De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Slovakije - Extraliga - Regulier Seizoen - 2016/2017 - Gedetailleerde uitslagen

Ijshockey - Slovakije - Extraliga - Regulier Seizoen - 2016/2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slowakije
  • HC 05 Banská Bystrica
  • HC Dukla Trencin
  • HC Kosice
  • HC Nové Zámky
  • HK 32 Liptovský Mikulás
  • HK Nitra
  • HK Poprad
  • HKm Zvolen
  • MHC Mountfield Martin
  • MsHK Zilina
  • Slovakia U20

Home

Uitslagen

Regulier Seizoen

SlowakijeSlowakije - 9 September 2016 - 12 Maart 2017

Speeldag :

Uitslagen

12 Maart 2017
17h00HKm ZvolenHKm Zvolen4 - 1HK 32 Liptovský MikulásHK 32 Liptovský Mikulás
17h00HC Dukla TrencinHC Dukla Trencin2 - 1 verlengingenHC Nové ZámkyHC Nové Zámky
17h00HK NitraHK Nitra2 - 1HK PopradHK Poprad
17h00MHC Mountfield MartinMHC Mountfield Martin2 - 3 verlengingenHC KosiceHC Kosice
17h00MsHK ZilinaMsHK Zilina1 - 2 verlengingenHC 05 Banská BystricaHC 05 Banská Bystrica

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1HC 05 Banská Bystrica11956346115191120+71
2HK Nitra11256334145196154+42
3HC Kosice107562810153186121+65
4MsHK Zilina9056237197175158+17
5HKm Zvolen8456235235163174-11
6HK Poprad7556186239153167-14
7MHC Mountfield Martin7556195248141166-25
8HC Nové Zámky74561852310146154-8
9HC Dukla Trencin7256177257140164-24
10HK 32 Liptovský Mikulás5656146342138189-51
11Slovakia U20620201802082-62

Klassement thuis

Klassement uit

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden