De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Toscana-Terra di Ciclismo - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2012

Toscana-Terra di Ciclismo 2012

ItaliëItalië - 17 April 2012 - 21 April 2012


Algemeen klassement - 21 April 2012


1ITAFabio Aru (ITA)Astana19:13:54
2BELTim Wellens (BEL)Lotto - Ridley Espoirs00:09
3ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)00:19
4AUSJay McCarthy (AUS)Jayco - AIS00:25
5FRAAxel Domont (FRA)Chambéry Cyclisme Formation00:26
6SUIPatrick Schelling (SUI)Atlas Personal - Jakroo00:29
7AUTPatrick Konrad (AUT)Vorarlberg00:32
8LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trekzt
9ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon00:53
10RUSAlexander Foliforov (RUS)Itera - Katusha01:00
11KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continental01:03
12DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning01:11
13ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)01:16
14NORFredrik Strand Galta (NOR)Oster Hus - Ridley01:21
15UKROleksandr Prevar (UKR)Kolss02:16
16RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katusha02:21
17FRAGuillaume Martin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon02:38
18GEREmanuel Buchmann (GER)Specialized Concept Store02:41
19KAZVladislav Gorbunov (KAZ)Astana Continental02:59
20AUTFlorian Gaugl (AUT)Vorarlberg03:49
21SVKJakub Novák (SVK)CK Banská Bystrica04:08
22DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Concordia - Himmerland04:28
23NEDJasper Hamelink (NED)Vacansoleil - DCM04:58
24SUIOlivier Hofstetter (SUI)Leopard - Trek05:04
25BELThomas Sprengers (BEL)Lotto - Belisol05:41
26BLRStanislau Bazhkou (BLR)06:53
27KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana Continental09:04
28USALawrence Warbasse (USA)BMC - Hincapie09:51
29USAJoshua Berry (USA)Chipotle Development Team10:19
30NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridley11:01
31FRAAlexis Guerin (FRA)Entente Sud Gascogne12:35
32ITAEnrico Barbin (ITA)12:42
33FRAEtienne Tortelier (FRA)Saur - Sojasun13:15
34ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)14:05
35PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)Carmin - Prio14:14
36PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard - Trek16:07
37RUSMatvey Zubov (RUS)Rusvelo16:29
38BELFloris Smeyers (BEL)Ovyta - Eijssen Acrog16:40
39AUSDamien Howson (AUS)Jayco - AIS18:23
40AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirol18:46
41SUIRemo Schuler (SUI)Vorarlbergzt
42RUSMikhail Akimov (RUS)Itera - Katusha18:52
43PORLuis Felipe Correia Afonso (POR)LA Aluminios - Antarte19:23
44SUIMarcel Aregger (SUI)Atlas Personal - Jakroo19:57
45UKRAnatoliy Sosnitskiy (UKR)Kolss20:12
46ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Nationaal Team Van Argentinië22:01
47AUTLukas Pöstlberger (AUT)Arbö Gourmetfein Wels22:21
48NEDMats Boeve (NED)De Rijke - Shanks24:42
49CZEJan Stöhr (CZE)25:39
50NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridley27:56
51POLGrzegorz Haba (POL)Nationaal Team Van Polen29:17
52LATAndzs Flaksis (LAT)Chipotle Development Team31:16
53AUTAndreas Hofer (AUT)Vorarlberg34:18
54AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Wels42:13
55KAZAbdraimzhan Ishanov (KAZ)Astana Continental43:16
56NEDWouter Wippert (NED)Lotto - Ridley Espoirs48:13
57CZEPetr Vakoc (CZE)CC Etupes Le Doubs50:56
58GERYannick Mayer (GER)Nsp - Ghost59:23

Etappe 1 - Norcenni Girasole Club - Scarperia - 17 April 2012Ontsnapping


1ITAEnrico Barbin (ITA)03:53:21
2KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continentalzt
3SLOJan Tratnik (SLO)Radenska00:04
4ALGYoucef Reguigui (ALG)Groupement Sportif Petrolier Algerie00:09
5RUSMatvey Zubov (RUS)Rusvelo00:10
6LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfinzt
7AUSJay McCarthy (AUS)Jayco - AISzt
8SUIOlivier Hofstetter (SUI)Leopard - Trekzt
9AUTJan Sokol (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
10RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katushazt
11FRAWarren Barguil (FRA)CC Etupes Le Doubszt
12AUSMichael Freiberg (AUS)Jayco - AISzt
13PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard - Trekzt
14BELSean De Bie (BEL)Ovyta - Eijssen Acrogzt
15BLRStanislau Bazhkou (BLR)zt
16USATyler Magner (USA)BMC - Hincapiezt
17NEDYoeri Havik (NED)De Rijke - Shankszt
18ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)zt
19UKROleksandr Prevar (UKR)Kolsszt
20SVKJakub Novák (SVK)CK Banská Bystricazt
21NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
22DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Concordia - Himmerlandzt
23ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
24NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
25ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
26ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - ISDzt
27BELFloris Smeyers (BEL)Ovyta - Eijssen Acrogzt
28RSAJaydé Julius (RSA)zt
29RUSMikhail Akimov (RUS)Itera - Katushazt
30POLLukasz Owsian (POL)CCC - Polkowicezt
31LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trekzt
32AUTFlorian Gaugl (AUT)Vorarlbergzt
33KAZVladislav Gorbunov (KAZ)Astana Continentalzt
34PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)Carmin - Priozt
35RUSGennadiy Tatarinov (RUS)zt
36DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
37BELTim Wellens (BEL)Lotto - Ridley Espoirszt
38AUTPatrick Konrad (AUT)Vorarlbergzt
39ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)zt
40USAJoshua Berry (USA)Chipotle Development Teamzt
41FRAAxel Domont (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
42FRAGuillaume Martin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
43BLRIlia Koshevoy (BLR)zt
44LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfinzt
45USALawrence Warbasse (USA)BMC - Hincapiezt
46SLOJan Polanc (SLO)Radenskazt
47BELThomas Sprengers (BEL)Lotto - Belisolzt
48SUIPatrick Schelling (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
49SUIAdrien Chenaux (SUI)zt
50ITADaniele Dall'Oste (ITA)zt
51CZEDavid Dvorsky (CZE)Whirlpool - Authorzt
52POLPawel Poljanski (POL)zt
53AUTAndreas Hofer (AUT)Vorarlbergzt
54PORRicardo Ferreira (POR)Nationaal Team Van Portugalzt
55KAZIlya Davidenok (KAZ)Astana Continentalzt
56LUXPit Schlechter (LUX)Leopard - Trekzt
57ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)zt
58KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana Continentalzt
59BELSteve Bekaert (BEL)Lotto - Ridley Espoirszt
60ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)zt
61RUSSergey Chernetskiy (RUS)Itera - Katushazt
62PORLuis Felipe Correia Afonso (POR)LA Aluminios - Antartezt
63GEREmanuel Buchmann (GER)Specialized Concept Storezt
64SUIMarcel Aregger (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
65SLOLuka Pibernik (SLO)Radenskazt
66CZEPavel Stöhr (CZE)zt
67FRAEtienne Tortelier (FRA)Saur - Sojasunzt
68PORRafael Ferreira Reis (POR)Caja Rural Amateurzt
69AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirolzt
70GERMatthias Plarre (GER)LKT Team Brandenburgzt
71RUSAlexander Foliforov (RUS)Itera - Katushazt
72GERJan Dieteren (GER)zt
73POLEmanuel Piaskowy (POL)zt
74SLOSimon Pavlin (SLO)Adria Mobilzt
75KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana Continentalzt
76LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard - Trekzt
77ISRGuy Gabay (ISR)Tel-Aviv Cycling Clubzt
78CZEPetr Vakoc (CZE)CC Etupes Le Doubszt
79CZEJan Stöhr (CZE)zt
80NEDMats Boeve (NED)De Rijke - Shankszt
81SUIRemo Schuler (SUI)Vorarlbergzt
82AUSDamien Howson (AUS)Jayco - AISzt
83USAAnders Kingsland Newbury (USA)Chipotle Development Teamzt
84AUSCalvin Watson (AUS)Jayco - AISzt
85SLOTim Mikelj (SLO)Savazt
86ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Nationaal Team Van Argentiniëzt
87NORFredrik Strand Galta (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
88USADaniel Eaton (USA)zt
89TUNHoussam Nasri (TUN)Nationaal Team Van Tunesiëzt
90BELLoïc Vliegen (BEL)Idemasport - Biowanzezt
91ESPJuan Carlos Riutort Martinez (ESP)zt
92AUSNick Aitken (AUS)Jayco - AISzt
93ISRBen Einhorn (ISR)zt
94NEDJasper Hamelink (NED)Vacansoleil - DCMzt
95AUSEric Sheppard (AUS)Plan Bzt
96FRAPierre Bonnet (FRA)zt
97RSAShaun-Nick Bester (RSA)zt
98POLPawel Franczak (POL)zt
99ITADavide Formolo (ITA)zt
100RSACalvin Beneke (RSA)MTN - Qhubekazt
101LATAndzs Flaksis (LAT)Chipotle Development Teamzt
102FRAAlexis Guerin (FRA)Entente Sud Gascognezt
103AUTLukas Pöstlberger (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
104UZBRoman Dronin (UZB)zt
105RSAClint Hendricks (RSA)zt
106NORJohan Fredrik Ziesler (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
107ESPVíctor Martín Hernandez (ESP)zt
108UKRSergiy Klymakov (UKR)zt
109POLMarek Kulas (POL)zt
110NEDWouter Wippert (NED)Lotto - Ridley Espoirszt
111KAZAbdraimzhan Ishanov (KAZ)Astana Continental00:36
112UKRAndriy Orlov (UKR)00:39
113ALGFayçal Hamza (ALG)Sovac Algeriezt
114USAMaxwell Stuart Durtschi (USA)00:49
115POLGrzegorz Haba (POL)Nationaal Team Van Polenzt
116ISRYoav Bar (ISR)00:53
117UKRAnatoliy Sosnitskiy (UKR)Kolsszt
118SUIPatrick Luternauer (SUI)zt
119LUXKevin Feiereisen (LUX)01:13
120SLOAndrej Rajsp (SLO)Radenska01:16
121NEDGijs Strating (NED)Ruiter Dakkapellen01:35
122NORFilip Eidsheim (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
123PORPedro Miguel Moreira Paulinho (POR)Nationaal Team Van Portugal02:05
124RSAJohann Van Zyl (RSA)Caja Rural Amateur03:50
125NEDNiek Boom (NED)De Rijke - Shanks06:46
126BLRAliaksandr Piasetski (BLR)Nationaal Team Van Wit-Ruslandzt
127BLRYauheni Shamsonau (BLR)zt
128ESPSantiago Ramírez (ESP)07:08
129DENJimmi Sørensen (DEN)Christina Watches - Onfone10:38
130GERKersten Thiele (GER)LKT Team Brandenburgzt
131GERYannick Mayer (GER)Nsp - Ghostzt
132ISRYuval Dolin (ISR)Tel-Aviv Cycling Clubzt
133DENJesper Hansen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
134DENAlexander Kamp Egested (DEN)Christina Watches - Onfonezt
135ISRIdo Zilberstein (ISR)Tel-Aviv Cycling Clubzt
136LUXJérôme Theis (LUX)zt
137LUXTom Schanen (LUX)zt
138LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfinzt
139DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Treforzt

Etappe 2 - Figline Valdarno - Gaiole - 130 km - 18 April 2012Sprint


1ALGYoucef Reguigui (ALG)Groupement Sportif Petrolier Algerie03:20:23
2BELSean De Bie (BEL)Ovyta - Eijssen Acrogzt
3KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continentalzt
4AUSJay McCarthy (AUS)Jayco - AISzt
5PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard - Trekzt
6ITAEnrico Barbin (ITA)zt
7ITADaniele Dall'Oste (ITA)zt
8PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)Carmin - Priozt
9SLOJan Polanc (SLO)Radenskazt
10USAJoshua Berry (USA)Chipotle Development Teamzt
11NORSven Erik Bystrøm (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
12ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
13KAZVladislav Gorbunov (KAZ)Astana Continentalzt
14SUIOlivier Hofstetter (SUI)Leopard - Trekzt
15SLOJan Tratnik (SLO)Radenskazt
16POLPawel Poljanski (POL)zt
17NEDJasper Hamelink (NED)Vacansoleil - DCMzt
18FRAAxel Domont (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
19NORFredrik Strand Galta (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
20USALawrence Warbasse (USA)BMC - Hincapiezt
21SLOLuka Pibernik (SLO)Radenskazt
22ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
23AUTPatrick Konrad (AUT)Vorarlbergzt
24SUIAdrien Chenaux (SUI)zt
25CZEJan Stöhr (CZE)zt

Etappe 3 - Miniera di Cavriglia - Parco di Cavriglia - 145 km - 19 April 2012Ontsnapping


1ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)03:56:11
2ITAFabio Aru (ITA)Astana00:07
3ITAMattia Cattaneo (ITA)Lampre - ISDzt
4BELTim Wellens (BEL)Lotto - Ridley Espoirs00:16
5ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon00:36
6SUIPatrick Schelling (SUI)Atlas Personal - Jakroo00:38
7AUSJay McCarthy (AUS)Jayco - AIS00:39
8LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trekzt
9BELSteve Bekaert (BEL)Lotto - Ridley Espoirszt
10ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)zt
11ITAEnrico Barbin (ITA)zt
12BLRStanislau Bazhkou (BLR)zt
13FRAAxel Domont (FRA)Chambéry Cyclisme Formationzt
14AUTPatrick Konrad (AUT)Vorarlbergzt
15POLPawel Poljanski (POL)zt
16SLOJan Polanc (SLO)Radenskazt
17USALawrence Warbasse (USA)BMC - Hincapiezt
18AUTFlorian Gaugl (AUT)Vorarlbergzt
19RUSAlexander Foliforov (RUS)Itera - Katusha00:46
20FRAGuillaume Martin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
21ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)01:10
22KAZVladislav Gorbunov (KAZ)Astana Continental01:14
23RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katushazt
24NEDJasper Hamelink (NED)Vacansoleil - DCMzt
25BLRIlia Koshevoy (BLR)01:17

Etappe 4 - Terranova Bracciolini - Cortona - 146 km - 20 April 2012Medium berg


1AUSJay McCarthy (AUS)Jayco - AIS03:36:31
2SUIPatrick Schelling (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
3DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
4RUSAlexander Foliforov (RUS)Itera - Katusha00:02
5ITADaniele Dall'Oste (ITA)zt
6BELTim Wellens (BEL)Lotto - Ridley Espoirszt
7AUTPatrick Konrad (AUT)Vorarlbergzt
8ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
9ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
10KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continentalzt
11LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trekzt
12ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)00:07
13ITAEnrico Barbin (ITA)zt
14NORFredrik Strand Galta (NOR)Oster Hus - Ridley00:10
15SUIOlivier Hofstetter (SUI)Leopard - Trek00:15
16UKROleksandr Prevar (UKR)Kolss00:20
17ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)00:25
18SLOJan Polanc (SLO)Radenska00:29
19FRAAxel Domont (FRA)Chambéry Cyclisme Formation00:31
20PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)Carmin - Priozt
21USAJoshua Berry (USA)Chipotle Development Team00:34
22DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Concordia - Himmerland00:40
23NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
24GEREmanuel Buchmann (GER)Specialized Concept Store00:45
25NEDJasper Hamelink (NED)Vacansoleil - DCMzt

Etappe 5 - Greve in Chianti - Buonconvento - 167 km - 21 April 2012Ontsnapping


1FRAAxel Domont (FRA)Chambéry Cyclisme Formation04:26:34
2AUSJay McCarthy (AUS)Jayco - AIS00:30
3ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)00:35
4AUTPatrick Konrad (AUT)Vorarlbergzt
5NORFredrik Strand Galta (NOR)Oster Hus - Ridleyzt
6KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana Continentalzt
7RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Itera - Katushazt
8RUSAlexander Foliforov (RUS)Itera - Katushazt
9SUIPatrick Schelling (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
10DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
11LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trekzt
12ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)zt
13ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
14NORHaavard Blikra (NOR)Oster Hus - Ridley00:59
15UKROleksandr Prevar (UKR)Kolsszt
16USALawrence Warbasse (USA)BMC - Hincapiezt
17AUTLukas Pöstlberger (AUT)Arbö Gourmetfein Welszt
18ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
19GEREmanuel Buchmann (GER)Specialized Concept Storezt
20FRAGuillaume Martin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
21BELTim Wellens (BEL)Lotto - Ridley Espoirs00:35
22KAZVladislav Gorbunov (KAZ)Astana Continental01:42
23DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Concordia - Himmerland02:21
24POLGrzegorz Haba (POL)Nationaal Team Van Polen02:32
25AUTFlorian Gaugl (AUT)Vorarlbergzt

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden