De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Scottish Cup - 2021/2022 - Home

Voetbal - Scottish Cup - 2021/2022 - Home

Keuze van een seizoen :

Schotland

Home

Scottish Cup 2021/2022 - Home

SchotlandSchotland - 17 September 2021 - 12 Februari 2022


Eerste ronde
17 September 2021
20h45East Stirlingshire FC (SCO)East Stirlingshire FC3 - 0Fort William FCFort William FC (SCO)
21h00Cumbernauld Colts FC (SCO)Cumbernauld Colts FC1 - 1Buckie Thistle F.C.Buckie Thistle F.C. (SCO)
18 September 2021
15h30Penicuik Athletic FC (SCO)Penicuik Athletic FC1 - 3Tranent Juniors FCTranent Juniors FC (SCO)
16h00Inverurie Loco Works FC (SCO)Inverurie Loco Works FC0 - 3Jeanfield Swifts FCJeanfield Swifts FC (SCO)
16h00Caledonian Braves FC (SCO)Caledonian Braves FC0 - 1Stirling University FCStirling University FC (SCO)
16h00Tynecastle FC (SCO)Tynecastle FC0 - 6Brora Rangers FCBrora Rangers FC (SCO)
16h00Wigtown & Bladnoch FC (SCO)Wigtown & Bladnoch FC0 - 8St. Cuthbert Wanderers FCSt. Cuthbert Wanderers FC (SCO)
16h00Golspie Sutherland FC (SCO)Golspie Sutherland FC0 - 3Civil Service Strollers FCCivil Service Strollers FC (SCO)
16h00Spartans F.C. (SCO)Spartans F.C.0 - 1Gala Fairydean Rovers FCGala Fairydean Rovers FC (SCO)
16h00Forres Mechanics F.C. (SCO)Forres Mechanics F.C.0 - 2Bonnyrigg Rose Athletic FCBonnyrigg Rose Athletic FC (SCO)
16h00Lossiemouth FC (SCO)Lossiemouth FC0 - 3Preston Athletic FCPreston Athletic FC (SCO)
16h00Keith FC (SCO)Keith FC1 - 2Darvel FCDarvel FC (SCO)
16h00Newtongrange Star FC (SCO)Newtongrange Star FC1 - 1Dalbeattie Star FCDalbeattie Star FC (SCO)
16h00Coldstream FC (SCO)Coldstream FC1 - 10East Kilbride FCEast Kilbride FC (SCO)
16h00Irvine Meadow XI FC (SCO)Irvine Meadow XI FC1 - 3Auchinleck Talbot FCAuchinleck Talbot FC (SCO)
16h00Blackburn United FC (SCO)Blackburn United FC1 - 2Rothes FCRothes FC (SCO)
16h00Fraserburgh F.C. (SCO)Fraserburgh F.C.1 - 2Sauchie Juniors FCSauchie Juniors FC (SCO)
16h00Banks O' Dee FC (SCO)Banks O' Dee FC1 - 0Turriff United FCTurriff United FC (SCO)
16h00Clachnacuddin F.C. (SCO)Clachnacuddin F.C.1 - 2Dunipace FCDunipace FC (SCO)
16h00Formartine United FC (SCO)Formartine United FC2 - 2Cumnock Juniors FCCumnock Juniors FC (SCO)
16h00Dunbar United FC (SCO)Dunbar United FC2 - 0Camelon Juniors FCCamelon Juniors FC (SCO)
16h00Deveronvale F.C. (SCO)Deveronvale F.C.2 - 2Haddington Athletic FCHaddington Athletic FC (SCO)
16h00Wick Academy FC (SCO)Wick Academy FC2 - 2Bo'ness United FCBo'ness United FC (SCO)
16h00Huntly FC (SCO)Huntly FC3 - 0Hill of Beath Hawthorn FCHill of Beath Hawthorn FC (SCO)
16h00Nairn County FC (SCO)Nairn County FC4 - 0Strathspey Thistle F.C.Strathspey Thistle F.C. (SCO)
16h00Brechin City F.C. (SCO)Brechin City F.C.5 - 0Vale of Leithen FCVale of Leithen FC (SCO)
16h00Broomhill FC (SCO)Broomhill FC6 - 0Glasgow University FCGlasgow University FC (SCO)
16h00Clydebank FC (SCO)Clydebank FC7 - 0Dalkeith Thistle FCDalkeith Thistle FC (SCO)
19 September 2021
16h00Lothian Thistle HV FC (SCO)Lothian Thistle HV FC2 - 2Edinburgh University AFCEdinburgh University AFC (SCO)
20 September 2021
20h45Berwick Rangers FC (ENG)Berwick Rangers FC2 - 1Gretna FC 2008Gretna FC 2008 (SCO)
25 September 2021
16h00Edinburgh University AFC (SCO)Edinburgh University AFC0 - 3Lothian Thistle HV FCLothian Thistle HV FC (SCO)
16h00Haddington Athletic FC (SCO)Haddington Athletic FC1 - 1 (5 str 4)Deveronvale F.C.Deveronvale F.C. (SCO)
16h00Cumnock Juniors FC (SCO)Cumnock Juniors FC1 - 5Formartine United FCFormartine United FC (SCO)
16h00Dalbeattie Star FC (SCO)Dalbeattie Star FC3 - 2Newtongrange Star FCNewtongrange Star FC (SCO)
16h00Buckie Thistle F.C. (SCO)Buckie Thistle F.C.4 - 1Cumbernauld Colts FCCumbernauld Colts FC (SCO)
28 September 2021
16h00Bo'ness United FC (SCO)Bo'ness United FC4 - 1Wick Academy FCWick Academy FC (SCO)

Tweede ronde
23 Oktober 2021
16h00Preston Athletic FC (SCO)Preston Athletic FC0 - 2Auchinleck Talbot FCAuchinleck Talbot FC (SCO)
16h00Formartine United FC (SCO)Formartine United FC0 - 2Forfar Athletic F.C.Forfar Athletic F.C. (SCO)
16h00Stranraer F.C. (SCO)Stranraer F.C.0 - 1Darvel FCDarvel FC (SCO)
16h00Dalbeattie Star FC (SCO)Dalbeattie Star FC0 - 0Rothes FCRothes FC (SCO)
16h00Brora Rangers FC (SCO)Brora Rangers FC0 - 0Albion Rovers FCAlbion Rovers FC (SCO)
16h00Broomhill FC (SCO)Broomhill FC0 - 2Tranent Juniors FCTranent Juniors FC (SCO)
16h00East Stirlingshire FC (SCO)East Stirlingshire FC0 - 3Bonnyrigg Rose Athletic FCBonnyrigg Rose Athletic FC (SCO)
16h00St. Cuthbert Wanderers FC (SCO)St. Cuthbert Wanderers FC1 - 3Gala Fairydean Rovers FCGala Fairydean Rovers FC (SCO)
16h00Dunbar United FC (SCO)Dunbar United FC1 - 1Lothian Thistle HV FCLothian Thistle HV FC (SCO)
16h00Berwick Rangers FC (ENG)Berwick Rangers FC1 - 2Stirling Albion FCStirling Albion FC (SCO)
16h00Edinburgh City FC (SCO)Edinburgh City FC2 - 1Bo'ness United FCBo'ness United FC (SCO)
16h00Cowdenbeath F.C. (SCO)Cowdenbeath F.C.2 - 4Civil Service Strollers FCCivil Service Strollers FC (SCO)
16h00Sauchie Juniors FC (SCO)Sauchie Juniors FC2 - 1Dunipace FCDunipace FC (SCO)
16h00Brechin City F.C. (SCO)Brechin City F.C.2 - 1Haddington Athletic FCHaddington Athletic FC (SCO)
16h00Annan Athletic F.C. (SCO)Annan Athletic F.C.3 - 1Jeanfield Swifts FCJeanfield Swifts FC (SCO)
16h00Kelty Hearts FC (SCO)Kelty Hearts FC4 - 1Buckie Thistle F.C.Buckie Thistle F.C. (SCO)
16h00Stenhousemuir F.C. (SCO)Stenhousemuir F.C.4 - 1Huntly FCHuntly FC (SCO)
16h00East Kilbride FC (SCO)East Kilbride FC4 - 0Stirling University FCStirling University FC (SCO)
16h00Banks O' Dee FC (SCO)Banks O' Dee FC5 - 0Nairn County FCNairn County FC (SCO)
25 Oktober 2021
20h45Clydebank FC (SCO)Clydebank FC1 - 1Elgin City F.C.Elgin City F.C. (SCO)
30 Oktober 2021
16h00Rothes FC (SCO)Rothes FC0 - 1Dalbeattie Star FCDalbeattie Star FC (SCO)
16h00Albion Rovers FC (SCO)Albion Rovers FC1 - 0Brora Rangers FCBrora Rangers FC (SCO)
16h00Elgin City F.C. (SCO)Elgin City F.C.1 - 2Clydebank FCClydebank FC (SCO)
16h00Lothian Thistle HV FC (SCO)Lothian Thistle HV FC2 - 1Dunbar United FCDunbar United FC (SCO)

Derde ronde
26 November 2021
20h45Partick Thistle (SCO)Partick Thistle1 - 0DunfermlineDunfermline (SCO)
27 November 2021
16h00Kelty Hearts FC (SCO)Kelty Hearts FC0 - 0Montrose FCMontrose FC (SCO)
16h00Stenhousemuir F.C. (SCO)Stenhousemuir F.C.0 - 2Airdrieonians F.C.Airdrieonians F.C. (SCO)
16h00Civil Service Strollers FC (SCO)Civil Service Strollers FC0 - 3Peterhead FCPeterhead FC (SCO)
16h00Queen's Park FC (SCO)Queen's Park FC0 - 1KilmarnockKilmarnock (SCO)
16h00Gala Fairydean Rovers FC (SCO)Gala Fairydean Rovers FC0 - 1Annan Athletic F.C.Annan Athletic F.C. (SCO)
16h00Lothian Thistle HV FC (SCO)Lothian Thistle HV FC1 - 2Edinburgh City FCEdinburgh City FC (SCO)
16h00Falkirk (SCO)Falkirk1 - 2Raith Rovers FCRaith Rovers FC (SCO)
16h00Inverness CT (SCO)Inverness CT1 - 1Greenock MortonGreenock Morton (SCO)
16h00Auchinleck Talbot FC (SCO)Auchinleck Talbot FC1 - 0Hamilton AcademicalHamilton Academical (SCO)
16h00Dalbeattie Star FC (SCO)Dalbeattie Star FC1 - 2East Kilbride FCEast Kilbride FC (SCO)
16h00Ayr United F.C. (SCO)Ayr United F.C.2 - 1Albion Rovers FCAlbion Rovers FC (SCO)
16h00Clydebank FC (SCO)Clydebank FC2 - 0Clyde F.C.Clyde F.C. (SCO)
16h00Cove Rangers FC (SCO)Cove Rangers FC2 - 2Queen of the South FCQueen of the South FC (SCO)
16h00Banks O' Dee FC (SCO)Banks O' Dee FC2 - 1East Fife FCEast Fife FC (SCO)
16h00Dumbarton FC (SCO)Dumbarton FC3 - 1Sauchie Juniors FCSauchie Juniors FC (SCO)
16h00Arbroath F.C. (SCO)Arbroath F.C.3 - 0Forfar Athletic F.C.Forfar Athletic F.C. (SCO)
16h00Stirling Albion FC (SCO)Stirling Albion FC4 - 0Tranent Juniors FCTranent Juniors FC (SCO)
16h00Alloa Athletic F.C. (SCO)Alloa Athletic F.C.5 - 0Bonnyrigg Rose Athletic FCBonnyrigg Rose Athletic FC (SCO)
29 November 2021
20h45Brechin City F.C. (SCO)Brechin City F.C.1 - 1Darvel FCDarvel FC (SCO)
4 December 2021
16h00Montrose FC (SCO)Montrose FC1 - 1 (1 str 3)Kelty Hearts FCKelty Hearts FC (SCO)
7 December 2021
20h45Queen of the South FC (SCO)Queen of the South FC0 - 3Cove Rangers FCCove Rangers FC (SCO)
20h45Greenock Morton (SCO)Greenock Morton1 - 1 (5 str 4)Inverness CTInverness CT (SCO)
14 December 2021
20h45Darvel FC (SCO)Darvel FC2 - 2 (5 str 4)Brechin City F.C.Brechin City F.C. (SCO)

1/16de finales
20 Januari 2022
20h45Hibernian Edimburg (SCO)Hibernian Edimburg0 - 0Cove Rangers FCCove Rangers FC (SCO)
21 Januari 2022
20h45Glasgow Rangers (SCO)Glasgow Rangers4 - 0Stirling Albion FCStirling Albion FC (SCO)
22 Januari 2022
13h30Auchinleck Talbot FC (SCO)Auchinleck Talbot FC0 - 5Heart of MidlothianHeart of Midlothian (SCO)
16h00Banks O' Dee FC (SCO)Banks O' Dee FC0 - 3Raith Rovers FCRaith Rovers FC (SCO)
16h00Dumbarton FC (SCO)Dumbarton FC0 - 1Dundee FCDundee FC (SCO)
16h00Ayr United F.C. (SCO)Ayr United F.C.0 - 2St MirrenSt Mirren (SCO)
16h00Livingston FC (SCO)Livingston FC1 - 0Ross County FCRoss County FC (SCO)
16h00Kilmarnock (SCO)Kilmarnock1 - 2 verlengingenDundee UnitedDundee United (SCO)
16h00Partick Thistle (SCO)Partick Thistle1 - 0Airdrieonians F.C.Airdrieonians F.C. (SCO)
16h00Kelty Hearts FC (SCO)Kelty Hearts FC1 - 0 verlengingenSaint Johnstone FCSaint Johnstone FC (SCO)
16h00Peterhead FC (SCO)Peterhead FC2 - 2 (5 str 3)East Kilbride FCEast Kilbride FC (SCO)
16h00Motherwell FC (SCO)Motherwell FC2 - 1 verlengingenGreenock MortonGreenock Morton (SCO)
16h00Arbroath F.C. (SCO)Arbroath F.C.3 - 0Darvel FCDarvel FC (SCO)
16h00Clydebank FC (SCO)Clydebank FC3 - 4 verlengingenAnnan Athletic F.C.Annan Athletic F.C. (SCO)
16h00Aberdeen FC (SCO)Aberdeen FC3 - 0Edinburgh City FCEdinburgh City FC (SCO)
18h30Alloa Athletic F.C. (SCO)Alloa Athletic F.C.1 - 2Celtic GlasgowCeltic Glasgow (SCO)

Achtste finales
12 Februari 2022
16h00St Mirren (SCO)St Mirren - Kelty Hearts FCKelty Hearts FC (SCO)
16h00Peterhead FC (SCO)Peterhead FC - Dundee FCDundee FC (SCO)
16h00Celtic Glasgow (SCO)Celtic Glasgow - Raith Rovers FCRaith Rovers FC (SCO)
16h00Motherwell FC (SCO)Motherwell FC - Aberdeen FCAberdeen FC (SCO)
16h00Heart of Midlothian (SCO)Heart of Midlothian - Livingston FCLivingston FC (SCO)
16h00Annan Athletic F.C. (SCO)Annan Athletic F.C. - Glasgow RangersGlasgow Rangers (SCO)
16h00Arbroath F.C. (SCO)Arbroath F.C. - Hibernian EdimburgHibernian Edimburg (SCO)
16h00Partick Thistle (SCO)Partick Thistle - Dundee UnitedDundee United (SCO)

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden