De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Belgische Beker - 2019/2020 - Home

Voetbal - Belgische Beker - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

België

Home

Belgische Beker 2019/2020 - Home

BelgiëBelgië - 17 Augustus 2019 - 4 December 2019


Vierde ronde (18/08/2019)
17 Augustus 2019
19h00FCV Dender EHFCV Dender EH1 - 3RFC SeraingRFC Seraing
19h00KFC Dessel SportKFC Dessel Sport4 - 2 verlengingenRWD MolenbeekRWD Molenbeek
19h00R. Knokke FCR. Knokke FC5 - 0Waltwilder VVWaltwilder VV
19h00La LouvièreLa Louvière7 - 2KFC De Kempen TLKFC De Kempen TL
18 Augustus 2019
16h00KFC Rhodienne-De HoekKFC Rhodienne-De Hoek0 - 2RSC OnhayeRSC Onhaye
16h00KSC BlankenbergeKSC Blankenberge0 - 2KVV VosselaarKVV Vosselaar
16h00RFC MeuxRFC Meux0 - 2R. Cappellen FCR. Cappellen FC
16h00FC MariekerkeFC Mariekerke0 - 3KSK RonseKSK Ronse
16h00KMSK DeinzeKMSK Deinze0 - 0 (7 str 8)KSK HeistKSK Heist
16h00Olympic CharleroiOlympic Charleroi1 - 2KRC BambruggeKRC Bambrugge
16h00RFC WetterenRFC Wetteren1 - 0Royale Entente DurbuyRoyale Entente Durbuy
16h00Loenhout SKLoenhout SK1 - 4SC DikkelvenneSC Dikkelvenne
16h00Union Royale NamurUnion Royale Namur1 - 2RCS VerlaineRCS Verlaine
16h00K.F.C. V.W. HammeK.F.C. V.W. Hamme1 - 0AFC TubizeAFC Tubize
16h00KSV OudenaardeKSV Oudenaarde1 - 2KSV TemseKSV Temse
16h00RUS GivryRUS Givry1 - 5KFC DuffelKFC Duffel
16h00Torhout 1992 KMTorhout 1992 KM2 - 1Royal Stade BrainoisRoyal Stade Brainois
16h00Royal Francs-BorainsRoyal Francs-Borains2 - 1RFC de LiègeRFC de Liège
16h00RUS RebecquoiseRUS Rebecquoise2 - 0K Lyra-Lierse BerlaarK Lyra-Lierse Berlaar
16h00K Londerzeel SKK Londerzeel SK2 - 4Eendracht AalstEendracht Aalst
16h00Olympia SC WijgmaalOlympia SC Wijgmaal2 - 0KFC NijlenKFC Nijlen
16h00KFC Sint-JobKFC Sint-Job3 - 4 verlengingenK Rupel Boom FCK Rupel Boom FC
16h00SK GullegemSK Gullegem3 - 1KSV OostkampKSV Oostkamp
16h00RFC TilleurRFC Tilleur5 - 3KVK TienenKVK Tienen
16h00KFC Mandel UnitedKFC Mandel United5 - 0RSC Habay la NeuveRSC Habay la Neuve

Vijfde ronde (25/08/2019)
23 Augustus 2019
20h00RCS VerlaineRCS Verlaine1 - 1 (4 str 2)KRC BambruggeKRC Bambrugge
20h30Oud Heverlee LeuvenOud Heverlee Leuven6 - 0RFC WetterenRFC Wetteren
24 Augustus 2019
16h00K Beerschot VAK Beerschot VA6 - 1SC DikkelvenneSC Dikkelvenne
17h00KFC Dessel SportKFC Dessel Sport3 - 1Royal Excelsior VirtonRoyal Excelsior Virton
19h00RFC SeraingRFC Seraing1 - 0KSV RoeselareKSV Roeselare
19h30RSC OnhayeRSC Onhaye0 - 1Eendracht AalstEendracht Aalst
20h00KSK HeistKSK Heist0 - 4LokerenLokeren
20h00La LouvièreLa Louvière1 - 2WesterloWesterlo
20h00KFC Mandel UnitedKFC Mandel United1 - 0 verlengingenSK GullegemSK Gullegem
20h00Lommel SKLommel SK4 - 0KSV TemseKSV Temse
25 Augustus 2019
16h00R. Cappellen FCR. Cappellen FC1 - 0K.F.C. V.W. HammeK.F.C. V.W. Hamme
16h00RUS RebecquoiseRUS Rebecquoise2 - 1RFC TilleurRFC Tilleur
16h00KFC DuffelKFC Duffel2 - 1R. Knokke FCR. Knokke FC
16h00KSK RonseKSK Ronse4 - 2Olympia SC WijgmaalOlympia SC Wijgmaal
16h00K Rupel Boom FCK Rupel Boom FC4 - 2KVV VosselaarKVV Vosselaar
16h00Royal Francs-BorainsRoyal Francs-Borains6 - 1Torhout 1992 KMTorhout 1992 KM

1/16de finales (26/09/2019)
24 September 2019
20h00Cercle BruggeCercle Brugge0 - 1RUS RebecquoiseRUS Rebecquoise
20h00Red Star Waasland-BeverenRed Star Waasland-Beveren3 - 4WesterloWesterlo
20h30KSK RonseKSK Ronse0 - 3KRC GenkKRC Genk
25 September 2019
20h00KFC Mandel UnitedKFC Mandel United0 - 2KV OostendeKV Oostende
20h00R. Cappellen FCR. Cappellen FC0 - 0 (3 str 5)KAS EupenKAS Eupen
20h00RFC SeraingRFC Seraing1 - 3K.V. KortrijkK.V. Kortrijk
20h00K Rupel Boom FCK Rupel Boom FC2 - 3Sporting CharleroiSporting Charleroi
20h00Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise3 - 0RCS VerlaineRCS Verlaine
20h00Zulte-WaregemZulte-Waregem4 - 2KFC DuffelKFC Duffel
20h30Royal Francs-BorainsRoyal Francs-Borains0 - 3Club BruggeClub Brugge
20h30KFC Dessel SportKFC Dessel Sport0 - 1Royal Excel MouscronRoyal Excel Mouscron
20h30Eendracht AalstEendracht Aalst0 - 4KAA GentKAA Gent
20h30Sint-Truidense VVSint-Truidense VV2 - 0 verlengingenOud Heverlee LeuvenOud Heverlee Leuven
20h45K Beerschot VAK Beerschot VA2 - 3 verlengingenRSC AnderlechtRSC Anderlecht
26 September 2019
20h30Standard LuikStandard Luik2 - 1Lommel SKLommel SK
20h30Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC4 - 2 verlengingenLokerenLokeren

Achtste finales (04/12/2019)
4 December 2019
19h00Royal Antwerp FCRoyal Antwerp FC - KRC GenkKRC Genk
19h00Sporting CharleroiSporting Charleroi - KAA GentKAA Gent
19h00K.V. KortrijkK.V. Kortrijk - KAS EupenKAS Eupen
19h00KV OostendeKV Oostende - Club BruggeClub Brugge
19h00Royal Excel MouscronRoyal Excel Mouscron - RSC AnderlechtRSC Anderlecht
19h00Standard LuikStandard Luik - RUS RebecquoiseRUS Rebecquoise
19h00Union Saint-GilloiseUnion Saint-Gilloise - WesterloWesterlo
19h00Zulte-WaregemZulte-Waregem - Sint-Truidense VVSint-Truidense VV

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden