De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Cyprus - 2018/2019 - Home

Voetbal - Beker van Cyprus - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Cyprus
  • AEK Larnaca
  • AEL Limassol
  • Akritas Chlorakas
  • Alki Oroklini
  • Anorthosis Famagusta
  • Apoel FC Nicosia
  • Apollon Limassol
  • Aris Limassol F.C.
  • ASIL Lysi
  • Ayia Napa FC
  • Digenis Oroklinis
  • Doxa Katokopia
  • Enosis Neon Paralímni
  • ENTHOI Lakatamia FC
  • Ermis Aradippou
  • Ethnikos Achna F.C.
  • Karmiotissa Pano Polemidia
  • Nea Salamina FC
  • Olympiakos Nicosia
  • Omonia Aradippou
  • Omonia Nicosia
  • Onisilos Sotira
  • PAEEK
  • Pafos FC

Home

Beker van Cyprus - Home

CyprusCyprus - 5 December 2018 - 6 Maart 2019


Eerste ronde (19/12/2018)
5 December 2018
13h30Aris Limassol F.C.Aris Limassol F.C.4 - 1Alki OrokliniAlki Oroklini
15h00Omonia NicosiaOmonia Nicosia3 - 0Onisilos SotiraOnisilos Sotira
16h00Akritas ChlorakasAkritas Chlorakas0 - 7Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta
17h00Olympiakos NicosiaOlympiakos Nicosia0 - 5Pafos FCPafos FC
18h00Omonia AradippouOmonia Aradippou0 - 3AEL LimassolAEL Limassol
19 December 2018
13h30Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni5 - 1Digenis OroklinisDigenis Oroklinis
16h00PAEEKPAEEK0 - 4Nea Salamina FCNea Salamina FC
18h00Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia5 - 0Ayia Napa FCAyia Napa FC

Achtste finales (20/02/2019)
2 Januari 2019
16h00Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia2 - 1Doxa KatokopiaDoxa Katokopia
17h00Apollon LimassolApollon Limassol1 - 0Omonia NicosiaOmonia Nicosia
17h00Ermis AradippouErmis Aradippou3 - 0ASIL LysiASIL Lysi
16 Januari 2019
15h00Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta2 - 3Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni
16h00ASIL LysiASIL Lysi0 - 4Ermis AradippouErmis Aradippou
16h00Omonia NicosiaOmonia Nicosia1 - 1Apollon LimassolApollon Limassol
16h00Aris Limassol F.C.Aris Limassol F.C.2 - 1Pafos FCPafos FC
17h30Nea Salamina FCNea Salamina FC1 - 2AEK LarnacaAEK Larnaca
23 Januari 2019
13h30Karmiotissa Pano PolemidiaKarmiotissa Pano Polemidia2 - 1Ethnikos Achna F.C.Ethnikos Achna F.C.
16h00Pafos FCPafos FC4 - 1Aris Limassol F.C.Aris Limassol F.C.
17h00Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni0 - 0Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta
30 Januari 2019
16h00AEL LimassolAEL Limassol8 - 0ENTHOI Lakatamia FCENTHOI Lakatamia FC
17h00AEK LarnacaAEK Larnaca2 - 0Nea Salamina FCNea Salamina FC
13 Februari 2019
16h00ENTHOI Lakatamia FCENTHOI Lakatamia FC0 - 6AEL LimassolAEL Limassol
20 Februari 2019
14h00Ethnikos Achna F.C.Ethnikos Achna F.C.1 - 3Karmiotissa Pano PolemidiaKarmiotissa Pano Polemidia
17h00Doxa KatokopiaDoxa Katokopia0 - 3Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia

Kwartfinales (20/02/2019)
20 Februari 2019
15h00AEL LimassolAEL Limassol4 - 0Ermis AradippouErmis Aradippou
16h00Pafos FCPafos FC2 - 2Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni
27 Februari 2019
15h00Ermis AradippouErmis Aradippou - AEL LimassolAEL Limassol
16h00Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia - AEK LarnacaAEK Larnaca
16h00Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni - Pafos FCPafos FC
16h00Karmiotissa Pano PolemidiaKarmiotissa Pano Polemidia - Apollon LimassolApollon Limassol
6 Maart 2019
16h00AEK LarnacaAEK Larnaca - Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia
16h00Apollon LimassolApollon Limassol - Karmiotissa Pano PolemidiaKarmiotissa Pano Polemidia

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden