De site voor alle sporten

Menu

Ijshockey : Archief van de Website

Deze pagina geeft de uitslagen weer van alle evenementen op de site voor de geselecteerde sport. Je hebt toegang tot het archief van het gekozen onderwerp door te klikken op de hoofding er van. Je hebt toegang tot de resultaten van elk evenement door te klikken op het corresponderende seizoen.

De wedstrijden in italics behoren niet meer bij de huidige kalender


FRANSE NATIONALE COMPETITIE

Frans Kampioenschap Elite   2001/2002  

Magnus League
Regular Season   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
Play Downs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011  
Finaleronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  

Super 16
Groep East   2003/2004    2002/2003  
Groep West   2003/2004    2002/2003  
Groep Magnus   2003/2004    2002/2003  
Groep National   2003/2004    2002/2003  
Playoffs   2003/2004    2002/2003  
Super Cup   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008  

NATIONAL HOCKEY LEAGUE

Preseason   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007  
Regulier Seizoen   2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012  
  2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005    2003/2004  
  2002/2003    2001/2002    2000/2001    1999/2000    1998/1999    1997/1998    1996/1997    1995/1996  
  1994/1995    1993/1994    1992/1993    1991/1992    1990/1991    1989/1990    1988/1989    1987/1988  
  1986/1987    1985/1986    1984/1985    1983/1984    1982/1983    1981/1982    1980/1981    1979/1980  
  1978/1979    1977/1978    1976/1977    1975/1976    1974/1975    1973/1974    1972/1973    1971/1972  
  1970/1971    1969/1970    1968/1969    1967/1968    1966/1967    1965/1966    1964/1965    1963/1964  
  1962/1963    1961/1962    1960/1961    1959/1960    1958/1959    1957/1958    1956/1957    1955/1956  
  1954/1955    1953/1954    1952/1953    1951/1952    1950/1951    1949/1950    1948/1949    1947/1948  
  1946/1947    1945/1946    1944/1945    1943/1944    1942/1943    1941/1942    1940/1941    1939/1940  
  1938/1939    1937/1938    1936/1937    1935/1936    1934/1935    1933/1934    1932/1933    1931/1932  
  1930/1931    1929/1930    1928/1929    1927/1928    1926/1927    1925/1926    1924/1925    1923/1924  
  1922/1923    1921/1922    1920/1921    1919/1920    1918/1919    1917/1918  
Playoffs   2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012  
  2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005    2003/2004  
  2002/2003    2001/2002    2000/2001    1999/2000    1998/1999    1997/1998    1996/1997    1995/1996  
  1994/1995    1993/1994    1992/1993    1991/1992    1990/1991    1989/1990    1988/1989    1987/1988  
  1986/1987    1985/1986    1984/1985    1983/1984    1982/1983    1981/1982    1980/1981    1979/1980  
  1978/1979    1977/1978    1976/1977    1975/1976    1974/1975    1973/1974    1972/1973    1971/1972  
  1970/1971    1969/1970    1968/1969    1967/1968    1966/1967    1965/1966    1964/1965    1963/1964  
  1962/1963    1961/1962    1960/1961    1959/1960    1958/1959    1957/1958    1956/1957    1955/1956  
  1954/1955    1953/1954    1952/1953    1951/1952    1950/1951    1949/1950    1948/1949    1947/1948  
  1946/1947    1945/1946    1944/1945    1943/1944    1942/1943    1941/1942    1940/1941    1939/1940  
  1938/1939    1937/1938    1936/1937    1935/1936    1934/1935    1933/1934    1932/1933    1931/1932  
  1930/1931    1929/1930    1928/1929    1927/1928    1926/1927    1925/1926    1924/1925    1923/1924  
  1922/1923    1921/1922    1920/1921    1919/1920    1918/1919    1917/1918  

EUROPESE COMPETITIES


Zwitserland - Nationalliga A
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Play Downs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  

Rusland - Superliga
Regulier Seizoen   2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005    2003/2004  
Playoffs   2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005    2003/2004  

Tsjechië - Extraliga
Regular Season   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Play Downs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  

Duitsland - DEL
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  

Zweden - Elitserien
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Play Downs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  

Denemarken - Superligaen
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Plaatsingsronde   2008/2009  
Kwalificatieronde   2008/2009  
Kwartfinales - Groep A   2010/2011  
Kwartfinales - Groep B   2010/2011  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  

Noorwegen - Eliteserien
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Play Downs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  

Finland - SM-liiga
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  

Oostenrijk - DEL
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Kwalificatieronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012  
Championship Ronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  

Slovakije - Extraliga
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Plaatsingsronde   2008/2009  
Kwalificatieronde   2008/2009  
Play Downs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2010/2011  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  

Kontinental Hockey League - KHL
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  

Italië - Serie A
Regulier Seizoen   2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010  
Degradatie Ronde   2012/2013    2011/2012  
Plaatsingsronde   2012/2013    2011/2012  
Play Downs   2012/2013    2011/2012  
Championship Ronde - Groep A   2014/2015  
Championship Ronde - Groep B   2014/2015  
Playoffs   2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010  

Polen - Ekstraliga
Eerste Ronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010  
Tweede Ronde - Groep A   2016/2017    2015/2016    2014/2015    2009/2010  
Tweede Ronde - Groep B   2016/2017    2015/2016    2014/2015    2009/2010  
Play Downs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2011/2012    2010/2011  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010  

Nederlandse Eredivisie
Regulier Seizoen   2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Finale North Sea Cup   2011/2012    2010/2011  
Kwartfinales - Groep A   2011/2012  
Kwartfinales - Groep B   2011/2012  
Playoffs   2014/2015    2013/2014    2012/2013    2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  

Wit-Rusland - Extraliga
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010  
Degradatie Ronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
Plaatsingsronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010  

België - Elite League

BeNe-league
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  

Alps Hockey League
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Kwalificatieronde - Groep A   2016/2017  
Kwalificatieronde - Groep B   2016/2017  
Hoofdronde   2016/2017  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  

Verenigd Koninkrijk - Elite Ice Hockey League
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  

Kazachstan Eerste Liga

ANDERE NATIONALE COMPETITIES


Australian Ice Hockey League
Regulier Seizoen   2019    2018    2017    2016  
Playoffs   2019    2018    2017    2016  

New Zealand Ice Hockey League
Regulier Seizoen   2019    2018    2017  
Playoffs   2019    2018    2017  

Azië Ice Hockey League
Regulier Seizoen   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009  

CLUBKAMPIOENSCHAPPEN


Champions Hockey League
Kwalificatietornooi   2008/2009  
Groep A   2011/2012    2008/2009  
Groep B   2008/2009  
Groep C   2008/2009  
Groep D   2008/2009  
Champions Hockey League   2009/2010    2008/2009  

Europese Champions Cup
Groep A   2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
Groep B   2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
Playoff   2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  

Continental Cup
Eerste Ronde - Groep A   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Tweede Ronde - Groep B   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2006/2007    2005/2006    2004/2005    2003/2004  
Tweede Ronde - Groep C   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2005/2006    2004/2005    2003/2004  
Derde Ronde - Groep D   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Derde Ronde - Groep E   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005  
  2003/2004  
Tweede Ronde - Groep F   2008/2009    2006/2007    2003/2004  
Tweede Ronde - Groep G   2003/2004  
Tweede Ronde - Groep H   2003/2004  
Tweede Ronde - Groep I   2003/2004  
Derde Ronde   2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005    2003/2004  
Derde Ronde - Groep K   2003/2004  
Finaleronde - Groep F   2009/2010    2008/2009    2007/2008    2006/2007    2005/2006    2004/2005    2003/2004  
Finaleronde - Groep F   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
  2011/2012    2010/2011    2003/2004  
Playoff   2003/2004  
 
Victoria Beker   2010    2009    2008  

Champions Hockey League
Regulier Seizoen   2013    2012    2011  
Groep A   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015  
Groep B   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015  
Groep C   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015  
Groep D   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015  
Groep E   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015  
Groep F   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015  
Groep G   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015  
Groep H   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015  
Groep I   2016/2017    2015/2016    2014/2015  
Groep J   2016/2017    2015/2016    2014/2015  
Groep K   2016/2017    2015/2016    2014/2015  
Groep L   2016/2017    2015/2016  
Groep M   2016/2017    2015/2016  
Groep N   2016/2017    2015/2016  
Groep O   2016/2017    2015/2016  
Groep P   2016/2017    2015/2016  
Playoffs - Groep A   2013  
Playoffs - Groep B   2013  
Playoffs   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013    2012  
  2011  

Wereldkampioenschap Voor Clubs Junioren
Groep A   2019    2018    2017    2016    2015    2014  
Groep B   2019    2018    2017    2016    2015    2014  
Playoffs   2019    2018    2017    2016    2015    2014  

IIHF Champions Cup Dames
Groep A   2014/2015  
Groep B   2014/2015  
Groep C   2014/2015  
Groep D   2014/2015  
Tweede Ronde - Groep E   2014/2015  
Tweede Ronde - Groep F   2014/2015  
Tweede Ronde - Groep G   2014/2015  
Finale   2014/2015  

NATIONALE BEKERS

 
Franse F.A. Cup   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  

Franse League Cup
Groep A   2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
Groep B   2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
Groep C   2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
Groep D   2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
Finaleronde   2015/2016    2014/2015    2013/2014    2012/2013  
 
Schweizer Beker   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016  

Beker Van Wit-Rusland
Groep A   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Groep B   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  
Finaleronde   2019/2020    2018/2019    2017/2018    2016/2017  

INTERNATIONALE COMPETITIES


Wereldkampioenschap
Voorronde Groep A   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000    1999    1998    1997    1996  
  1995    1994    1993    1992    1991    1990  
Voorronde Groep B   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000    1999    1998    1997    1996  
  1995    1994    1993    1992  
Voorronde Groep C   2011    2010    2009    2008    2007    2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000  
  1999    1998  
Voorronde Groep D   2011    2010    2009    2008    2007    2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000  
  1999    1998  
Voorronde Groep E   2011    2010    2009    2008    2007    2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000  
  1999    1998  
Voorronde Groep F   2011    2010    2009    2008    2007    2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000  
  1999    1998  
Degradatie Group G   2011    2010    2009    2008    2007    2006    2005    2004    2002    2001    2000    1999  
  1998    1997    1996    1995    1994    1993    1992    1991    1990  
Pool Finale   2019    1997  
Playoffs   2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007  
  2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000    1999    1998    1997    1996    1995  
  1994    1993    1992    1991    1990    1930  

Wereldkampioenschap Dames
Voorronde Groep A   2019    2017    2016    2015    2013    2012    2011    2009    2008    2007    2005    2004  
  2001    2000    1999    1997    1994    1992    1990  
Voorronde Groep B   2019    2017    2016    2015    2013    2012    2011    2009    2008    2007    2005    2004  
  2001    2000    1999    1997    1994    1992    1990  
Voorronde Groep C   2009    2008    2007    2004  
Kwalificatieronde - Groep D   2009    2008    2007    2004  
Kwalificatieronde - Groep E   2009    2008    2007    2004  
Degradatieronde - Groep F   2017    2016    2015    2013    2012    2011    2009    2008    2007    2004  
Playoffs   2019    2017    2016    2015    2013    2012    2011    2009    2008    2007    2005    2004  
  2003    2001    2000    1999    1997    1994    1992    1990  

Wereldkampioenschap Division I-A
Round Robin   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006  

Wereldkampioenschap Division I-B
Round Robin   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006  

WK Dames - Divisie I
Round Robin   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2012    2011    2009    2008    2007    2005  
  2004    2003  
Groep A   2013    2001    2000    1999  
Groep B   2013    2001    2000    1999  
Groep de Rélegation   2000  
Finaleronde   2001    2000    1999  

WK Dames - Divisie I B
Round Robin   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2012  

Wereldkampioenschap Divisie II
Round Robin   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010  

Wereldkampioenschap Divisie II B
Round Robin   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010  

Wereldkampioenschap Dames - Divisie II
Round Robin   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2009    2008    2007  
  2005    2004    2003  

WK Dames - Divisie II B
Round Robin   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012  
 
Divisie II B Dames - Kwalificaties   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2012  
Heren Divisie III - Kwalificaties   2019    2018  

Wereldkampioenschap Division III
Groep A   2017    2010  
Groep B   2017    2010  
Playoffs   2017    2014    2013    2012    2011    2010  
Round Robin   2019    2018    2016    2015  
 
Division III - Kwalificaties   2018    2017    2012  

WK Dames - Divisie III
Round Robin   2011    2008    2007    2005    2004    2003  

WK Dames - Divisie IV
Round Robin   2011    2008    2007    2005  

WK Dames - Divisie V
Round Robin   2011  

Deutschland Cup
Groep A   2018    2017    2008    2007    2006  
Groep B   2007    2006  
Finaleronde   2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2007    2006  
 
Loto Cup   2006    2005  
Beijer Hockey Games   2019    2018    2017    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007    2006  
  2005  
Channel One Cup   2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007  
  2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000    1999  
Karjala Cup   2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007  
  2006    2005    2004    2003    2002    2000    1999  
Carlson Hockey Games   2019    2018    2017    2013    2013    2012    2011    2009  
Euro Hockey Tour   2016  
Eurochallenge   2016  
Euro Hockey Tour 2   2016  

Spengler Cup
Round Robin   2009    2008    2007    2006    2005    2004    2003  
Groep Torriani   2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010  
Groep Cattini   2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010  
Playoffs   2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007    2006    2005  
  2004    2003  
Finaleronde   2018    2017  

Beker van Vier Naties
Round Robin   2012    2011    2010    2009    2008    2007    2006  
Finaleronde   2012    2011    2010    2009    2008    2007    2006  

World Cup of Hockey
Europese Divisie   2004    1996  
Noordamerikaanse Divisie   2004    1996  
Groep A   2016  
Groep B   2016  
Playoffs   2016    2004    1996  

Europees Kampioenschap Heren
Groep A   1932    1929    1926    1924  
Groep B   1932    1929    1926    1924  
Groep C   1932    1929    1926  
Round Robin   1927    1925    1923    1922    1914    1913    1911    1910  
Tweede Ronde   1926  
Derde Ronde   1926  
Klassementsronde 6-9   1932    1926  
Klassementswedstrijden   1929    1926  
Finaleronde   1932    1926  
Finaleronde   1929    1924    1921  

Europees Kampioenschap Dames
Kwalificatiewedstrijden   1989  
Groep A   1993    1991    1989  
Groep B   1993    1991    1989  
Round Robin   1996    1995  
Finaleronde   1993    1991    1989  

EK Dames - Divisie B
Round Robin   1993  
Groep A   1996    1995  
Groep B   1996    1995  
Finaleronde   1996    1995  

Euro Ice Hockey Challenge
EIHC Slovenië   2018/2019    2016/2017    2014/2015    2012/2013    2011/2012    2010/2011  
EIHC Frankrijk   2017/2018    2013/2014    2012/2013  
EIHC Roemenië   2015/2016    2012/2013    2011/2012  
EIHC Noorwegen   2018/2019    2017/2018    2015/2016    2014/2015    2011/2012    2010/2011  
EIHC Oekraïne   2011/2012    2010/2011  
EIHC Hongarije   2018/2019    2017/2018    2016/2017    2014/2015    2013/2014    2011/2012    2010/2011    2009/2010  
EIHC Polen   2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2011/2012    2010/2011  
EIHC Wit-Rusland   2018/2019    2011/2012  
EIHC Denemarken   2017/2018    2015/2016    2014/2015    2010/2011  
EIHC Italië   2009/2010  
EIHC Oostenrijk   2018/2019    2017/2018    2016/2017    2015/2016    2014/2015    2013/2014  
EIHC Letland   2015/2016  
EIHC Polen 2   2016/2017    2015/2016  
EIHC Zuid-Korea   2018/2019    2016/2017  
EIHC Nederland   2016/2017  
EIHC Litouwen - Groep A   2018/2019  
EIHC Litouwen - Groep B   2018/2019  
EIHC Litouwen - Playoffs   2018/2019  

Challenge Cup of Asia
Round Robin   2018    2017    2016    2015    2014    2011    2008  
Groep A   2019    2013    2012    2010    2009  
Groep B   2019    2013    2012    2010    2009  
Finaleronde   2019    2013    2012    2010    2009  

Challenge Cup of Asia - Divisie 1
Round Robin   2018    2017    2016    2015    2014  
Finaleronde   2018    2014  

Challenge Cup of Asia Dames
Round Robin   2019  

Challenge Cup of Asia Dames - Divisie I
Round Robin   2019  

INTERNATIONALE JEUGDKAMPIOENSCHAPPEN


Wereldkampioenschap U-18
Groep A   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000    1999  
Groep B   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000    1999  
Degradatieronde   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000    1999  
Finaleronde   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000    1999  

Wereldkampioenschap U-20
Groep A   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000    1999    1998    1997    1996  
  1985    1983    1982    1981    1980    1979    1978  
Groep B   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000    1999    1998    1997    1996  
  1981    1980    1979    1978  
Degradatieronde   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000    1999    1998    1997    1996  
  1981    1980    1979    1978  
Finalegroep   2018    2014    2013    1978  
Finaleronde   2019    2017    2016    2015    2012    2011    2010    2009    2008    2007    2006    2005  
  2004    2003    2002    2001    2000    1999    1998    1997    1996    1995    1994    1993  
  1992    1991    1990    1989    1988    1987    1986    1984    1981    1980    1979    1978  
  1977    1976    1975    1974  

Wereldkampioenschap U-18 Dames
Groep A   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
Groep B   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
Degradatiegroep   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010  
Finaleronde   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  

Universiade Heren
Groep A   2019    2017    2015  
Groep B   2019    2017    2015  
Groep C   2017    2015  
Playoffs   2019    2015  
Klassementsronde 9-11   2015  
Finaleronde   2017    2015  

Universiade Dames
Groep A   2017    2015  
Groep B   2017    2015  
Round Robin   2019  
Klassementsronde   2017    2015  
Finaleronde   2019    2017    2015  

WK U-18 Divisie I-A
Round Robin   2019    2018  

WK U-18 Divisie I-B
Round Robin   2019    2018  

WK U-18 Divisie II
Groep A   2002    2001  
Groep B   2002    2001  
Groep houden   2002  
Finaleronde   2002    2001  

WK U-18 Divisie II-A
Round Robin   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004    2003  

WK U-18 Divisie II-B
Round Robin   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006    2005    2004    2003  

WK U-18 Divisie III-A
Round Robin   2019    2018    2013    2011  

WK U-18 Divisie III-B
Round Robin   2019    2018    2011  

WK Dames U-18 I-A
Round Robin   2019    2018  

WK Dames U-18 I-B
Round Robin   2019    2018  

Dames U-18 Divisie I-B - Kwalificaties
Round Robin   2018  
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Finaleronde   2019  

WK Heren U-20 I-A
Round Robin   2019    2018  

WK Heren U-20 I-B
Round Robin   2019    2018  

WK Heren U-20 II-A
Round Robin   2019    2018  

WK Heren U-20 II-B
Round Robin   2019    2018  

WK Heren U-20 Divisie III
Round Robin   2018  
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Finaleronde   2019  

Europees Kampioenschap Dames U-16
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Finaleronde   2019  

OLYMPISCHE SPELEN - KWALIFICATIES


Olympische Spelen Kwalificatie Heren
Pre-Kwalificatie   2015/2016  
Pre-Kwalificatie - Ronde 1 - Groep N   2019/2020    2015/2016    2012    2008  
Pre-Kwalificatie - Ronde 1 - Groep O   2019/2020    2015/2016  
Pre-Kwalificatie - Ronde 2 - Groep K   2019/2020    2015/2016    2012    2008    2004  
Pre-Kwalificatie - Ronde 2 - Groep L   2019/2020    2015/2016    2012    2008    2004  
Pre-Kwalificatie - Ronde 2 - Groep M   2019/2020    2015/2016    2012    2008    2004  
Pre-Kwalificatie - Ronde 3 - Groep G   2019/2020  
Pre-Kwalificatie - Ronde 3 - Groep H   2019/2020  
Pre-Kwalificatie - Ronde 3 - Groep J   2019/2020  
Finale Olympische Kwalificatie - Groep D   2019/2020    2015/2016    2013    2009    2005  
Finale Olympische Kwalificatie- Groep E   2019/2020    2015/2016    2013    2009    2005  
Finale Olympische Kwalificatie - Groep F   2019/2020    2015/2016    2013    2009    2005  

Olympische Spelen Kwalificatie Dames
Pre-Kwalificatie - Groep G   2016/2017    2012  
Pre-Kwalificatie - Groep H   2016/2017    2012  
Pre-Kwalificatie - Groep J   2016/2017  
Pre-Kwalificatie - Groep E   2016/2017    2012    2008  
Pre-Kwalificatie - Groep F   2016/2017    2012    2008  
Finale Olympische Kwalificatie - Groep C   2016/2017    2013    2008  
Finale Olympische Kwalificatie - Groep D   2016/2017    2013    2008  

OLYMPISCHE SPELEN


Olympische Spelen Heren
Kwalificatiewedstrijden   1976    1972    1968    1964  
Groep A   2018    2014    2010    2006    2002    1998    1994    1992    1988    1984    1980    1960  
  1956    1936    1928    1924  
Groep B   2018    2014    2010    2006    2002    1998    1994    1992    1988    1984    1980    1960  
  1956    1936    1928    1924  
Groep C   2018    2014    2010    1960    1956    1936    1928  
Groep D   1936  
Troostingsronde   2002    1998    1988    1984    1980    1976    1972    1968    1964    1960    1956  
Hoofdronde - Groep C   2002    1998    1936    1920  
Hoofdronde - Groep D   2002    1998    1936    1920  
Finaleronde   2018    2014    2010    2006    2002    1998    1994    1992    1988    1984    1980    1976  
  1972    1968    1964    1960    1956    1952    1948    1936    1932    1928    1924    1920  

Olympische Spelen Dames
Groep A   2018    2014    2010    2006    2002    1998  
Groep B   2018    2014    2010    2006    2002  
Finaleronde   2018    2014    2010    2006    2002    1998  

PARALYMPISCHE EVENEMENTEN


Paralympische Spelen Gemengd
Groep A   2018  
Groep B   2018  
Finaleronde   2018  

Paralympische Wereldkampioenschap
Groep A   2019  
Groep B   2019  
Finaleronde   2019  

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN EN TORNOOIEN


Ivan Hlinka Memorial Tournament
Groep A   2018    2017    2016    2015    2014    2013  
Groep B   2018    2017    2016    2015    2014    2013  
Tour Final   2018    2017    2016    2015    2014    2013  

World U-17 Hockey Challenge
Groep A   2018    2017    2016    2015  
Groep B   2018    2017    2016    2015  
Tour Final   2018    2017    2016    2015  
 
Dolomiten Cup   2018    2017  
Red Bulls Salute   2018    2017  
Visegrad Cup   2018  
Rona Cup   2017    2015    2014    2013    2010    2009  
SCA Cupen   2018  
Mountfield Cup   2018  
Vriendschappelijke wedstrijden Heren   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
  2007    2006  
Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U-16   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012  
Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U-17   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012  
Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U-18   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011  
Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U-19   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012  
Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U-20   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012  
Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U-23   2017  
Vriendschappelijke Wedstrijden Dames   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009  
Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U-16   2019    2018    2017  
Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U-18   2019    2018    2017    2016    2015    2013  
Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U-22   2018  
Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs   2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    2008  
© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden