De site voor alle sporten

Menu
FC Petrocub Sarata-Galbena

Voetbal - FC Petrocub Sarata-Galbena

MoldaviëMoldavië - Sarata-Galbena- Opgericht 1994

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

FC Petrocub Sarata-Galbena - Uitslagen

Moldavië Division 1 - 2020

21 Maart 2020 - 15h00
Speeldag 2
FC Dinamo-Auto TiraspolFC Dinamo-Auto TiraspolUitgesteldFC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena
4 April 2020 - 14h00
Speeldag 1
FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-GalbenaUitgesteldFC Sfântul Gheorghe SuruceniFC Sfântul Gheorghe Suruceni
5 April 2020 - 16h00
Speeldag 3
FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-GalbenaUitgesteldFC Sheriff TiraspolFC Sheriff Tiraspol
11 April 2020 - 16h00
Speeldag 4
FC Dacia BuiucaniFC Dacia BuiucaniUitgesteldFC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena
18 April 2020 - 16h00
Speeldag 5
FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-GalbenaUitgesteldFC Milsami OrheiFC Milsami Orhei
2 Mei 2020 - 16h00
Speeldag 7
FC FlorestiFC FlorestiUitgesteldFC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena
9 Mei 2020 - 16h00
Speeldag 8
FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-GalbenaUitgesteldFC Codru LozovaFC Codru Lozova
16 Mei 2020 - 16h00
Speeldag 9
Speranta NisporeniSperanta NisporeniUitgesteldFC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena
24 Mei 2020 - 16h00
Speeldag 10
FC Sfântul Gheorghe SuruceniFC Sfântul Gheorghe SuruceniUitgesteldFC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena
29 Mei 2020 - 16h00
Speeldag 11
FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-GalbenaUitgesteldFC Dinamo-Auto TiraspolFC Dinamo-Auto Tiraspol
14 Juni 2020 - 16h00
Speeldag 12
FC Sheriff TiraspolFC Sheriff Tiraspol - FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena
27 Juni 2020 - 16h00
Speeldag 13
FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena - FC Dacia BuiucaniFC Dacia Buiucani
5 Juli 2020 - 16h00
Speeldag 14
FC Milsami OrheiFC Milsami Orhei - FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena
9 Augustus 2020 - 16h00
Speeldag 16
FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena - FC FlorestiFC Floresti
15 Augustus 2020 - 16h00
Speeldag 17
FC Codru LozovaFC Codru Lozova - FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena
22 Augustus 2020 - 16h00
Speeldag 18
FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena - Speranta NisporeniSperanta Nisporeni
29 Augustus 2020 - 16h00
Speeldag 19
FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena - FC Sfântul Gheorghe SuruceniFC Sfântul Gheorghe Suruceni
5 September 2020 - 16h00
Speeldag 20
FC Dinamo-Auto TiraspolFC Dinamo-Auto Tiraspol - FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena
12 September 2020 - 16h00
Speeldag 21
FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena - FC Sheriff TiraspolFC Sheriff Tiraspol
19 September 2020 - 16h00
Speeldag 22
FC Dacia BuiucaniFC Dacia Buiucani - FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena
26 September 2020 - 16h00
Speeldag 23
FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena - FC Milsami OrheiFC Milsami Orhei
10 Oktober 2020 - 16h00
Speeldag 25
FC FlorestiFC Floresti - FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena
17 Oktober 2020 - 16h00
Speeldag 26
FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena - FC Codru LozovaFC Codru Lozova
24 Oktober 2020 - 16h00
Speeldag 27
Speranta NisporeniSperanta Nisporeni - FC Petrocub Sarata-GalbenaFC Petrocub Sarata-Galbena

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden