De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Cypriotische Eerste Divisie - 2018/2019 - Home

Voetbal - Cypriotische Eerste Divisie - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Cyprus
  • AEK Larnaca
  • AEL Limassol
  • Alki Oroklini
  • Anorthosis Famagusta
  • Apoel FC Nicosia
  • Apollon Limassol
  • Doxa Katokopia
  • Enosis Neon Paralímni
  • Ermis Aradippou
  • Nea Salamina FC
  • Omonia Nicosia
  • Pafos FC

Home

Cypriotische Eerste Divisie - Home

CyprusCyprus

WinnaarApoel FC Nicosia : Apoel FC Nicosia

 
 

Voorronde (Cyprus - 25/08/2018 - 24/02/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Apoel FC Nicosia492215434520+25
2Apollon Limassol472214535017+33
3AEL Limassol452214353525+10
4AEK Larnaca392211653716+21
5Omonia Nicosia31229492524+1
6Nea Salamina FC31229492830-2
7Anorthosis Famagusta  28229762726+1
8Pafos FC  21227692436-12
9Doxa Katokopia202255122839-11
10Enosis Neon Paralímni172245131738-21
11Alki Oroklini172245131943-24
12Ermis Aradippou102224161940-21
23 Februari 2019
16h00Pafos FCPafos FC1 - 0Doxa KatokopiaDoxa Katokopia
17h00Ermis AradippouErmis Aradippou2 - 3Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta
17h00Omonia NicosiaOmonia Nicosia2 - 0AEL LimassolAEL Limassol
24 Februari 2019
15h00Nea Salamina FCNea Salamina FC1 - 1Alki OrokliniAlki Oroklini
16h00Apollon LimassolApollon Limassol1 - 2Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia
17h00AEK LarnacaAEK Larnaca3 - 0Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni

Detail van de uitslagen


Degradatie Ronde (Cyprus - 03/03/2019 - 18/05/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Anorthosis Famagusta4132121194241+1
2Pafos FC3832128123950-11
3Doxa Katokopia353298154750-3
4Enosis Neon Paralímni353298153551-16
5Alki Oroklini3532105173558-23
6Ermis Aradippou133234252965-36
3 Maart 2019
15h00Pafos FCPafos FC0 - 3Alki OrokliniAlki Oroklini
17h00Ermis AradippouErmis Aradippou2 - 1Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta
4 Maart 2019
18h00Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni1 - 0Doxa KatokopiaDoxa Katokopia
9 Maart 2019
18h00Doxa KatokopiaDoxa Katokopia0 - 0Pafos FCPafos FC
10 Maart 2019
15h00Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta1 - 1Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni
16h00Alki OrokliniAlki Oroklini2 - 1Ermis AradippouErmis Aradippou
15 Maart 2019
16h00Ermis AradippouErmis Aradippou1 - 2Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni
17 Maart 2019
15h00Pafos FCPafos FC0 - 1Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta
17h00Alki OrokliniAlki Oroklini1 - 4Doxa KatokopiaDoxa Katokopia
30 Maart 2019
15h00Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni1 - 2Pafos FCPafos FC
31 Maart 2019
17h00Ermis AradippouErmis Aradippou0 - 4Doxa KatokopiaDoxa Katokopia
1 April 2019
18h00Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta3 - 0Alki OrokliniAlki Oroklini
6 April 2019
16h00Pafos FCPafos FC4 - 1Ermis AradippouErmis Aradippou
7 April 2019
16h00Alki OrokliniAlki Oroklini2 - 0Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni
18h00Doxa KatokopiaDoxa Katokopia3 - 3Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta
13 April 2019
16h00Doxa KatokopiaDoxa Katokopia2 - 2Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni
17h00Alki OrokliniAlki Oroklini2 - 3Pafos FCPafos FC
15 April 2019
18h00Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta3 - 2Ermis AradippouErmis Aradippou
20 April 2019
16h00Ermis AradippouErmis Aradippou1 - 2Alki OrokliniAlki Oroklini
18h00Pafos FCPafos FC3 - 2Doxa KatokopiaDoxa Katokopia
21 April 2019
16h00Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni2 - 2Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta
5 Mei 2019
18h00Doxa KatokopiaDoxa Katokopia0 - 1Alki OrokliniAlki Oroklini
18h00Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta1 - 1Pafos FCPafos FC
18h00Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni4 - 1Ermis AradippouErmis Aradippou
12 Mei 2019
18h15Pafos FCPafos FC0 - 2Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni
18h15Alki OrokliniAlki Oroklini1 - 0Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta
18h15Doxa KatokopiaDoxa Katokopia1 - 0Ermis AradippouErmis Aradippou
17 Mei 2019
18h00Ermis AradippouErmis Aradippou1 - 2Pafos FCPafos FC
18 Mei 2019
18h00Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta0 - 3Doxa KatokopiaDoxa Katokopia
18h00Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni3 - 2Alki OrokliniAlki Oroklini

Detail van de uitslagen


Championship Ronde (Cyprus - 02/03/2019 - 19/05/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Apoel FC Nicosia703221746625+41
2AEK Larnaca623218865123+28
3Apollon Limassol583217786432+32
4AEL Limassol5532174114947+2
5Nea Salamina FC4432128124147-6
6Omonia Nicosia3632106163645-9
2 Maart 2019
16h00AEK LarnacaAEK Larnaca1 - 0AEL LimassolAEL Limassol
17h00Apollon LimassolApollon Limassol3 - 1Omonia NicosiaOmonia Nicosia
17h30Nea Salamina FCNea Salamina FC1 - 1Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia
9 Maart 2019
16h00AEL LimassolAEL Limassol0 - 3Apollon LimassolApollon Limassol
17h00Omonia NicosiaOmonia Nicosia0 - 0Nea Salamina FCNea Salamina FC
10 Maart 2019
17h00Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia0 - 0AEK LarnacaAEK Larnaca
16 Maart 2019
16h00Nea Salamina FCNea Salamina FC1 - 0AEK LarnacaAEK Larnaca
17h00Omonia NicosiaOmonia Nicosia3 - 1AEL LimassolAEL Limassol
17 Maart 2019
17h00Apollon LimassolApollon Limassol1 - 3Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia
30 Maart 2019
16h00AEK LarnacaAEK Larnaca2 - 1Apollon LimassolApollon Limassol
17h30Nea Salamina FCNea Salamina FC0 - 2AEL LimassolAEL Limassol
18h00Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia1 - 1Omonia NicosiaOmonia Nicosia
6 April 2019
17h00Omonia NicosiaOmonia Nicosia0 - 2AEK LarnacaAEK Larnaca
18h00AEL LimassolAEL Limassol0 - 3Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia
7 April 2019
17h00Apollon LimassolApollon Limassol1 - 1Nea Salamina FCNea Salamina FC
13 April 2019
18h00Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia4 - 0Nea Salamina FCNea Salamina FC
14 April 2019
16h00AEL LimassolAEL Limassol2 - 3AEK LarnacaAEK Larnaca
17h00Omonia NicosiaOmonia Nicosia0 - 2Apollon LimassolApollon Limassol
21 April 2019
16h00Apollon LimassolApollon Limassol1 - 1AEL LimassolAEL Limassol
18h00AEK LarnacaAEK Larnaca1 - 0Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia
22 April 2019
18h00Nea Salamina FCNea Salamina FC5 - 2Omonia NicosiaOmonia Nicosia
4 Mei 2019
18h00AEK LarnacaAEK Larnaca1 - 1Nea Salamina FCNea Salamina FC
18h00Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia3 - 0Apollon LimassolApollon Limassol
18h00AEL LimassolAEL Limassol3 - 2Omonia NicosiaOmonia Nicosia
11 Mei 2019
16h00Omonia NicosiaOmonia Nicosia1 - 2Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia
18h00AEL LimassolAEL Limassol5 - 2Nea Salamina FCNea Salamina FC
12 Mei 2019
16h00Apollon LimassolApollon Limassol1 - 2AEK LarnacaAEK Larnaca
18 Mei 2019
17h00Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia4 - 0AEL LimassolAEL Limassol
19 Mei 2019
18h00AEK LarnacaAEK Larnaca2 - 1Omonia NicosiaOmonia Nicosia
18h00Nea Salamina FCNea Salamina FC2 - 1Apollon LimassolApollon Limassol

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden