De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Italiaanse Beker - 2019/2020 - Home

Voetbal - Italiaanse Beker - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Italië

Home

Italiaanse Beker 2019/2020 - Home

ItaliëItalië - 3 Augustus 2019 - 4 Maart 2020


Eerste ronde
3 Augustus 2019
17h30Virtus Francavilla CalcioVirtus Francavilla Calcio2 - 1Novara CalcioNovara Calcio
18h30FC Pro Vercelli 1892FC Pro Vercelli 18922 - 0 verlengingenSS RendeSS Rende
4 Augustus 2019
16h00FC Südtirol-Alto AdigeFC Südtirol-Alto Adige4 - 2US Città di FasanoUS Città di Fasano
17h30US AdrieseUS Adriese0 - 1A.C. Feralpi SalòA.C. Feralpi Salò
17h30Carrarese CalcioCarrarese Calcio1 - 1 (5 str 4)Fermana FCFermana FC
17h30Ravenna CalcioRavenna Calcio1 - 0Unione SanremoUnione Sanremo
18h00Piacenza CalcioPiacenza Calcio1 - 1 (3 str 2)AS Viterbese CalcioAS Viterbese Calcio
18h30Pro PatriaPro Patria1 - 0SS Matelica CalcioSS Matelica Calcio
18h30Monza Brianza 1912Monza Brianza 19122 - 0Alessandria CalcioAlessandria Calcio
19h00Catanzaro FCCatanzaro FC4 - 1 verlengingenCasertana FCCasertana FC
20h00US Triestina CalcioUS Triestina Calcio3 - 1Società Sportiva Cavese 1919Società Sportiva Cavese 1919
20h30 Siena Siena0 - 2AC MantovaAC Mantova
20h30Imolese CalcioImolese Calcio3 - 3 (4 str 3)US SambenedetteseUS Sambenedettese
20h30Calcio CataniaCalcio Catania3 - 0ASD FanfullaASD Fanfulla
20h30SS Monopoli 1966SS Monopoli 19664 - 1PonsaccoPonsacco
20h45AC ArezzoAC Arezzo1 - 0ASD Turris Calcio 1944ASD Turris Calcio 1944
21h00Potenza SCPotenza SC2 - 0Lanusei CalcioLanusei Calcio
6 Augustus 2019
20h30Reggina 1914Reggina 19143 - 2L.R. Vicenza VirtusL.R. Vicenza Virtus

Tweede ronde
10 Augustus 2019
18h30Ascoli Calcio 1898Ascoli Calcio 18985 - 1FC Pro Vercelli 1892FC Pro Vercelli 1892
11 Augustus 2019
18h00Spezia 1906 CalcioSpezia 1906 Calcio5 - 0Pro PatriaPro Patria
18h30Chievo VeronaChievo Verona1 - 1 (3 str 1)Ravenna CalcioRavenna Calcio
19h00Venezia FCVenezia FC2 - 1Calcio CataniaCalcio Catania
20h30A.c.d. Virtus EntellaA.c.d. Virtus Entella1 - 2FC Südtirol-Alto AdigeFC Südtirol-Alto Adige
20h30Pordenone CalcioPordenone Calcio1 - 2A.C. Feralpi SalòA.C. Feralpi Salò
20h30Perugia CalcioPerugia Calcio1 - 0US Triestina CalcioUS Triestina Calcio
20h30SS Monopoli 1966SS Monopoli 19661 - 0Cosenza CalcioCosenza Calcio
20h30Empoli FCEmpoli FC2 - 1Reggina 1914Reggina 1914
20h30Benevento CalcioBenevento Calcio3 - 4Monza Brianza 1912Monza Brianza 1912
20h30AS CittadellaAS Cittadella3 - 0Calcio PadovaCalcio Padova
20h30ASD Trapani CalcioASD Trapani Calcio3 - 1Piacenza CalcioPiacenza Calcio
20h30Pescara CalcioPescara Calcio3 - 2AC MantovaAC Mantova
20h30US CremoneseUS Cremonese4 - 0Virtus Francavilla CalcioVirtus Francavilla Calcio
20h30Frosinone CalcioFrosinone Calcio4 - 0Carrarese CalcioCarrarese Calcio
20h45AS Livorno CalcioAS Livorno Calcio0 - 1Carpi FC 1909Carpi FC 1909
20h45SS Juve StabiaSS Juve Stabia1 - 1 (2 str 3)Imolese CalcioImolese Calcio
20h45Salernitana Calcio 1919Salernitana Calcio 19193 - 1Catanzaro FCCatanzaro FC
20h45AC PisaAC Pisa3 - 0Potenza SCPotenza SC
20h45CrotoneCrotone4 - 3AC ArezzoAC Arezzo

Derde ronde
16 Augustus 2019
20h30Genoa CFCGenoa CFC4 - 1Imolese CalcioImolese Calcio
17 Augustus 2019
18h00Parma FCParma FC3 - 1Venezia FCVenezia FC
18 Augustus 2019
18h00Perugia CalcioPerugia Calcio2 - 1 verlengingenBrescia CalcioBrescia Calcio
18h15FiorentinaFiorentina3 - 1Monza Brianza 1912Monza Brianza 1912
20h30Hellas VeronaHellas Verona1 - 2 verlengingenUS CremoneseUS Cremonese
20h30Empoli FCEmpoli FC2 - 1 verlengingenPescara CalcioPescara Calcio
20h30Ascoli Calcio 1898Ascoli Calcio 18982 - 0ASD Trapani CalcioASD Trapani Calcio
20h30CagliariCagliari2 - 1Chievo VeronaChievo Verona
20h30AS CittadellaAS Cittadella3 - 3 (5 str 4)Carpi FC 1909Carpi FC 1909
20h30UdineseUdinese3 - 1FC Südtirol-Alto AdigeFC Südtirol-Alto Adige
20h30Frosinone CalcioFrosinone Calcio5 - 1SS Monopoli 1966SS Monopoli 1966
20h45AC PisaAC Pisa0 - 3Bologna FCBologna FC
20h45US Sassuolo CalcioUS Sassuolo Calcio1 - 0Spezia 1906 CalcioSpezia 1906 Calcio
20h45SPAL FerraraSPAL Ferrara3 - 1A.C. Feralpi SalòA.C. Feralpi Salò
20h45LecceLecce4 - 0Salernitana Calcio 1919Salernitana Calcio 1919
21h00CrotoneCrotone1 - 3Sampdoria GenoaSampdoria Genoa

Vierde ronde
3 December 2019
15h00US CremoneseUS Cremonese1 - 0Empoli FCEmpoli FC
18h00Genoa CFCGenoa CFC3 - 2Ascoli Calcio 1898Ascoli Calcio 1898
21h00FiorentinaFiorentina2 - 0AS CittadellaAS Cittadella
4 December 2019
15h00US Sassuolo CalcioUS Sassuolo Calcio1 - 2Perugia CalcioPerugia Calcio
18h00SPAL FerraraSPAL Ferrara5 - 1LecceLecce
21h00UdineseUdinese4 - 0Bologna FCBologna FC
5 December 2019
18h00Parma FCParma FC2 - 1Frosinone CalcioFrosinone Calcio
21h00CagliariCagliari2 - 1Sampdoria GenoaSampdoria Genoa

Achtste finales
9 Januari 2020
21h15Torino FCTorino FC1 - 1 (5 str 3)Genoa CFCGenoa CFC
14 Januari 2020
15h00SSC NapoliSSC Napoli2 - 0Perugia CalcioPerugia Calcio
18h00Lazio RomeLazio Rome4 - 0US CremoneseUS Cremonese
20h45Inter MilanInter Milan4 - 1CagliariCagliari
15 Januari 2020
15h00FiorentinaFiorentina2 - 1Atalanta BergamoAtalanta Bergamo
18h00AC MilanAC Milan3 - 0SPAL FerraraSPAL Ferrara
20h45Juventus TurinJuventus Turin4 - 0UdineseUdinese
16 Januari 2020
21h15Parma FCParma FC0 - 2AS RomaAS Roma

Kwartfinales
21 Januari 2020
20h45SSC NapoliSSC Napoli1 - 0Lazio RomeLazio Rome
22 Januari 2020
20h45Juventus TurinJuventus Turin3 - 1AS RomaAS Roma
28 Januari 2020
20h45AC MilanAC Milan4 - 2 verlengingenTorino FCTorino FC
29 Januari 2020
20h45Inter MilanInter Milan2 - 1FiorentinaFiorentina

Halve Finale
12 Februari 2020
20h45Inter MilanInter Milan0 - 1SSC NapoliSSC Napoli
13 Februari 2020
20h45AC MilanAC Milan1 - 1Juventus TurinJuventus Turin
4 Maart 2020
20h00Juventus TurinJuventus TurinUitgesteldAC MilanAC Milan
5 Maart 2020
20h00SSC NapoliSSC NapoliUitgesteldInter MilanInter Milan

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden