De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Coupe des Nations Ville de Saguenay - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Coupe des Nations Ville de Saguenay - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Canada

Uitslagen 2012

Coupe des Nations Ville de Saguenay 2012

CanadaCanada - Saguenay - 31 Mei 2012 - 3 Juni 2012


Algemeen klassement - 3 Juni 2012


1KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana Continental13:22:54
2FRAJulian Alaphilippe (FRA)00:12
3KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continental00:14
4CANDavid Boily (CAN)Spidertech Powered By C1000:17
5ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Nationaal Team Van Argentinië00:18
6SLOKlemen Stimulak (SLO)Radenska00:19
7DENPatrick Clausen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning00:22
8DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
9FRAOlivier Le Gac (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000zt
10DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning00:24
11USANathan Brown (USA)Bontrager - Livestrongzt
12GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburg00:27
13POLMateusz Nowaczek (POL)00:29
14GBRSimon Yates (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
15SLOJan Tratnik (SLO)Radenska00:30
16USAEvan Huffman (USA)zt
17FRARomain Guillemois (FRA)Vendée U00:32
18COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)00:33
19USATanner Putt (USA)BMC - Hincapiezt
20ITAKristian Sbaragli (ITA)00:34
21ITADaniele Aldegheri (ITA)Liquigas - Cannondalezt
22COLHugo Sebastian Salazar Castaneda (COL)zt
23GERJan Dieteren (GER)zt
24ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)zt
25COLEver Alexander Rivera Guerrero (COL)zt
26FRAFlorian Sénéchal (FRA)Omega Pharma - Quick Stepzt
27CANHugo Houle (CAN)Spidertech Powered By C1000:46
28POLPawel Bernas (POL)00:47
29KAZVladislav Gorbunov (KAZ)Astana Continental00:52
30DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Trefor00:53
31NORVegard Breen (NOR)Joker - Merida00:57
32CANAntoine Duchesne (CAN)Spidertech Powered By C1001:05
33TUNHoussam Nasri (TUN)Nationaal Team Van Tunesië01:15
34GBRMark Christian (GBR)An Post - Sean Kelly Team01:27
35UZBRoman Dronin (UZB)01:31
36SLOMark Dzamastagic (SLO)Sava01:41
37MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)01:42
38NOREirik Kasa Jarlseth (NOR)Joker - Meridazt
39USAJoseph Schmalz (USA)Bissell Pro Cyclingzt
40COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)01:53
41KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana Continental02:03
42COLJuan Diego Quintero Gil (COL)02:05
43FRARudy Kowalski (FRA)VC Rouen 76zt
44KAZAbdraimzhan Ishanov (KAZ)Astana Continental02:13
45POLGrzegorz Haba (POL)Nationaal Team Van Polen02:57
46GBRSamuel Harrison (GBR)05:08
47BOLPiter Campero Villaroel (BOL)05:39
48SLORobert Jenko (SLO)Radenska05:56
49DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Concordia - Himmerland06:49
50CANPierrick Naud (CAN)Ekoi.com - Gaspesien07:00
51NORChrister Jensen (NOR)Joker - Merida07:04
52GERMario Vogt (GER)Specialized Concept Store07:05
53GBRThomas Moses (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië11:22
54PANRamón III Carretero Marciaq (PAN)Movistar Continental12:27
55GERMatthias Plarre (GER)LKT Team Brandenburg13:47
56POLKamil Gradek (POL)14:22
57GERYannick Mayer (GER)Nsp - Ghost16:15
58USAJos Chalmers (USA)16:22
59GBRGeorge Atkins (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië18:10
60GERKevin Predatsch (GER)Thüringer Energie Team18:43

Etappe 1 - Jonquière - 140,7 km - 31 Mei 2012Sprint


1KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana Continental03:09:23
2DENPatrick Clausen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
3ITAThomas Fiumana (ITA)zt
4ITAKristian Sbaragli (ITA)zt
5CANHugo Houle (CAN)Spidertech Powered By C10zt
6GERJan Dieteren (GER)zt
7GBRMark Christian (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
8GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburgzt
9KAZVladislav Gorbunov (KAZ)Astana Continentalzt
10ITADaniele Aldegheri (ITA)Liquigas - Cannondalezt
11POLMichal Kadrzynski (POL)zt
12SLOJan Tratnik (SLO)Radenskazt
13NORMats Lohne (NOR)Joker - Meridazt
14DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
15SLOKlemen Stimulak (SLO)Radenskazt
16POLKamil Gradek (POL)zt
17CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Nationaal Team Van Cubazt
18KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continentalzt
19COLHugo Sebastian Salazar Castaneda (COL)zt
20PANAlcides Miranda (PAN)zt
21DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
22CANDavid Boily (CAN)Spidertech Powered By C10zt
23GBRJonathan Mould (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
24GBRSimon Yates (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
25PANDavid Pareja (PAN)zt
26KAZAbdraimzhan Ishanov (KAZ)Astana Continentalzt
27POLMateusz Nowaczek (POL)zt
28ITAFabio Tommassini (ITA)zt
29USANathan Brown (USA)Bontrager - Livestrongzt
30GERMatthias Plarre (GER)LKT Team Brandenburgzt
31POLGrzegorz Haba (POL)Nationaal Team Van Polenzt
32USACharlie Avis (USA)zt
33FRARomain Guillemois (FRA)Vendée Uzt
34NORDaniel Slatto Gomnes (NOR)Joker - Meridazt
35USAEvan Huffman (USA)zt
36GERKevin Predatsch (GER)Thüringer Energie Teamzt
37ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
38DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Concordia - Himmerlandzt
39GBRGeorge Atkins (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
40DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Treforzt
41PANRamón III Carretero Marciaq (PAN)Movistar Continentalzt
42FRAAlexis Gougeard (FRA)Véranda Rideau 72zt
43FRARudy Kowalski (FRA)VC Rouen 76zt
44BOLPiter Campero Villaroel (BOL)zt
45CANStuart Wight (CAN)Cr4 Chemins/roannezt
46COLEver Alexander Rivera Guerrero (COL)zt
47POLPawel Bernas (POL)zt
48NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Joker - Meridazt
49GERYannick Mayer (GER)Nsp - Ghostzt
50COLJuan Diego Quintero Gil (COL)zt
51CUBJuan Carlos Romeu (CUB)zt
52CANRyan Aitcheson (CAN)zt
53USAJos Chalmers (USA)zt
54UZBRoman Dronin (UZB)zt
55PANJosé Ríos (PAN)zt
56COLCarlos Alberto Galeano Restrepo (COL)zt
57ITASimone Camilli (ITA)zt
58COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)zt
59CUBRamón Martín (CUB)zt
60NORVegard Breen (NOR)Joker - Meridazt
61NORChrister Jensen (NOR)Joker - Meridazt
62POLLukasz Wisniowski (POL)zt
63TUNHoussam Nasri (TUN)Nationaal Team Van Tunesiëzt
64FRAOlivier Le Gac (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000zt
65SLOMark Dzamastagic (SLO)Savazt
66ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)zt
67FRAFlorian Sénéchal (FRA)Omega Pharma - Quick Stepzt
68COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)zt
69MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)zt
70FRAJulian Alaphilippe (FRA)zt
71GUAFrancisco Osweli González Sacalxot (GUA)zt
72CANPierrick Naud (CAN)Ekoi.com - Gaspesienzt
73DENMads Lilholm Meyer (DEN)Designa Køkken - Knudsgaardzt
74NOREirik Kasa Jarlseth (NOR)Joker - Meridazt
75PANJorge Castillo (PAN)zt
76GERMario Vogt (GER)Specialized Concept Storezt
77SLORobert Jenko (SLO)Radenskazt
78USATanner Putt (USA)BMC - Hincapiezt
79GBRSamuel Harrison (GBR)zt
80USAJoseph Schmalz (USA)Bissell Pro Cyclingzt
81GBRThomas Moses (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
82CANAntoine Duchesne (CAN)Spidertech Powered By C10zt
83KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astana Continentalzt
84KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana Continentalzt
85CUBRacso Gonzalez (CUB)zt
86ITALuca Wackermann (ITA)Lampre - ISD17:18

Etappe 2 - La Baie - 148,4 km - 1 Juni 2012Sprint


1FRAJulian Alaphilippe (FRA)03:36:16
2ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
3GBRMark Christian (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
4KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana Continentalzt
5SLOKlemen Stimulak (SLO)Radenskazt
6USANathan Brown (USA)Bontrager - Livestrongzt
7CANDavid Boily (CAN)Spidertech Powered By C10zt
8KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continentalzt
9COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)zt
10FRAOlivier Le Gac (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000zt
11POLMateusz Nowaczek (POL)00:10
12DENPatrick Clausen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
13GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburgzt
14GBRSamuel Harrison (GBR)zt
15ITAKristian Sbaragli (ITA)zt
16ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)zt
17SLORobert Jenko (SLO)Radenskazt
18ITADaniele Aldegheri (ITA)Liquigas - Cannondalezt
19FRAFlorian Sénéchal (FRA)Omega Pharma - Quick Stepzt
20SLOMark Dzamastagic (SLO)Savazt
21CANHugo Houle (CAN)Spidertech Powered By C10zt
22NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Joker - Meridazt
23FRARomain Guillemois (FRA)Vendée Uzt
24COLJuan Diego Quintero Gil (COL)zt
25USATanner Putt (USA)BMC - Hincapiezt
26COLHugo Sebastian Salazar Castaneda (COL)zt
27MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)zt
28COLEver Alexander Rivera Guerrero (COL)zt
29GBRSimon Yates (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
30ITAFabio Tommassini (ITA)zt
31SLOJan Tratnik (SLO)Radenskazt
32CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Nationaal Team Van Cubazt
33BOLPiter Campero Villaroel (BOL)zt
34KAZVladislav Gorbunov (KAZ)Astana Continentalzt
35KAZAbdraimzhan Ishanov (KAZ)Astana Continentalzt
36CANAntoine Duchesne (CAN)Spidertech Powered By C10zt
37COLCarlos Alberto Galeano Restrepo (COL)zt
38CANPierrick Naud (CAN)Ekoi.com - Gaspesienzt
39CANStuart Wight (CAN)Cr4 Chemins/roannezt
40NOREirik Kasa Jarlseth (NOR)Joker - Meridazt
41DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Treforzt
42NORVegard Breen (NOR)Joker - Meridazt
43UZBRoman Dronin (UZB)zt
44ITAThomas Fiumana (ITA)zt
45USAEvan Huffman (USA)zt
46POLLukasz Wisniowski (POL)zt
47DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
48COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)zt
49GERJan Dieteren (GER)zt
50CANRyan Aitcheson (CAN)zt
51POLGrzegorz Haba (POL)Nationaal Team Van Polenzt
52POLPawel Bernas (POL)zt
53FRARudy Kowalski (FRA)VC Rouen 76zt
54GBRThomas Moses (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
55FRAAlexis Gougeard (FRA)Véranda Rideau 72zt
56KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana Continentalzt
57CUBJuan Carlos Romeu (CUB)zt
58USAJoseph Schmalz (USA)Bissell Pro Cyclingzt
59GERMario Vogt (GER)Specialized Concept Storezt
60TUNHoussam Nasri (TUN)Nationaal Team Van Tunesiëzt
61DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
62ITALuca Wackermann (ITA)Lampre - ISD00:49
63NORChrister Jensen (NOR)Joker - Merida05:01
64KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astana Continentalzt
65GUAFrancisco Osweli González Sacalxot (GUA)zt
66PANRamón III Carretero Marciaq (PAN)Movistar Continentalzt
67PANDavid Pareja (PAN)zt
68USACharlie Avis (USA)zt
69DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Concordia - Himmerlandzt
70CUBRacso Gonzalez (CUB)zt
71ITASimone Camilli (ITA)zt
72GERMatthias Plarre (GER)LKT Team Brandenburg05:31
73GERKevin Predatsch (GER)Thüringer Energie Team05:59
74GERYannick Mayer (GER)Nsp - Ghost06:57
75PANJosé Ríos (PAN)09:17
76PANAlcides Miranda (PAN)10:27
77CUBRamón Martín (CUB)zt
78NORDaniel Slatto Gomnes (NOR)Joker - Meridazt
79USAJos Chalmers (USA)zt
80NORMats Lohne (NOR)Joker - Meridazt
81POLKamil Gradek (POL)zt
82POLMichal Kadrzynski (POL)zt
83DENMads Lilholm Meyer (DEN)Designa Køkken - Knudsgaard12:48
84GBRGeorge Atkins (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië14:46
85GBRJonathan Mould (GBR)An Post - Sean Kelly Team16:48

Etappe 3 - Kénogami - 141 km - 2 Juni 2012Sprint


1KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana Continental03:26:25
2CANDavid Boily (CAN)Spidertech Powered By C10zt
3SLOKlemen Stimulak (SLO)Radenskazt
4USANathan Brown (USA)Bontrager - Livestrong00:01
5FRAJulian Alaphilippe (FRA)zt
6GBRSimon Yates (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
7ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)zt
8CANHugo Houle (CAN)Spidertech Powered By C10zt
9GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburgzt
10ITAKristian Sbaragli (ITA)zt
11GBRMark Christian (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
12DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
13DENPatrick Clausen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
14COLHugo Sebastian Salazar Castaneda (COL)zt
15GBRSamuel Harrison (GBR)zt
16POLPawel Bernas (POL)zt
17SLOMark Dzamastagic (SLO)Savazt
18NOREirik Kasa Jarlseth (NOR)Joker - Meridazt
19ITADaniele Aldegheri (ITA)Liquigas - Cannondalezt
20POLMateusz Nowaczek (POL)zt
21COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)zt
22USATanner Putt (USA)BMC - Hincapiezt
23MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)zt
24FRAFlorian Sénéchal (FRA)Omega Pharma - Quick Stepzt
25KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continentalzt
26FRARomain Guillemois (FRA)Vendée Uzt
27SLOJan Tratnik (SLO)Radenskazt
28USAJoseph Schmalz (USA)Bissell Pro Cyclingzt
29GERMario Vogt (GER)Specialized Concept Storezt
30FRAOlivier Le Gac (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000zt
31GERJan Dieteren (GER)zt
32NORAudun Brekke Fløtten (NOR)Joker - Meridazt
33USAEvan Huffman (USA)zt
34KAZVladislav Gorbunov (KAZ)Astana Continentalzt
35COLEver Alexander Rivera Guerrero (COL)zt
36ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
37CANRyan Aitcheson (CAN)zt
38DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
39DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Trefor00:22
40KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana Continentalzt
41COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)zt
42TUNHoussam Nasri (TUN)Nationaal Team Van Tunesië00:24
43FRARudy Kowalski (FRA)VC Rouen 76zt
44NORVegard Breen (NOR)Joker - Meridazt
45COLJuan Diego Quintero Gil (COL)zt
46NORChrister Jensen (NOR)Joker - Merida00:32
47PANRamón III Carretero Marciaq (PAN)Movistar Continentalzt
48CANAntoine Duchesne (CAN)Spidertech Powered By C10zt
49CANStuart Wight (CAN)Cr4 Chemins/roannezt
50CUBJuan Carlos Romeu (CUB)zt
51CUBRacso Gonzalez (CUB)zt
52BOLPiter Campero Villaroel (BOL)zt
53DENMads Lilholm Meyer (DEN)Designa Køkken - Knudsgaardzt
54KAZAbdraimzhan Ishanov (KAZ)Astana Continentalzt
55USACharlie Avis (USA)00:38
56ITAFabio Tommassini (ITA)00:45
57SLORobert Jenko (SLO)Radenska00:49
58GBRThomas Moses (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië00:58
59USAJos Chalmers (USA)zt
60ITASimone Camilli (ITA)zt
61UZBRoman Dronin (UZB)zt
62DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Concordia - Himmerland01:25
63GBRGeorge Atkins (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië01:53
64CANPierrick Naud (CAN)Ekoi.com - Gaspesienzt
65POLLukasz Wisniowski (POL)zt
66POLGrzegorz Haba (POL)Nationaal Team Van Polenzt
67FRAAlexis Gougeard (FRA)Véranda Rideau 7202:03
68POLKamil Gradek (POL)03:01
69ITAThomas Fiumana (ITA)03:44
70GUAFrancisco Osweli González Sacalxot (GUA)04:57
71COLCarlos Alberto Galeano Restrepo (COL)zt
72CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Nationaal Team Van Cuba07:47
73GERKevin Predatsch (GER)Thüringer Energie Teamzt
74GERYannick Mayer (GER)Nsp - Ghostzt
75GERMatthias Plarre (GER)LKT Team Brandenburgzt

Etappe 4 - Chicoutimi - 128,4 km - 3 Juni 2012Sprint


1DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning03:11:13
2GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburgzt
3POLMateusz Nowaczek (POL)zt
4ITADaniele Aldegheri (ITA)Liquigas - Cannondalezt
5USATanner Putt (USA)BMC - Hincapiezt
6ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
7FRAJulian Alaphilippe (FRA)zt
8ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)zt
9ITAKristian Sbaragli (ITA)zt
10CANDavid Boily (CAN)Spidertech Powered By C10zt
11DENPatrick Clausen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
12KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana Continentalzt
13KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continentalzt
14FRARomain Guillemois (FRA)Vendée Uzt
15NORVegard Breen (NOR)Joker - Meridazt
16COLHugo Sebastian Salazar Castaneda (COL)zt
17SLOJan Tratnik (SLO)Radenskazt
18CANAntoine Duchesne (CAN)Spidertech Powered By C10zt
19COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)zt
20GBRSimon Yates (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
21FRAFlorian Sénéchal (FRA)Omega Pharma - Quick Stepzt
22USANathan Brown (USA)Bontrager - Livestrongzt
23DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Treforzt
24SLOKlemen Stimulak (SLO)Radenskazt
25GERJan Dieteren (GER)zt
26USAEvan Huffman (USA)zt
27FRAOlivier Le Gac (FRA)Brest Iroise Cyclisme 2000zt
28COLEver Alexander Rivera Guerrero (COL)zt
29CANHugo Houle (CAN)Spidertech Powered By C10zt
30DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Concordia - Himmerlandzt
31UZBRoman Dronin (UZB)zt
32DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
33GERMatthias Plarre (GER)LKT Team Brandenburg00:06
34POLPawel Bernas (POL)00:13
35KAZVladislav Gorbunov (KAZ)Astana Continental00:18
36TUNHoussam Nasri (TUN)Nationaal Team Van Tunesiëzt
37POLGrzegorz Haba (POL)Nationaal Team Van Polen00:31
38POLKamil Gradek (POL)zt
39NOREirik Kasa Jarlseth (NOR)Joker - Merida01:08
40GBRGeorge Atkins (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
41MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)zt
42SLOMark Dzamastagic (SLO)Savazt
43COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)zt
44NORChrister Jensen (NOR)Joker - Meridazt
45GBRMark Christian (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
46COLJuan Diego Quintero Gil (COL)zt
47GERYannick Mayer (GER)Nsp - Ghostzt
48KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana Continentalzt
49KAZAbdraimzhan Ishanov (KAZ)Astana Continentalzt
50FRARudy Kowalski (FRA)VC Rouen 76zt
51USAJoseph Schmalz (USA)Bissell Pro Cyclingzt
52BOLPiter Campero Villaroel (BOL)04:34
53CANPierrick Naud (CAN)Ekoi.com - Gaspesienzt
54SLORobert Jenko (SLO)Radenskazt
55GERKevin Predatsch (GER)Thüringer Energie Teamzt
56GBRSamuel Harrison (GBR)zt
57USAJos Chalmers (USA)zt
58GERMario Vogt (GER)Specialized Concept Store06:31
59PANRamón III Carretero Marciaq (PAN)Movistar Continentalzt
60GBRThomas Moses (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië09:51

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden