De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Oostenrijk - DEL - Regulier Seizoen - 2011/2012 - Gedetailleerde uitslagen

Ijshockey - Oostenrijk - DEL - Regulier Seizoen - 2011/2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk
  • Alba Volán Székesfehérvár
  • EC KAC Klagenfurt
  • EC VSV Villach
  • EHC Linz
  • Graz 99ers
  • HDD Acroni Jesenice
  • HDD Olimpija Ljubljana
  • KHL Medvescak Zagreb
  • Orli Znojmo
  • Red Bulls Salzburg
  • Vienna Capitals

Home

Uitslagen

Regulier Seizoen

OostenrijkOostenrijk - 9 September 2011 - 20 Januari 2012

Speeldag :

Uitslagen

20 Januari 2012
19h15HDD Olimpija Ljubljana (SLO)HDD Olimpija Ljubljana0 - 4EC KAC KlagenfurtEC KAC Klagenfurt (AUT)
19h15EHC Linz (AUT)EHC Linz4 - 3 verlengingenVienna CapitalsVienna Capitals (AUT)
19h15Graz 99ers (AUT)Graz 99ers4 - 1HDD Acroni JeseniceHDD Acroni Jesenice (SLO)
19h15KHL Medvescak Zagreb (CRO)KHL Medvescak Zagreb6 - 3Red Bulls SalzburgRed Bulls Salzburg (AUT)
19h15EC VSV Villach (AUT)EC VSV Villach7 - 0Orli ZnojmoOrli Znojmo (CZE)

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1EHC Linz (AUT)624024574147104+43
2KHL Medvescak Zagreb (CRO)544021310613599+36
3Red Bulls Salzburg (AUT)5140204133144129+15
4EC KAC Klagenfurt (AUT)4840202144124114+10
5HDD Olimpija Ljubljana (SLO)4540165163122119+3
6Alba Volán Székesfehérvár (HUN)4440164164132122+10
7EC VSV Villach (AUT)4240156190112101+11
8Vienna Capitals (AUT)4040116176120136-16
9Graz 99ers (AUT)3940172201112123-11
10Orli Znojmo (CZE)3440104206100137-37
11HDD Acroni Jesenice (SLO)25406324782146-64

Klassement thuis

Klassement uit

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden