBradley Wiggins (GBR)La Française des Jeux13:09
2FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux00:14
3NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank Beloften00:14
4RSATiaan Kannemeyer (RSA)Team Barloworld - Valsir00:16
5BELSébastien Rosseler (BEL)Quick Step - Davitamon - Latexco00:18
6GERMarkus Fothen (GER)00:20
7NEDMichiel Elijzen (NED)Rabobank Beloften00:20
8SWEThomas Lövkvist (SWE)Bianchi Scandinavia00:21
9UKRYuriy Krivtsov (UKR)Jean Delatour00:22
10USADanny Pate (USA)Prime Alliance Cycling Team00:24

Etappe 2 - Bonneval - Sassay 147km - 5 September 2003Sprint


1FRASébastien Chavanel (FRA)Brioches La Boulangere3h50'58"
2FRAJimmy Engoulvent (FRA)Brioches La Boulangere
3BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux
4BELWim De Vocht (BEL)Quick Step - Davitamon - Latexco
5SLODean Podgornik (SLO)Perutnina Ptuj
6AUSHilton Clarke (AUS)Team Barloworld - Valsir
7FRADavid Derepas (FRA)La Française des Jeux
8FINJukka Vastaranta (FIN)Rabobank Beloften
9ESPJosu Silloniz Aresti (ESP)Euskaltel - Euskadi
10DENMatti Breschel (DEN)AG2R Prévoyance

Etappe 3 - Sassay - Aigurande 171,2km - 6 September 2003Sprint


1FRASébastien Chavanel (FRA)Brioches La Boulangere4h08'07"
2BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux
3AUSHilton Clarke (AUS)Team Barloworld - Valsir
4KAZAssan Bazayev (KAZ)
5ESPJosu Silloniz Aresti (ESP)Euskaltel - Euskadi
6BELJames Vanlandshoot (BEL)Vlaanderen - T Interim
7FRADavid Derepas (FRA)La Française des Jeux
8KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan
9KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Quick Step - Davitamon - Latexco
10PORJosé Carlos Rodrigues (POR)

Etappe 4 - Sainte Sévère - Le Rouget 233,5km - 7 September 2003Sprint


1FRASamuel Dumoulin (FRA)Jean Delatour5h49'30"
2SWEThomas Lövkvist (SWE)Bianchi Scandinavia00:02
3FINJukka Vastaranta (FIN)Rabobank Beloften00:32
4KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan
5ESPJosu Silloniz Aresti (ESP)Euskaltel - Euskadi
6ESPGustavo Dominguez Lemos (ESP)Carvalhelhos - Boavista
7BELJames Vanlandshoot (BEL)Vlaanderen - T Interim
8ESPGustavo César Veloso (ESP)Carvalhelhos - Boavista
9BELNico Sijmens (BEL)Vlaanderen - T Interim
10SWEJonas Ljungblad (SWE)Bianchi Scandinavia

Etappe 5 - Maurs - Saint Flour 155km - 8 September 2003Sprint


1UKRYuriy Krivtsov (UKR)Jean Delatour4h00'55"
2ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi
3BELPreben Van Hecke (BEL)Quick Step - Davitamon - Latexco00:35
4FRAEric Leblacher (FRA)Crédit Agricole
5BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Carvalhelhos - Boavista
6CRORadoslav Rogina (CRO)Perutnina Ptuj
7FRACamille Bouquet (FRA)
8USAMichael Creed (USA)Prime Alliance Cycling Team01:03
9FINJukka Vastaranta (FIN)Rabobank Beloften04:01
10BELSébastien Rosseler (BEL)Quick Step - Davitamon - Latexco04:02

Etappe 6 - Saint Flour - Mende 137km - 9 September 2003Sprint


1FRAPierrick Fedrigo (FRA)Crédit Agricole3h30'04"
2FRASamuel Dumoulin (FRA)Jean Delatour00:05
3ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi
4FRAFrederic Bichot (FRA)Team Barloworld - Valsir00:30
5SWETobias Lergard (SWE)Bianchi Scandinavia00:33
6BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux00:40
7AUSBen Day (AUS)Carvalhelhos - Boavista00:43
8FINJukka Vastaranta (FIN)Rabobank Beloften00:46
9KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan00:48
10ESPDionisio Galparsoro Martinez (ESP)Euskaltel - Euskadi

Etappe 7 - Mende - Valréas 173km - 10 September 2003Sprint


1FRAChristophe Edaleine (FRA)Jean Delatour4h00'52"
2FRAThomas Voeckler (FRA)Brioches La Boulangere00:16
3SWEJonas Ljungblad (SWE)Bianchi Scandinavia
4BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux
5BELJef Peeters (BEL)Vlaanderen - T Interim
6FRASamuel Dumoulin (FRA)Jean Delatour00:38
7FRADavid Derepas (FRA)La Française des Jeux
8RUSVladimir Gusev (RUS)
9KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Nationaal Team Van Kazachstan
10KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Quick Step - Davitamon - Latexco

Etappe 8 - L'Isle sur Sorgue - Rousset sur Arc 164,5km - 11 September 2003Sprint


1FRAThomas Voeckler (FRA)Brioches La Boulangere4h16'00"
2KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Quick Step - Davitamon - Latexco00:02
3SWEJonas Ljungblad (SWE)Bianchi Scandinavia
4FRASamuel Dumoulin (FRA)Jean Delatour
5FINJukka Vastaranta (FIN)Rabobank Beloften
6ESPJosu Silloniz Aresti (ESP)Euskaltel - Euskadi
7BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux
8RUSVladimir Gusev (RUS)
9NEDTheo Eltink (NED)Rabobank Beloften
10KAZAssan Bazayev (KAZ)

Etappe 9 - Rousset sur Arc - Solliès Ville 199,5km - 12 September 2003Sprint


1BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux2h50'08"
2FRASamuel Dumoulin (FRA)Jean Delatour
3ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi00:03
4FINJukka Vastaranta (FIN)Rabobank Beloften00:04
5BELNico Sijmens (BEL)Vlaanderen - T Interim
6GERMarkus Fothen (GER)
7FRAPierrick Fedrigo (FRA)Crédit Agricole
8ESPGustavo César Veloso (ESP)Carvalhelhos - Boavista00:07
9FRAMatthieu Sprick (FRA)French U
10SWETobias Lergard (SWE)Bianchi Scandinavia

Etappe 10 - La Crau - La Crau 128km - 13 September 2003Sprint


1FRASamuel Dumoulin (FRA)Jean Delatour2h48'21"
2GERMoritz Veit (GER)
3KAZAssan Bazayev (KAZ)
4ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadi
5FRAJimmy Engoulvent (FRA)Brioches La Boulangere
6KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Quick Step - Davitamon - Latexco
7FRACamille Bouquet (FRA)
8BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux
9NEDTheo Eltink (NED)Rabobank Beloften
10GERMarkus Fothen (GER)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden