De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Scottish Cup - 2019/2020 - Home

Voetbal - Scottish Cup - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Schotland

Home

Scottish Cup 2019/2020 - Home

SchotlandSchotland - 20 September 2019 - 11 April 2020


Eerste ronde
20 September 2019
20h05Kelty Hearts FC (SCO)Kelty Hearts FC0 - 3Auchinleck Talbot FCAuchinleck Talbot FC (SCO)
21 September 2019
16h00Nairn County FC (SCO)Nairn County FC0 - 0Clachnacuddin F.C.Clachnacuddin F.C. (SCO)
16h00Fraserburgh F.C. (SCO)Fraserburgh F.C.0 - 1Bonnyrigg Rose Athletic FCBonnyrigg Rose Athletic FC (SCO)
16h00Gretna FC (SCO)Gretna FC1 - 0Hill of Beath Hawthorn FCHill of Beath Hawthorn FC (SCO)
16h00Forres Mechanics F.C. (SCO)Forres Mechanics F.C.1 - 4Banks O' Dee FCBanks O' Dee FC (SCO)
16h00Edinburgh University AFC (SCO)Edinburgh University AFC1 - 3Lochee United FCLochee United FC (SCO)
16h00Dalbeattie Star FC (SCO)Dalbeattie Star FC1 - 3Gala Fairydean Rovers FCGala Fairydean Rovers FC (SCO)
16h00Cumbernauld Colts FC (SCO)Cumbernauld Colts FC1 - 5Penicuik Athletic FCPenicuik Athletic FC (SCO)
16h00Turriff United FC (SCO)Turriff United FC1 - 5Formartine United FCFormartine United FC (SCO)
16h00Linlithgow Rose FC (SCO)Linlithgow Rose FC1 - 0Huntly FCHuntly FC (SCO)
16h00Spartans F.C. (SCO)Spartans F.C.1 - 1Deveronvale F.C.Deveronvale F.C. (SCO)
16h00Keith FC (SCO)Keith FC2 - 3Stirling University FCStirling University FC (SCO)
16h00Strathspey Thistle F.C. (SCO)Strathspey Thistle F.C.2 - 1Lossiemouth FCLossiemouth FC (SCO)
16h00Broxburn Athletic FC (SCO)Broxburn Athletic FC3 - 2East Stirlingshire FCEast Stirlingshire FC (SCO)
16h00Inverurie Loco Works FC (SCO)Inverurie Loco Works FC3 - 2Wick Academy FCWick Academy FC (SCO)
16h00Caledonian Braves FC (SCO)Caledonian Braves FC3 - 4Rothes FCRothes FC (SCO)
16h00Buckie Thistle F.C. (SCO)Buckie Thistle F.C.4 - 1Civil Service Strollers FCCivil Service Strollers FC (SCO)
16h00Fort William FC (SCO)Fort William FC5 - 0Vale of Leithen FCVale of Leithen FC (SCO)
28 September 2019
16h00Clachnacuddin F.C. (SCO)Clachnacuddin F.C.2 - 1Nairn County FCNairn County FC (SCO)
30 September 2019
22h00Deveronvale F.C. (SCO)Deveronvale F.C.1 - 2Spartans F.C.Spartans F.C. (SCO)

Tweede ronde
18 Oktober 2019
20h05Bonnyrigg Rose Athletic FC (SCO)Bonnyrigg Rose Athletic FC2 - 0Buckie Thistle F.C.Buckie Thistle F.C. (SCO)
20h30Edinburgh City FC (SCO)Edinburgh City FC3 - 1Banks O' Dee FCBanks O' Dee FC (SCO)
19 Oktober 2019
15h30Auchinleck Talbot FC (SCO)Auchinleck Talbot FC1 - 0Cove Rangers FCCove Rangers FC (SCO)
16h00Clachnacuddin F.C. (SCO)Clachnacuddin F.C.0 - 7Brora Rangers FCBrora Rangers FC (SCO)
16h00Spartans F.C. (SCO)Spartans F.C.0 - 2Queen's Park FCQueen's Park FC (SCO)
16h00Albion Rovers FC (SCO)Albion Rovers FC1 - 1Fort William FCFort William FC (SCO)
16h00Cowdenbeath F.C. (SCO)Cowdenbeath F.C.1 - 1Broxburn Athletic FCBroxburn Athletic FC (SCO)
16h00Rothes FC (SCO)Rothes FC1 - 3Inverurie Loco Works FCInverurie Loco Works FC (SCO)
16h00Lochee United FC (SCO)Lochee United FC1 - 1BSC Glasgow FCBSC Glasgow FC (SCO)
16h00Stirling Albion FC (SCO)Stirling Albion FC2 - 0Strathspey Thistle F.C.Strathspey Thistle F.C. (SCO)
16h00Formartine United FC (SCO)Formartine United FC2 - 2Gala Fairydean Rovers FCGala Fairydean Rovers FC (SCO)
16h00Annan Athletic F.C. (SCO)Annan Athletic F.C.2 - 2Brechin City F.C.Brechin City F.C. (SCO)
16h00Elgin City F.C. (SCO)Elgin City F.C.3 - 1Berwick Rangers FCBerwick Rangers FC (ENG)
16h00East Kilbride FC (SCO)East Kilbride FC3 - 1Gretna FCGretna FC (SCO)
20 Oktober 2019
16h00Stirling University FC (SCO)Stirling University FC0 - 2Linlithgow Rose FCLinlithgow Rose FC (SCO)
26 Oktober 2019
15h30Penicuik Athletic FC (SCO)Penicuik Athletic FC3 - 0Stenhousemuir F.C.Stenhousemuir F.C. (SCO)
16h00Fort William FC (SCO)Fort William FC0 - 5Albion Rovers FCAlbion Rovers FC (SCO)
16h00Brechin City F.C. (SCO)Brechin City F.C.0 - 2Annan Athletic F.C.Annan Athletic F.C. (SCO)
16h00Gala Fairydean Rovers FC (SCO)Gala Fairydean Rovers FC1 - 2Formartine United FCFormartine United FC (SCO)
16h00Broxburn Athletic FC (SCO)Broxburn Athletic FC3 - 0Cowdenbeath F.C.Cowdenbeath F.C. (SCO)
27 Oktober 2019
16h30BSC Glasgow FC (SCO)BSC Glasgow FC2 - 1Lochee United FCLochee United FC (SCO)

Derde ronde
22 November 2019
20h05Linlithgow Rose FC (SCO)Linlithgow Rose FC1 - 4FalkirkFalkirk (SCO)
23 November 2019
14h45Auchinleck Talbot FC (SCO)Auchinleck Talbot FC1 - 1Arbroath F.C.Arbroath F.C. (SCO)
16h00Formartine United FC (SCO)Formartine United FC0 - 4East Kilbride FCEast Kilbride FC (SCO)
16h00Stirling Albion FC (SCO)Stirling Albion FC0 - 2Clyde F.C.Clyde F.C. (SCO)
16h00Inverurie Loco Works FC (SCO)Inverurie Loco Works FC0 - 1Broxburn Athletic FCBroxburn Athletic FC (SCO)
16h00Raith Rovers FC (SCO)Raith Rovers FC1 - 0Peterhead FCPeterhead FC (SCO)
16h00Queen of the South FC (SCO)Queen of the South FC1 - 2Queen's Park FCQueen's Park FC (SCO)
16h00Partick Thistle (SCO)Partick Thistle1 - 0Penicuik Athletic FCPenicuik Athletic FC (SCO)
16h00Greenock Morton (SCO)Greenock Morton1 - 1Brora Rangers FCBrora Rangers FC (SCO)
16h00Elgin City F.C. (SCO)Elgin City F.C.1 - 3Alloa Athletic F.C.Alloa Athletic F.C. (SCO)
16h00Albion Rovers FC (SCO)Albion Rovers FC1 - 4Airdrieonians F.C.Airdrieonians F.C. (SCO)
16h00Stranraer F.C. (SCO)Stranraer F.C.1 - 0DunfermlineDunfermline (SCO)
16h00Bonnyrigg Rose Athletic FC (SCO)Bonnyrigg Rose Athletic FC2 - 1Montrose FCMontrose FC (SCO)
16h00East Fife FC (SCO)East Fife FC3 - 4BSC Glasgow FCBSC Glasgow FC (SCO)
16h00Dumbarton FC (SCO)Dumbarton FC3 - 1Forfar Athletic F.C.Forfar Athletic F.C. (SCO)
16h00Edinburgh City FC (SCO)Edinburgh City FC4 - 3Annan Athletic F.C.Annan Athletic F.C. (SCO)
27 November 2019
20h45Arbroath F.C. (SCO)Arbroath F.C.3 - 0Auchinleck Talbot FCAuchinleck Talbot FC (SCO)
3 December 2019
20h45Brora Rangers FC (SCO)Brora Rangers FC1 - 3Greenock MortonGreenock Morton (SCO)

1/16de finales
17 Januari 2020
20h45Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers2 - 0Stranraer F.C.Stranraer F.C. (SCO)
18 Januari 2020
16h00Arbroath F.C. (SCO)Arbroath F.C.0 - 0FalkirkFalkirk (SCO)
16h00Bonnyrigg Rose Athletic FC (SCO)Bonnyrigg Rose Athletic FC0 - 1Clyde F.C.Clyde F.C. (SCO)
16h00Aberdeen (SCO)Aberdeen1 - 0Dumbarton FCDumbarton FC (SCO)
16h00East Kilbride FC (SCO)East Kilbride FC1 - 3BSC Glasgow FCBSC Glasgow FC (SCO)
16h00Ayr United F.C. (SCO)Ayr United F.C.1 - 0Ross County FCRoss County FC (SCO)
16h00Alloa Athletic F.C. (SCO)Alloa Athletic F.C.2 - 3Inverness CTInverness CT (SCO)
16h00Saint Johnstone FC (SCO)Saint Johnstone FC3 - 0Greenock MortonGreenock Morton (SCO)
16h00St Mirren (SCO)St Mirren3 - 0Broxburn Athletic FCBroxburn Athletic FC (SCO)
16h00Livingston (SCO)Livingston3 - 1Raith Rovers FCRaith Rovers FC (SCO)
16h00Heart of Midlothian (SCO)Heart of Midlothian5 - 0Airdrieonians F.C.Airdrieonians F.C. (SCO)
16h00Hamilton Academical (SCO)Hamilton Academical5 - 0Edinburgh City FCEdinburgh City FC (SCO)
16h00Kilmarnock (SCO)Kilmarnock6 - 0Queen's Park FCQueen's Park FC (SCO)
18h30Partick Thistle (SCO)Partick Thistle1 - 2Celtic GlasgowCeltic Glasgow (SCO)
20h20Dundee FC (SCO)Dundee FC0 - 3MotherwellMotherwell (SCO)
19 Januari 2020
16h00Dundee United (SCO)Dundee United2 - 2Hibernian EdimburgHibernian Edimburg (SCO)
28 Januari 2020
20h45Falkirk (SCO)Falkirk2 - 0Arbroath F.C.Arbroath F.C. (SCO)
20h45Hibernian Edimburg (SCO)Hibernian Edimburg4 - 2Dundee UnitedDundee United (SCO)

Achtste finales
8 Februari 2020
13h30Hamilton Academical (SCO)Hamilton Academical1 - 4Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO)
16h00Aberdeen (SCO)Aberdeen0 - 0KilmarnockKilmarnock (SCO)
16h00Ayr United F.C. (SCO)Ayr United F.C.1 - 2Saint Johnstone FCSaint Johnstone FC (SCO)
16h00Inverness CT (SCO)Inverness CT1 - 0LivingstonLivingston (SCO)
16h00St Mirren (SCO)St Mirren1 - 1MotherwellMotherwell (SCO)
20h20Falkirk (SCO)Falkirk0 - 1Heart of MidlothianHeart of Midlothian (SCO)
9 Februari 2020
13h00BSC Glasgow FC (SCO)BSC Glasgow FC1 - 4Hibernian EdimburgHibernian Edimburg (SCO)
15h00Clyde F.C. (SCO)Clyde F.C.0 - 3Celtic GlasgowCeltic Glasgow (SCO)
18 Februari 2020
20h45Motherwell (SCO)Motherwell4 - 4 (2 str 3)St MirrenSt Mirren (SCO)
19 Februari 2020
20h45Kilmarnock (SCO)Kilmarnock3 - 4 verlengingenAberdeenAberdeen (SCO)

Kwartfinales
28 Februari 2020
20h45Hibernian Edimburg (SCO)Hibernian Edimburg5 - 2Inverness CTInverness CT (SCO)
29 Februari 2020
18h30Heart of Midlothian (SCO)Heart of Midlothian1 - 0Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO)
20h20St Mirren (SCO)St Mirren0 - 2AberdeenAberdeen (SCO)
1 Maart 2020
16h00Saint Johnstone FC (SCO)Saint Johnstone FC0 - 1Celtic GlasgowCeltic Glasgow (SCO)

Halve Finale
11 April 2020
17h00Celtic Glasgow (SCO)Celtic GlasgowUitgesteldAberdeenAberdeen (SCO)
17h00Heart of Midlothian (SCO)Heart of MidlothianUitgesteldHibernian EdimburgHibernian Edimburg (SCO)

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden