De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Schweizer Beker - 2018/2019 - Home

Ijshockey - Schweizer Beker - 2018/2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Zwitserland
  • Ambrì-Piotta
  • Davos
  • EHC Basel
  • EHC Biel-Bienne
  • EHC Bülach
  • EHC Dübendorf
  • EHC Olten
  • EHC Thun
  • EHC Visp
  • EHC Wiki-Münsingen
  • EHC Winterthur
  • EV Zug
  • EVZ Academy Zug
  • Fribourg-Gottéron
  • GCK Lions
  • Geneve Servette
  • HC Ajoie
  • HC Düdingen Bulls
  • HC La Chaux-de-Fonds
  • HC Sierre-Anniviers
  • HC Star Forward
  • HC Thurgau
  • Hockey Huttwil
  • Kloten Flyers
  • Lausanne
  • Lugano
  • SC Bern
  • SC Langenthal
  • SC Langnau Tigers
  • SC Rapperswil-Jona Lakers
  • SC Rheintal
  • ZSC Lions Zürich

Home

Schweizer Beker - Home

ZwitserlandZwitserland - 18 September 2018 - 3 Februari 2019

WinnaarEV Zug : EV Zug

 
 

1/16de finales (19/09/2018)
18 September 2018
19h30HC Düdingen BullsHC Düdingen Bulls0 - 3HC La Chaux-de-FondsHC La Chaux-de-Fonds
19h45EHC Wiki-MünsingenEHC Wiki-Münsingen0 - 6SC BernSC Bern
19h45GCK LionsGCK Lions1 - 7DavosDavos
19h45EHC VispEHC Visp2 - 4Geneve ServetteGeneve Servette
20h00HC ThurgauHC Thurgau0 - 5Ambrì-PiottaAmbrì-Piotta
20h00EHC WinterthurEHC Winterthur1 - 4EV ZugEV Zug
20h00HC AjoieHC Ajoie2 - 7LausanneLausanne
20h15EHC BaselEHC Basel0 - 6SC Langnau TigersSC Langnau Tigers
19 September 2018
19h45HC Star ForwardHC Star Forward0 - 8EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne
19h45Hockey HuttwilHockey Huttwil1 - 8LuganoLugano
19h45EHC BülachEHC Bülach2 - 3ZSC Lions ZürichZSC Lions Zürich
19h45EVZ Academy ZugEVZ Academy Zug2 - 1 verlengingenSC LangenthalSC Langenthal
19h45HC Sierre-AnniviersHC Sierre-Anniviers2 - 7Fribourg-GottéronFribourg-Gottéron
20h00EHC DübendorfEHC Dübendorf0 - 5SC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers
20h00SC RheintalSC Rheintal0 - 13Kloten FlyersKloten Flyers
20h00EHC ThunEHC Thun3 - 6EHC OltenEHC Olten

Achtste finales (21/10/2018)
20 Oktober 2018
20h00LuganoLugano3 - 4EV ZugEV Zug
21 Oktober 2018
13h30HC La Chaux-de-FondsHC La Chaux-de-Fonds1 - 3DavosDavos
13h30EHC OltenEHC Olten1 - 3SC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers
13h30Ambrì-PiottaAmbrì-Piotta3 - 1LausanneLausanne
13h30Kloten FlyersKloten Flyers4 - 3EHC Biel-BienneEHC Biel-Bienne
13h30SC Langnau TigersSC Langnau Tigers5 - 3ZSC Lions ZürichZSC Lions Zürich
13h30SC BernSC Bern6 - 1Fribourg-GottéronFribourg-Gottéron
15h45EVZ Academy ZugEVZ Academy Zug1 - 6Geneve ServetteGeneve Servette

Kwartfinales (27/11/2018)
27 November 2018
19h45DavosDavos3 - 4 verlengingenSC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers
19h45Kloten FlyersKloten Flyers3 - 4EV ZugEV Zug
19h45SC Langnau TigersSC Langnau Tigers5 - 4Geneve ServetteGeneve Servette
19h45SC BernSC Bern6 - 4Ambrì-PiottaAmbrì-Piotta

Halve Finale (19/12/2018)
19 December 2018
19h45SC BernSC Bern2 - 3 verlengingenEV ZugEV Zug
19h45SC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers3 - 2SC Langnau TigersSC Langnau Tigers

Finale (03/02/2019)
3 Februari 2019
14h45EV ZugEV Zug5 - 1SC Rapperswil-Jona LakersSC Rapperswil-Jona Lakers

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden