De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Ronde van de Toekomst - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2008

Ronde van de Toekomst 2008

FrankrijkFrankrijk - 5 September 2008 - 14 September 2008


Algemeen klassement - 14 September 2008


1BELJan Bakelants (BEL)Topsport Vlaanderen36:44:59 
2PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Benfica0:36 
3FRAArnold Jeannesson (FRA)Auber 930:42 
4FRAJérôme Coppel (FRA)La Française des Jeux1:36 
5CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)1:57 
6SUIMarcel Wyss (SUI)Saunier Duval - Scott2:06 
7COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Colombia Es Passion2:25 
8USATejay Van Garderen (USA)Rabobank Continental Team3:13 
9ITADamiano Caruso (ITA)3:59 
10USAPeter Stetina (USA)4:22 
11SLOKristijan Koren (SLO)Perutnina Ptuj5:14 
12RUSDmitry Kosyakov (RUS)Team Katusha5:27 
13GERSergej Fuchs (GER)Team 3C6:22 
14FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux6:31 
15USAThomas Peterson (USA)Garmin - Chipotle Presented by H306:51 
16GERSimon Geschke (GER)Team Milram7:33 
17ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis8:05 
18RUSAlexei Kunshin (RUS)Team Katusha8:30 
19FRACyril Gautier (FRA)Bretagne - Armor Lux9:32 
20LATHerberts Pudans (LAT)Dynatek - Latvia10:47 
21LUXBen Gastauer (LUX)12:23 
22POLMaciej Paterski (POL)13:41 
23ITAStefano Borchi (ITA)14:13 
24FRAMaxime Bouet (FRA)Agritubel15:09 
25SUIElias Schmäh (SUI)Volksbank - Corratec20:45 
26DENJakob Bering (DEN)Designa Køkken22:05 
27DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Glud & Marstrand - Horsens22:40 
28RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha24:13 
29FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale25:24 
30ITAStefano Pirazzi (ITA)28:33 
31NEDMichel Kreder (NED)Rabobank Continental Team29:44 
32POLPawel Cieslik (POL)VC Lyon Vaulx En Velin29:59 
33LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Fidea30:45 
34GERPatrick Gretsch (GER)Thüringer Energie Team34:06 
35PORCésar Fonte (POR)34:23 
36FRATony Gallopin (FRA)Auber 9334:29 
37USAChad Beyer (USA)34:31 
38RSAJacobus Venter (RSA)Nationaal Team Van Zuid-Afrika34:47 
39USAKirk Carlsen (USA)36:16 
40ITAMatteo Busato (ITA)36:46 
41NEDRicardo Van Der Velde (NED)Rabobank Continental Team38:38 
42ESTSander Maasing (EST)39:19 
43BELRomain Zingle (BEL)Cofidis45:08 
44POLAdrian Honkisz (POL)45:53 
45GERStefan Schäfer (GER)LKT Team Brandenburg48:50 
46NEDMartijn Keizer (NED)Rabobank Continental Team49:05 
47ITAAlessandro Trotta (ITA)49:15 
48AUSMitchell Docker (AUS)Drapac - Porsche Cycling56:58 
49GERDominik Klemme (GER)Team 3C57:16 
50FRARémi Cusin (FRA)VC Lyon Vaulx En Velin57:30 
51USAChris Barton (USA)58:15 
52GERPaul Voss (GER)Team 3C59:09 
53POLLukasz Modzelewski (POL)Legia59:32 
54LUXCyrille Heymans (LUX)Differdange - Apiflo Vacances1:03:30 
55BELKlaas Sys (BEL)Davitamon - Lotto - Jong Vlaanderen1:04:09 
56UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Danieli1:08:57 
57PORHenrique Madeira Casimiro (POR)1:10:48 
58ESTSilver Schultz (EST)1:13:38 
59CANJoel Dion-Poitras (CAN)R.a.c.e. Pro1:27:47 
60ESTSilvar Kibur (EST)Rietumu Bank1:53:01 

Proloog - Chalette sur Loing 7,5km - 5 September 2008Individuele Tijdrit


1CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)09:20 
2SLOKristijan Koren (SLO)Perutnina Ptuj0:07 
3GERSergej Fuchs (GER)Team 3C0:11 
4FRAJérôme Coppel (FRA)La Française des Jeux0:15 
5NEDDennis Van Winden (NED)Rabobank Continental Team0:16 
6ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis0:19 
7PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Benficazt
8NEDRicardo Van Der Velde (NED)Rabobank Continental Team0:20 
9SUIMarcel Wyss (SUI)Saunier Duval - Scottzt
10USAPeter Stetina (USA)0:21 
11COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Colombia Es Passionzt
12USATejay Van Garderen (USA)Rabobank Continental Team0:22 
13BELBen Hermans (BEL)zt
14RUSAndrey Solomennikov (RUS)Team Katusha0:23 
15GERStefan Schäfer (GER)LKT Team Brandenburgzt
16ITADamiano Caruso (ITA)0:24 
17RSAJacobus Venter (RSA)Nationaal Team Van Zuid-Afrikazt
18NORChrister Jensen (NOR)zt
19RUSTimofey Kritskiy (RUS)Team Katusha0:25 
20USAChris Barton (USA)zt
21RUSDmitry Kosyakov (RUS)Team Katusha0:26 
22LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Fideazt
23FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:27 
24USAThomas Peterson (USA)Garmin - Chipotle Presented by H300:28 
25FRAStéphane Rossetto (FRA)0:29 

Etappe 1 - Chalette sur Loing - Avallon 131km - 6 September 2008Ontsnapping


1RUSDmitry Kosyakov (RUS)Team Katusha03:23:09
2FRAJonathan Thire (FRA)Auber 9300:16
3CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)01:55
4SLOKristijan Koren (SLO)Perutnina Ptuj
5GERSergej Fuchs (GER)Team 3C
6NEDDennis Van Winden (NED)Rabobank Continental Team
7FRAJérôme Coppel (FRA)La Française des Jeux
8ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis
9SUIMarcel Wyss (SUI)Saunier Duval - Scott
10PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Benfica
11NEDRicardo Van Der Velde (NED)Rabobank Continental Team
12USAPeter Stetina (USA)
13COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Colombia Es Passion
14USATejay Van Garderen (USA)Rabobank Continental Team
15BELBen Hermans (BEL)
16ITADamiano Caruso (ITA)
17LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Fidea
18FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux
19USAThomas Peterson (USA)Garmin - Chipotle Presented by H30
20GERDominik Klemme (GER)Team 3C
21NEDMartijn Keizer (NED)Rabobank Continental Team
22FRAArnold Jeannesson (FRA)Auber 93
23POLMaciej Paterski (POL)
24FRACyril Gautier (FRA)Bretagne - Armor Lux
25FRAMaxime Bouet (FRA)Agritubel

Etappe 2 - Vézaley - Commentry 195,5km - 7 September 2008Sprint


1NEDCoen Vermeltfoort (NED)Rabobank Continental Team4:59:48 
2POLMaciej Paterski (POL)zt
3ITADamiano Caruso (ITA)zt
4ITAMatteo Busato (ITA)zt
5DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cycle Collstropzt
6BELKlaas Lodewyck (BEL)Rabobank Continental Teamzt
7AUSMitchell Docker (AUS)Drapac - Porsche Cyclingzt
8FRAMaxime Bouet (FRA)Agritubelzt
9RUSAlexei Kunshin (RUS)Team Katushazt
10SUIJulien Taramarcaz (SUI)zt
11SLOKristijan Koren (SLO)Perutnina Ptujzt
12SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobilzt
13GERDominik Klemme (GER)Team 3Czt
14LUXCyrille Heymans (LUX)Differdange - Apiflo Vacanceszt
15CANArnaud Papillon (CAN)zt
16FRACyril Gautier (FRA)Bretagne - Armor Luxzt
17PORCésar Fonte (POR)zt
18FRAArnold Jeannesson (FRA)Auber 93zt
19DENNiki Ostergaard-Nielsen (DEN)GLS - Pakke Shopzt
20USAChad Beyer (USA)zt
21NEDRicardo Van Der Velde (NED)Rabobank Continental Teamzt
22PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Benficazt
23UKRSergiy Sedov (UKR)zt
24UKRDmytro Chuzda (UKR)zt
25RSAJacobus Venter (RSA)Nationaal Team Van Zuid-Afrikazt

Etappe 3 - Néris les Bains - St Symphorien sur Coise 207km - 8 September 2008Berg


1GERDominik Klemme (GER)Team 3C5:29:27 
2BELBen Hermans (BEL)0:02 
3ITAStefano Pirazzi (ITA)0:08 
4DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cycle Collstrop0:12 
5FRAJérôme Coppel (FRA)La Française des Jeux0:15 
6SUITobias Eggli (SUI)Hadimec - Nazionale Elettronicazt
7LATHerberts Pudans (LAT)Dynatek - Latvia0:23 
8COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Colombia Es Passion0:41 
9USAThomas Peterson (USA)Garmin - Chipotle Presented by H300:50 
10FRACyril Gautier (FRA)Bretagne - Armor Luxzt
11POLMaciej Paterski (POL)zt
12BELJan Bakelants (BEL)Topsport Vlaanderenzt
13ITAAlessandro Trotta (ITA)zt
14CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)zt
15USAPeter Stetina (USA)zt
16NEDDennis Van Winden (NED)Rabobank Continental Teamzt
17FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
18FRAMaxime Bouet (FRA)Agritubelzt
19POLPawel Cieslik (POL)VC Lyon Vaulx En Velinzt
20PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Benficazt
21FRAArnold Jeannesson (FRA)Auber 93zt
22SLOKristijan Koren (SLO)Perutnina Ptujzt
23RUSAndrey Solomennikov (RUS)Team Katushazt
24SUIMarcel Wyss (SUI)Saunier Duval - Scottzt
25SLOBlaz Furdi (SLO)Savazt

Etappe 4 - St Symphorien sur Coise - St Flour 181,5km - 9 September 2008Berg


1NEDRicardo Van Der Velde (NED)Rabobank Continental Team5:02:11 
2ITAMatteo Busato (ITA)zt
3FRACyril Bessy (FRA)Crédit Agricole0:11 
4USAPeter Stetina (USA)0:13 
5BELKlaas Lodewyck (BEL)Rabobank Continental Team0:33 
6PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Benfica3:15 
7USAThomas Peterson (USA)Garmin - Chipotle Presented by H303:16 
8ITAAlessandro Trotta (ITA)zt
9CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)zt
10SUILaurent Beuret (SUI)Ngc Medical - Otc Industria Portezt
11SLOKristijan Koren (SLO)Perutnina Ptujzt
12GERSergej Fuchs (GER)Team 3Czt
13FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
14ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
15FRAArnold Jeannesson (FRA)Auber 93zt
16BELJérôme Baugnies (BEL)Davitamon - Lotto - Jong Vlaanderenzt
17SUIMarcel Wyss (SUI)Saunier Duval - Scottzt
18COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Colombia Es Passionzt
19GERSimon Geschke (GER)Team Milramzt
20FRAJérôme Coppel (FRA)La Française des Jeuxzt
21BELJan Bakelants (BEL)Topsport Vlaanderenzt
22COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Colombia Es Passionzt
23USATejay Van Garderen (USA)Rabobank Continental Team3:21 
24POLPawel Cieslik (POL)VC Lyon Vaulx En Velin3:23 
25NEDDennis Van Winden (NED)Rabobank Continental Team3:26 

Etappe 5 - St Flour - Carmaux 212,5km - 10 September 2008Sprint


1BELJan Bakelants (BEL)Topsport Vlaanderen5:47:18 
2AUSMitchell Docker (AUS)Drapac - Porsche Cycling3:10 
3POLMaciej Paterski (POL)zt
4FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondialezt
5NEDMichel Kreder (NED)Rabobank Continental Teamzt
6GERPatrick Gretsch (GER)Thüringer Energie Teamzt
7FRAMaxime Bouet (FRA)Agritubelzt
8USATejay Van Garderen (USA)Rabobank Continental Teamzt
9RUSAlexei Kunshin (RUS)Team Katusha4:25 
10SLOKristijan Koren (SLO)Perutnina Ptuj4:27 
11GERSergej Fuchs (GER)Team 3Czt
12LUXBen Gastauer (LUX)4:28 
13DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Designa Køkkenzt
14BELRomain Zingle (BEL)Cofidiszt
15RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
16DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cycle Collstropzt
17ITAMatteo Busato (ITA)zt
18LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Fideazt
19NEDRicardo Van Der Velde (NED)Rabobank Continental Teamzt
20GERSimon Geschke (GER)Team Milramzt
21FRACyril Gautier (FRA)Bretagne - Armor Luxzt
22UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Danielizt
23USAThomas Peterson (USA)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
24RSAJacobus Venter (RSA)Nationaal Team Van Zuid-Afrikazt
25USAChris Barton (USA)zt

Etappe 6 - Blaye les Mines 21km - 11 September 2008Individuele Tijdrit


1ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis29:13 
2FRAJérôme Coppel (FRA)La Française des Jeux0:04 
3PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Benfica0:11 
4CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)zt
5RUSDmitry Kosyakov (RUS)Team Katusha0:20 
6GERSimon Geschke (GER)Team Milram0:22 
7COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Colombia Es Passion0:25 
8GERSergej Fuchs (GER)Team 3C0:30 
9BELJan Bakelants (BEL)Topsport Vlaanderen0:34 
10SLOKristijan Koren (SLO)Perutnina Ptuj0:42 
11GERPatrick Gretsch (GER)Thüringer Energie Team0:47 
12RUSAlexei Kunshin (RUS)Team Katusha0:54 
13SUIMarcel Wyss (SUI)Saunier Duval - Scottzt
14FRAMaxime Bouet (FRA)Agritubel0:56 
15ITAStefano Borchi (ITA)0:58 
16COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Colombia Es Passion1:02 
17USAPeter Stetina (USA)1:06 
18FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux1:11 
19ITADamiano Caruso (ITA)1:13 
20USATejay Van Garderen (USA)Rabobank Continental Team1:14 
21USAThomas Peterson (USA)Garmin - Chipotle Presented by H30zt
22NEDMartijn Keizer (NED)Rabobank Continental Team1:15 
23RSAJacobus Venter (RSA)Nationaal Team Van Zuid-Afrika1:16 
24POLMaciej Paterski (POL)1:17 
25AUSMitchell Docker (AUS)Drapac - Porsche Cycling1:18 

Etappe 7 - St Juéry - Revel 135,5km - 12 September 2008Sprint


1GERDominik Klemme (GER)Team 3C3:18:27 
2CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)0:11 
3RUSDmitry Kosyakov (RUS)Team Katushazt
4FRAMaxime Bouet (FRA)Agritubelzt
5FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
6GERSimon Geschke (GER)Team Milramzt
7ESTRein Taaramäe (EST)Cofidiszt
8PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Benficazt
9SUIMarcel Wyss (SUI)Saunier Duval - Scottzt
10FRAJérôme Coppel (FRA)La Française des Jeuxzt
11COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Colombia Es Passionzt
12GERSergej Fuchs (GER)Team 3Czt
13COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Colombia Es Passionzt
14FRAArnold Jeannesson (FRA)Auber 93zt
15LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Fideazt
16NEDMichel Kreder (NED)Rabobank Continental Teamzt
17SLOKristijan Koren (SLO)Perutnina Ptujzt
18POLMaciej Paterski (POL)0:17 
19ITADamiano Caruso (ITA)zt
20USATejay Van Garderen (USA)Rabobank Continental Teamzt
21POLPawel Cieslik (POL)VC Lyon Vaulx En Velinzt
22FRATony Gallopin (FRA)Auber 93zt
23LUXBen Gastauer (LUX)0:22 
24RUSAndrey Solomennikov (RUS)Team Katushazt
25RUSAlexei Kunshin (RUS)Team Katusha0:27 

Etappe 8 - Revel - Guzet 149,5km - 13 September 2008Berg


1FRAArnold Jeannesson (FRA)Auber 934:29:05 
2RUSAlexei Kunshin (RUS)Team Katusha1:04 
3PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Benfica1:06 
4SUIMarcel Wyss (SUI)Saunier Duval - Scott1:54 
5COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Colombia Es Passion1:57 
6ITADamiano Caruso (ITA)2:44 
7FRAJérôme Coppel (FRA)La Française des Jeux2:47 
8CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)zt
9USATejay Van Garderen (USA)Rabobank Continental Team3:43 
10BELJan Bakelants (BEL)Topsport Vlaanderen3:46 
11USAThomas Peterson (USA)Garmin - Chipotle Presented by H305:17 
12SLOKristijan Koren (SLO)Perutnina Ptuj5:21 
13LATHerberts Pudans (LAT)Dynatek - Latvia5:35 
14RUSDmitry Kosyakov (RUS)Team Katusha5:41 
15FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux5:50 
16GERSergej Fuchs (GER)Team 3C6:24 
17USAPeter Stetina (USA)6:29 
18FRACyril Gautier (FRA)Bretagne - Armor Lux6:49 
19ITAStefano Borchi (ITA)7:28 
20GERSimon Geschke (GER)Team Milram7:37 
21ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis8:32 
22LUXBen Gastauer (LUX)9:28 
23FRATony Gallopin (FRA)Auber 9311:42 
24POLMaciej Paterski (POL)13:48 
25NEDMartijn Keizer (NED)Rabobank Continental Team14:04 

Etappe 9 - Seix - Mirepoix 144,5km - 14 September 2008Ontsnapping


1USATejay Van Garderen (USA)Rabobank Continental Team3:25:14 
2NEDMichel Kreder (NED)Rabobank Continental Team0:12 
3ITADamiano Caruso (ITA)zt
4GERSimon Geschke (GER)Team Milramzt
5ITAMatteo Busato (ITA)zt
6FRACyril Gautier (FRA)Bretagne - Armor Luxzt
7POLMaciej Paterski (POL)zt
8CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)zt
9AUSMitchell Docker (AUS)Drapac - Porsche Cyclingzt
10ESTSilvar Kibur (EST)Rietumu Bankzt
11GERPaul Voss (GER)Team 3Czt
12USAChris Barton (USA)zt
13BELRomain Zingle (BEL)Cofidiszt
14LUXCyrille Heymans (LUX)Differdange - Apiflo Vacanceszt
15RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
16PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Benficazt
17BELJan Bakelants (BEL)Topsport Vlaanderenzt
18LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Fideazt
19GERStefan Schäfer (GER)LKT Team Brandenburgzt
20FRATony Gallopin (FRA)Auber 93zt
21UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Danielizt
22USAKirk Carlsen (USA)zt
23RUSDmitry Kosyakov (RUS)Team Katushazt
24ITAStefano Pirazzi (ITA)zt
25GERPatrick Gretsch (GER)Thüringer Energie Teamzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden