De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Cyprus - 2019/2020 - Home

Voetbal - Beker van Cyprus - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Cyprus
  • AEK Larnaca
  • AEL Limassol
  • AEP Paphos FC
  • Akritas Chlorakas
  • Alki Oroklini
  • Anorthosis Famagusta
  • Apoel FC Nicosia
  • Apollon Limassol
  • Aris Limassol F.C.
  • Ayia Napa FC
  • Digenis Akritas Morphou FC
  • Doxa Katokopia
  • Enosis Neon Paralímni
  • Ermis Aradippou
  • Ethnikos Achna F.C.
  • Karmiotissa Pano Polemidia
  • Nea Salamina FC
  • Olympiakos Nicosia
  • Omonia Nicosia
  • Onisilos Sotira 2014
  • Othellos Athienou FC
  • Pafos FC
  • PO Xylotymbou 2006

Home

Beker van Cyprus 2019/2020 - Home

CyprusCyprus - 30 Oktober 2019 - 29 April 2020


Eerste ronde
30 Oktober 2019
13h30Onisilos Sotira 2014Onisilos Sotira 20141 - 5Ethnikos Achna F.C.Ethnikos Achna F.C.
13h30Olympiakos NicosiaOlympiakos Nicosia5 - 3PO Xylotymbou 2006PO Xylotymbou 2006
27 November 2019
13h30Ayia Napa FCAyia Napa FC0 - 3Pafos FCPafos FC
4 December 2019
13h30Akritas ChlorakasAkritas Chlorakas0 - 7Doxa KatokopiaDoxa Katokopia
13h30Othellos Athienou FCOthellos Athienou FC2 - 3Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni
13h30Apollon LimassolApollon Limassol5 - 1Aris Limassol F.C.Aris Limassol F.C.

Achtste finales
8 Januari 2020
15h30AEK LarnacaAEK Larnaca3 - 0Karmiotissa Pano PolemidiaKarmiotissa Pano Polemidia
16h00Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni0 - 2Doxa KatokopiaDoxa Katokopia
18h00Alki OrokliniAlki Oroklini1 - 5AEL LimassolAEL Limassol
15 Januari 2020
15h00Pafos FCPafos FC0 - 1Nea Salamina FCNea Salamina FC
15h00AEL LimassolAEL Limassol2 - 1Alki OrokliniAlki Oroklini
16h00Olympiakos NicosiaOlympiakos Nicosia0 - 0Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta
18h00Ermis AradippouErmis Aradippou0 - 5Omonia NicosiaOmonia Nicosia
22 Januari 2020
15h00Omonia NicosiaOmonia Nicosia3 - 0Ermis AradippouErmis Aradippou
16h00Doxa KatokopiaDoxa Katokopia1 - 1Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni
17h00Karmiotissa Pano PolemidiaKarmiotissa Pano Polemidia0 - 1AEK LarnacaAEK Larnaca
18h00Apollon LimassolApollon Limassol1 - 0Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia
29 Januari 2020
13h30Digenis Akritas Morphou FCDigenis Akritas Morphou FC0 - 3Ethnikos Achna F.C.Ethnikos Achna F.C.
15h30Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia1 - 2Apollon LimassolApollon Limassol
15h30Nea Salamina FCNea Salamina FC2 - 1Pafos FCPafos FC
18h00Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta3 - 0Olympiakos NicosiaOlympiakos Nicosia
5 Februari 2020
13h30Ethnikos Achna F.C.Ethnikos Achna F.C.3 - 0Digenis Akritas Morphou FCDigenis Akritas Morphou FC

Kwartfinales
6 Februari 2020
16h00Omonia NicosiaOmonia Nicosia4 - 1Doxa KatokopiaDoxa Katokopia
12 Februari 2020
17h00AEL LimassolAEL Limassol0 - 0AEK LarnacaAEK Larnaca
19 Februari 2020
15h30Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta1 - 1Nea Salamina FCNea Salamina FC
16h00Apollon LimassolApollon Limassol2 - 0Ethnikos Achna F.C.Ethnikos Achna F.C.
18h00AEK LarnacaAEK Larnaca1 - 1AEL LimassolAEL Limassol
18h00Doxa KatokopiaDoxa Katokopia1 - 1Omonia NicosiaOmonia Nicosia
26 Februari 2020
16h00Nea Salamina FCNea Salamina FC0 - 2Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta
18h00Ethnikos Achna F.C.Ethnikos Achna F.C.2 - 1 verlengingenApollon LimassolApollon Limassol

Halve Finale
22 April 2020
18h00Apollon LimassolApollon LimassolGeannuleerdAEL LimassolAEL Limassol
18h00Omonia NicosiaOmonia NicosiaGeannuleerdAnorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta
29 April 2020
18h00AEL LimassolAEL LimassolGeannuleerdApollon LimassolApollon Limassol
18h00Anorthosis FamagustaAnorthosis FamagustaGeannuleerdOmonia NicosiaOmonia Nicosia

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden