De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Servië - 2019/2020 - Home

Voetbal - Beker van Servië - 2019/2020 - Home

Keuze van een seizoen :

Servië
  • Crvena Zvezda Beograd
  • FK Backa Palanka
  • FK Bratstvo 1946 Prigrevica
  • FK Buducnost Dobanovci
  • FK Cukaricki Stankom
  • FK Dinamo Vranje
  • FK Habit Pharm Javor Ivanjica
  • FK Indija
  • FK Metalac Gornji Milanovac
  • FK Novi Pazar
  • FK Partizan Belgrad
  • FK Rad Belgrad
  • FK Radnicki 1923
  • FK Radnik Surdulica
  • FK Sindjelic Beograd
  • FK Spartak Subotica
  • FK Teleoptik
  • FK Trayal Krusevac
  • FK Trepca Kosovska Mitrovica
  • FK Vodojaza Grosnica
  • FK Vozdovac
  • FK Zarkovo Beograd
  • FK Zemun
  • FK Zlatibor
  • Macva Sabac
  • Mladost Lucani
  • Napredak Krusevac
  • OFK Beograd
  • Proleter Novi Sad
  • Radnicki Nis
  • TSC Backa Topola
  • Vojvodina Novi-Sad

Home

Beker van Servië 2019/2020 - Home

ServiëServië - 25 September 2019 - 24 Juni 2020

WinnaarVojvodina Novi-Sad : Vojvodina Novi-Sad


1/16de finales
25 September 2019
15h30FK Sindjelic BeogradFK Sindjelic Beograd0 - 0 (4 str 2)FK ZemunFK Zemun
15h30FK Buducnost DobanovciFK Buducnost Dobanovci1 - 4Radnicki NisRadnicki Nis
15h30FK Bratstvo 1946 PrigrevicaFK Bratstvo 1946 Prigrevica1 - 3Mladost LucaniMladost Lucani
15h30Napredak KrusevacNapredak Krusevac1 - 1 (3 str 4)TSC Backa TopolaTSC Backa Topola
15h30FK ZlatiborFK Zlatibor1 - 4Vojvodina Novi-SadVojvodina Novi-Sad
15h30FK IndijaFK Indija2 - 0FK Dinamo VranjeFK Dinamo Vranje
15h30OFK BeogradOFK Beograd3 - 2FK Rad BelgradFK Rad Belgrad
17h00FK Backa PalankaFK Backa Palanka1 - 0FK Radnicki 1923FK Radnicki 1923
18h00Macva SabacMacva Sabac1 - 0FK Metalac Gornji MilanovacFK Metalac Gornji Milanovac
18h00FK Cukaricki StankomFK Cukaricki Stankom3 - 1FK Zarkovo BeogradFK Zarkovo Beograd
19h00FK Spartak SuboticaFK Spartak Subotica2 - 0FK Novi PazarFK Novi Pazar
26 September 2019
15h30FK Trayal KrusevacFK Trayal Krusevac2 - 3FK Radnik SurdulicaFK Radnik Surdulica
9 Oktober 2019
15h00FK Vodojaza GrosnicaFK Vodojaza Grosnica1 - 5FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad
15h00FK VozdovacFK Vozdovac2 - 2 (7 str 8)FK TeleoptikFK Teleoptik
15h00Proleter Novi SadProleter Novi Sad2 - 1FK Habit Pharm Javor IvanjicaFK Habit Pharm Javor Ivanjica
10 Oktober 2019
15h00FK Trepca Kosovska MitrovicaFK Trepca Kosovska Mitrovica0 - 8Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd

Achtste finales
23 Oktober 2019
14h00FK TeleoptikFK Teleoptik0 - 1FK Cukaricki StankomFK Cukaricki Stankom
14h00OFK BeogradOFK Beograd1 - 2FK Radnik SurdulicaFK Radnik Surdulica
14h00FK IndijaFK Indija2 - 1Proleter Novi SadProleter Novi Sad
14h00Radnicki NisRadnicki Nis2 - 0FK Backa PalankaFK Backa Palanka
18h00Mladost LucaniMladost Lucani1 - 1 (5 str 4)TSC Backa TopolaTSC Backa Topola
18h00Vojvodina Novi-SadVojvodina Novi-Sad4 - 0FK Sindjelic BeogradFK Sindjelic Beograd
20 November 2019
18h00Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd1 - 0Macva SabacMacva Sabac
10 Maart 2020
18h00FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad4 - 0FK Spartak SuboticaFK Spartak Subotica

Kwartfinales
2 Juni 2020
17h00FK IndijaFK Indija1 - 2Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd
3 Juni 2020
15h00FK Cukaricki StankomFK Cukaricki Stankom3 - 2Radnicki NisRadnicki Nis
17h30FK Radnik SurdulicaFK Radnik Surdulica1 - 2FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad
20h00Vojvodina Novi-SadVojvodina Novi-Sad0 - 0 (5 str 4)Mladost LucaniMladost Lucani

Halve Finale
10 Juni 2020
17h00FK Cukaricki StankomFK Cukaricki Stankom0 - 1Vojvodina Novi-SadVojvodina Novi-Sad
20h00FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad1 - 0Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda Beograd

Finale
24 Juni 2020
19h00Vojvodina Novi-SadVojvodina Novi-Sad2 - 2 (4 str 2)FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden