De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Wit-Rusland - Extraliga - Regulier Seizoen - 2011/2012 - Gedetailleerde uitslagen

Ijshockey - Wit-Rusland - Extraliga - Regulier Seizoen - 2011/2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Wit-Rusland
  • HC Gomel
  • HC Khimvolokno Mogilev
  • HK Brest
  • HK Lida
  • HK Vitebsk
  • Junost Minsk
  • Khimik-SKA Novopolotsk
  • Liepajas Metalurgs
  • Metalurg Zhlobin
  • Neman Grodno
  • Shakhtar Soligorsk

Home

Uitslagen

Regulier Seizoen

Wit-RuslandWit-Rusland - 7 September 2011 - 1 Maart 2012

Speeldag :

Uitslagen

1 Maart 2012
HK Brest (BLR)HK Brest1 - 5Metalurg ZhlobinMetalurg Zhlobin (BLR)
16h30HK Vitebsk (BLR)HK Vitebsk4 - 5HC GomelHC Gomel (BLR)
16h30Khimik-SKA Novopolotsk (BLR)Khimik-SKA Novopolotsk3 - 8Neman GrodnoNeman Grodno (BLR)
16h30HC Khimvolokno Mogilev (BLR)HC Khimvolokno Mogilev1 - 5Shakhtar SoligorskShakhtar Soligorsk (BLR)
17h30Liepajas Metalurgs (LAT)Liepajas Metalurgs0 - 2Junost MinskJunost Minsk (BLR)

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Metalurg Zhlobin (BLR)129504125219470+124
2Neman Grodno (BLR)117503729221695+121
3HC Gomel (BLR)114503517721396+117
4Shakhtar Soligorsk (BLR)9350266153189118+71
5Junost Minsk (BLR)9349257134153114+39
6HK Lida (BLR)5949181273147175-28
7Liepajas Metalurgs (LAT)5149126283126168-42
8HC Khimvolokno Mogilev (BLR)4749133312118213-95
9HK Vitebsk (BLR)3950102335137240-103
10Khimik-SKA Novopolotsk (BLR)3950121361132235-103
11HK Brest (BLR)3850112361112213-101

Klassement thuis

Klassement uit

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden