De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Cyprus - 2021/2022 - Home

Voetbal - Beker van Cyprus - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

Cyprus
  • Achyronas Liopetriou
  • AEK Larnaca
  • AEL Limassol
  • Akritas Chlorakas
  • Alki Oroklini
  • Anorthosis Famagusta
  • Apoel FC Nicosia
  • Apollon Limassol
  • Aris Limassol F.C.
  • Doxa Katokopia
  • Enosis Neon Paralímni
  • Ermis Aradippou
  • Ethnikos Achna F.C.
  • Karmiotissa Pano Polemidia
  • Nea Salamina FC
  • Olympiakos Nicosia
  • Olympias Lympion
  • Omonia 29th May
  • Omonia Nicosia
  • Onisilos Sotira 2014
  • PAEEK
  • Pafos FC
  • PO Xylotymbou 2006

Home

Beker van Cyprus 2021/2022 - Home

CyprusCyprus - 22 September 2021 - 3 Februari 2022


Eerste ronde
22 September 2021
18h00Alki OrokliniAlki Oroklini0 - 4AEK LarnacaAEK Larnaca
18h00Omonia 29th MayOmonia 29th May0 - 1Pafos FCPafos FC
18h00Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia2 - 0Nea Salamina FCNea Salamina FC
18h00Apollon LimassolApollon Limassol3 - 1Olympias LympionOlympias Lympion
29 September 2021
17h00Achyronas LiopetriouAchyronas Liopetriou0 - 4Ethnikos Achna F.C.Ethnikos Achna F.C.
17h00Aris Limassol F.C.Aris Limassol F.C.2 - 2 (2 str 4)Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni
17h00Doxa KatokopiaDoxa Katokopia5 - 1Akritas ChlorakasAkritas Chlorakas

Achtste finales
12 Januari 2022
13h30Ermis AradippouErmis Aradippou1 - 1Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni
13h30Onisilos Sotira 2014Onisilos Sotira 20144 - 3Karmiotissa Pano PolemidiaKarmiotissa Pano Polemidia
18 Januari 2022
18h00AEK LarnacaAEK Larnaca1 - 1PAEEKPAEEK
19 Januari 2022
12h30Karmiotissa Pano PolemidiaKarmiotissa Pano Polemidia0 - 1Onisilos Sotira 2014Onisilos Sotira 2014
14h30Enosis Neon ParalímniEnosis Neon Paralímni5 - 0Ermis AradippouErmis Aradippou
15h30Pafos FCPafos FC1 - 3Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta
18h00Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia2 - 1Olympiakos NicosiaOlympiakos Nicosia
20 Januari 2022
16h00PO Xylotymbou 2006PO Xylotymbou 20060 - 5Omonia NicosiaOmonia Nicosia
26 Januari 2022
15h00Ethnikos Achna F.C.Ethnikos Achna F.C.3 - 1Doxa KatokopiaDoxa Katokopia
17h00Apollon LimassolApollon Limassol1 - 0AEL LimassolAEL Limassol
1 Februari 2022
16h00Omonia NicosiaOmonia Nicosia - PO Xylotymbou 2006PO Xylotymbou 2006
2 Februari 2022
15h00PAEEKPAEEK - AEK LarnacaAEK Larnaca
17h00Olympiakos NicosiaOlympiakos Nicosia - Apoel FC NicosiaApoel FC Nicosia
3 Februari 2022
16h00Doxa KatokopiaDoxa Katokopia - Ethnikos Achna F.C.Ethnikos Achna F.C.
17h00Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta - Pafos FCPafos FC
2 Maart 2022
16h00AEL LimassolAEL Limassol - Apollon LimassolApollon Limassol

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden