De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Rusland
6 Maart 2020 | |||
15h00 | Fakel Novy Urengoi | 3 - 0 (25-23, 25-23, 25-23) | Nova Novokujbyshevsk |
7 Maart 2020 | |||
11h00 | Enisey Krasnoyarsk | 1 - 3 (25-21, 23-25, 22-25, 24-26) | Kuzbass Kumerovo |
14h00 | Gazprom-Ugra Surgut | 3 - 0 (25-23, 26-24, 25-23) | Zenit Kazan |
16h00 | VC Dynamo Moscou | 3 - 0 (25-23, 25-22, 25-22) | Belogorie Belgorod |
16h00 | Zenit St. Petersburg | 3 - 0 (25-22, 25-21, 25-22) | Dynamo Leningrad |
8 Maart 2020 | |||
13h00 | Ural Ufa | 2 - 3 (18-25, 20-25, 25-20, 25-20, 17-19) | Lokomotiv Novosibirsk |
Deze wedstrijd werd geannuleerd
Deze wedstrijd werd geannuleerd
15 Maart 2020 | |||
10h00 | Enisey Krasnoyarsk | 3 - 2 (25-19, 31-29, 22-25, 23-25, 15-13) | Fakel Novy Urengoi |
14h00 | Gazprom-Ugra Surgut | 1 - 3 (27-29, 16-25, 25-19, 20-25) | VC Dynamo Moscou |
15h00 | Belogorie Belgorod | 0 - 3 (24-26, 20-25, 17-25) | Zenit St. Petersburg |
16h00 | Dynamo Leningrad | 1 - 3 (20-25, 26-28, 25-21, 21-25) | Kuzbass Kumerovo |
21 Maart 2020 | |||
15h00 | VC Dynamo Moscou | Geannuleerd | Gazprom-Ugra Surgut |
15h00 | Kuzbass Kumerovo | Geannuleerd | Dynamo Leningrad |
15h00 | Fakel Novy Urengoi | Geannuleerd | Enisey Krasnoyarsk |
15h00 | Zenit St. Petersburg | Geannuleerd | Belogorie Belgorod |
1 | Kuzbass Kumerovo | 16 |
2 | Lokomotiv Novosibirsk | 16 |
3 | VC Dynamo Moscou | 15 |
4 | Zenit Kazan | 15 |
5 | Zenit St. Petersburg | 14 |
6 | Fakel Novy Urengoi | 12 |
1 | Nova Novokujbyshevsk | 16 |
2 | Dynamo Leningrad | 14 |
3 | Ural Ufa | 14 |
4 | Yugra-Samotlor Nizhievarto. | 14 |
5 | ASK Nizhny Novgorod | 13 |
6 | Gazprom-Ugra Surgut | 13 |
1 | Kuzbass Kumerovo | 9 |
2 | Lokomotiv Novosibirsk | 9 |
3 | Zenit Kazan | 9 |
4 | Zenit St. Petersburg | 9 |
5 | VC Dynamo Moscou | 8 |
6 | Fakel Novy Urengoi | 7 |
1 | Gazprom-Ugra Surgut | 6 |
2 | Nova Novokujbyshevsk | 6 |
3 | Ural Ufa | 6 |
4 | Yugra-Samotlor Nizhievarto. | 6 |
5 | Belogorie Belgorod | 5 |
6 | Dynamo Leningrad | 5 |
1 | Kuzbass Kumerovo | 7 |
2 | Lokomotiv Novosibirsk | 7 |
3 | VC Dynamo Moscou | 7 |
4 | Zenit Kazan | 6 |
5 | Fakel Novy Urengoi | 5 |
6 | Zenit St. Petersburg | 5 |
1 | Nova Novokujbyshevsk | 10 |
2 | ASK Nizhny Novgorod | 9 |
3 | Dynamo Leningrad | 9 |
4 | Ural Ufa | 8 |
5 | Yugra-Samotlor Nizhievarto. | 8 |
6 | Belogorie Belgorod | 7 |