De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/04/2019 - 10/03/2020 | Internationaal | CAF Olympische Kwalificatie Dames | Zambia |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/06/2019 - 17/11/2020 | Internationaal | EK U-21 Heren 2021 - Kwalificaties - Groep 4 | Tsjechië U-21 |
06/06/2019 - 17/11/2020 | Internationaal | EK U-21 Heren 2021 - Kwalificaties - Groep 2 | Frankrijk U-21 |
06/06/2019 - 17/11/2020 | Internationaal | EK U-21 Heren 2021 - Kwalificaties - Groep 6 | Spanje U-21 |
06/06 - 11/06 | Internationaal | Kwalificatie Wereldbeker 2022 - Azië - Eerste Ronde | Beëindigd |
25/06 - 28/06 | Internationaal | UEFA Champions League - Voorronde | KF Ferronikeli |
26/06/2019 - 24/05/2020 | BLR | Beker van Wit-Rusland | FC BATE Borisov |
27/06 - 04/07 | Internationaal | UEFA Europa League - Voorronde | Cliftonville FC |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/12 - 22/12 | NIC | Primera División de Nicaragua - Apertura Playoffs | Real Estelí FC |
01/12/2019 - 02/02/2020 | Internationaal | CAF Confederation Cup - Groep A | Pyramids FC |
01/12/2019 - 02/02/2020 | Internationaal | CAF Confederation Cup - Groep B | Renaissance de Berkane |
01/12/2019 - 02/02/2020 | Internationaal | CAF Confederation Cup - Groep C | Horoya AC |
01/12/2019 - 02/02/2020 | Internationaal | CAF Confederation Cup - Groep D | HUSA Agadir |
03/12/2019 - 29/04/2020 | AZE | Beker van Azerbeidzjan | |
03/12/2019 - 03/06/2020 | HUN | Beker van Hongarije | Budapest Honvéd FC |
11/12 - 29/12 | GUA | Guatemala Division 1 - Apertura Playoffs | C.S.D. Municipal |
19/12/2019 - 13/07/2020 | ISR | Beker Van Israël | Hapoel Be'er Shevah |
22/12 | Jeddah | Supercoppa Italiana | Lazio Rome |
26/12/2019 - 21/03/2020 | ALG | Beker van Algerije |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
04/01 - 31/07 | NIR | Beker van Noord Ierland | Glentoran FC |
08/01 - 12/01 | Jeddah | Spaanse Supercup | Real Madrid |
11/01 - 23/04 | HON | Honduras Division 1 - Clausura | |
11/01 - 11/05 | MEX | Primera División de México - Clausura | |
11/01 - 11/06 | CRC | Costa Rica Division 1 - Verano | C.D. Saprissa |
11/01 - 09/08 | FRA | Coupe de France | Olympique Lyonnais |
14/01 - 19/04 | GIB | Gibraltar Premier Division - Degradatie Ronde | Mons Calpe SC |
17/01 - 03/05 | GIB | Gibraltar Premier Division - Championship Ronde | Europa FC |
18/01 - 07/06 | GUA | Guatemala Division 1 - Clausura | |
21/01 - 25/01 | POR | Portugese League Cup - Finaleronde | Sporting Braga |
25/01 - 29/04 | NIC | Primera División de Nicaragua - Clausura | Managua FC |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
07/02 - 25/04 | WAL | Welsh Premier League - Degradatie Ronde | Cardiff Metropolitan University FC |
07/02 - 25/04 | WAL | Welsh Premier League - Championship Ronde | Connah's Quay Nomads FC |
11/02/2020 - 13/02/2021 | ESP | Copa de la Reina | FC Barcelona |
14/02 | Doha | CAF Supercup | El Zamalek |
18/02 - 23/08 | Internationaal | UEFA Champions League - Finaleronde | Bayern Munchen |
20/02 - 21/08 | Internationaal | UEFA Europa League - Finaleronde | Sevilla FC |
28/02 - 25/07 | ROU | Liga I - Romania Division 1 - Degradatie Ronde | Viitorul Constanta |
28/02 - 27/11 | Internationaal | CAF Champions League - Finaleronde | Al-Ahly SC Cairo |
29/02 - 14/03 | IND | Indian Super League - Finaleronde | Atlético de Kolkata |
29/02 - 03/08 | ROU | Liga I - Romania Division 1 - Championship Ronde | CFR 1907 Cluj |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/08 - 28/07 | AND | Andorra Division 1 - Degradatie Play-Offs | CE Carroi |
02/08 - 05/08 | CRO | Kroatische 1. NHL - Degradatie Play-Offs | NK Istra 1961 |
04/08 - 20/08 | ITA | Italiaanse Serie B - Playoffs | |
09/08 - 12/08 | ROU | Liga I - Romania Division 1 - Degradatie Play-Offs | FC Chindia Târgoviste |
10/08 - 14/08 | ITA | Italiaanse Serie B - Playout | Pescara Calcio |
13/08 - 23/08 | ESP | Spaanse Segunda Division - Liga Adelante - Deelname Play-Offs | Elche CF |
26/08 - 29/08 | GRE | Griekenland - National League - Degradatie Play-Offs | Apollon Smyrnis |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/10 - 12/11 | Internationaal | Men's European Cup - Voorronde - Play-Offs | Schotland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
16/11 | Internationaal | EK U-21 Heren 2021 - Kwalificaties - Playoffs | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
06/12 - 13/12 | TUN | Tunesische Division 1 - CLP-1 - Degradatie Ronde | CS Hammam-Lif |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
09/04 - 13/04 | Internationaal | EK Dames - Kwalificaties - Play-Offs | Noord-Ierland |
30/04 - 23/05 | BEL | Belgische Eerste Klasse - Play-Off I | Geannuleerd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/05 - 08/05 | BEL | Belgische Eerste Klasse - Degradatie-Deelname Play-Offs | Geannuleerd |
01/05 - 22/05 | BEL | Belgische Eerste Klasse - Europa League Playoff | Geannuleerd |