De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Beker van Servië - 2020/2021 - Home

Voetbal - Beker van Servië - 2020/2021 - Home

Keuze van een seizoen :

Servië
  • Crvena Zvezda Beograd
  • FK Backa Palanka
  • FK Cukaricki Stankom
  • FK Dinamo Vranje
  • FK Graficar Beograd
  • FK Habit Pharm Javor Ivanjica
  • FK IMT Novi Beograd
  • FK Indija
  • FK Jedinstvo Rumenka
  • FK Kabel Novi Sad
  • FK Kolubara
  • FK Metalac Gornji Milanovac
  • FK Novi Pazar
  • FK Partizan Belgrad
  • FK Rad Belgrad
  • FK Radnicki 1923
  • FK Radnicki Pirot
  • FK Radnik Surdulica
  • FK Smederevo 1924
  • FK Spartak Subotica
  • FK Susica Kragujevac
  • FK Trayal Krusevac
  • FK Vozdovac
  • FK Zarkovo Beograd
  • FK Zlatibor
  • Macva Sabac
  • Mladost Lucani
  • Napredak Krusevac
  • Proleter Novi Sad
  • Radnicki Nis
  • TSC Backa Topola
  • Vojvodina Novi-Sad

Home

Beker van Servië 2020/2021 - Home

ServiëServië - 25 September 2020 - 24 Juni 2021


1/16de finales
20 Oktober 2020
14h30Napredak KrusevacNapredak Krusevac2 - 1FK Zarkovo BeogradFK Zarkovo Beograd
21 Oktober 2020
Crvena Zvezda BeogradCrvena Zvezda BeogradUitgesteldFK ZlatiborFK Zlatibor
14h00Macva SabacMacva Sabac - FK Metalac Gornji MilanovacFK Metalac Gornji Milanovac
14h30FK Radnicki PirotFK Radnicki Pirot - Proleter Novi SadProleter Novi Sad
14h30FK Susica KragujevacFK Susica Kragujevac - FK Spartak SuboticaFK Spartak Subotica
14h30FK Smederevo 1924FK Smederevo 1924 - Radnicki NisRadnicki Nis
14h30Mladost LucaniMladost Lucani - FK Dinamo VranjeFK Dinamo Vranje
14h30FK Novi PazarFK Novi Pazar - FK Cukaricki StankomFK Cukaricki Stankom
14h30FK Rad BelgradFK Rad Belgrad - FK KolubaraFK Kolubara
14h30FK IMT Novi BeogradFK IMT Novi Beograd - FK IndijaFK Indija
14h30FK Trayal KrusevacFK Trayal Krusevac - TSC Backa TopolaTSC Backa Topola
14h30FK VozdovacFK Vozdovac - FK Graficar BeogradFK Graficar Beograd
14h30FK Jedinstvo RumenkaFK Jedinstvo Rumenka - Vojvodina Novi-SadVojvodina Novi-Sad
14h30FK Kabel Novi SadFK Kabel Novi Sad - FK Radnik SurdulicaFK Radnik Surdulica
16h00FK Partizan BelgradFK Partizan Belgrad - FK Backa PalankaFK Backa Palanka
18h00FK Habit Pharm Javor IvanjicaFK Habit Pharm Javor Ivanjica - FK Radnicki 1923FK Radnicki 1923

Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden