De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Cyprus - 2020/2021 - Home

Voetbal - Beker van Cyprus - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

Cyprus
  • Achyronas Liopetriou
  • AEK Larnaca
  • AEL Limassol
  • Akritas Chlorakas
  • Alki Oroklini
  • Anorthosis Famagusta
  • Apoel FC Nicosia
  • Apollon Limassol
  • Aris Limassol F.C.
  • Ayia Napa FC
  • Digenis Akritas Morphou FC
  • Doxa Katokopia
  • Enosis Neon Paralímni
  • ENTHOI Lakatamia FC
  • Ermis Aradippou
  • Ethnikos Achna F.C.
  • Karmiotissa Pano Polemidia
  • Kouris Erimis
  • Nea Salamina FC
  • Olympiakos Nicosia
  • Omonia Psevda
  • Onisilos Sotira 2014
  • PAEEK
  • Pafos FC
  • PO Xylotymbou 2006
  • Ypsonas FC

Home

Beker van Cyprus 2020/2021 - Home

CyprusCyprus - 16 September 2020 - 21 Oktober 2020


Eerste ronde
16 September 2020
18h00Ayia Napa FCAyia Napa FC1 - 5Pafos FCPafos FC
18h00PAEEKPAEEK2 - 1Doxa KatokopiaDoxa Katokopia
18h00Karmiotissa Pano PolemidiaKarmiotissa Pano Polemidia4 - 0ENTHOI Lakatamia FCENTHOI Lakatamia FC
18h00Nea Salamina FCNea Salamina FC4 - 1Achyronas LiopetriouAchyronas Liopetriou
18h00AEL LimassolAEL Limassol5 - 0Omonia PsevdaOmonia Psevda
23 September 2020
18h00Kouris ErimisKouris Erimis0 - 11AEK LarnacaAEK Larnaca
18h00Ermis AradippouErmis Aradippou3 - 0Akritas ChlorakasAkritas Chlorakas
18h00Olympiakos NicosiaOlympiakos Nicosia4 - 0PO Xylotymbou 2006PO Xylotymbou 2006
8 Oktober 2020
14h00Digenis Akritas Morphou FCDigenis Akritas Morphou FC1 - 3Onisilos Sotira 2014Onisilos Sotira 2014
14h00Alki OrokliniAlki Oroklini4 - 0Ypsonas FCYpsonas FC
21 Oktober 2020
14h30Aris Limassol F.C.Aris Limassol F.C.1 - 4Ethnikos Achna F.C.Ethnikos Achna F.C.

Achtste finales
28 Oktober 2020
16h00Onisilos Sotira 2014Onisilos Sotira 2014 - Karmiotissa Pano PolemidiaKarmiotissa Pano Polemidia
4 November 2020
16h00Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta - Pafos FCPafos FC
16h00Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni - Olympiakos NicosiaOlympiakos Nicosia
25 November 2020
16h00AEK LarnacaAEK Larnaca - AEL LimassolAEL Limassol
16h00Ermis AradippouErmis Aradippou - Nea Salamina FCNea Salamina FC
16 December 2020
16h00Alki OrokliniAlki Oroklini - Ethnikos Achna F.C.Ethnikos Achna F.C.
16h00PAEEKPAEEK - Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden