De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Ronde van de Toekomst - 2005 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2005

Ronde van de Toekomst 2005

FrankrijkFrankrijk - 1 September 2005 - 10 September 2005


Algemeen klassement - 10 September 2005


1DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC34h54'21
2FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R Prévoyance00:59
3KAZAssan Bazayev (KAZ)Capec01:06
4BELMaxime Monfort (BEL)Landbouwkrediet - Colnago01:13
5UKRDenys Kostyuk (UKR)Jartazi - Revor01:14
6FRAEric Berthou (FRA)R.a.g.t. Semences01:17
7AUSWilliam Walker (AUS)Rabobank Continental Team01:18
8CROMatija Kvasina (CRO)Perutnina Ptuj01:27
9COLLeonardo Fabio Duque (COL)Jartazi - Revor01:32
10BELPieter Mertens (BEL)Chocolade Jacques - T Interim01:33
11ESPGustavo Dominguez Lemos (ESP)Orbea02:05
12FRAYannick Talabardon (FRA)Crédit Agricole02:25
13FRAOlivier Bonnaire (FRA)Bouygues Télécom02:50
14FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Jean Floc'H03:02
15FRAJulien Mazet (FRA)Auber 9304:29
16FRASébastien Minard (FRA)R.a.g.t. Semences04:57
17KAZAlexey Kolessov (KAZ)Capec05:16
18FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeux05:28
19USASaul Raisin (USA)Crédit Agricole05:38
20AHOMarc De Maar (AHO)Rabobank Continental Team06:52
21LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC06:57
22ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Liberty Seguros - Würth Team07:25
23USAJonathan-Patrick 'Pat' McCarty (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team08:03
24LTUAivaras Baranauskas (LTU)VC Roubaix Lille Metropole08:25
25FRANicolas Crosbie (FRA)Agritubel - Loudon09:10
26IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyance10:18
27AUSMark Renshaw (AUS)La Française des Jeux12:37
28FRAAlexandre Pichot (FRA)Bouygues Télécom12:54
29CROTomislav Danculovic (CRO)Perutnina Ptuj13:18
30NEDTom Stamsnijder (NED)Rabobank Continental Team13:38
31USAWilliam Frischkorn (USA)Tiaa - Cref13:46
32ESPAaron Villegas Trapaga (ESP)Orbea16:49
33LTUVytautas Kaupas (LTU)Jartazi - Revor18:01
34FRACédric Coutouly (FRA)Agritubel - Loudon18:39
35POLPiotr Zielinski (POL)Bretagne - Jean Floc'H19:31
36BELMaarten Wynants (BEL)Chocolade Jacques - T Interim19:52
37FRAVincent Jerome (FRA)Bouygues Télécom22:05
38FRAFabien Patanchon (FRA)22:11
39AUSAaron Kemps (AUS)Liberty Seguros - Würth Team22:52
40ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Orbea23:18
41FRAMathieu Claude (FRA)Bouygues Télécom24:33
42ESPEladio Sanchez Prado (ESP)Liberty Seguros - Würth Team24:43
43FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux24:50
44GERAndreas Schillinger (GER)Wiesenhof - Felt24:58
45GBRBradley Wiggins (GBR)Crédit Agricole25:13
46FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux25:39
47ESPJosé Antonio Redondo Ramos (ESP)Liberty Seguros - Würth Team25:41
48FRAHubert Dupont (FRA)R.a.g.t. Semences26:14
49NEDKoen De Kort (NED)Liberty Seguros - Würth Team26:17
50KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Capec26:52
51NEDMathieu Heijboer (NED)Rabobank Continental Team26:53
52GBRStephen Cummings (GBR)Landbouwkrediet - Colnago27:25
53SLOMatej Marin (SLO)Perutnina Ptuj27:57
54KAZIlya Chernyshov (KAZ)Capec28:56
55FRAMaxime Mederel (FRA)Auber 9331:29
56FRANicolas Dulac (FRA)R.a.g.t. Semences32:33
57FRANiels Brouzes (FRA)Auber 9333:08
58IRLPhilip Deignan (IRL)AG2R Prévoyance33:09
59FRAAntoine Dalibard (FRA)Bretagne - Jean Floc'H33:21
60GERPaul Martens (GER)T-Mobile Team33:42
61FRAArnaud Lesvenan (FRA)Côtes d'Armor - Maître Jacques34:40
62USATyler Farrar (USA)Health Net Presented by Maxxis34:42
63FRAJonathan Hivert (FRA)Crédit Agricole35:00
64FRARémi Pauriol (FRA)Crédit Agricole35:07
65FRACyril Lemoine (FRA)Crédit Agricole35:09
66ESPDailos Manuel Diaz Armas (ESP)Orbea35:59
67BELSteven Caethoven (BEL)Chocolade Jacques - T Interim36:39
68DENBrian Vandborg (DEN)Team CSC37:03
69BELPieter Ghyllebert (BEL)Chocolade Jacques - T Interim38:23
70FRAVincent Cantero (FRA)Bretagne - Jean Floc'H39:08
71BELGregory Habeaux (BEL)Landbouwkrediet - Colnago39:13
72FRACarl Naibo (FRA)Bretagne - Jean Floc'H39:35
73FRARomain Chollet (FRA)Agritubel - Loudon40:26
74ESPXabat Ochotorena Arraras (ESP)Orbea41:29
75NORChristopher Myhre (NOR)Maxbo - Bianchi41:31
76FRACyrille Monnerais (FRA)La Française des Jeux42:04
77FRALloyd Mondory (FRA)AG2R Prévoyance43:02
78BELRobby Meul (BEL)Jartazi - Revor44:30
79GERAlexander Gottfried (GER)Sparkasse44:46
80AUSBenjamin Johnson (AUS)Agritubel - Loudon45:25
81DENMatti Breschel (DEN)Team CSC45:54
82DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Team CSC48:30
83BELJean-Paul Simon (BEL)Landbouwkrediet - Colnago48:59
84USADaniel Bowman (USA)Tiaa - Cref51:36
85FRANicolas Hartmann (FRA)Cofidis55:40
86FRARomain Feillu (FRA)Agritubel - Loudon56:21
87USAAustin King (USA)59:57
88BELOlivier Kaisen (BEL)R.a.g.t. Semences1:01:40
89NEDHans Dekkers (NED)Rabobank Continental Team1:03:47
90NORRoy Hegreberg (NOR)Glud & Marstrand - Horsens1:06:25
91GERCarlo Westphal (GER)T-Mobile Team1:10:23
92FRAEmilien Benoît Berges (FRA)R.a.g.t. Semences1:13:17
93USALucas Euser (USA)Webcor1:14:03
94FRARony Martias (FRA)Bouygues Télécom1:16:27

Etappe 1 - Argentré du Plessis - 141km - 1 September 2005Sprint


1DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC3h04'45"
2UKRDenys Kostyuk (UKR)Jartazi - Revor
3ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Orbea
4FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Jean Floc'H
5LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC00:02
6AUSMark Renshaw (AUS)La Française des Jeux00:14
7NEDHans Dekkers (NED)Rabobank Continental Team
8USATyler Farrar (USA)Health Net Presented by Maxxis
9FRAVincent Cantero (FRA)Bretagne - Jean Floc'H
10FRARony Martias (FRA)Bouygues Télécom

Etappe 2 - Argentré du Plessis - Sainte Scolasse sur Sarthe 173km - 2 September 2005Sprint


1USATyler Farrar (USA)Health Net Presented by Maxxis4h03'56"
2SLOBorut Bozic (SLO)Perutnina Ptuj
3NEDHans Dekkers (NED)Rabobank Continental Team
4KAZAssan Bazayev (KAZ)Capec
5COLLeonardo Fabio Duque (COL)Jartazi - Revor
6FRALloyd Mondory (FRA)AG2R Prévoyance
7ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Liberty Seguros - Würth Team
8KAZIlya Chernyshov (KAZ)Capec
9BELJurgen Van Loocke (BEL)Landbouwkrediet - Colnago
10USAJohn Murphy (USA)

Etappe 3 - Sainte Scolasse sur Sarthe - Sassay 203km - 3 September 2005Sprint


1SLOBorut Bozic (SLO)Perutnina Ptuj4h48'11"
2IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyance
3AUSWilliam Walker (AUS)Rabobank Continental Team
4FRAEric Berthou (FRA)R.a.g.t. Semences
5FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R Prévoyance00:16
6BELMaarten Wynants (BEL)Chocolade Jacques - T Interim
7BELPieter Mertens (BEL)Chocolade Jacques - T Interim
8FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeux
9KAZAssan Bazayev (KAZ)Capec
10ESPGustavo Dominguez Lemos (ESP)Orbea

Etappe 4 - Sassay - Chauvigny 151km - 4 September 2005Sprint


1NEDKoen De Kort (NED)Liberty Seguros - Würth Team3h41'11"
2FRARony Martias (FRA)Bouygues Télécom
3CROTomislav Danculovic (CRO)Perutnina Ptuj00:02
4NEDMathieu Heijboer (NED)Rabobank Continental Team00:05
5BELTom Stubbe (BEL)Chocolade Jacques - T Interim
6FRAJulien Mazet (FRA)Auber 93
7GERChristian Müller (GER)Team CSC00:07
8BELSteven Caethoven (BEL)Chocolade Jacques - T Interim01:02
9AUSMark Renshaw (AUS)La Française des Jeux
10FRALloyd Mondory (FRA)AG2R Prévoyance

Etappe 5 - Leignes sur Fontaine - Montmorillon 22km - 5 September 2005Individuele Tijdrit


1GERChristian Müller (GER)Team CSC26:49
2GBRBradley Wiggins (GBR)Crédit Agricole00:16
3NEDKai Reus (NED)Rabobank Continental Team00:17
4DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC00:31
5FRAEmilien Benoît Berges (FRA)R.a.g.t. Semences00:44
6FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R Prévoyance00:59
7NEDMathieu Heijboer (NED)Rabobank Continental Team00:59
8ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Liberty Seguros - Würth Team01:07
9BELMaxime Monfort (BEL)Landbouwkrediet - Colnago01:09
10GERTony Martin (GER)Gerolsteiner01:10

Etappe 6 - Chauvigny - Guéret 144km - 6 September 2005Sprint


1ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Orbea3h25'01"
2FRAMaxime Mederel (FRA)Auber 93
3KAZAlexey Kolessov (KAZ)Capec
4FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Jean Floc'H
5FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux
6FRAEric Berthou (FRA)R.a.g.t. Semences02:04
7KAZAssan Bazayev (KAZ)Capec
8DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC
9BELPieter Mertens (BEL)Chocolade Jacques - T Interim
10COLLeonardo Fabio Duque (COL)Jartazi - Revor

Etappe 7 - Guéret - Mauriac 148km - 7 September 2005Sprint


1GERAlexander Gottfried (GER)Sparkasse3h39'37"
2FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Jean Floc'H
3KAZAlexey Kolessov (KAZ)Capec00:02
4GERTony Martin (GER)Gerolsteiner00:36
5FRACédric Coutouly (FRA)Agritubel - Loudon00:40
6ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Orbea00:54
7ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Liberty Seguros - Würth Team
8FRACarl Naibo (FRA)Bretagne - Jean Floc'H
9FRASébastien Minard (FRA)R.a.g.t. Semences
10FRAJulien Mazet (FRA)Auber 93

Etappe 8 - Aurillac - Aurillac 159km - 8 September 2005Sprint


1GBRBradley Wiggins (GBR)Crédit Agricole4h13'55"
2USASaul Raisin (USA)Crédit Agricole00:02
3GBRStephen Cummings (GBR)Landbouwkrediet - Colnago03:24
4COLLeonardo Fabio Duque (COL)Jartazi - Revor03:26
5FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Jean Floc'H
6KAZAssan Bazayev (KAZ)Capec
7ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Orbea
8BELPieter Mertens (BEL)Chocolade Jacques - T Interim
9IRLPhilip Deignan (IRL)AG2R Prévoyance
10UKRDenys Kostyuk (UKR)Jartazi - Revor

Etappe 9 - Maurs - Carmaux 154km - 9 September 2005Sprint


1FRACarl Naibo (FRA)Bretagne - Jean Floc'H3h51'04"
2FRACédric Coutouly (FRA)Agritubel - Loudon
3FRARémi Pauriol (FRA)Crédit Agricole00:07
4AUSMark Renshaw (AUS)La Française des Jeux00:25
5KAZAssan Bazayev (KAZ)Capec
6BELMichael Blanchy (BEL)Jartazi - Revor
7USATyler Farrar (USA)Health Net Presented by Maxxis
8AUSAaron Kemps (AUS)Liberty Seguros - Würth Team
9COLLeonardo Fabio Duque (COL)Jartazi - Revor
10ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Liberty Seguros - Würth Team

Etappe 10 - Blaye les mines - Blaye les Mines 146km - 10 September 2005Sprint


1FRASébastien Minard (FRA)R.a.g.t. Semences3h30'11"
2FRACédric Coutouly (FRA)Agritubel - Loudon
3ESPDailos Manuel Diaz Armas (ESP)Orbea
4KAZAssan Bazayev (KAZ)Capec00:21
5ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Orbea
6USAWilliam Frischkorn (USA)Tiaa - Cref
7COLLeonardo Fabio Duque (COL)Jartazi - Revor
8FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R Prévoyance
9UKRDenys Kostyuk (UKR)Jartazi - Revor
10AUSMark Renshaw (AUS)La Française des Jeux

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden