De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Zwitserland - Nationalliga A - Regulier Seizoen - 2008/2009 - Gedetailleerde uitslagen

Ijshockey - Zwitserland - Nationalliga A - Regulier Seizoen - 2008/2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland
  • Ambrì-Piotta
  • Davos
  • EHC Biel-Bienne
  • EV Zug
  • Fribourg-Gottéron
  • Geneve Servette
  • Kloten Flyers
  • Lugano
  • SC Bern
  • SC Langnau Tigers
  • SC Rapperswil-Jona Lakers
  • ZSC Lions Zürich

Home

Uitslagen

Regulier Seizoen

ZwitserlandZwitserland - 5 September 2008 - 21 Februari 2009

Speeldag :

Uitslagen

15 Februari 2009
15h45Geneve ServetteGeneve Servette4 - 3 verlengingenSC BernSC Bern
21 Februari 2009
19h45LuganoLugano2 - 5SC Langnau TigersSC Langnau Tigers
19h45SC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers2 - 4SC BernSC Bern
19h45EV ZugEV Zug5 - 1Kloten FlyersKloten Flyers
19h45Ambrì-PiottaAmbrì-Piotta5 - 3Geneve ServetteGeneve Servette
19h45DavosDavos5 - 2Fribourg-GottéronFribourg-Gottéron
19h45ZSC Lions ZürichZSC Lions Zürich7 - 2EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1SC Bern10350304115187136+51
2ZSC Lions Zürich9750268133176149+27
3Kloten Flyers9650276143174130+44
4Davos9250256145184135+49
5Lugano8050198167175156+19
6Geneve Servette7850225212157140+17
7Fribourg-Gottéron7550197204154143+11
8EV Zug7150203225171166+5
9SC Langnau Tigers6950195242170180-10
10SC Rapperswil-Jona Lakers4950141305143208-65
11Ambrì-Piotta4650121298129190-61
12EHC Biel-Bienne4450112307126213-87

Klassement thuis

Klassement uit

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden