De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Oekraïne - 30 Mei 1989
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 10 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Hua Hin)
Samenvatting : 39 Overwinningen / 17 Nederlagen
Australian Open Dames van 9 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Yuki Naito | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Aliona Bolsova Zadoinov | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Leolia Jeanjean | 6-4 6-2 | |
Eerste ronde | verslagen door | Karolina Muchova | 6-2 6-1 | |
Hua Hin van 28 Januari tot 5 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Ysaline Bonaventure | 6-3 4-6 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Anna Kalinskaya | 6-0 6-7 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Tatjana Maria | 6-1 6-1 | |
Halve Finale | verslaat | Bianca Vanessa Andreescu | 7-5 4-0 ab. | |
Finale | verslagen door | Lin Zhu | 6-4 6-4 | |
Mérida Open van 20 Februari tot 26 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Caroline Dolehide | 6-20 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Lucrezia Stefanini | 4-6 6-3 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Katerina Siniaková | 7-5 ab. | |
Monterrey van 25 Februari tot 5 Maart 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Camilla Rosatello | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ana Konjuh | 6-1 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Donna Vekic | 2-6 5-0 ab. | |
Indian Wells van 6 Maart tot 19 Maart 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Taylor Townsend | 6-7 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Katie Boulter | 6-3 6-7 6-4 | |
Eerste ronde | verslaat | Lin Zhu | 6-4 6-3 | |
Tweede ronde | verslaat | Donna Vekic | 2-6 6-2 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Aryna Sabalenka | w.o. | |
Miami van 19 Maart tot 2 April 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Coco Vandeweghe | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Harriet Dart | 7-6 6-2 | |
Eerste ronde | verslagen door | Leylah Annie Fernandez | 6-4 6-3 | |
Charleston van 1 April tot 9 April 2023 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Paula Ormaechea | 6-1 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Ons Jabeur | 6-3 6-3 | |
Madrid van 24 April tot 7 Mei 2023 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Lucia Bronzetti | 6-1 6-3 | |
Tweede ronde | verslaat | Jil Belen Teichmann | 3-6 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Darya Kasatkina | 6-4 6-2 | |
Rome van 8 Mei tot 21 Mei 2023 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Elina Monfils-Svitolina | 6-4 6-3 | |
Tweede ronde | verslaat | Bernarda Pera | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Iga Swiatek | 6-2 6-0 | |
Roland Garros Dames van 22 Mei tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Barbora Krejcikova | 6-2 6-4 | |
Tweede ronde | verslaat | Lauren Davis | 6-3 1-0 ab. | |
1/16de finales | verslaat | Bianca Vanessa Andreescu | 6-1 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Iga Swiatek | 5-1 ab. | |
Birmingham van 17 Juni tot 25 Juni 2023 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Dayana Yastremska | 6-2 6-2 | |
Wimbledon Dames van 27 Juni tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Claire Liu | 6-3 3-6 6-4 | |
Tweede ronde | verslaat | Katerina Siniaková | 6-4 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Ana Bogdan | 4-6 6-3 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Jessica Pegula | 6-1 6-3 | |
Rogers Cup van 5 Augustus tot 13 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Bianca Jolie Fernandez | 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Elizabeth Mandlik | 6-4 6-2 | |
Cincinnati Masters van 14 Augustus tot 20 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Taylor Townsend | 6-1 4-6 6-3 | |
US Open Dames van 22 Augustus tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Elsa Jacquemot | 7-5 3-6 6-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Ekaterina Alexandrova | 6-1 6-3 | |
Peking van 29 September tot 15 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Lin Zhu | 6-0 3-0 ab. | |
1/16de finales | verslagen door | Veronika Kudermetova | 3-6 6-0 6-0 | |
Zhengzhou van 7 Oktober tot 15 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ulrikke Eikeri | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Moyuka Uchijima | 7-5 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Diana Shnaider | 6-4 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Donna Vekic | 7-6 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Barbora Krejcikova | 6-3 0-0 ab. | |
Monastir van 16 Oktober tot 22 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Chloé Paquet | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Claire Liu | 6-1 7-5 | |
Kwartfinales | verslaat | Nuria Parrizas Diaz | 6-3 6-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Jasmine Paolini | 6-2 4-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 25 Overwinningen / 16 Nederlagen
Melbourne Summer Set 2 van 4 Januari tot 9 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tina Nadine Smith | 6-0 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Aliaksandra Sasnovich | 7-5 6-1 | |
Australian Open Dames van 10 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ankita Raina | 6-1 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Asia Muhammad | 6-3 7-5 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Elina Avanesyan | 6-4 6-0 | |
Eerste ronde | verslagen door | Ashleigh Barty | 6-0 6-1 | |
Guadalajara van 19 Februari tot 27 Februari 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Anastasia Potapova | 6-4 2-2 ab. | |
Indian Wells van 7 Maart tot 22 Maart 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Irina Maria Bara | 6-0 3-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Kaja Juvan | 3-3 ab. | |
Miami van 21 Maart tot 4 April 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Claire Liu | 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Vera Zvonareva | 3-6 6-4 6-2 | |
Tweede ronde | verslagen door | Yulia Putintseva | 6-3 4-6 7-5 | |
Marbella van 28 Maart tot 3 April 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Océane Dodin | 6-4 7-6 | |
Istanboel van 17 April tot 24 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Caty McNally | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Jaimee Fourlis | 6-2 3-6 7-5 | |
1/16de finales | verslaat | Anna Karolína Schmiedlová | 6-0 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Ajla Tomljanovic | 6-4 1-0 ab. | |
Roland Garros Dames van 16 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Emiliana Arango | 6-0 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Sara Errani | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Yuki Naito | 2-6 7-6 6-2 | |
Eerste ronde | verslagen door | Iga Swiatek | 6-2 6-0 | |
Birmingham van 11 Juni tot 19 Juni 2022 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Emily Appleton | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Fernanda Contreras Gómez | 6-4 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Simona Halep | 6-1 6-4 | |
Eastbourne van 17 Juni tot 25 Juni 2022 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kimberly Birrell | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Heather Watson | 6-2 7-6 | |
Eerste ronde | verslaat | Maria Camila Osorio Serrano | 7-5 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Elena Rybakina | 1-6 7-5 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Magda Linette | 7-5 3-6 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Beatriz Haddad Maia | w.o. | |
Wimbledon Dames van 21 Juni tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Jodie Anna Burrage | 6-2 6-3 | |
Tweede ronde | verslaat | Anhelina Kalinina | 3-6 6-4 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Jule Niemeier | 6-4 3-6 6-3 | |
Hungarian Grand Prix van 9 Juli tot 17 Juli 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Carolina Meligeni Rodrigues Alves | 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Kamilla Rakhimova | 6-7 6-4 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Yulia Putintseva | 6-0 2-0 ab. | |
US Open Dames van 23 Augustus tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Paula Badosa Gibert | 3-6 7-6 6-3 | |
Portoroz van 11 September tot 18 September 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Elena Gabriela Ruse | 6-1 4-6 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Ekaterina Alexandrova | 7-5 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Elena Rybakina | w.o. | |
Cluj-Napoca 2 van 10 Oktober tot 16 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Anna Blinkova | 6-2 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 29 Overwinningen / 17 Nederlagen
Australian Open Dames van 10 Januari tot 21 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ivana Popovic | 2-6 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Ludmilla Samsonova | 7-6 6-2 | |
Melbourne - Gippsland Trophy van 1 Februari tot 7 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Aliaksandra Sasnovich | 3-6 6-4 6-4 | |
Melbourne - Phillip Island Trophy van 15 Februari tot 21 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mona Barthel | 6-7 7-5 6-3 | |
Eerste ronde | verslagen door | Patricia Maria Tig | 2-6 6-2 6-3 | |
Adelaide van 22 Februari tot 28 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Astra Sharma | 6-4 4-6 6-1 | |
Doha van 27 Februari tot 7 Maart 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Gabriela Cé | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Katerina Siniaková | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Laura Siegemund | 7-6 6-4 | |
Dubai van 6 Maart tot 14 Maart 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Cristina Bucsa | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Martina Trevisan | 6-2 6-1 | |
Eerste ronde | verslagen door | Sorana Cirstea | 6-4 6-4 | |
Monterrey van 13 Maart tot 21 Maart 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Katarzyna Kawa | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Kristina Kucova | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Sara Sorribes Tormo | 5-7 6-2 6-4 | |
Roland Garros Dames van 24 Mei tot 12 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Danielle Lao | 6-1 4-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Magdalena Frech | w.o. | |
Wimbledon Dames van 22 Juni tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Gabriela Lee-Talaba | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Tara Moore | 6-4 6-1 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Yafan Wang | 5-7 6-2 6-2 | |
Belgrade 2 van 26 Juli tot 1 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ulrikke Eikeri | 6-3 1-6 6-4 | |
Cluj-Napoca van 2 Augustus tot 8 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Elena Gabriela Ruse | 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Seone Mendez | 4-3 ab. | |
US Open Dames van 24 Augustus tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ellen Perez | 7-5 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Anna Karolína Schmiedlová | 4-6 6-3 7-5 | |
Luxemburg van 11 September tot 19 September 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Eri Hozumi | 6-3 3-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Cristina Bucsa | 6-3 2-6 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Aliaksandra Sasnovich | 7-5 7-6 | |
Astana Open van 27 September tot 2 Oktober 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Rutuja Bhosale | 6-0 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Urszula Radwanska | 7-5 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Vitalia Diatchenko | 6-1 3-1 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Varvara Gracheva | 6-2 6-4 | |
Moskou van 16 Oktober tot 24 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Rebecca Sramkova | 6-2 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Anna-Lena Friedsam | 6-1 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Qinwen Zheng | 6-4 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Marketa Vondrousova | 6-3 6-3 | |
Cluj-Napoca 2 van 25 Oktober tot 31 Oktober 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Yvonne Cavalle-Reimers | 7-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Andreea Amalia Rosca | 7-5 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Andreea Prisacariu | 7-5 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Anastasia Gasanova | 6-2 7-5 | |
Kwartfinales | verslagen door | Rebecca Peterson | 6-2 3-6 6-3 | |
Linz van 6 November tot 14 November 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mandy Minella | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Jaqueline Adina Cristian | 5-7 6-4 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Ekaterina Alexandrova | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Alison Van Uytvanck | 6-0 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 6 Nederlagen
Shenzhen van 4 Januari tot 12 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Elise Mertens | 6-3 6-3 | |
Australian Open Dames van 14 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ashleigh Barty | 5-7 6-1 6-1 | |
Doha van 21 Februari tot 1 Maart 2020 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Greet Minnen | 3-6 6-4 6-1 | |
Indian Wells 125k van 2 Maart tot 8 Maart 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Danielle Lao | 6-3 3-6 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Varvara Gracheva | 0-6 6-4 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Katie Boulter | 6-3 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Olga Danilovic | 2-6 7-5 7-5 | |
Halve Finale | verslagen door | Irina-Camelia Begu | 6-4 6-4 | |
Praag van 8 Augustus tot 16 Augustus 2020 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Océane Dodin | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Barbora Palicova | 2-6 6-4 6-1 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Magdalena Frech | 7-6 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Ekaterina Alexandrova | 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Ana Bogdan | w.o. | |
Roland Garros Dames van 21 September tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Çagla Büyükakçay | 6-2 5-7 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Brisbane)
Samenvatting : 14 Overwinningen / 14 Nederlagen
Overwinning : 1 (Acapulco)
Finale : 0
Samenvatting : 30 Overwinningen / 20 Nederlagen
Overwinning : 1 (Acapulco)
Finale : 0
Samenvatting : 22 Overwinningen / 24 Nederlagen
Overwinning : 1 (Guangzhou)
Finale : 0
Samenvatting : 22 Overwinningen / 20 Nederlagen
Overwinning : 1 (Istanboel)
Finale : 0
Samenvatting : 22 Overwinningen / 17 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 14 Overwinningen / 19 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 13 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 7 Nederlagen
Australian Open Dames van 17 Januari tot 30 Januari 2011 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Patty Schnyder | 6-2 6-3 | |
Tweede ronde | verslagen door | Ekaterina Makarova | 7-6 6-1 | |
Acapulco van 21 Februari tot 27 Februari 2011 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Melanie Oudin | 6-3 3-2 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Arantxa Parra Santonja | 6-3 1-0 ab. | |
Wimbledon Dames van 20 Juni tot 3 Juli 2011 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Anastasia Pavlyuchenkova | 6-4 7-6 | |
Boedapest van 4 Juli tot 10 Juli 2011 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Réka-Luca Jani | 3-6 7-5 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Anabel Medina Garrigues | 6-2 7-5 | |
Bad Gastein van 11 Juli tot 17 Juli 2011 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kristina Barrois | 6-2 6-3 | |
Baku van 18 Juli tot 24 Juli 2011 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kateryna Volodko-Bondarenko | 6-3 6-2 | |
Tashkent van 12 September tot 18 September 2011 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Valeria Savinykh | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Boedapest van 5 Juli tot 11 Juli 2010 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Patty Schnyder | 6-3 6-3 | |
Bad Gastein van 19 Juli tot 25 Juli 2010 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Mariana Duque Mariño | 6-3 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Sandra Záhlavová | 6-2 6-4 | |
Tashkent van 20 September tot 26 September 2010 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Elena Vesnina | 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Tashkent van 21 September tot 27 September 2009 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Nigina Abduraimova | 6-3 6-2 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Wimbledon Dubbel Dames van 1 Juli tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | A. Sasnovich - L. Tsurenko | verslaat | T. Bacsinszky - B. Pera | 6-4 4-6 6-1 |
1/16de finales | A. Sasnovich - L. Tsurenko | verslagen door | B. Krejcikova - K. Siniaková | 4-1 ab. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames van 31 Mei tot 10 Juni 2018 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | L. Kichenok - L. Tsurenko | verslagen door | A. Sestini Hlavácková - B. Strýcová | 6-4 3-6 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames van 27 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | K. Volodko-Bondarenko - L. Tsurenko | verslagen door | V. Golubic - K. Pliskova | 5-7 6-2 6-3 |
Wimbledon Dubbel Dames van 5 Juli tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
Eerste ronde | L. Kichenok - L. Tsurenko | verslaat | D. Jurak - Q. Wang | 7-5 7-5 |
1/16de finales | L. Kichenok - L. Tsurenko | verslaat | B. Mattek-Sands - L. Safarova | w.o. |
Achtste finales | L. Kichenok - L. Tsurenko | verslagen door | C. Bellis - M. Vondrousova | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Wimbledon Dubbel Dames van 29 Juni tot 10 Juli 2016 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | N. Kichenok - L. Tsurenko | verslagen door | S. Aoyama - M. Ninomiya | 6-1 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames van 25 Mei tot 7 Juni 2015 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | A. Krunic - L. Tsurenko | verslagen door | H. Chan - A. Medina Garrigues | 6-3 6-1 |
Wimbledon Dubbel Dames van 29 Juni tot 12 Juli 2015 (Gras) | ||||
Eerste ronde | E. Bouchard - L. Tsurenko | verslagen door | J. Rae - A. Smith | 6-2 6-1 |
US Open Dubbel Dames van 31 Augustus tot 13 September 2015 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | O. Govortsova - L. Tsurenko | verslaat | K. Volodko-Bondarenko - A. Rodionova | 6-7 6-3 7-5 |
1/16de finales | O. Govortsova - L. Tsurenko | verslagen door | C. Dellacqua - Y. Shvedova | 6-4 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames van 27 Mei tot 9 Juni 2013 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | M. Torró Flor - L. Tsurenko | verslagen door | K. Mladenovic - G. Voskoboeva | 6-2 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Fed Cup - Kwartfinales van 30 Januari tot 5 Februari 2012 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Fed Cup - Kwartfinales | L. Tsurenko - O. Savchuk | verslagen door | F. Pennetta - R. Vinci | 7-5 0-6 6-1 |