De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Oekraïne - 2019/2020 - Home

Voetbal - Beker van Oekraïne - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Oekraïne
  • Chernomorets Odessa
  • Dinamo Kyiv
  • FC Ahrobiznes Volochysk
  • FC Alians Lypova Dolyna
  • FC Balkany Zorya
  • FC Bukovyna Chernivtsi
  • FC Desna Chernihiv
  • FC Dinaz Vyshhorod
  • FC Hirnyk-Sport Komsomolsk
  • FC Inhulets Petrove
  • FC Karpaty Lviv
  • FC Kolos Kovalivka
  • FC Kremin Kremenchuk
  • FC Lviv
  • FC Mariupol
  • FC Mynai
  • FC Obolon-Brovar Kyiv
  • FC Oleksandriya
  • FC Olimpik Donetsk
  • FC Rukh Lviv
  • FC Vorskla Poltava
  • FC Zorya Luhansk
  • MFC Mykolaiv
  • SC Dnipro-1
  • Shakhtar Donetsk
  • Volyn Lutsk

Home

Beker van Oekraïne 2019/2020 - Home

OekraïneOekraïne - 25 September 2019 - 8 Juli 2020

WinnaarDinamo Kyiv : Dinamo Kyiv


1/16de finales
25 September 2019
14h00FC Dinaz VyshhorodFC Dinaz Vyshhorod0 - 1 verlengingenFC OleksandriyaFC Oleksandriya
14h00MFC MykolaivMFC Mykolaiv1 - 0Chernomorets OdessaChernomorets Odessa
14h00FC Kremin KremenchukFC Kremin Kremenchuk2 - 3FC Olimpik DonetskFC Olimpik Donetsk
14h30FC Bukovyna ChernivtsiFC Bukovyna Chernivtsi0 - 2FC LvivFC Lviv
15h00FC MynaiFC Mynai1 - 0Volyn LutskVolyn Lutsk
15h00FC Ahrobiznes VolochyskFC Ahrobiznes Volochysk1 - 3SC Dnipro-1SC Dnipro-1
16h00FC Inhulets PetroveFC Inhulets Petrove0 - 0 (7 str 6)FC Karpaty LvivFC Karpaty Lviv
17h00FC Alians Lypova DolynaFC Alians Lypova Dolyna1 - 0FC Balkany ZoryaFC Balkany Zorya
17h30FC Obolon-Brovar KyivFC Obolon-Brovar Kyiv0 - 2 verlengingenFC Hirnyk-Sport KomsomolskFC Hirnyk-Sport Komsomolsk
2 Oktober 2019
17h00FC Rukh LvivFC Rukh Lviv0 - 1FC MariupolFC Mariupol

Achtste finales
30 Oktober 2019
13h00FC MariupolFC Mariupol1 - 0FC Olimpik DonetskFC Olimpik Donetsk
13h00FC MynaiFC Mynai2 - 0FC LvivFC Lviv
13h00MFC MykolaivMFC Mykolaiv2 - 4FC Desna ChernihivFC Desna Chernihiv
14h00FC Inhulets PetroveFC Inhulets Petrove2 - 1SC Dnipro-1SC Dnipro-1
16h00FC Kolos KovalivkaFC Kolos Kovalivka0 - 1FC Vorskla PoltavaFC Vorskla Poltava
17h00FC OleksandriyaFC Oleksandriya1 - 1 (5 str 4)FC Zorya LuhanskFC Zorya Luhansk
17h00FC Alians Lypova DolynaFC Alians Lypova Dolyna5 - 3FC Hirnyk-Sport KomsomolskFC Hirnyk-Sport Komsomolsk
18h30Dinamo KyivDinamo Kyiv2 - 1 verlengingenShakhtar DonetskShakhtar Donetsk

Kwartfinales
11 Maart 2020
14h00FC MynaiFC Mynai1 - 1 (6 str 5)FC Inhulets PetroveFC Inhulets Petrove
17h00FC Alians Lypova DolynaFC Alians Lypova Dolyna2 - 4FC MariupolFC Mariupol
18h30Dinamo KyivDinamo Kyiv1 - 0 verlengingenFC OleksandriyaFC Oleksandriya
12 Maart 2020
18h00FC Desna ChernihivFC Desna Chernihiv0 - 1FC Vorskla PoltavaFC Vorskla Poltava

Halve Finale
17 Juni 2020
13h00FC MynaiFC Mynai0 - 2Dinamo KyivDinamo Kyiv
24 Juni 2020
18h30FC MariupolFC Mariupol1 - 1 (2 str 3)FC Vorskla PoltavaFC Vorskla Poltava

Finale
8 Juli 2020
20h30Dinamo KyivDinamo Kyiv1 - 1 (8 str 7)FC Vorskla PoltavaFC Vorskla Poltava

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden