De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Zwitserland - Nationalliga A - 2018/2019 - Home

Ijshockey - Zwitserland - Nationalliga A - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Zwitserland
  • Ambrì-Piotta
  • Davos
  • EHC Biel-Bienne
  • EV Zug
  • Fribourg-Gottéron
  • Geneve Servette
  • Lausanne
  • Lugano
  • SC Bern
  • SC Langenthal
  • SC Langnau Tigers
  • SC Rapperswil-Jona Lakers
  • ZSC Lions Zürich

Home

Zwitserland - Nationalliga A - Home

ZwitserlandZwitserland

WinnaarSC Bern : SC Bern

 
 

Regulier Seizoen (Zwitserland - 21/09/2018 - 04/03/2019)

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1SC Bern1015031314214399+44
2EV Zug9750301145159114+45
3Lausanne8250252203141126+15
4EHC Biel-Bienne7950242213149138+11
5Ambrì-Piotta7950216194138140-2
6Lugano7850242222160141+19
7SC Langnau Tigers7850224204132126+6
8Geneve Servette7550214214137150-13
9Fribourg-Gottéron74502232321251250
10ZSC Lions Zürich7450196205129132-3
11Davos5150144311120167-47
12SC Rapperswil-Jona Lakers32509137392167-75
4 Maart 2019
19h45EV ZugEV Zug2 - 3 verlengingenFribourg-GottéronFribourg-Gottéron
19h45Geneve ServetteGeneve Servette3 - 2ZSC Lions ZürichZSC Lions Zürich
19h45SC Langnau TigersSC Langnau Tigers3 - 4LausanneLausanne
19h45Ambrì-PiottaAmbrì-Piotta4 - 3SC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers
19h45DavosDavos4 - 1EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne
19h45LuganoLugano4 - 2SC BernSC Bern

Detail van de uitslagen


Play Downs (Zwitserland - 09/03/2019 - 20/04/2019)


Groepsfase (23/03/2019)
9 Maart 2019
20h00DavosDavos1 - 3SC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers
20h00ZSC Lions ZürichZSC Lions Zürich2 - 1 verlengingenFribourg-GottéronFribourg-Gottéron
14 Maart 2019
20h00SC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers2 - 3ZSC Lions ZürichZSC Lions Zürich
20h00Fribourg-GottéronFribourg-Gottéron7 - 3DavosDavos
16 Maart 2019
20h00Fribourg-GottéronFribourg-Gottéron2 - 3SC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers
20h00ZSC Lions ZürichZSC Lions Zürich3 - 2DavosDavos
19 Maart 2019
20h00SC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers2 - 4Fribourg-GottéronFribourg-Gottéron
20h00DavosDavos6 - 1ZSC Lions ZürichZSC Lions Zürich
21 Maart 2019
20h00DavosDavos1 - 2Fribourg-GottéronFribourg-Gottéron
20h00ZSC Lions ZürichZSC Lions Zürich1 - 4SC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers
23 Maart 2019
20h00SC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers2 - 1DavosDavos
20h00Fribourg-GottéronFribourg-Gottéron5 - 2ZSC Lions ZürichZSC Lions Zürich

Finale (04/04/2019)
26 Maart 2019
20h00DavosDavos3 - 2SC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers
28 Maart 2019
20h00SC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers3 - 5DavosDavos
30 Maart 2019
20h00DavosDavos2 - 3SC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers
2 April 2019
20h00SC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers3 - 5DavosDavos
4 April 2019
20h00DavosDavos3 - 1SC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers

Grote Finale (13/04/2019)
13 April 2019
19h45SC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona LakersGeannuleerdSC LangenthalSC Langenthal
16 April 2019
19h45SC LangenthalSC LangenthalGeannuleerdSC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers
18 April 2019
19h45SC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona LakersGeannuleerdSC LangenthalSC Langenthal
20 April 2019
19h45SC LangenthalSC LangenthalGeannuleerdSC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers

Detail van de uitslagen


Playoffs (Zwitserland - 09/03/2019 - 20/04/2019)


Kwartfinales (23/03/2019)
9 Maart 2019
20h00SC BernSC Bern0 - 2Geneve ServetteGeneve Servette
20h00LausanneLausanne1 - 5SC Langnau TigersSC Langnau Tigers
20h00EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne3 - 1Ambrì-PiottaAmbrì-Piotta
20h00EV ZugEV Zug3 - 2LuganoLugano
12 Maart 2019
20h00SC Langnau TigersSC Langnau Tigers0 - 3LausanneLausanne
20h00LuganoLugano1 - 5EV ZugEV Zug
20h00Geneve ServetteGeneve Servette2 - 3 verlengingenSC BernSC Bern
20h00Ambrì-PiottaAmbrì-Piotta2 - 3EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne
14 Maart 2019
20h00SC BernSC Bern2 - 3 verlengingenGeneve ServetteGeneve Servette
20h00EV ZugEV Zug5 - 4LuganoLugano
20h00LausanneLausanne5 - 2SC Langnau TigersSC Langnau Tigers
20h00EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne5 - 3Ambrì-PiottaAmbrì-Piotta
16 Maart 2019
20h00SC Langnau TigersSC Langnau Tigers1 - 2LausanneLausanne
20h00Geneve ServetteGeneve Servette1 - 2SC BernSC Bern
20h00Ambrì-PiottaAmbrì-Piotta2 - 1EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne
20h00LuganoLugano4 - 5 verlengingenEV ZugEV Zug
19 Maart 2019
20h00LausanneLausanne1 - 5SC Langnau TigersSC Langnau Tigers
20h00EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne2 - 1Ambrì-PiottaAmbrì-Piotta
20h00SC BernSC Bern4 - 3 verlengingenGeneve ServetteGeneve Servette
21 Maart 2019
20h00Geneve ServetteGeneve Servette2 - 3 verlengingenSC BernSC Bern
20h00SC Langnau TigersSC Langnau Tigers4 - 2LausanneLausanne
23 Maart 2019
20h00LausanneLausanne8 - 1SC Langnau TigersSC Langnau Tigers

Halve Finale (09/04/2019)
26 Maart 2019
20h00SC BernSC Bern2 - 4EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne
20h00EV ZugEV Zug3 - 1LausanneLausanne
28 Maart 2019
20h00EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne3 - 2 verlengingenSC BernSC Bern
20h00LausanneLausanne5 - 4 verlengingenEV ZugEV Zug
30 Maart 2019
20h00EV ZugEV Zug5 - 0LausanneLausanne
20h00SC BernSC Bern6 - 2EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne
2 April 2019
20h00LausanneLausanne0 - 2EV ZugEV Zug
20h00EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne2 - 5SC BernSC Bern
4 April 2019
20h00SC BernSC Bern0 - 2EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne
20h00EV ZugEV Zug5 - 2LausanneLausanne
6 April 2019
20h00EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne0 - 1SC BernSC Bern
9 April 2019
20h00SC BernSC Bern5 - 1EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne

Finale (20/04/2019)
11 April 2019
20h00SC BernSC Bern1 - 4EV ZugEV Zug
13 April 2019
20h00EV ZugEV Zug2 - 3 verlengingenSC BernSC Bern
16 April 2019
20h00SC BernSC Bern4 - 1EV ZugEV Zug
18 April 2019
20h00EV ZugEV Zug1 - 3SC BernSC Bern
20 April 2019
20h00SC BernSC Bern2 - 1EV ZugEV Zug

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden